Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

QUOTE(maskatukas @ 2011 04 18, 13:42)
nesuprantu dabar jau as blink.gif
man tikrai padeda, patikekite, aisku, ne visada, bet jau pradedu skirti ir jasuti, kada ateina taip vadinama panikos ataka,
aisku, pas mane yra pakitimai, naudoju vaistus, bet ir mano kardiologe yra  pasakiusi, kad as esu jautrios nervu sistemos ir kas kitam zmogui gal ir nesukeltu sirdies plakimo, o man-gali jau ir sukelti,
beje, as pakeiciau 2 kardiologus, kol suradau , kas i mano problemas ziuri visai kitu kampu, net tyrimus skyre ir nesake, kad nereikia....



na tai panikos atakos yra panikos atakos , o vegetodistonija tai kai nusilpsta ta vegetacine nervu sistema ir siuncia va visokias bezabrazijas kokiam nors organui ar daugiau, ir vien isgert raminamaja tablete plakimo priepolio metu neuztenka..ir kas svarbiausia diena visai normaliai buna, viskas paastreja,tie stiprus duziai nakti uzklumpa ar ir dienos metu kai noriu ramybeje pamiegoti, paguleti. zodziu :]
O tai gerai, tau irgi uzeina jeigu tik stipriu duziu priepoliai tokie, tai ka kardiologai sake? ar kazka rado butent del tu uzeinanciu stipriu plakimu kai pulsas buna normalus? ar taip pat pasake,kad cia nerviski atsikartojimai tokie?
Atsakyti
QUOTE(Julyy @ 2011 04 18, 15:25)
na tai panikos atakos yra panikos atakos , o vegetodistonija tai kai nusilpsta ta vegetacine nervu sistema ir siuncia  va visokias bezabrazijas kokiam nors organui ar daugiau, ir vien isgert raminamaja tablete plakimo priepolio metu neuztenka..ir kas svarbiausia diena visai normaliai buna, viskas paastreja,tie stiprus duziai nakti uzklumpa ar ir dienos metu kai noriu ramybeje pamiegoti, paguleti. zodziu :]
O tai gerai, tau irgi uzeina jeigu tik stipriu duziu priepoliai tokie, tai ka kardiologai sake? ar kazka rado butent del tu uzeinanciu stipriu plakimu kai pulsas buna normalus? ar taip pat pasake,kad cia nerviski atsikartojimai tokie?


man pasake, kada uzeina tokie plakimai, kviestis greitaja, kad padarytu kardiograma, bet likimo ironija, kol atvyksta greituke, pulsas tampa koks 80, na toks jis buna ir stipraus plakimo metu, bet jau pacio plakimo uzfiksuoti negali, nes jo nelieka,
man po tokio priepuolio , labai daznai varo slapintis, kokius 4-5 kartus,
neranda nieko, po to buna labai silpna, po kokiu 3-4 val, pagereja....
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2011 04 18, 14:49)
man pasake, kada uzeina tokie plakimai, kviestis greitaja, kad padarytu kardiograma, bet likimo ironija, kol atvyksta greituke, pulsas tampa koks 80, na toks jis buna ir stipraus plakimo metu, bet jau pacio plakimo uzfiksuoti negali, nes jo nelieka, 
man po tokio priepuolio , labai daznai varo slapintis, kokius 4-5 kartus,
neranda nieko, po to buna labai silpna, po kokiu 3-4 val, pagereja....



na pas mane kiek kitaip,silpnumai neuzeina, o slapintis as irgi daznai lakstau priepolio metu.zodziu nesuprasi. sako kad sirdis stipriau susitraukineja kai spaudimas buna aukstas, o man net priepolio metu jis buna zemas.as visada toki zemesni turiu ir niekad problemu del to nesu turejus.
O tu fizini kruvi gerai toleruoji? tarkim va palipus kokius tris aukstus gerokai jauciasi sirdies duziai?
Atsakyti
QUOTE(Julyy @ 2011 04 18, 16:21)
na pas mane kiek kitaip,silpnumai neuzeina, o slapintis as irgi daznai lakstau priepolio metu.zodziu nesuprasi. sako kad sirdis stipriau susitraukineja kai spaudimas buna aukstas, o man net priepolio metu jis buna zemas.as visada toki zemesni turiu ir niekad problemu del to nesu turejus.
O tu fizini kruvi gerai toleruoji? tarkim va palipus kokius tris aukstus gerokai jauciasi sirdies duziai?


as namuose turiu spaudimo matavimo aparata, niekada nebuvo pakyles priepuolio metu,
o va fizinio kruvio netoleruoju, padustu, bet labai greitai atsistato kvepavimas.....
o ar minei dvirati?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2011 04 18, 15:42)
as namuose turiu spaudimo matavimo aparata, niekada nebuvo pakyles priepuolio metu,
o va fizinio kruvio netoleruoju, padustu, bet labai greitai atsistato kvepavimas.....
o ar minei dvirati?



jo man irgi priepolio metu spaudimas nekyla. ne dviarcio nemyniau, bet svarstau si varianta..
bet esme didesne tai ne fiziniam kruvyje o tuose uzeinanciuose plakimo priepoliuose, del kuriu ir miegot negaliu ir prikelia is miegu ir nerimas begalinis jauciamas
Atsakyti
QUOTE(Julyy @ 2011 04 18, 10:15)
o koks jusu paprastai kraujospudis buna?

