Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nemiega naktimis
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Nuo 0 iki 1 metų
Pages: 1, 2, 3
Ievajan
sveikos mamytes smile.gif turiu beveik 7men. mergyte ir nebezinau ka daryti naktim ir dienom visiskai nemiega nakti kas pusvalandi geriausiu atveju kas valanda vis keliasi su vergsmu na uzmiega apie 12h o 8-9h ryto jau viskas keliasi. o diena miega po 4 kazkur kartus bet po 15-30min. na jei valanda tai jau labai dziaugiamems... kai buvo 1men keldavosi tik 2-3kartus per nakti ir kuo tolin tuo blogin. verysad.gif buvome i santariskes nuvaziave ten mums pasake jog yra galvoje vandenu ir todel ji nakti gali nemiegoti nes jei vandenukai spaudzia smegenis israse vaistu, na vaistukus geriame bet rezultato jokio miego atzvelgiu. esame megine arbatas, zvakutes raminancias, santariskese buvo israse net miego migsturas bet poveikio jokio tik dar labiau nemiega, na zodziu ka meginam daryt kad miegotu musu mazyle veikia atvirksciai... mamos gal galite patarti ka daryti? verysad.gif mes nebezinome jau ko imtis. jei turite kokiu patarimu prasau rasikite smile.gif
Luttuke
QUOTE(Ievajan @ 2010 01 11, 22:22)
sveikos mamytes smile.gif  turiu beveik 7men. mergyte ir nebezinau ka daryti naktim ir dienom visiskai nemiega nakti kas pusvalandi geriausiu atveju kas valanda vis keliasi su vergsmu na uzmiega apie 12h o 8-9h ryto jau viskas keliasi. o diena miega po 4 kazkur kartus bet po 15-30min. na jei valanda tai jau labai dziaugiamems... kai buvo 1men keldavosi tik 2-3kartus per nakti ir kuo tolin tuo blogin. verysad.gif  buvome i santariskes nuvaziave ten mums pasake jog yra galvoje vandenu ir todel ji nakti gali nemiegoti nes jei vandenukai spaudzia smegenis israse vaistu, na vaistukus geriame bet rezultato jokio miego atzvelgiu.  esame megine arbatas, zvakutes raminancias, santariskese buvo israse net miego migsturas bet poveikio jokio tik dar labiau nemiega, na zodziu ka meginam daryt kad miegotu musu mazyle veikia atvirksciai... mamos gal galite patarti ka daryti? verysad.gif  mes nebezinome jau ko imtis. jei turite kokiu patarimu prasau rasikite  smile.gif
*

Mano sunus diena miega ne ka geriau uz jusiske. Jei nevaziuojam i lauka arba kurnors su masina, pamiega 2 kartus, o miego trukme buna nuo 15 min iki valandos su trupuciu (retai). Naktimis irgi nieko gero. Siaip labai gerai vaikas nemiegojo ir mazas, bet keldavosi 3-4 kartus, o budavo, kad ir 2 per nakti. Kankino pilvukas. Nuo mazdaug 4 men prasidejo kelinejmasis zymiai dazniau. 5 men isdygo pirmas dantukas, dabar jau baigia isdygti 4-as. Skauda vaikui, atsikelia verkdamas visada ir uzmiega sunkiai. Tiesa, uzmigimas palengvejo, kai pradejom migdyti iki 21 val.

O kada jums nustate tuos vandenis? Dare echo? Kiek tada buvo laiko vaikuciui?

O dabar gal irgi dantys dygsta?
Nicca
Mes vaikuciui maudyti ruosdavome valerijono voneles.Vaistinese parsiduoda smulkinta valerijono saknis.Reikia paruosti tokia ,kaip arbata ir supilti i vonele.
Pabandykite,gal nors kiek ramiau miegos. ax.gif
Musu mergaitei jau 1,5m. tik dabar pradejo naktymis ramiau miegoti doh.gif
Uzjauciu jus labai,zinau kas tai yra 4u.gif Kantrybes jums 4u.gif 4u.gif
pucukas
Sveikos mamytes mirksiukas.gif

Turim tokia problemele. Mano mazyle nemiega naktim. Ir taip jau nuo gimimo. Mum jau 9men. Dabar dar naktim pradejo miegodama labai spardytis ir labai blaskytis. Daznai verkia naktim.
Linulee
Musu miega,bet neramiai,daznai pabunda,bet cia mums dantukai ir pilvukas manyciau smile.gif o kad jus nemiegat jau 9men tai gal pasitarkit su vaikucio gydytoja.. gal kokia miksturyte israsys raminancia,mes tokia gerem nuo gimimo pora menesiu ax.gif
M.Rasele
QUOTE(pucukas @ 2010 11 01, 20:51)
Sveikos mamytes mirksiukas.gif 

Turim tokia problemele. Mano mazyle nemiega naktim. Ir taip jau nuo gimimo. Mum jau 9men. Dabar dar naktim pradejo miegodama labai spardytis ir labai blaskytis. Daznai verkia naktim.
*

Kazkaip cia labai viskas supainiota.
Rasote, kad vaikas nemiega naktimis - visa nemiega? ar nemiega visa nakti?
Nes toliau rasote, kad miegodavo dabar pradejo spardytis ir blaskytis?
Tai reiktu suprasti, kad miega jusu vaikas, tik ne taip kaip jus to norite.

