Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti jubiliejų Panevėžyje ar arti jo?

Sveikos, artėja mano jubiliejus. 4u.gif Nors dar liko pusė metų laiko, bat galvoju, kad laikas pradėti žiūrėti, kur būtų galima jį atšvęsti Panevėžyje? Planuoju, kad bus apie 50 žmonių. Pagrindinis reikalavimas, kad butų galima dalį žmonių apnakvindinti, nes bus atvykusių iš toliau. Gal galit patart, gal kuri šventėt? Kokie atsiliepimai, pastebėjimai? Nesinorėtų nei paties brangiausio, nei paties pigiausio varianto. Aplamai klausimų daugybė, domina viskas apie jubiliejaus šventimą. Viskas, viskas. Kas turite kokių pastebėjimų, padėkit, patarkit, nes kas vienam savaime suprantama, kitam gali būti atradimas. pagelbėkit
g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Sveika, yra gera kavine Uliunuose "Prie zidinio", nuo Panevezio 12 km, labai geras maistas, yra nakvine. Siulyciau pasidometi. smile.gif
Atsakyti
Aciu, butinai pasidomesiu, o tu pati ten buvai, ar kas nors sake?
Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2010 01 10, 17:59)
Sveikos, artėja mano jubiliejus.  4u.gif Nors dar liko pusė metų laiko, bat galvoju, kad laikas pradėti žiūrėti, kur būtų galima jį atšvęsti Panevėžyje? Planuoju, kad bus apie 50 žmonių. Pagrindinis reikalavimas, kad butų galima dalį žmonių apnakvindinti, nes bus atvykusių iš toliau. Gal galit patart, gal kuri šventėt? Kokie atsiliepimai, pastebėjimai? Nesinorėtų nei paties brangiausio, nei paties pigiausio varianto. Aplamai klausimų daugybė, domina viskas apie jubiliejaus šventimą. Viskas, viskas. Kas turite kokių pastebėjimų, padėkit, patarkit, nes kas vienam savaime suprantama, kitam gali būti atradimas. pagelbėkit
g.gif  g.gif  g.gif


as labiausiai rekomenduociau "Paliuniskio" dvara

Dar pasiziurinekit sodybas Panevezio rajone:
"Pas Rapola"
"Sarvilis"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 18 sausio 2010 - 14:16
Esu buvusi daug kartu. Gerai tuo, kad sviezias ir geras maistas, ir jo daug. Yra ir pirtis su kubilu. Ir kainos nekosmines. Sekmes beieskant! Tikiu, kad issirinksi pati geriausia varianta. 4u.gif
Atsakyti
pas katina piniava, pakankamai nebrangu ir nakvynes yra.
smelyne ar kaip ten kur anksciau boulingas buvo. tik cia viesbutis jau neblogas skaitos ir nakvyne nera labai pigi.
berciunuose yra pakankamai nauja kavinuke su miegamom vietom. tik ten kik girdejau maistas nera labai geras.
Atsakyti
Tas tai jau tikrai, pati esu buvus, padavejos susirauke kaip nagines, viskuo nepatenkintos, baisiai nelaimingos, maistas tikrai labai prastas, nepatiko ir ten tikrai atpuola. Girdejau nauja sodyba yra, lyg tai NIKOLAJEVKA vadinas, kazin kaip ten, Kai nauja, tai gal dar nieko. Katinas taip pat gal neblogas variantas g.gif
Papildyta:
QUOTE(Austeja7 @ 2010 01 11, 16:07)
as labiausiai rekomenduociau "Paliuniskio" dvara

Dar pasiziurinekit sodybas Panevezio rajone:
"Pas Rapola"
"Sarvilis"


Aciu, pasidomesiu. Jubiliejus dar toli, tik liepos pabaigoj, bet galvoju, kad jau laikas pradeti rinkti info. O gal kas zinot kokius neblogus muzikantus? kad butu smagus ir nebrangus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 18 sausio 2010 - 14:23
Labadiena, labai siulyciau Karsakiski, Dainiaus sodyba. Paciai teko isbandyt, labai liuks. Ir miegot yra kur ir pavalgyt skaniai duoda smile.gif Aplinka super prie upes, tikrai visiems labai patiks wink.gif
Atsakyti
Pasidomejau, bet ten tik 15 vietų, man mazoka. schmoll.gif
Atsakyti
mes sausio 9 d. sventeme Nikolajevkoje beveik 60 zmoniu.

didziojoje saleje padengeme stala 53 žmonėms ir liko vietos muzikantams. saldu stala ir alaus stala dareme kitame pastate ir ten biski sokom, bet vietos ten jau mazoka tokiai masei zmoniu. paskui sokiai vyko tarp stalu didziojoje saleje.

Maistu jie nesirupina, tikriausiai gali nebent isvaziuojamaji banketa uzsakyti. Bet mums nebuvo labai sunku, nes mano teta dirba seimininke, ruosia baliams maista, tai viska mums ir pagamino.

Nakvynė: dalis zmoniu isvaziavo namo, kita dali apnakvyndinome - miegamu vietu yra apie 30.

I pirti vyrai ejo antra diena nuo ryto ir voliojosi sniege.

Zodziu vasarai visai tinkamas variantas, nes mums kaip ziema tai salta buvo is pagrindines sales eiti i kita pastata prie to saldaus stalo, paltams vietos irgi nebuvo, nes visi su prabangiais kailiniais atvaziavo, tai sulauzem dvi pakabas sodyboj. Vasara turetu buti fainiai, nes sokti galima lauke, o ir vaizdas aplinkos labai fainas vasara turetu butu, nes is visu pusiu tvenkinys supa, takeliai, tilteliai padaryti. zodziu faina.

o tiesa, dvylikta valanda uzkuriamas lauzas kieme smile.gif
Atsakyti
QUOTE(julina @ 2010 01 22, 18:16)
mes sausio 9 d. sventeme Nikolajevkoje beveik 60 zmoniu.

Aciu labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif , labai issamiai viska parasei, susidariau ispudi gera, reiks pasidometi placiau.
Atsakyti
QUOTE(atigisa @ 2010 01 24, 18:46)
Aciu labai 4u.gif  4u.gif  4u.gif , labai issamiai viska parasei, susidariau ispudi gera, reiks pasidometi placiau.

Buvau, maciau, tikrai patiko thumbup.gif
Atsakyti