Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kirpyklos ir kirpėjos Šilutėje.
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Lamelaa
Labas. Norėčiau sužinoti kur ir pas ką kerpatės, darotės šukuosenas Šilutėje? Kokie komentarai apie vienas ir kitas kirpėjas? bigsmile.gif šiaip visada eidavau į 'buitinį' pas Remigiją, tačiau paskutiniais kartais tiek pas ją žmonių vienu metu, kad nė vienos klientės iki galo normaliai nepadaro doh.gif mums reikės darytis šukuosenas vestuvėms, tad norėčiau išsirinkti tikrai gerą ir patikimą kirpėją.
mariamne
QUOTE(Lamelaa @ 2010 01 10, 14:34)
Labas. Norėčiau sužinoti kur ir pas ką kerpatės, darotės šukuosenas Šilutėje? Kokie komentarai apie vienas ir kitas kirpėjas?  bigsmile.gif  šiaip visada eidavau į 'buitinį' pas Remigiją, tačiau paskutiniais kartais tiek pas ją žmonių vienu metu, kad nė vienos klientės iki galo normaliai nepadaro  doh.gif  mums reikės darytis šukuosenas vestuvėms, tad norėčiau išsirinkti tikrai gerą ir patikimą kirpėją.
*

nzn kaip su kirpimu, bet dazausi ir tvarkausi plaukus pas Svieta antrame hales aukste - man tai super thumbup.gif labai kruopsti, tvarkinga. del sukuosenu - pati tik tiesinu, bet maciau kaip dare panoms - man grazu. kirpt pas ja irgi nekerpu, nes ji pati man uzdraude kirptis jei noriu atsiaugint plaukus biggrin.gif lankausi pas ja beveik metus
engryda
Man įdomi jūsų nuomonė apie grožio saloną "Laura". Užsiregistravau plaukų dažymui. Ar neteks gailėtis?
mocha
Aš lankausi pas Artūrą "Kleopatroje". Labai rūpestingas, kruopštus kirpėjas. Myli savo darbą ir puikiai tvarko plaukus. Tik va galvoju, ar jis šukuosenas daro, reikėtų paklausti. Bet šiaip patinka man pas jį labai wink.gif Kleopatra randasi už knygyno, turbūt Žalgirio gatvė vadinasi smile.gif
O apie Laurą nieko negaliu pasakyt, nesilankau... Kiek pamenu Dainora dirbdavo ten, tai gera kirpėja, bet dabar nežinau smile.gif Gal kitas galės kas patarti.
boruze_taskuota
Ką girdėjote apie kirpyklą "Oskaras" kaip ten kerpa?
Lankiausi "Kleopatroje" pas Reginą, bet nebesu ja patenkinta, paskutini kartą kai nukirpo, tai nei du nei devyni, visiškai į ano prašymą neatsižvelgė, namie teko pačiai apsikirpt vis išlendančius nedakirptus plaukus, plius dar grifką nukirpo ant tiek trumpai, kad plaukai styrojo gerą mėnesį ir nėjo nieko padaryt. Vsio dedu tašką ant jos.
Kas ką pasiūlys? šiaip nesu išranki ir neprašau kažko stebuklingo, bet ten tai nebeisiu
LuluArub
Engryda,
kaip Tau sekesi 'Lauroje'? g.gif
Einu pirmadieni uzsiregistruoti kirpimui +dazymui, o kadangi noriu sviesinti - tai reikia normalios kirpejos/kirpejo. Apsiverksiu, jei kokia bobulyte pasitaikys doh.gif
Rutylein
Sveikos, noriu klausti pas ka darotes progines sukuosenas? nenoriu kazko labai prasmatnaus juk vasara ir pan, o jau tie garbanojimai pabode sad.gif tai gal zinote kas daro originalias idomias sukuosenas? beje taip pat gal ka patarsite apie makiaza? 4u.gif
vaidamile
Gal zinot kokiu Silutes kirpyklu internetiniu adresu?Reikes naujiems metam sukuosenos, manikiuro ir makijazo doh.gif zodziu viso komplekto.Norisi uzsisakyt eile is anksto ax.gif pasidairyti ka siulo ,kokios kainos.Is anksto dekoju. 4u.gif
Kapricija
Gal kazka lankesi Kleopatroje pas Jolanta? 4u.gif
aves
Jolanta super, bet deja ji nebedirba ten. verysad.gif Lankiaus pas ja, o dabar nebezinau pas ka eit g.gif
Rasiux23
Kur siūlytumėte pasidaryti vestuvinę šukuoseną Šilutėje? Norėjau pas Sandrą Evėje bet ji tą dieną nedirbs... nežinau ką daryti... please padėkit mergaitės verysad.gif
Doly
QUOTE(aves @ 2011 02 03, 18:56)
Jolanta super, bet deja ji nebedirba ten.  verysad.gif Lankiaus pas ja, o dabar nebezinau pas ka eit  g.gif
*