Mano vaikas nera ismiegojes visos nakties nei karto, bet as nemanau, kad jis nemiega, jis miega, bet prabunda.. Ir nieko as cia baisaus nematau, kartais duodu pienuko, kartais vandens, kartais uztenka tik paglostyti, ir jis toliau uzmiega.

Gal greiciau gaunasi, kad vaikas miega visa nakti, bet mama nemiega smile.gif, nes daznai jis pavalgo neatsibusdamas tongue.gif
pucukas
Rasiau kad vaikas nera dar nei vienos nakties ismiegojes ramiai.seniau atsikeldavo tik pavalgyt truputi pasiblaskydavo ir toliau miegodavo. O dabar jis visai nemiega istysai blaskosi, verkia. Ir paglostau ir pakalbu ir panesioju ir pasupuoju nieks nesuveikia.
Papildyta:
QUOTE(Linulee @ 2010 11 02, 13:07)
Musu miega,bet neramiai,daznai pabunda,bet cia mums dantukai ir pilvukas manyciau  smile.gif  o kad jus nemiegat jau 9men tai gal pasitarkit su vaikucio gydytoja.. gal kokia miksturyte israsys raminancia,mes tokia gerem nuo gimimo pora menesiu  ax.gif
*

Mums buvo irgi israse tokiu lasiuku bet jie nieko nepadejo. Buvom ir pas neurologa jis nieko nepasake doro. Taip ir kankinames nakim. Kad as nemiegu tai man dzin bet man vaiko gaila nes jis kankinasi.
eglieska
mus ka tik suejo 9 menesiai ir mes jau 5 para irgi neramiai miegam. sia nakti keliausi 8 kartus, 2 is ju gere pienuka. kiti kartai buvo apsikabinti, prisiglausti. dar nakti atgal-prasiblaske mazylis iki 5 ryto, kele kas 10-15 min, tam, kad su manim susikibtu rankomis doh.gif neverkia, bet uzsimerkes sukioja galva, maskatuoja rankom, kelia kojas. va jau tuoj stogas nuo nemigos prades vaziuoti. As manau, kad tai del dantu, nors diena nepastebejau, kad elgesys butu pasikeites g.gif
pucukas
QUOTE(eglieska @ 2010 11 02, 20:02)
mus ka tik suejo 9 menesiai ir mes jau 5 para irgi neramiai miegam. sia nakti keliausi 8 kartus, 2 is ju gere pienuka. kiti kartai buvo apsikabinti, prisiglausti. dar nakti atgal-prasiblaske mazylis iki 5 ryto, kele kas 10-15 min, tam, kad su manim susikibtu rankomis doh.gif  neverkia, bet uzsimerkes sukioja galva, maskatuoja rankom, kelia kojas. va jau tuoj stogas nuo nemigos prades vaziuoti. As manau, kad tai del dantu, nors diena nepastebejau, kad elgesys butu pasikeites g.gif
*

Tai vat kad visas tas pyktis tas maskatavimasis ir verkimas buna tik naktim.o diena tai gera mergyte. Ir suprask zmogau kas jiems yra.
Linute:)
Mums lygiai tas pats doh.gif Keliasi turbut po 10 kartu, kartais verkia, dazniausiai reikalauja kruties unsure.gif tai miegam kartu, nes kitaip turbut likciau visai be miego doh.gif
Taip svajoju pamiegot normaliai bent 6 val rolleyes.gif
Tefnut
Ir mano nemiega, per 10 men yra viena karta ismiegojes 4 val, ir neseniai- 5.5 val, tai buvo rojus biggrin.gif Paprastai prasibunda kas 2-3 val, bent karta is ju- rimtai pavalgyt, porąkart tenka supti, kad užmigtu. Neurologe sake, kad jei vaikas diena linksmas, guvus, zaidzia, tai nieko daryt nereikia, "isaugs". Ypac, kol mama maitina naktim, nelabai ka sumastysi.

Gal tavo mažyliui trūksta maisto?
pucukas
QUOTE(Tefnut @ 2010 11 03, 00:44)
Ir mano nemiega, per 10 men yra viena karta ismiegojes 4 val, ir neseniai- 5.5 val, tai buvo rojus  biggrin.gif Paprastai prasibunda kas 2-3 val, bent karta is ju- rimtai pavalgyt, porąkart tenka supti, kad užmigtu. Neurologe sake, kad jei vaikas diena linksmas, guvus, zaidzia, tai nieko daryt nereikia, "isaugs". Ypac, kol mama maitina naktim, nelabai ka sumastysi.

