Įkraunama...
Įkraunama...

Nemiega naktimis

o as su abiem savo vaikais miegojau kartu nuo pat gimimo. suneliui jau 3 metai, ir puikiai miega dabar savo lovoje, nors daug kas sake, kad jau pripras kartu, ir vsio, taip visam laikui. mazytei dabar 5 men, ir nuo pirmu dienu miegam tik kartu, ner didesnio malonumo jausti salia saves ta siltuti, minkstuti savo angeleli. ir mamai ramu, ir vaikeliui saugu. taip akd as tik uz miegojima kartu. beto, nereik po n kartu keltis maitinti smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes.As taip pat vardgstu naktimis-jau 10men naktimis keliuosi ir kas val,1,5.Ilgiausiai esu ismiegojusi 3 val.Niekuom negaliu nuraminti savo mazylio-tik krutines reikalauja.Pati jauciu kad senku.Meginu tris dienas misinuka pakaisioti-stumia su ranka,saukia,lupas suspaudzia.Toks jausmas kad suda duodu smile.gif Dvejopas jausmas-noriu dar maitinti,nes pienuko yra,bet ir jegu jau nuo nemigos nebeturiu,nervai krinka.
Atsakyti
QUOTE(santakepale @ 2011 03 29, 22:53)
Sveikos mamytes.As taip pat vardgstu naktimis-jau 10men naktimis keliuosi ir kas val,1,5.Ilgiausiai esu ismiegojusi 3 val.Niekuom negaliu nuraminti savo mazylio-tik krutines reikalauja.Pati jauciu kad senku.Meginu  tris dienas misinuka pakaisioti-stumia su ranka,saukia,lupas suspaudzia.Toks jausmas kad suda duodu smile.gif Dvejopas jausmas-noriu dar maitinti,nes pienuko yra,bet ir jegu jau nuo nemigos nebeturiu,nervai krinka.



Suprantu tave ir man taip buvo, man pradėjo krikti nervai, kai jau galėdavau miegoti nors ir noriu miegoti neužmiegu, šaltkrėtis toks buvo, tokia kvaila savijauta. Nuėjau pas gydytoją, išrašė raminančių. Tada aš pati nemaitinau, tiesiog mano dukra labai nerami buvo virš metų, nei dieną, nei naktį nemiegodavo, nebent 20 minučių dieną, o naktį irgi pusantros valandos ir vėl kočiojimas, nešiojimas, raminimas. Manau jau gana maitinti, nes nusibaigsi pati, ir jau nusibaiginėjo, žiūrėk ir savęs. Svarbu bent pusę metų išmaitinti. Poto atpratinti bus dar sunkiau. Matau kaip ateina virš dviejų metų vaikai, kurie nieko nevalgo tik mamos krūties nori, tai jau trauma psihologinė ir mamai ir vaikui...
Atsakyti
labutis,ir as dabar galiu prisideti prie jusu doh.gif .maniskei jau 6 menesiai,iki tol buvo pasaka,bet kagi baigesi .jau savaite bludinejam naktimis.keliames apie 3 kartus.toks jausmas kad vaikas galetu visa nakti praleist prie krutines doh.gif .vaje kaip nesinori kad visad taip butu verysad.gif .del valgymo tai panelyte yra tikrai privalgius,tik manau cia vaikams kazkas keiciasi kad jie taip subludija g.gif .patarkit jai turit ideju rolleyes.gif
Papildyta:
mergaites radau gera straipsni gal kam bus idomu smile.gif
http://www.imuniteta...utrikimai-1905/
Atsakyti
QUOTE(march @ 2011 03 30, 00:52)
labutis,ir as dabar galiu prisideti prie jusu  doh.gif  .maniskei jau 6 menesiai,iki tol buvo pasaka,bet kagi baigesi .jau savaite bludinejam naktimis.keliames apie 3 kartus.toks jausmas kad vaikas galetu visa nakti praleist prie krutines  doh.gif  .vaje kaip nesinori kad visad taip butu  verysad.gif  .del valgymo tai panelyte  yra tikrai privalgius,tik manau cia vaikams kazkas keiciasi kad jie taip subludija  g.gif  .patarkit jai turit ideju  rolleyes.gif
Papildyta:
mergaites radau gera straipsni gal kam bus idomu  smile.gif 
http://www.imuniteta...utrikimai-1905/



musu situacija lygiai tokia pati - iki siol vaikas miegodavo nakti kaip angliukas, o dabar atsibudineja kas kelias valandas, nors nei dantys dygsta, nei maisto truksta, nei aplinka pasikeite.
pastebejau, kad siek tiek ramesni buna, kai isikeliu i lova, bet as nenoriu jo pratinti miegoti su mumis, nes tada as visai negaliu uzmigti, bijodama, kad jis iskris ar uzspausiu, be to, manau kad vaiko stuburiukui daug geriau kudikiams skirtas kietas ciuzinukas, o ne tevu nuguleta lova.
Atsakyti
sweikutes.maniskiui biski daugiau nei 9 men.kai gime 1.5 men kelesi 2-3k.paskui iki 4.5men miegojo nesikeldamas wisa nakti.tada pradejo dygti dantukai ir prasidejo....kazkuriuo momentu buwo apsitwarke kad nesikele ar koki karteli.7men papuolem i ligonine su laringitu ir komplikawosi i plauciu uzdegima ir t.t.galiausiai rotas!zodziu issimuse is rezimo waikis kapitaliai.o db jau beweik sawaite kankinames su nemiega arba tragisku miegojimu.pastowiai wartosi inkscia werkia nori walgyti o tada nuo 3 iki 5 nemiega wisai.nu o atsikelia apie 7.duodu misinuko kita karta tik glostau bet tik dar labiau isibliauna ir wis tiek tenka maitinti.is wakaro eina 9 miegoti (sawo laiku kaip yra priprates)ir daug priwalgo bet kas cia mum pasidare tai nesuprantu...diena miega 2 k.po 2 wal panasiai.
Atsakyti
QUOTE(santakepale @ 2011 03 29, 21:53)
Sveikos mamytes.As taip pat vardgstu naktimis-jau 10men naktimis keliuosi ir kas val,1,5.Ilgiausiai esu ismiegojusi 3 val.Niekuom negaliu nuraminti savo mazylio-tik krutines reikalauja.Pati jauciu kad senku.Meginu  tris dienas misinuka pakaisioti-stumia su ranka,saukia,lupas suspaudzia.Toks jausmas kad suda duodu smile.gif Dvejopas jausmas-noriu dar maitinti,nes pienuko yra,bet ir jegu jau nuo nemigos nebeturiu,nervai krinka.

oo,cia visai kaip pas mus doh.gif
as tai jau zombis doh.gif ir apie savizudybe galvojau verysad.gif nezinau,kaip isgyvenau.
dabar tai vis pasirguliuojam,tai nieko nevalgo tik pienuka,tai dziaugiuosi,kad jo turiu,bet pasveiksim galutinai,atsils,tai jau tikrai risim si reikala.
tai jus ir netempkit
Atsakyti
Jezau, brangiosios, nesižudykit - Tėvynei reikia tokių šaunių, rūpestingų mamų. O svarbiausia - išsimiegojusių. Tam yra visiškai paprastas būdas, praktikuojamas daug didesnio skaičiaus mamų negu jūs manote. Pasiguldykite vaikelį šalia, mintyse pasiųskite kur vėžiai žiemoja nedraugus kalbančius jums apie iškrypimus ir vaikų užspaudimą ir atsipalaiduokite, vaikeliui užmigus pasidarykite arbatos ir paskaitykite:
http://vaikopasaulis...u-su-vaiku.html
Atsakyti
mano mazasis sunytis miega salia manes, nes tada maziau keliasi nakti ir man malonu jausti salia saves savo mazuleli.
Atsakyti
Mes irgi visi trys miegame kartu: tėtis aš ir dukriukas. Esam tuo labai patenkinti. Dukriukas nėra iš tų,kad nerami būtų, iki 5 men. is vis keldavo tik vieną kartą pavalgyti. Nuo 5 men. prasidejo kelti dažniau ir taip jau iki dabar. Matyt dantukai, kartais dujos būna susikaupia ir pan. Kartais būna labai pavargstu, o kartais visai ir nekelia dažnai. Krūties labiau reikia kaip nusiraminimo, o ne valgymo. Bet visumoje tai viskas normaliai. Gera ta mūsų dukrytė, o augant taigi visko būna. Išaugs.
Atsakyti
Radau dar vieną įdomų pastebėjimą: "nenuostabu, kad šiuolaikiniams tėveliams dažnai prireikia įvairių priemonių, technikų ir ekspertų patarimų, kaip užmigdyti savo kūdikius. Gamta tam turi paprastą atsakymą".
Miegokime kartu - tokių problemų (jei tai ne vaiko sveikatos klausimas) nekils. Gimėme ne tam, kad kentėtume - nei mamos, nei kūdikiai. Ramybė, artumas, saugumas, šiluma, be to vargiai beužmigtume ir mes pačios. O čia kalbam apie mažą žmogutį tokį vienišą savo šaltoje lovelėje, toli nuo mamos, pas kurią pilvelyje ištisą amžinybę gyveno. Ar ji ant manęs supyko, kad nebenori būti kuo arčiau, dieną ir naktį, kad bet kada pabudęs matyčiau jos veidą - patį gražiausią vaizdą pasaulyje.
Atsakyti
pas mus viskas susitvarke kai baigiau maitinti smile.gif pavalgom druciai vakare. pt viena kart nakti kelias ir viskas...atsidziaugt negaliu, kad naktim daznai keltis nereik ir savo lovytej jau miega, o tai kai maitinau 4 men. tai kartu vienoj lovoj miegojom. pasirodo naturalus maitinimas turi savo pliusu ir minusu.
Atsakyti