as taip pat lankiausi pas Jolanta, buvo labao didelis praradimas, kai suzinojau, kad nebedirba, o dabar esu pasimetusi irgi nebezinau kur tvarkytis plaukus verysad.gif
aguoniux
Rekomenduoju Sandrą Evėje. Puiki kirpėja. 4u.gif
Greta_1204
"Kleopatroj" Regina labai grubiai dirba doh.gif kai plove galva (pries plauku laminavima), galvojau kad visus plaukus "nuplaus-nuraus" taip juos tryne...baisu man buvo. Bet cia buvo mano vienkartinis apsilankymas pas ja (pirmas ir paskutinis).
Man patiko kaip dirba Inga (anksciau ji dirbo Evej), dabar grozio ir estetikos namuose (Gluosniu gtv.) prie "Ingados". Tik kai pagalvoji ji kaip Siluteje tai tikrai daug plesia blush2.gif ...... bet klientu turi smile.gif
Doly
QUOTE(Greta_1204 @ 2011 03 16, 23:23)
"Kleopatroj" Regina labai grubiai dirba doh.gif  kai plove galva (pries plauku laminavima), galvojau kad visus plaukus "nuplaus-nuraus" taip juos tryne...baisu man buvo. Bet cia buvo mano vienkartinis apsilankymas pas ja (pirmas ir paskutinis).
Man patiko kaip dirba Inga (anksciau ji dirbo Evej), dabar grozio ir estetikos namuose (Gluosniu gtv.) prie "Ingados". Tik kai pagalvoji ji kaip Siluteje tai tikrai daug plesia  blush2.gif ...... bet klientu turi smile.gif
*

o kaip pats laminavimas, su kokim priemonem Regina dirba, kiek kainavo?? Ar patiko rezultatas? smile.gif
Greta_1204
Laminavo su Paul Mitchell skaidriu laminatu, ir naudojo infraraudonuju spinduliu znyples, efekto to kurio as tikejausi nematau, zinoma, plaukai tapo paslankesni ir tokie krentantys, bet to zvilgesio nematau as pati schmoll.gif O kas del to efekto, tai as tikejausi, kad kazkiek padides plauku apimtis, nes visur afisuoja, kad po plauku laminavimo apimtis padideja iki 10%, va to tai tikrai nera, kaip tik atvirksciai, jie dar labiau prigludo...
Kaina mano trumpiems plaukams 40,-
Aurita.G
Visada lankiausi pas Sandra thumbup.gif (Evej) siuo metu ji dirba Taikomosios estetikos namuose gluosniu gatveje, visada likdavau patenkinta jos kruopstumu ir patarimais...bet siuo metu (kisenes sumetimais g.gif ) lankausi pas Kristina (anksciau dirbo Lauroje, o dbr dirba pries geliu salona Sanpaulija prie Maximos) esu taip pat patenkinta jos darbu (aisku moku maziau nei pas sandrute 4u.gif ) ir sukuosenas ji lb graziai daro...ir nudazo kaip bet kuri kita gerai..na vienu zodziu super uz prieinama kaina... thumbup.gif
DIVELONA
girdejau geru atsiliepimu apie kirpejas dirbancias prie parkelio esancioj kirpykloj,gal kas galit pasidalinti patirtimi? 4u.gif
tiktak
siaip tAI Jolanta jau dirba Kleopatroje
aves
QUOTE(tiktak @ 2012 01 06, 09:54)
siaip tAI Jolanta jau dirba Kleopatroje
*