Gal tavo mažyliui trūksta maisto?
*

Pati nemaitinu bet misisnuko visada pasidarau ir duodu nakti.bet ji tik kelis ml. atsigeria ir viskas.
zydre vaitiekuniene
SVEIKOS MAMOS.MANO DUKRYTEJ 5 MEN.VARGSTAM SU JAOS MIEGUCIU IKI 6VAL. RYTO,IR TAIP JAU KETVIRTAS MENUO. PATARKIT KA DARYTI NES NIEKAIP NEGALIM PERPRATINTI KAD MIEGOTU NAKTI O NE DIENA.KAI UZMIEGA PARYCIAIS, TAI ISMIEGA IKI PIETU.
Shatura
Pas mus irgi buvo bedos su miegu. Man daug kas siule tiesiog neleist vaikui diena miegot. Bet nedariau to. Peraugom. Iki metu ji man naktinejo. Budavo,kad atsibunda 1val. ir iki 6val zaidzia. Arba keldavosi kokis 6 kartus per nakti. Paskui savaime susitvarke viskas
Sirvita
nu jo, uzuojauta 4u.gif

sunku kazka patarti, kai paciai taip nebuvo. Juolab nezinau ka jus darote ir ko imates kad nakti atskirti nuo dienos g.gif

pirmiausia daug kur skaiciau, kad reikia vaikiukui sukurti pasiruosimo miegui rituala. Maudynes, persirengimas i kitus rubelius - pizama, pasakele ar lopsine, prietema, tyla, jokiu budu vaikiuko nekalbinti ir nelinksminti.
As tai svelniai glostau smilkiniukus, kaktyte, antakius. Pamegins pati sau taip paglostineti, labai migdanciai raminanciai veikia smile.gif
Metu arbata ramina smile.gif

o ryte velgi kitas ritualas - veiduko ir subiniuko prausimas, persirengimas, kutenimasis pervystant, kalbinimas, garsai (TV ar radija), sviesa. Zodziu jokios ramybes, tik veikla. smile.gif

Tai vat tokie ir patarimai ax.gif
zydre vaitiekuniene
na mes bandem ir maudynes ir visa kita,bet nepadejo.keldavom ryte ir neleisdavom miegoti iki vakaro,bet nepedejo tai.kai mazyle noredavo miegot,tai ir uzmigdavo,nepadejo nei muzika,nei kalbejimas,nei jos judinimas ir kalbinimas,tiesiog uzmigdavo ir viskas.o vakare ir visa nakti vel tas pats-nemiga.manau teks apsisarvuoti kantrybe ir laukti tos nakties kada viskas susitvarkis
Luttuke
QUOTE(zydre vaitiekuniene @ 2010 11 25, 15:01)
na mes bandem ir maudynes ir visa kita,bet nepadejo.keldavom ryte ir neleisdavom miegoti iki vakaro,bet nepedejo tai.kai mazyle noredavo miegot,tai ir uzmigdavo,nepadejo nei muzika,nei kalbejimas,nei jos judinimas ir kalbinimas,tiesiog uzmigdavo ir viskas.o vakare ir visa nakti vel tas pats-nemiga.manau teks apsisarvuoti kantrybe ir laukti tos nakties kada viskas susitvarkis
*

O naktim sviesa degat? Pabandykit tyliai leisti lopsines, nekalbinkite, stenkites reciau sauskelnes keisti, naudokite minimalu apsvietima, kad pti kazka matytumet.

Nesvarbu kokia buvo naktis, bandykit isbudinti tarkim 9 ryto. Pamaitinkit, ismaudykit. Nesiokit, rodykit visokius daiktus, kad bent pora val nemiegotu. Kai uzmigs, neduokit miegoti ilgiau negu 3 val. Atmaisyti diena su naktim labai sunku, bet imanoma. Dar labai svarbu, kad dieno smetu vaikas butinai daugiau kartu gautu valgyt ngu nakti.

Sekmes!
Flaxkids
oho jetus pagalvojus tai sunku turbut mamytems na mums budavo tokie pasilinksminimai iki 2 nakties ir to man jau buvo per akis unsure.gif
cia diena ir naktis susipainiojus vaikuciui labai gerai patare Luttuke thumbup.gif
cipcypas
Sveikos,
Mano mergytei tuoj menesiukas .. tris savaites miegojo pavyzdingai - ir nakti ir diena.. dabar jau antra naktis nuo 3 val. nemiega iki 6 val., t.y. atsikelia pavalgyt, pavalgo, atrodo jau miegos ir pradeda stenet pirsciot ir issibudina - akys dideles apvalios ir sunku uzmigdyt, ant ranku nori..
sianakti bandysiu sviesos nedekt, net ir naktines.. nesinori,kad ji taip iprastu keltis..

Ieva Marija
Ojojoj mergaites, as su savo bernu jau is proto einu.

Vyrui 8 menesiai, o vis dar piena geria ir daugiau nieko nenori.
Zodziu maitinu diena nakti, nes kitaip klykia ne savu balsu. Jau nebezinau ka kaimynai galvoja. Per nakti keliasi geriausiu atveju 2 karuts, o buna kai ir 5...