Su 10mg perindoprilio,tai apie 110-115/55/70.Tipo žemokas,bet jaučiuosi puikiai.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 04 18, 22:15)
Su 10mg perindoprilio,tai apie 110-115/55/70.Tipo žemokas,bet jaučiuosi puikiai.


man paskyre verapamili, bet labai musa spaudima, o pulso daznumo nenuima....
reiks pasakyti gyd apie si vaista
Papildyta:
QUOTE(Julyy @ 2011 04 18, 16:56)
jo man irgi priepolio metu spaudimas nekyla. ne dviarcio nemyniau, bet svarstau si varianta..
bet esme didesne tai ne fiziniam kruvyje o tuose uzeinanciuose plakimo priepoliuose, del kuriu ir miegot negaliu ir prikelia is miegu ir nerimas begalinis jauciamas


pamegink xanax 0.5 mg nakciai, aisku, butinai pasitarus su gyd,
vienai is skydlaiukes forumieciu, padejo,
o ar tikrinai skydlaiuke?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2011 04 19, 12:02)
man paskyre verapamili, bet labai musa spaudima, o pulso daznumo nenuima....
reiks pasakyti gyd apie si vaista
Papildyta:
pamegink xanax 0.5 mg nakciai, aisku, butinai pasitarus su gyd,
vienai is skydlaiukes forumieciu, padejo,
o ar tikrinai skydlaiuke?



gerus as xanax..vakar kvieciausi greitaja nes per ilgai sirdis plake stipriai, ir zdz atrode lyg koja patinusi. apziurejo mane ir isvada tokia, suleido raminamuju o.O bet nakti vistiek pakele plakimo priepolis o.O
zodziu..va katik pameginau penkis kartus is eiles spaudima pasimatuoti ir visus kartus skirtingai rodo biggrin.gif 111/71 , 99/72, 104/72, 107/69, 98/68 smagu :]
Atsakyti
jo situacija nepavydetina ir labai gerai zinoma. ax.gif

Ir man plaka stipriai labai ilgai ,po to lieka skausmas sirdi ir paskui toks jausmas ,kad ir sirdis dreba, vartosi.Man uztrunka sitas bardakas apie 6h.
Tiktai siandien jau bandau save ramint tokiais momentais ir neissaukt pati sau dar didesnio priepuolio.
Irgi ejau per simta sirdies daktaru daktaru ir su sirdim kaip ir norma.
Seniai susitaikiau kad tai yra nerviskai ir bandau tvarkyt sita puse.
Siaip vaistu negeriu jokiu ir net nebebandau xanax gerti,todel ,kad tai tik nuims tam kartui,o kita karta vel ir vel reikes to raminamo poveikio.
Nors ir kaip keistai skambetu ,bet reikia save ramint priepuoliu metu ,kad neissisiubuotu iki negalejimo.
Zinau beprotiskai sunku,bet zingnis po zingsnio -galima.
Atsakyti
QUOTE(luxx @ 2011 04 19, 17:52)
jo situacija nepavydetina ir labai gerai zinoma. ax.gif

Ir man plaka stipriai labai ilgai ,po to lieka skausmas sirdi ir paskui toks jausmas ,kad ir sirdis dreba, vartosi.Man uztrunka sitas bardakas apie 6h.
Tiktai siandien jau bandau save ramint tokiais momentais ir neissaukt pati sau dar didesnio priepuolio.
Irgi ejau per simta sirdies daktaru daktaru ir su sirdim kaip ir norma.
Seniai susitaikiau kad tai yra nerviskai ir bandau tvarkyt sita puse.
Siaip vaistu negeriu jokiu ir net nebebandau xanax gerti,todel ,kad tai tik nuims tam kartui,o kita karta vel ir vel reikes to raminamo poveikio.
Nors ir kaip keistai skambetu ,bet reikia save ramint priepuoliu metu ,kad neissisiubuotu iki negalejimo.
Zinau beprotiskai sunku,bet zingnis po zingsnio -galima.


o koks pulsas tuo metu buna? ar irgi pulsas normalus tik duziai stiprus?
Atsakyti
Kad spaudima rodo skirtingai,tai pirma karta didesnis,nes dar nepasedejot ramiai,atsiputus jau desimke gali buti maziau. Antrasis matavimas didesne teisybe sako mirksiukas.gif Pulsa matuojat,o ar jis nesutrikes? AR ta funkcija turi aparatas g.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 04 19, 19:24)
Kad spaudima rodo skirtingai,tai pirma karta didesnis,nes dar nepasedejot ramiai,atsiputus jau desimke gali buti maziau. Antrasis matavimas didesne teisybe sako mirksiukas.gif Pulsa matuojat,o ar jis nesutrikes? AR ta funkcija turi aparatas g.gif



na jauciasi ,kad sirdis daznokai nepataiko i ritma, matyt del to taip ir gali spaudimas tai paaukstet tai pazemet, o pries matavimasi gal 30 min sedejau visiskoje ramybeje. taip kad cia toje ramybeje jis man taip sokinejo :\
vakar dar pasivaiksciojus kojos patino siek tiek, toki diskomforta pajauciau, paprastai su sirdies nepakankamumu tinsta kulksnys bet su jom viskas kaip ir gerai. nezinau, gal reikes pakartoti koki echoskopijos tyrima, net nezinau ko imtis.
Atsakyti