thumbup.gif
DIVELONA
Pasiguosiu Lina is Aurosomos
Pas ja dejausi chemini,plaukai buvo iki vidurio nugaros,labai mane nuramino,kad bus viskas gerai,aptarem kaip viskas turi atrodyt...
galu gale isemusi bigudukus,ji man plaukus istiesino ir galus susuko su karstom znyplem...atrodziau kaip pudelis...pasakius,kad as tokia i gatve neisiu,kol padare slapias garbanas,galvojau,kad galva is to grubumo nuraus...
dabar is mano garbanu ir ilgu plauku liko pasisiaususi,susivelusi kupeta,kiek ant priemoniu isleidau doh.gif nei garbanu suformuoti nei suglotnyti nebeina doh.gif doh.gif
Toma_FTC
Siūlyčiau apsilankyti naujai atsidariusiame salone "Diva" esančiame prieš kavinę 'Gilija'
raminta1985
O sakykit tos kurios lankosi pas Jolantą Kleopatroje, ar jinai vis dar rėžia plaukus be gailesčio ar pakerpa tik galiukus. Šiaip tikrai faina kirpėja būdavo kai lankiausi pas ją anksčiau, bet visada labai daug nukerpa. Bet ką sugebėdavo, bent jau man, kad visada išgaudavo labai gražią plaukų spalvą. Po ti kai nebebuvo Jolantos vieną kartą buvau pas reginą, tai vyro reakcija pamačius mane - hmmmm aaaa, dažai "nekibo" ania blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif aišku tuo metu juokas neėmė biggrin.gif prie parkelio kirpėjos, tai vardų nežinau, bet esu buvusi ne kartą. Geriausiai dirba bent mano akim kai įeini tiesiai tokia šviesi garbanotais plaukais kirpėja, kita kuri dirba per vidury Inga tikrai puikiai kerpa vyrus, bet man pačiai jinai tokia labai vidutiniška, nepatinka, kad dirba su nebrangiom nelabai žinomom priemonėm, bet elementariai apsikirpti pasidažyti plaukus kai nieko blatno nenori pats tas ir kainos nesikandžioja. O ta kirpėja kuri dirba prie lango pati nesu buvusi pas ją, bet man atrodo paprasta eilinė kirpėja, aš pati asmeniškai neičiau. O prie parkelio kur yra dar kita kirpykla, tai ten dirba tokia Sonata, šukuosenas daro tikrai labai gerai. Tik žinau kad labai mėgsta iškarpyti plaukus, kas man asmeniškai labai nepatinka, nes mano plaukai tada susiraito į visas puses.
ambicija
Dainora Evej taip pat labai grubi, kirpausi galiukus, norėjau pakirpti 5cm, bet po to kai ji pradėjo man plaukus "šukuot", jeigu tai galima pavadinti šukavimu, maniau reikės visus 25 nukirpti, galvojau išgriūsiu iš kėdės, bet labiausiai plaukų buvo gaila. Nafik, tokiom tik su nupešiotom babulkom ir dirbti.
Papildyta:
QUOTE(mocha @ 2010 02 14, 11:34)
Aš lankausi pas Artūrą "Kleopatroje". Labai rūpestingas, kruopštus kirpėjas. Myli savo darbą ir puikiai tvarko plaukus. Tik va galvoju, ar jis šukuosenas daro, reikėtų paklausti. Bet šiaip patinka man pas jį labai wink.gif Kleopatra randasi už knygyno, turbūt Žalgirio gatvė vadinasi smile.gif
O apie Laurą nieko negaliu pasakyt, nesilankau... Kiek pamenu Dainora dirbdavo ten, tai gera kirpėja, bet dabar nežinau smile.gif Gal kitas galės kas patarti.
*

Artūro tikrai negaliu pagirti, ypač jo kainų variacijų. Ir mama ir teta išbandžiusios jo "gabumus" liko nusivylusios.
mariamne
QUOTE(DIVELONA @ 2012 02 09, 14:51)
Pasiguosiu Lina is Aurosomos
Pas ja dejausi chemini,plaukai buvo iki vidurio nugaros,labai mane nuramino,kad bus viskas gerai,aptarem kaip viskas turi atrodyt...
galu gale isemusi bigudukus,ji man plaukus istiesino ir galus susuko su karstom znyplem...atrodziau kaip pudelis...pasakius,kad as tokia i gatve neisiu,kol padare slapias garbanas,galvojau,kad galva is to grubumo nuraus...
dabar is mano garbanu ir ilgu plauku liko pasisiaususi,susivelusi kupeta,kiek ant priemoniu isleidau doh.gif nei garbanu suformuoti nei suglotnyti nebeina doh.gif  doh.gif
*