galvojau gal vaikas valgyti nori.. as jam ir kosytes ir sriubytes ir misinukus siulau.. nieko jis nenori.. tik papa su pienu duok ir tashkas. doh.gif

gal turit pasiulymu kaip ji primokyti miegoti per nakti? jau kaip ir laikas butu. g.gif
babajoska
Ieva Marija, maniškė irgi panašiai naktį keliasi. Manau, nustos keltis kai baigsiu maitinti.
aaistulis
QUOTE(babajoska @ 2010 11 27, 00:13)
Ieva Marija, maniškė irgi panašiai naktį keliasi. Manau, nustos keltis kai baigsiu maitinti.
*

pritariu drinks_cheers.gif maniskis keliasi vidutiniskai ~4 kartus pienuko, o jau tuoj ir metai bus... unsure.gif esu tikra, kad pasibaigs sitie pasizaidimai,kai nustosiu maitinti, o kol kas palieku kaip yra mirksiukas.gif
Linyte737
QUOTE(aaistulis @ 2010 11 27, 19:47)
pritariu drinks_cheers.gif  maniskis keliasi vidutiniskai ~4 kartus pienuko, o jau tuoj ir metai bus... unsure.gif  esu tikra, kad pasibaigs sitie pasizaidimai,kai nustosiu maitinti, o kol kas palieku kaip yra mirksiukas.gif
*

drinks_cheers.gif manoji taip pat kelias naktim... tuoj 11men bus
Sirvita
QUOTE(Ieva Marija @ 2010 11 26, 23:25)

Zodziu maitinu diena nakti, nes kitaip klykia ne savu balsu. Jau nebezinau ka kaimynai galvoja. Per nakti keliasi geriausiu atveju 2 karuts, o buna kai ir 5...

galvojau gal vaikas valgyti nori.. as jam ir kosytes ir sriubytes ir misinukus siulau.. nieko jis nenori.. tik papa su pienu duok ir tashkas.  doh.gif

gal turit pasiulymu kaip ji primokyti miegoti per nakti? jau kaip ir laikas butu.  g.gif
*

tai aisku kad valgyt nori, o pienuko uztenka trumpam pasisotinti. Nezinau ka ir patarti. Reikia kazka pries miega daryti, kad sociau pavalgytu g.gif gal daznai pamaitinti vakare, kad ir kas 20 min. Tankiau pavalgys ilgiau ismiegos, tai nors vienas maitinimas bus praleistas g.gif
eda9
QUOTE(zydre vaitiekuniene @ 2010 11 25, 03:44)
SVEIKOS MAMOS.MANO DUKRYTEJ 5 MEN.VARGSTAM SU JAOS MIEGUCIU IKI 6VAL. RYTO,IR TAIP JAU KETVIRTAS MENUO. PATARKIT KA DARYTI NES NIEKAIP NEGALIM PERPRATINTI KAD MIEGOTU NAKTI O NE DIENA.KAI UZMIEGA PARYCIAIS, TAI ISMIEGA IKI PIETU.
*

Oi kaip as Jus suprantu 4u.gif Pas mus buvo taip, sena mano zinute:
Mano mažoji pirmus 4 mėnesius nemiegojo naktimis Visai doh.gif Ko tik nebandžiau, bet niekas nepadėjo. Galiausiai nebesikankinau ir vaiko nekankinau, tai pažaisdavom iki 2 nakties, tada jau pradėdavau supti ant kamuolio. Pirmą mėnesį eidavo miegoti 5-6 ryte, nuo 3 nakties pilvuką dar skaudėdavo, tai šaukdavo. Antrą mėnesį būdavo, kad ir 4 užmigdavo, 3 mėnesį užmigdavo apie 2-3 nakties, o ketvirtą apie 12-1 nakties. Ir vieną vakarą užmigo 21 h Nu galvoju, prabus man dabar už valandėlės. Bet neprabudo. Buvo dar keli vakarai, kai prabusdavo, bet iki 1 nakties užmigdydavau
Vaje, kai prisimenu. Stogas važiavo, miego kartais po kelias valandas tik būdavo. Geriausiai, kai MB tėvai atvažiavo aplankyti iš kito miesto 11 h, o mes tik 8 atsigulėm miegoti
O ryte atsikeldavo vyresnioji mergaitė. Mama, einam žaist cool.gif Nebenorėčiau kol kas dar tokio laiko schmoll.gif

Siaip sunku perlauzti vaikus, mums nepavyko, atsipainiojo pati. Bet ir dabar megsta pabludyti naktimis. Musu gydytoja sake, kad nepades niekas, vaikas pats turi pasikeisti. Nes tokie paprasti dalykai, kaip neduok diena miegoti, nakti tamsoj buk tokiems vaikas nieko nereiskia. Atsimenu, keiciu sauskelnes kakojanciai diena, o miega kaip reikalas ir net nejaucia. Ir niekaip neprizadinsi doh.gif

Tikriausiai, ir Jums belieka tik laukti 4u.gif
zaliuke123
labukas,mano mergytei 28dienos ir nezinau ar viskas gerai kad uzmiega tik 3-4h ryto,maitinu MP ir nesuprantu jau ar normalu kad visa diena valgo normaliai po 20-30min kas 3val,o vakare 20val kai pradedu maitinti tai ji valgo ir valgo kelias valandas.buna uzsnaudzia trumpam,bet papo nepaleidzia.o jeigu pati bandau pasitraukti tai baisus riksmas is karto.gal galit ka patart ar gal cia normalu kad taip ilgai ir daug valgo? g.gif ,net nezinau ka ir daryti.
kaari
QUOTE(Ieva Marija @ 2010 11 26, 22:25)

galvojau gal vaikas valgyti nori.. as jam ir kosytes ir sriubytes ir misinukus siulau.. nieko jis nenori.. tik papa su pienu duok ir tashkas.  doh.gif

gal turit pasiulymu kaip ji primokyti miegoti per nakti? jau kaip ir laikas butu.  g.gif
*

QUOTE(babajoska @ 2010 11 26, 23:13)
*

Sveikos, mamytės.
Man kilo mintis, kad jūsų vaikučiai tokio amžiaus, kai dantys dygsta. Skausmas naktį stipresnis, vat ir ieško nusiraminimo prie krūties.
Net kai saviškę baigiau maitinti, ji prabusdavo naktimis. O miegoti pradėjo tik tada, kai visi dantys išdygo.
eda9
QUOTE(zaliuke123 @ 2010 11 28, 03:36)
labukas,mano mergytei 28dienos ir nezinau ar viskas gerai kad uzmiega tik 3-4h ryto,maitinu MP ir nesuprantu jau ar normalu kad visa diena valgo normaliai po 20-30min kas 3val,o vakare 20val kai pradedu maitinti tai ji valgo ir valgo kelias valandas.buna uzsnaudzia trumpam,bet papo nepaleidzia.o jeigu pati bandau pasitraukti tai baisus riksmas is karto.gal galit ka patart ar gal cia normalu kad taip ilgai ir daug valgo?  g.gif  ,net nezinau ka ir daryti.
*

Normalu normalu 4u.gif Pirmus menesius buna vaiku, kurie kiauras paras kabo. Susireguliuos pienukas ir nebekabes smile.gif O siaip uzsukit i zindymo tema http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showforum=12, patarimu gal kokiu rasit 4u.gif
Paguodai, mano pirmas vaikas taip kabejo ne tik vakarais, bet ir diena nakti, kol ismoko laikui begant pavalgyti normaliai per 5 minutes mirksiukas.gif
Ksesanko
QUOTE(Ieva Marija @ 2010 11 26, 23:25)

*

paimkite i savo lova, baigsys visi naktiniai riksmai. Siaip naujame numeryje Tavo vaikas geras straipsnis "prieraisioji tevyste". Ten argumentuotai paaiskinta kodel vaikas, miegantis atskirai, pabunda ir riekia n kartu per nakti smile.gif
freza80
QUOTE(Ksesanko @ 2010 11 28, 14:17)
paimkite i savo lova, baigsys visi naktiniai riksmai. Siaip naujame numeryje Tavo vaikas geras straipsnis  "prieraisioji tevyste". Ten argumentuotai paaiskinta kodel vaikas, miegantis atskirai, pabunda ir riekia n kartu per nakti smile.gif
*

Aš irgi skaičiau tą straipsnį - super thumbup.gif Bet paverti porą lapų į priekį ir ten neurologės patarimai, kurių vienas mane sunervino: skamba maždaug taip, kad jei iki šešių mėnesių neįpratinsit vaiko miegoti atskirai, turėsit ilgai problemų su vaiko miegu. doh.gif

O aš vis dar miegu su savo mažyte vienoj lovoj ir dieną nepaleidžiu iš rankų blush2.gif
Misaki
QUOTE(freza80 @ 2010 11 28, 15:04)
Aš irgi skaičiau tą straipsnį - super thumbup.gif  Bet paverti porą lapų į priekį ir ten neurologės patarimai, kurių vienas mane sunervino: skamba maždaug taip, kad jei iki šešių mėnesių neįpratinsit vaiko miegoti atskirai, turėsit ilgai problemų su vaiko miegu. doh.gif

O aš vis dar miegu su savo mažyte vienoj lovoj ir dieną nepaleidžiu iš rankų blush2.gif
*

o kaip guldot maziukus savo lovoj? as irgi noreciau miegoti kartu, bet bijau ji suspausti, bijauu, kad po kaldra palis ir oro truks, bijau, kad is lovos iskris ir t.t.
Ksesanko
QUOTE(Misaki @ 2010 11 29, 01:01)
o kaip guldot maziukus savo lovoj? as irgi noreciau miegoti kartu, bet bijau ji suspausti, bijauu, kad po kaldra palis ir oro truks, bijau, kad is lovos iskris ir t.t.
*

pas mane prie musu lovos pristumta vaikelio lovele ir nuimta sienele. Galvojau, kad dukrele miegos savo lovelei, jei nuimsiu sienele smile.gif Bet vaikai gudresni. Kai buvo mazesne, paguldydavau truputuka auksciau saves. Bet manau prispausti nera sansu smile.gif Labai jautriai miegi ir dar jei uzmiegu ant vieno sono, tai ir nesivartau. Paskui dukrele pabunda paguldau ja i kita puse, duodu (.) ir miegu toliau. Dabar ji jau igudo pati (.) pasiimti, tai miegame kuo puikiausiai, be prabudimu ir verksmu smile.gif Dar sveiki vaikai tikrai neizdus, nes jei bus per karsta, prades trukti oro, ar dar kazkas, butinai pakels "aliarma" smile.gif Manoji po musu kaldra miegoti nenori, nes jai per karsta smile.gif Apie tai mums kuo puikiausiai pranese smile.gif
Papildyta:
QUOTE(freza80 @ 2010 11 28, 15:04)
Aš irgi skaičiau tą straipsnį - super thumbup.gif  Bet paverti porą lapų į priekį ir ten neurologės patarimai, kurių vienas mane sunervino: skamba maždaug taip, kad jei iki šešių mėnesių neįpratinsit vaiko miegoti atskirai, turėsit ilgai problemų su vaiko miegu. doh.gif

*

Mane irgi nervina tokie gydytojai. Kiek gydytoju, tiek nuomoniu smile.gif O neurologe nepagalvojo, kad vaikas miegantis iki 6 men. atskirai irgi tures problemu, bet ne su miegu, o su nerimastingumu ir nervingumu???? Ten daznokai senu paziuiru gydytojai komentuoja. Nekreipiu i tai demesi ir tiek smile.gif Turiu trys autoritetus: K. Vytkauskas, R.Semeta ir mano puikioji siuolaikiska kompetentinga gydytoja R. Taraseviciene smile.gif
eda9
QUOTE(Ksesanko @ 2010 11 29, 08:04)
pas mane prie musu lovos pristumta vaikelio lovele ir nuimta sienele. Galvojau, kad dukrele miegos savo lovelei, jei nuimsiu sienele smile.gif Bet vaikai gudresni. Kai buvo mazesne, paguldydavau truputuka auksciau saves. Bet manau prispausti nera sansu smile.gif Labai jautriai miegi ir dar jei uzmiegu ant vieno sono, tai ir nesivartau. Paskui dukrele pabunda paguldau ja i  kita puse, duodu (.) ir miegu toliau. Dabar ji jau igudo pati (.) pasiimti, tai miegame kuo puikiausiai, be prabudimu ir verksmu smile.gif Dar sveiki vaikai tikrai neizdus, nes jei bus per karsta, prades trukti oro, ar dar kazkas, butinai pakels "aliarma" smile.gif Manoji po musu kaldra miegoti nenori, nes jai per karsta smile.gif Apie tai mums kuo puikiausiai pranese smile.gif

drinks_cheers.gif Mes lygiai taip pat miegam ax.gif Valgo ji ten kada nori ir kaip nori. Net uzmiega kartais man ant pilvo atsigulus wub.gif Silta gera miela. Paryciaisi dar kita mergyte atsikrausto i lova, susideda kojas rankas galva ant manes tongue.gif Nors jau kartais pasvajoju, kad po metu jau noreciau, kad jos miegotu pacios 4u.gif
Bluebell
as vakare stengiuos neleist pasnaust visaip uzsiieminejam, tada isvargsta ir dazniausiai uzsimigdom, aisku kelias bilekiek kartu, na visko buna.

4u.gif
linutuks
Mes tai nakti is vis juokingai miegam ax.gif apie 12 nakties uzmiegam, suvalge apie 200 g nutraukto MP, pasnaudziam pusvalandi ar valanda, tada keliames, dar 100 gramu sukapojam doh.gif o paskui kelinejames kas 3 valandos, valgom is papuko patys, o pavalge uzmiegam ant ranku. Kai bandai padet i lova - butinai prabunda. Siaip ne taip ismokau laikydama ji gleby atsigulti ir miegam apsikabine per nakti smile.gif
Apie miegojima savo lovytej kol kas net minciu nera. Labai jau reikalingi mudu vienas kitam smile.gif
freza80
QUOTE(Misaki @ 2010 11 29, 01:01)
*

Na, mes miegam kaip karalienės ax.gif Tėtukas mielai užleido savo vietą Saulytei (buvau pasmerkta visų, kurie mano, kad tai palaidos mūsų santuoką blush2.gif ) ir mes miegam vienoje lovoje, bet po skirtingomis antklodėmis tongue.gif Tik sukruta ji, aš prabundu, palendu pas ją po antklode ir pamaitinu. Kartais taip ir užmiegu ax.gif

Pastebėjau, kad ji visai galėtų miegoti viena, bet problema manyje - labai noriu, kad lėlytė būtų šalia 4u.gif
lienusia
o as su abiem savo vaikais miegojau kartu nuo pat gimimo. suneliui jau 3 metai, ir puikiai miega dabar savo lovoje, nors daug kas sake, kad jau pripras kartu, ir vsio, taip visam laikui. mazytei dabar 5 men, ir nuo pirmu dienu miegam tik kartu, ner didesnio malonumo jausti salia saves ta siltuti, minkstuti savo angeleli. ir mamai ramu, ir vaikeliui saugu. taip akd as tik uz miegojima kartu. beto, nereik po n kartu keltis maitinti smile.gif
santakepale
Sveikos mamytes.As taip pat vardgstu naktimis-jau 10men naktimis keliuosi ir kas val,1,5.Ilgiausiai esu ismiegojusi 3 val.Niekuom negaliu nuraminti savo mazylio-tik krutines reikalauja.Pati jauciu kad senku.Meginu tris dienas misinuka pakaisioti-stumia su ranka,saukia,lupas suspaudzia.Toks jausmas kad suda duodu smile.gif Dvejopas jausmas-noriu dar maitinti,nes pienuko yra,bet ir jegu jau nuo nemigos nebeturiu,nervai krinka.
Silver Felis
QUOTE(santakepale @ 2011 03 29, 22:53)
Sveikos mamytes.As taip pat vardgstu naktimis-jau 10men naktimis keliuosi ir kas val,1,5.Ilgiausiai esu ismiegojusi 3 val.Niekuom negaliu nuraminti savo mazylio-tik krutines reikalauja.Pati jauciu kad senku.Meginu  tris dienas misinuka pakaisioti-stumia su ranka,saukia,lupas suspaudzia.Toks jausmas kad suda duodu smile.gif Dvejopas jausmas-noriu dar maitinti,nes pienuko yra,bet ir jegu jau nuo nemigos nebeturiu,nervai krinka.
*

