Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdelės

Sveikos
Pas mane per rado per dideli kraujo spaudima, nors ansciau visada budavo iki 120. kardiologas paskyre Noliterax. Dabar vaikstau darausi tyrimus. Skydliauke, akiu dugnas, inkstai tvarkoje. Vakar buvau darytis VEM tyrima, tai sake sirdele per greitai uzkale. Gal kas turit kokiu patarinu del uzkalimo, kap stiprinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(skarpionuke @ 2011 05 17, 10:34)
Sveikos
Pas mane per rado per dideli kraujo spaudima, nors ansciau visada budavo iki 120. kardiologas paskyre Noliterax. Dabar vaikstau darausi tyrimus. Skydliauke, akiu dugnas, inkstai tvarkoje. Vakar buvau darytis VEM tyrima, tai sake sirdele per greitai uzkale. Gal kas turit kokiu patarinu del uzkalimo, kap stiprinti  blush2.gif

Nieko sau terminas lotuliukas.gif Isvertus is tecnikos terminu i medicinos Kaip skambetu mirksiukas.gif
Tai ,turbut ,spaudimas sukilo greit g.gif Vaistais sustvarkysit ,stabilizuosit...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 17 gegužės 2011 - 11:22
QUOTE(amarrile @ 2011 05 17, 12:15)
Nieko sau terminas lotuliukas.gif Isvertus is tecnikos terminu i medicinos Kaip skambetu mirksiukas.gif
Tai ,turbut ,spaudimas sukilo greit g.gif  Vaistais sustvarkysit ,stabilizuosit...

Na taip isireiske gyd., spaudimas nesmarkiai pakilo, tik sirdis labai garsiai "kale" blush2.gif
Atsakyti
Gal koks nors stresas buvo?
Atsakyti
QUOTE(gaja271 @ 2011 05 17, 13:00)
Gal koks nors stresas buvo?

Ne, cia minant dvirati. O ir siaip greitai paejus, lipant laiptais greiciau girdziu kaip pradeda must g.gif
Atsakyti
QUOTE(skarpionuke @ 2011 05 17, 13:05)
Ne, cia minant dvirati. O ir siaip greitai paejus, lipant laiptais greiciau girdziu kaip pradeda must  g.gif

Tikekimes kad suras kokia priezasti, ir galesit gyditis ir nebus tai dar labai rimtos problemos, o tai su musu daktarais ir ju pasakymais atrodo, kad neaisku ko jieskai.
Vakar pas neurologe buvau ji man sako tai jus suprantat kad cia normalu, kad sveikata prasteja juk su amzium visada daugiau ligu buna biggrin.gif
ir kas bjauriausia pakolkas visi viens nuo kito stuma visi sako kad viskas gerai, o as vis blogai jauciuosi, as to permusimo nejauciu, spaudimas aukstas. Kaire puse kaip nesava, toks pastovus maudimas israse vaistu sake kai baigsiu maitint galesiu gert, bet jie tik nuo skausmo, as kaip ir noreciau issigyditi, o ne skausma numalsinti. Del inkstu pirminiai tyrimai nieko blogo nerodo, o neurologe sako kad greiciausia inkstai ir dar ji pripaise kazkokius neuralginius ar kazkaip panasiai skausmus. O kur jus ta dvirati minet ir kada duoda ir kokia daktare paskiria toki tyrima? Nes as net laiptais lipdama dustu.
Atsakyti
QUOTE(gaja271 @ 2011 05 17, 14:34)
O kur jus ta dvirati minet ir kada duoda ir kokia daktare paskiria toki tyrima? Nes as net laiptais lipdama dustu.

Kai seimos gyd. rado dideli spaudima israse vaistus ir dave siuntima pas kardiologa. Jis pakeite vaistus, nes betalok sake man visai netinka ir dave siuntimus kraujo 2 tyrimai is venos, akiu dugno, VEM, echokardioskopijos ir endokrinologa. Taigi liko dar 2 paskutiniai tyrimai.
Atsakyti
QUOTE(skarpionuke @ 2011 05 17, 10:34)
Sveikos
Pas mane per rado per dideli kraujo spaudima, nors ansciau visada budavo iki 120. kardiologas paskyre Noliterax. Dabar vaikstau darausi tyrimus. Skydliauke, akiu dugnas, inkstai tvarkoje. Vakar buvau darytis VEM tyrima, tai sake sirdele per greitai uzkale. Gal kas turit kokiu patarinu del uzkalimo, kap stiprinti  blush2.gif

o kaip su svoriu reikalai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(skarpionuke @ 2011 05 17, 14:56)
Kai seimos gyd. rado dideli spaudima israse vaistus ir dave siuntima pas kardiologa. Jis pakeite vaistus, nes betalok sake man visai netinka ir dave siuntimus kraujo 2 tyrimai is venos, akiu dugno, VEM, echokardioskopijos ir endokrinologa. Taigi liko dar 2 paskutiniai tyrimai.

Po tokiu tyrimu visos bedos bus isaiskintos,jei yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2011 05 17, 16:53)
o kaip su svoriu reikalai? g.gif

Svoris nedidelis
QUOTE(amarrile @ 2011 05 17, 17:11)
Po tokiu tyrimu visos bedos bus isaiskintos,jei yra thumbup.gif

Tikiuosi, kad ras priezasti, o nesuvers visko paveldimumui doh.gif
Atsakyti
Tai gali ir nerasti.Tik pas nedidelę dalį žmonių yra antrinė arterinė hipertenzija,ji turi priežastį,o pirminės arterinės hipertenzijos priežastys nežinomos.Pati esu hipertonikė ir per VEM rado širdies nepakankamumą,nes pas mane kad ir palipus 2 aukštus jau pulsas būna belenkoks ir šiaip vos gyva būnu.
Atsakyti
Labas vakaras!

Gal kam nors yra darytas širdies raumens tyrimas? Nežinau tikslaus pavadinimo, bet kaip supratau tam naudojamos kažkokios radioaktyvios medžiagos blink.gif , reikia ilgai ( berods 4-6 val.) gulėti ir pan.
Norėčiau kokių nors duomenų kas tas yra tiksliau, nes mamai jį paskyrė kardiologė ( kadangi l. prastai jaučiasi, visiškai netoleruoja fizinio krūvio , echo ar EKG rodo kažin kada buvusį miokarditą). O kai mama papasakojo savo BPG kokius tyrimus paskyrė, toji pradėjo atkalbinėti- atseit čia l. sudėtingas, organizmą alinantis bei nieko nepasakantis blink.gif tyrimas.
Dabar ir mama ir aš pasimetę- kardiologe( kažkaip norėtųsi tikėti, kad žmogus žino ką daro...) tikėti ar BPG.
Atsakyti