Įkraunama...
Įkraunama...

Keramika

Smagu,kad lipdome 4u.gif biggrin.gif
stai ir geras puslapis keramikams,(paemiau is pirmos temos pabaigos) bigsmile.gif man paciai netiketai,dziugiai nustebino.

www.keramikams.lt

Sekmes molio myletojoms.
Atsakyti
rolleyes.gif
laba
na va parsinesiau savo molinukus
ir nezinau kodel man viena lektele susibangavo unsure.gif verysad.gif
va kaip atrodo
sulinkusi lekstele

o cia bus medui ar uogienei
o gal net ir cukrui deti
ant stalo kai sveciu bus wub.gif

user posted image

tik dabar galvoju ar neissiklaipys man dangtelis doh.gif
kazi kodel taip?
gal nepakankamai ilgai dziuvo??? ar dar del ko nors kito g.gif ?

Atsakyti
Kambarėlis toms, kam patinka sukišti pirštelius į molį, apsitaškyti glazūra ir svaigti nuo molio kvapo smile.gif

Laukiamos visos ir visi smile.gif

SENA TEMA

user posted image

user posted image

Atsakyti
vaje, beveik tuo paciu metu uzvedziau kita tema sad.gif nu bet pavelavau vis tiek sad.gif atsiprasau, uzbaigsim tada ta mano kazkada veliau biggrin.gif
Atsakyti
permete cia mano tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2010 01 12, 21:18)
permete cia mano tema smile.gif

faina,smagi pradzia. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mama_gulbe @ 2010 01 12, 19:56)
rolleyes.gif
laba
na va parsinesiau savo molinukus
ir nezinau kodel man viena lektele susibangavo  unsure.gif  verysad.gif
va kaip atrodo
sulinkusi lekstele

o cia bus medui ar uogienei
o gal net ir cukrui deti
ant stalo kai sveciu bus  wub.gif

user posted image

tik dabar galvoju ar neissiklaipys man dangtelis  doh.gif
kazi kodel taip?
gal nepakankamai ilgai dziuvo??? ar dar del ko nors kito  g.gif ?


Ojei,buvau siandien keramikos centre-berods taviskius ant stalo maciau,tokie visi is bumbuliuku nulipdyti-ar ne.Taip kruopsciai. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O sulinko-arba kai degė,buvo tas krastelis ant kokiu darbeliu uzdetas ir deformavosi,o gal pati kai nulipdei,tą kraštą šiek tiek įlenkei o po to vėl atstatei i pradinę padėtį-tai degant yra toks posakis-,,Molis turi atmintį,,-prisiminė,kad kazkada islenktas buvo. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nmante: 12 sausio 2010 - 21:06
QUOTE(nmante @ 2010 01 12, 22:01)
faina,smagi pradzia. biggrin.gif
Papildyta:
Ojei,buvau siandien keramikos  centre-berods taviskius ant stalo maciau,tokie visi is bumbuliuku nulipdyti-ar ne.Taip kruopsciai. 4u.gif  4u.gif  4u.gif

bigsmile.gif
aga maniskiai
bumbuliniai
bet kodel issikraipe man lekstele ir tik viena
kita gera
g.gif
Atsakyti
QUOTE(nmante @ 2010 01 12, 22:06)
bet kodel issikraipe man lekstele ir tik viena
kita gera
g.gif

PAPILDŽIAU POSTĄ VIRŠUJ... blush2.gif

bigsmile.gif
aisku
vat koks tas molis gudruolis lotuliukas.gif

dabar laukia smagiausias darbas glazuravimas wub.gif
reiks lekstele perdaryt
nes dovanai dariau rolleyes.gif
ale tam puslapy molis pigesnis
tik idomu kiek moket uz atsiuntima 20 kg reikttu lotuliukas.gif
Atsakyti
Mama gulbe-zymiai pigiau yra uzsisakinėti molį,kai veža i Vilnių iš Kuršėnų,man

kazkada svirplele pasakė(didelis jai aciu uz tai 4u.gif 4u.gif 4u.gif )-parasysiu telefona

Kursenu

868885933

ten molis gaunasi kelis kartus pigiau. 4u.gif,tk reiktų reikiamu laiku prie keramikos centro

atvaziuoti.

Tai 20kg.gabalai yra sufasuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nmante: 12 sausio 2010 - 21:27
QUOTE(nmante @ 2010 01 12, 22:17)
Mama gulbe-zymiai pigiau yra uzsisakinėti molį,kai veža i Vilnių iš Kuršėnų,man kazkada svirplele pasakė(didelis jai aciu uz tai 4u.gif  4u.gif  4u.gif )-parasysiu telefona Kursenu
868885933
ten molis gaunasi kelis kartus pigiau. 4u.gif

bigsmile.gif
aisku aciu wub.gif
bet tai idomu kiek maziausiai jie gali atvezti ir atsiimti tikriausiai keramikos centre reikia g.gif
nes ten gal neparduota po 10 -20 kg g.gif a daugiau tai doh.gif nezinau kur det ir kaip pakelt blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2010 01 12, 22:26)
bigsmile.gif
aisku aciu  wub.gif
bet tai idomu kiek maziausiai jie gali atvezti ir atsiimti tikriausiai keramikos centre reikia  g.gif
nes ten gal neparduota po 10 -20 kg  g.gif  a daugiau tai  doh.gif  nezinau kur det ir kaip pakelt  blink.gif  lotuliukas.gif

Ogi Tu pasiskambink ir pasiklausinėk. Nebijok, ten atsiliepianti moteriškė labai kantri, net į mano kvailus klausimus nesinervindama nuoširdžiai atsakinėjo biggrin.gif Dėl molio nežinau, nepirkau, bet įtariu ,kad sutartum ir mažesniais kiekiais g.gif O atsiimti reikia tiesiog iš jų mašiniuko, kieme mirksiukas.gif Prieš atvežant jie paskambina, pasako kada tiksliai bus.
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2010 01 12, 23:17)
Ogi Tu pasiskambink ir pasiklausinėk. Nebijok, ten atsiliepianti moteriškė labai kantri, net į mano kvailus klausimus nesinervindama nuoširdžiai atsakinėjo  biggrin.gif Dėl molio nežinau, nepirkau, bet įtariu ,kad sutartum ir mažesniais kiekiais  g.gif  O atsiimti reikia tiesiog iš jų mašiniuko, kieme  mirksiukas.gif Prieš atvežant jie paskambina, pasako kada tiksliai bus.

bigsmile.gif
a tai gerai
vadinas pripratus thumbup.gif butinai paskambinsiu kai dabartini gabala islipdysiu wub.gif
Atsakyti