o ko jūs tikėjotės? cheminis garbanojimas - baisi procedūra plaukams. jei kirpėja/kirpykla neturėjo šildančio gaubto ir stambių, specialiai po cheminio garbanojimo taikomų suktukų, susuko žnyplėmis. pagal jūsų aprašymą ji padarė viską, kas reikalaujama, o kaip kiekvieno žmogaus plaukas sureaguoja į chemiją - čia jau atskira tema. kaip ir plaukų būklė po cheminio sušukavimo. reikia atsižvelgti ir į plaukų būklę prieš atliekant procedūrą
raminta1985
QUOTE(ambicija @ 2012 03 31, 20:23)
Dainora Evej taip pat labai grubi, kirpausi galiukus, norėjau pakirpti 5cm, bet po to kai ji pradėjo man plaukus "šukuot", jeigu tai galima pavadinti šukavimu, maniau reikės visus 25 nukirpti, galvojau išgriūsiu iš kėdės, bet labiausiai plaukų buvo gaila. Nafik, tokiom tik su nupešiotom babulkom ir dirbti.
Papildyta:
Artūro tikrai negaliu pagirti, ypač jo kainų variacijų. Ir mama ir teta išbandžiusios jo "gabumus" liko nusivylusios.
*

Pas Artura lankesi mano sesuo :-D nukirpo normaliai, bet jau nudaze tikrai ne kaip. Daze sruogelem, tai ant virsugalvio yra kokiu 5-6 cm nenudazytas plemas.
DIVELONA
rekiant reikia kirpti ilgus plaukus doh.gif o kirpeju dabar paniskai bijau doh.gif ax.gif merginos ka patarsit Jolanta ji dirba 72 mokyklos viesbutyje ir lauroj,na eina drauge pas ja,tai man patinka,bet ji kaip zmogus tokia pikta atrodo doh.gif ar visdelto aukoti suma pinigeliu ir ropoti i Eve?

O kas ka gali pasakyt apie ta salona prie Gilijos? DIVA lygtais ax.gif
Papildyta:
QUOTE(labo @ 2012 04 04, 12:29)
o ko jūs tikėjotės? cheminis garbanojimas - baisi procedūra plaukams. jei kirpėja/kirpykla neturėjo šildančio gaubto ir stambių, specialiai po cheminio garbanojimo taikomų suktukų, susuko žnyplėmis. pagal jūsų aprašymą ji padarė viską, kas reikalaujama, o kaip kiekvieno žmogaus plaukas sureaguoja į chemiją - čia jau atskira tema. kaip ir plaukų būklė po cheminio sušukavimo. reikia atsižvelgti ir į plaukų būklę prieš atliekant procedūrą
*

jei esi specelistas(ji ilgai isdirbusi toj kirpykloj,bet vis gyresi savo sugebejimais)tai pasakyk zmogui,kad plaukas toks ir anoks,jums netika tokia procedura...Beto tai nebuvo pirmas mano cheminis,pirmasis buvo visai kitoks...
simusia
Atnaujinu šią temą, nes pradedame planuotis kur puošimės ir gražinsimės šiais metais smile.gif

Paskutinius 2 kartus lankiausi kirpykloje "Oskaras" ir abu kartus papuoliau pas skirtingas kirpėjas smile.gif Ir vardų neprisimenu cool.gif "Tamsioji" kirpėja kirpo galiukus ir pavyko labai gerai, džiaugiausi "atišviežinusi" biggrin.gif o po kelių mėnesių norėjau suvienodinti plaukų spalvą ir papuoliau pas šviesesniąją kirpėją. Plaukai buvo natūralios rudai-pilkos spalvos su nušviesėjusiais galiukais (per vasarą). Rinkausi kuo artimesnę savo plaukams spalvą,su nežymiu atspalviu. O rezultatas gavosi toks, kad viršugalvis su rausvu atspalviu, o likusieji atrodo labai natūralios spalvos. Galbūt reiktų dažymą pakartoti po kiek laiko,kad spalvytė būtų vienoda.

Papildyta:
Ieškau kirpėjos proginei šukuosenai, gal parekomenduosite?
zanetuxg
Aš irgi ieškau, kas padarytų šukuoseną ir makiažą. Gal kas lankėtės Gundėje arba Pas Ingridą? Kaži, kaip ten kokybės ir kainos santykis 4u.gif
Eisra
QUOTE(zanetuxg @ 2014 02 06, 18:12)
Aš irgi ieškau, kas padarytų šukuoseną ir makiažą. Gal kas lankėtės Gundėje arba Pas Ingridą? Kaži, kaip ten kokybės ir kainos santykis  4u.gif
*

Gundej kiek zinau nesukuoja, proginiu susukavimu ta prasme smile.gif
Per savo vestuves sukavausi kleopatroj pas Jurgita ir makiaza ten dariaus vardo tik nepamenu... likau patenkinta wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.