Įkraunama...
Įkraunama...

Vyksim tuoktis į JAV

Padekit man! :sos:Mano busimasis vyras nori susituokti Las Vegase!!!!!:bravo As irgi noreciau,bet neisivaizduoju,kaip visa tai atrodys!!!Kaip as darysiu sukuosena arba makijaza?????!!!!! ohmy.gif Ir is vis,kaip galim suplanuoti vestuves,kai tu esi tukstancius kilometru toli nuo tos vietos ir vienintelis pagalbininkas yra telefonas???
Atsakyti
QUOTE(Aleksasha @ 2008 09 02, 19:46)
Padekit man! :sos:Mano busimasis vyras nori susituokti Las Vegase!!!!!:bravo As irgi noreciau,bet neisivaizduoju,kaip visa tai atrodys!!!Kaip as darysiu sukuosena arba makijaza?????!!!!! ohmy.gif   Ir is vis,kaip galim suplanuoti vestuves,kai tu esi tukstancius kilometru toli nuo tos vietos ir vienintelis pagalbininkas yra telefonas???



O dabar jus gyvenat kur ? Jei pagalbininkas telefonas tai kaip suprantu ten kazkas gyvena is savu ??? Nes siaip as Vegase galima susituokti ir neislipus is masinos, privaziuoji kaip mackdonalde mckdrive lotuliukas.gif O galima ir prabangiai su visom ceremonijom bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 02 rugsėjo 2008 - 22:23
Mes su MB pusiau juokais, pusiau rimtai mastem apie vestuves Las Vegase biggrin.gif

Butume skride keturiese su liudininkais ir susituoke kokioje nors "elviskoje" koplyteleje biggrin.gif wub.gif

O sukuosenos makiazai rolleyes.gif - esant dideliam reikalui (jei pati nemoki/nenori), gali juk ten nueiti i grozio salona biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi apie tai pasvarstau, man asmeniškai labai patiktų toks santuokos variantas. Tik kad kiek teko girdėti, ten sudaryta santuoka negalioja LT g.gif
gal kas turit kitokių žinių? 4u.gif
Atsakyti
Man taip pat atrodo, kad negalioja, taciau juk galima ja "igalint" biggrin.gif 4u.gif Tiesiog butu dvejos vestuves - vienos Las Vegas'e dviese ar su paciais artimiausiaisiais, antros - Lietuvoje su daugiau zmoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juu @ 2008 09 03, 14:03)
Man taip pat atrodo, kad negalioja, taciau juk galima ja "igalint"  biggrin.gif  4u.gif  Tiesiog butu dvejos vestuves - vienos Las Vegas'e dviese ar su paciais artimiausiaisiais, antros - Lietuvoje su daugiau zmoniu  smile.gif



tai variantas, žinoma 4u.gif
bet aš norėčiau, kad vestuvių liudijime būtent ta data būtų. Tai jei Las Vegas'e neįmanoma, gal apsispręsim į Jamaiką wub.gif
Atsakyti
man teko pabuvoti Las Vegase, taciau ten nesituokiau (nors keli amerikieciai ten bunant pasiule biggrin.gif ) galiu pasakyti tik, kad pagrindineje gatveje jautiesi kaip filme (daug sou, vaidinimu, muzikos, graziu vaizdu ir t.t....) ir pasilinksmint ten budu ir vietu i valias (tik lauke baisiai karsta) patrakusiems ir paselusiems zmonems Las Vegasas tikrai sauni vieta! thumbup.gif telefonu, manau, viska butu imanoma suderinti ir uzsakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Santuoka tai galioja,as jau susizinojau biggrin.gif Tik tos dokumentus reikia isversti i lietuviu kalba,o dar be to,jei paprasai,tai jie is Amerikos tau atsiuncia i Lietuva,man atrodo taip... g.gif
Ten tiek dau yra variantu!!!Galima prie Grand Canyon tuoktis,galima straigtaspanyj,galim kaip Dzeimsas Bondas lotuliukas.gif
Mes vis dar galvojam,ka daryt..Gal Karybuose???
Yra geras saitas,jei kam idomu : www.InVegas.co.uk arba www.weddinginvegas.com
Atsakyti
Kaip tik vasara atsostogavom Vegase. Daug ten tu koplyteliu, praktiskai kiekvienam kazino po viena, kai kuriuose po kelias... butent, ten susituokti labai paprasta. Mateme pakankamai daug poreliu, mergina su balta suknia, vyras su kostiumu, traukia prie losimo automatu, i naktini kluba ir pan. Na man tai labai labai ekstravagantiskai, ekstremaliai netgi sakyciau atrodo.. Pati ne uz ka nenoreciau taip, taciau, jei pora tikrai paselusi ir nenori jokiu ritualu su seima ir pan. pirmyn:) kita vertus, koks skirtumas, kurioje pasaulio vietoje vienas kitaip pasakysite "taip". Sekmes!
Atsakyti
Ten gi konvejeriu varo visus kas nori. Limai pigus. Musu draugai tuokesi siemet. Nu ir viskas - jokios romantikos, jokiu ispudziu. Geriau jau Lt ka nors idomiai galvoti, nei kad pasakyti kuokiausia vegase... schmoll.gif
Atsakyti
Įdomus variantas tuoktis Las Vegase smile.gif Bet aš mieliau rinkčiausi kokius Havajus ax.gif
Atsakyti
Sveikutės, o gal bent įsivaizduojat preliminarią kaina? 4u.gif
Atsakyti