Suprantu tave ir man taip buvo, man pradėjo krikti nervai, kai jau galėdavau miegoti nors ir noriu miegoti neužmiegu, šaltkrėtis toks buvo, tokia kvaila savijauta. Nuėjau pas gydytoją, išrašė raminančių. Tada aš pati nemaitinau, tiesiog mano dukra labai nerami buvo virš metų, nei dieną, nei naktį nemiegodavo, nebent 20 minučių dieną, o naktį irgi pusantros valandos ir vėl kočiojimas, nešiojimas, raminimas. Manau jau gana maitinti, nes nusibaigsi pati, ir jau nusibaiginėjo, žiūrėk ir savęs. Svarbu bent pusę metų išmaitinti. Poto atpratinti bus dar sunkiau. Matau kaip ateina virš dviejų metų vaikai, kurie nieko nevalgo tik mamos krūties nori, tai jau trauma psihologinė ir mamai ir vaikui...
march
labutis,ir as dabar galiu prisideti prie jusu doh.gif .maniskei jau 6 menesiai,iki tol buvo pasaka,bet kagi baigesi .jau savaite bludinejam naktimis.keliames apie 3 kartus.toks jausmas kad vaikas galetu visa nakti praleist prie krutines doh.gif .vaje kaip nesinori kad visad taip butu verysad.gif .del valgymo tai panelyte yra tikrai privalgius,tik manau cia vaikams kazkas keiciasi kad jie taip subludija g.gif .patarkit jai turit ideju rolleyes.gif
Papildyta:
mergaites radau gera straipsni gal kam bus idomu smile.gif
http://www.imunitetas.lt/mamoms/vaiko-psic...utrikimai-1905/
Misaki
QUOTE(march @ 2011 03 30, 00:52)
labutis,ir as dabar galiu prisideti prie jusu  doh.gif  .maniskei jau 6 menesiai,iki tol buvo pasaka,bet kagi baigesi .jau savaite bludinejam naktimis.keliames apie 3 kartus.toks jausmas kad vaikas galetu visa nakti praleist prie krutines  doh.gif  .vaje kaip nesinori kad visad taip butu  verysad.gif  .del valgymo tai panelyte  yra tikrai privalgius,tik manau cia vaikams kazkas keiciasi kad jie taip subludija  g.gif  .patarkit jai turit ideju  rolleyes.gif
Papildyta:
mergaites radau gera straipsni gal kam bus idomu  smile.gif 
http://www.imunitetas.lt/mamoms/vaiko-psic...utrikimai-1905/
*

musu situacija lygiai tokia pati - iki siol vaikas miegodavo nakti kaip angliukas, o dabar atsibudineja kas kelias valandas, nors nei dantys dygsta, nei maisto truksta, nei aplinka pasikeite.
pastebejau, kad siek tiek ramesni buna, kai isikeliu i lova, bet as nenoriu jo pratinti miegoti su mumis, nes tada as visai negaliu uzmigti, bijodama, kad jis iskris ar uzspausiu, be to, manau kad vaiko stuburiukui daug geriau kudikiams skirtas kietas ciuzinukas, o ne tevu nuguleta lova.
witi
sweikutes.maniskiui biski daugiau nei 9 men.kai gime 1.5 men kelesi 2-3k.paskui iki 4.5men miegojo nesikeldamas wisa nakti.tada pradejo dygti dantukai ir prasidejo....kazkuriuo momentu buwo apsitwarke kad nesikele ar koki karteli.7men papuolem i ligonine su laringitu ir komplikawosi i plauciu uzdegima ir t.t.galiausiai rotas!zodziu issimuse is rezimo waikis kapitaliai.o db jau beweik sawaite kankinames su nemiega arba tragisku miegojimu.pastowiai wartosi inkscia werkia nori walgyti o tada nuo 3 iki 5 nemiega wisai.nu o atsikelia apie 7.duodu misinuko kita karta tik glostau bet tik dar labiau isibliauna ir wis tiek tenka maitinti.is wakaro eina 9 miegoti (sawo laiku kaip yra priprates)ir daug priwalgo bet kas cia mum pasidare tai nesuprantu...diena miega 2 k.po 2 wal panasiai.
Pusaite
QUOTE(santakepale @ 2011 03 29, 21:53)
Sveikos mamytes.As taip pat vardgstu naktimis-jau 10men naktimis keliuosi ir kas val,1,5.Ilgiausiai esu ismiegojusi 3 val.Niekuom negaliu nuraminti savo mazylio-tik krutines reikalauja.Pati jauciu kad senku.Meginu  tris dienas misinuka pakaisioti-stumia su ranka,saukia,lupas suspaudzia.Toks jausmas kad suda duodu smile.gif Dvejopas jausmas-noriu dar maitinti,nes pienuko yra,bet ir jegu jau nuo nemigos nebeturiu,nervai krinka.
*

oo,cia visai kaip pas mus doh.gif
as tai jau zombis doh.gif ir apie savizudybe galvojau verysad.gif nezinau,kaip isgyvenau.
dabar tai vis pasirguliuojam,tai nieko nevalgo tik pienuka,tai dziaugiuosi,kad jo turiu,bet pasveiksim galutinai,atsils,tai jau tikrai risim si reikala.
tai jus ir netempkit
agluce
Jezau, brangiosios, nesižudykit - Tėvynei reikia tokių šaunių, rūpestingų mamų. O svarbiausia - išsimiegojusių. Tam yra visiškai paprastas būdas, praktikuojamas daug didesnio skaičiaus mamų negu jūs manote. Pasiguldykite vaikelį šalia, mintyse pasiųskite kur vėžiai žiemoja nedraugus kalbančius jums apie iškrypimus ir vaikų užspaudimą ir atsipalaiduokite, vaikeliui užmigus pasidarykite arbatos ir paskaitykite:
http://vaikopasaulis.blogspot.com/2010/02/...u-su-vaiku.html
nraminta
mano mazasis sunytis miega salia manes, nes tada maziau keliasi nakti ir man malonu jausti salia saves savo mazuleli.
Lietuva
Mes irgi visi trys miegame kartu: tėtis aš ir dukriukas. Esam tuo labai patenkinti. Dukriukas nėra iš tų,kad nerami būtų, iki 5 men. is vis keldavo tik vieną kartą pavalgyti. Nuo 5 men. prasidejo kelti dažniau ir taip jau iki dabar. Matyt dantukai, kartais dujos būna susikaupia ir pan. Kartais būna labai pavargstu, o kartais visai ir nekelia dažnai. Krūties labiau reikia kaip nusiraminimo, o ne valgymo. Bet visumoje tai viskas normaliai. Gera ta mūsų dukrytė, o augant taigi visko būna. Išaugs.
agluce
Radau dar vieną įdomų pastebėjimą: "nenuostabu, kad šiuolaikiniams tėveliams dažnai prireikia įvairių priemonių, technikų ir ekspertų patarimų, kaip užmigdyti savo kūdikius. Gamta tam turi paprastą atsakymą".
Miegokime kartu - tokių problemų (jei tai ne vaiko sveikatos klausimas) nekils. Gimėme ne tam, kad kentėtume - nei mamos, nei kūdikiai. Ramybė, artumas, saugumas, šiluma, be to vargiai beužmigtume ir mes pačios. O čia kalbam apie mažą žmogutį tokį vienišą savo šaltoje lovelėje, toli nuo mamos, pas kurią pilvelyje ištisą amžinybę gyveno. Ar ji ant manęs supyko, kad nebenori būti kuo arčiau, dieną ir naktį, kad bet kada pabudęs matyčiau jos veidą - patį gražiausią vaizdą pasaulyje.
giedre g
pas mus viskas susitvarke kai baigiau maitinti smile.gif pavalgom druciai vakare. pt viena kart nakti kelias ir viskas...atsidziaugt negaliu, kad naktim daznai keltis nereik ir savo lovytej jau miega, o tai kai maitinau 4 men. tai kartu vienoj lovoj miegojom. pasirodo naturalus maitinimas turi savo pliusu ir minusu.
Mistery
Labas, mamos, visai netycia uzejau i sita tem del drauges. Paskaiciau, tai parasysiu, gal kam pravers. Mano dukrytei dabar 1,7men. Ji iki puses metu buvo auksinis vaikas, miegodavo iki paryciu, keldavau, kad pienas nebegtu ant patalynes:) O po to prasidejo naktinis verkimas, neramumai ir dienos miego metu, nesdavausi pas save i lova, gaudavo papam ir tik taip miegodavo. Ilgos savo istorijos nerasysiu, tik reziume. Pasirodo, kad ji netoleruoja laktozes. As apie tai net pagalvojus nebuvau. O nuo puses metu prasidejo koses, mano virtu ji kratesi is tolo, bet puikiai valgydavo pirktines, o i jas ieina misinukas (laktoze). Mes vargom iki metu, daktarai sakydavo toks augimas, kol viena pagyvenusi gastro gydytoja nepasiule savaitei isimti viska kas su misinuku ar pienu (sviestas, jogurtines tyreles ir t.t.) Baiges visi zirzimai. Dabar po truputi ragaujam jogurta, su laiku bandydim ir daugiau pieno produktu. Pabandykit, gal cia ir jusu lialiu beda, nes ta gydytoja sake, kad labai daug vaiku kankinas ir kankina tevus, nes dauguma apie tai nepagalvoja.
alinadok
Mano vaikas puikiai užmiega vakare, nakti kelis kartus pabunda bet duodu soske ir normaliai toliau miega, tik apie 4-5 ryto pradeda vartytis prabunda ir sunku paskui vel užmigdyt. Daktare sako, kad dar pora men palauksim-gal pilvukas, gal dantukai ir jei niekas nepasikeis reiks eit pas neurologa g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.