Įkraunama...
Įkraunama...

Keramika

QUOTE(Vynuoge_81 @ 2010 12 09, 16:57)
Sveikos mamytes,
Labai noriu, kad atsiliepti sio mokslo atstoves smile.gif
Noriu mylimiems zmonems /Vilniuje/ padovanoti keramikos kursus, taciau neissirenku kokius. Bukit geros - rekomenduokit. Internete pasiulymu nemazai, taciau norisi tokiu, kuriuose butu miela ir gera zmonems.
Galbut kuri esate lankiusisi SKOMANTES keramikos dirbtuveje? Kokie atsiliepimai?
Is anksto nuosirdus aciu!!!



Sveika!
Gal ka pati Nmante galetu pasakyti?

Na, o as esu lankiusi Paco gatveje, prie baznycios. Man paciai asmeniskai mieliausia yra Kamile. Nors siaip visos ten moterytes profes savoj srity. Daug kam patinka Sigita. Butent jos asmeniskai nepazistu.
Skurdus tie mano patarimai.
O dar tai siulyciau Nmantei parasyti i AZ.
4u.gif
Atsakyti
Tai kad as nieko blogo apie visus kursus nesu girdejusi,gal pagal kaina tada rinkis:)
Atsakyti
QUOTE(Vynuoge_81 @ 2010 12 09, 15:57)
Galbut kuri esate lankiusisi SKOMANTES keramikos dirbtuveje? Kokie atsiliepimai?
Is anksto nuosirdus aciu!!!

esu buvus dirbtuvese, pacios patalpos tikrai puikios... o del kursu, manau irgi viskas turetu buti ok smile.gif viskas priklauso nuo to ar sutampa zmoniu auros ar ne smile.gif
Atsakyti
Mergaites, nuosirdus aciu Jums visoms uz mintis.
Labai padejote apsispresti 000054.gif
Atsakyti

As ir savo darbelius galiu pasirodyti, mane tai uzkabliavo juodas molis :
http://public.fotki....ai-1/keramika1/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 09 lapkričio 2012 - 09:58

[/quote]
bigsmile.gif
kaip grazu
o tie balti tikriausiai porcelianas ? -puodeliai su dugniuku tokiu "stikliniu" wub.gif
labai patiko

o ten tokia glazura speciali ?


dar labai patiko kur ornamentai tarsi iskile wub.gif kaip tik masciau apie toki darbeli su iskilusiu ornamentu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(uogytee @ 2011 01 17, 17:17)
Praso slaptazodzio.
As ir savo darbelius galiu pasirodyti, mane tai uzkabliavo juodas molis :
http://public.fotki....ai-1/keramika1/

o cia glazuruota ar dazais dazyta ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 09 lapkričio 2012 - 09:59
QUOTE(mama_gulbe @ 2011 01 18, 11:07)
bigsmile.gif
kaip grazu
o tie balti tikriausiai porcelianas ? -puodeliai su dugniuku tokiu "stikliniu"  wub.gif
labai patiko

o ten tokia glazura speciali ?
dar labai patiko kur ornamentai tarsi iskile  wub.gif  kaip tik masciau apie toki darbeli su iskilusiu ornamentu  wub.gif
Papildyta:

o cia glazuruota ar dazais dazyta ?


Kai kurie glazuruoti, kai kurie dazyti, judi isvizo tik nulakuoti smile.gif
Atsakyti
O as turiu klausimeli apie sages keramikines - ka tik atradau keramika, noriu pabandyti. O koki uzsegima pirkti - butina sidabrini? ar apskirtai galima ji ispausti i moli ir su juo degti darbeli ar uzsegimas gali buti tik priklijuojamas paskui?

Busiu dekinga uz zinia:)
Atsakyti
QUOTE(Lotosas @ 2011 01 19, 12:00)
O as turiu klausimeli apie sages keramikines - ka tik atradau keramika, noriu pabandyti. O koki uzsegima pirkti - butina sidabrini? ar apskirtai galima ji ispausti i moli ir su juo degti darbeli ar uzsegimas gali buti tik priklijuojamas paskui?

Busiu dekinga uz zinia:)



Na, as ne profas, bet pati uzsegima sagei klijuociau jau tik ant uzbaigto dirbinio. Tik pries tai butinai pasidaryciau iskart vieta jam priklijuoti. Ne kiekviena metala galima degti kartu su moliu krosnyje. Kiek zinau, tai turetu buti nichromo viela ar kas panasaus. Ir del temperaturos aukscio ( metalas gali tiesiog issilydyti) ir del chemines sudeties.

Jei as klystu, pataisykite mane, kas tai gerai ismanote. ax.gif
Atsakyti
aciu, tai galima isegma ispausti ir jam paskui prilipdyti liks ispaudai smile.gif
Papildyta:
O kokios kursu kainos?
As moku apie 24 uz pamoka? Bet einam kartu su vaiku Moksleiviu rumuose
Atsakyti
QUOTE(Lotosas @ 2011 01 19, 13:46)
aciu, tai galima isegma ispausti ir jam paskui prilipdyti liks ispaudai smile.gif
Papildyta:
O kokios kursu kainos?
As moku apie 24 uz pamoka? Bet einam kartu su vaiku Moksleiviu rumuose



Del ispaudo tai tikrai gerai. gal vos vos didesni ispasuciau, nes molis dziudamas siek tiek traukiasi.

O del kursu kainos... O kiek laiko Jus bunat? Sakyciau, labai nebloga kaina. As praejusiais metais lankiau prie Petro-Povilo baznycios. Tai ten pusantros valandos kainavo 15Lt. Kiek siemet ten, nezinau.
Bet, jei lankot moksleiviuose pas Dalia, tai geresnes mokytojos neisivaizduoju. ax.gif
Atsakyti
taip pas Dalia, ten irgi 1,5 val. bet kartais, kaip supratau, galima ir ilgiau uzsibuti:)
man labai tinka vieta - Antakalnis man nepatogu - per visa miesta vaziuot... kitoj pusej gyvenu
Atsakyti