Įkraunama...
Įkraunama...

Keramika

QUOTE(dziugintele @ 2011 02 09, 14:12)
Nmante, man irgi pasirode, kad cia taip tycia padaryta. Pamaciau ir pagalvojau-Wow! Vaizdo tikrai negadino. Na, nebent uzmacia buvo kita. blush2.gif

Ir man vaizdo negadina,vos ne kaip pasendinta atrodo,bet zinot,gal ir ne vsada ir ne visur tai tinka.Manau,kad per storai tepiau...nes kiti gavosi normaliai.
Atsakyti
ech, kai pas noriu savo peciaus verysad.gif
gal kas turi pasiulyt okoki peciuka bigsmile.gif
Atsakyti
mano pirmas vazonas bigsmile.gif

user posted image

ir suskilo man dvi puodyneles, keramikai sako kad del to kad gelsvas kursenu molis taip sureaguoja su glazura unsure.gif liepe mest ta moli ir lipdyt tik is balto, jai noriu kad ateity netrukinetu darbai degimo metu unsure.gif
Atsakyti
Fainuolis vazoniuks!
...keistai cia su tais skilimais...
Atsakyti
QUOTE(nmante @ 2011 02 09, 09:45)
kodel trukineja auksas

bigsmile.gif Tikrai atrodo jog taip ir turi būti. Labai gražus indukas!
QUOTE(mama_gulbe @ 2011 02 15, 17:26)
mano pirmas vazonas  bigsmile.gif

Liuks! smile.gif Toks pavasarinis...
Čia viduryje ta ruda, kurią nuvogiau blush2.gif nuo Tavęs? O žydra - panevėžiečių?
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2011 02 15, 21:45)
bigsmile.gif Tikrai atrodo jog taip ir turi būti. Labai gražus indukas!

Liuks!  smile.gif Toks pavasarinis...
Čia viduryje ta ruda, kurią nuvogiau  blush2.gif nuo Tavęs? O žydra - panevėžiečių?

ui zinok nebezinau, bet ko gero taip biggrin.gif
Atsakyti
kaip smagu rasti čia tiek keramik(i)ų smile.gif
Prisijungiu prie jūsų wink.gif
Turiu klausimuką: gal žinot kur būtų galima rasti nusipirkti nedidelę panaudotą krosnelę? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zosse @ 2011 02 16, 19:16)
kaip smagu rasti čia tiek keramik(i)ų smile.gif
Prisijungiu prie jūsų wink.gif
Turiu klausimuką: gal žinot kur būtų galima rasti nusipirkti nedidelę panaudotą krosnelę? smile.gif

as ir tokios ieskau.. bet nelabai yra pasiulos rolleyes.gif
Atsakyti
Dideliu Utenos gamybos krosneliu skelbimu vis pasitaiko keramikams.lt puslapyje. jei tinka, reikia dazniau uzsukti ir laukti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dziugintele @ 2011 02 17, 15:06)
Dideliu Utenos gamybos krosneliu skelbimu vis pasitaiko keramikams.lt puslapyje. jei tinka, reikia dazniau uzsukti ir laukti. biggrin.gif

jai kai atsiranda tai nespeja jos ir dingti, ti kpaskambini - o jau nupirkta buna

idomu iki kokios galios peciuka galima statyti namie, kad ir kokiam rusy g.gif nes ne dregna ir nesalta, bet galvoju kokia galia? nes gali neatlaikyt , reikia gal didesnios galios kokio aparaso ar laido g.gif
Atsakyti
Gali buti, kad reikes trifazio laido. Na, bent jau mano peciukas tokio reikalauja. blush2.gif
O galia-jei didesnis tai ir galingesnis. ax.gif neimciau labai galingo, nes skaitliukas paskui oi, kaips sukasi. biggrin.gif
Atsakyti
Trifaze nebutina,bet galinguma laidu reiks padidinti-cia jau elektrikai gales pasidarbuot:)
Atsakyti