Įkraunama...
Įkraunama...

Šokdynė

su šokdyne šokinėju tik basomis, pašokant abiem kojomis kartu tik tiek, kad po padais būtų vietos praskrieti virvutei ir kas šuolį prieš save kryžiuojant - išskečiant rankas. Man pats geriausias apšilimas prieš treniruotę. Tik bėda ta, kad taip šokinėti geriausia su gumine virvute, kuri ooiii kaip kerta per kojas, jei nespėji rankų ar tai sukryžiuot ar tai ištiest....net saldu pasidaro. Dėl kvėpavimo-pašokus įkvepiu, kryžiuojant rankas iškvepiu. Jeigu abiem kojomis šokinėju nekryžiuodama rankų- tiesiog kvėpuoju tolygiai ir viskas.
Atsakyti
Gal žinot kiek kcal sudeginama šokinėjant 1000 šuoliukų per dieną? smile.gif
Atsakyti
Noreciau pas Pepe pasitikslinti del sirdies raumens patikrinimo: padarai tuos 120 suoliuku ir kas tada ? Pagal ka tikrini ir kokie rezultatai turi buti ?
Atsakyti
QUOTE(onix @ 2008 06 06, 17:55)
Noreciau pas Pepe pasitikslinti del sirdies raumens patikrinimo: padarai tuos 120 suoliuku ir kas tada ? Pagal ka tikrini ir kokie rezultatai turi buti ?



per minute juos turi padaryti,jei padarai per minute maziau nei 120-reikia daugiau demesio skirti istvermes lavinimui,jei padarai tiek kiek reikia ar daugiau-viskas ok.
cia toks kaip testas.
Atsakyti
Pabandziau sokineti as ta sokdyne: pirma bandziau su sportiniais bateliais, tai pasirodo buvo labai nepatogu. Sokineju basomis. Sutinku su tomis, kurios sake, kad tai labai geras apsilimo pratimas. Nes pasokineji ir gali daryti kitus pratimukus. Tik vat asmeniskai kuri laika reikejo padaryti pertrauka, nes pasidare jautri krutine smile.gif nor ir sokineju devedama biusthalteri biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, isigyjau elipsini, bet pagalvoju daznai ir apie strikaliojima sokdyne, bet niekas taip ir neparase ar kudeja tos kojos t.y. blauzdos ir slaunys, nes kiek teko isitikinti paciai, nuo begiojimo stadione sustambejo butent blauzdos doh.gif
Atsakyti
as sokinejau su virvute gal kokias pora savaiciu,ir pastebejau kad slaunys-ploneja,o blauzdos-storeja g.gif o man tai visai nepatinka...kojos atrodys kaip tekinti rastai biggrin.gif o siaip puiki priemone toms,kurios neturi salygu vaikscioti i sporto klubus ar pirkti brangius treniruoklius(pvz.kaip man) 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. 4u.gif

O Jus taip sokinejat, kaip cia? mirksiukas.gif
Jump videos

As vakar nusipirkau sokdyne. Vakar truputi pasokinejua, bet jau nusilusi buvau tai doh.gif , o po to dar ir lanka sukau. thumbup.gif
Tai siandien truputi kojytes jauciu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jugita_m @ 2009 03 31, 14:43)
Sveikutes.  4u.gif

O Jus taip sokinejat, kaip cia?  mirksiukas.gif
Jump videos

As vakar nusipirkau sokdyne. Vakar truputi pasokinejua, bet jau nusilusi buvau tai  doh.gif , o po to dar ir lanka sukau.  thumbup.gif
Tai siandien truputi kojytes jauciu.  smile.gif




Šiaip tai man žiaaauriai su šokdyne patinka pašokinėt biggrin.gif
Bet taip tikrai nepašokinėčiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kankine: 01 balandžio 2009 - 19:03
O kokia temele, kaip tik tokios ieskojau thumbup.gif

Sveikos smile.gif
As irgi ale skokineju su sokdyne biggrin.gif tik be sokdynes biggrin.gif Bo su sokdyne tai sukliuni, tai panasiai ir seip, be sodynes idomiau, visaip galima pasokineti thumbup.gif Fainas dalykas. Siandien 30 min prasokinejau biggrin.gif
Atsakyti
Aš jungiuos prie strakaliojančių.. Kažkada su drauge buvo užėjęs noras lenktyniaut, kas ilgiau, kas daugiau sušokinės, kas įvairiau.... Tuomet atsimenu aptirpom taip bežaisdamos biggrin.gif
Dabar irgi karts nuo karto sušokinėju, bet stengiuos atsargiau... blauzdos pas mane ir taip labai storos (žiemą problemos su batais doh.gif ) beto stuburas ne visiškai taisyklingas, pakrypęs, o kiek girdėjus ta atatranka į žemę kenkia... Tai tenka šį malonumą kiek pristabdyt unsure.gif
Nors kai užeina nauja noro pasidailint banga, pirma mintis būna - kasdien po 30min šokdyne, kol neatsimenu ir apmažinu iki max poros kart per savaitę cool.gif
Atsakyti
O va mane labai domina tas "aptirpimo" klausimas rolleyes.gif o kuriose vietose jautesi aptirpimas? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti