Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: kai kišenėse švilpia vėjai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Piniginė
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
another
mirksiukas.gif Baltas tinklelis, kuris plauna riebalus ir kitus nešvarumus ne priemonių indams plauti. Jo struktūra leidžia lengvai nuplauti maisto likučius, audinys neįgyja nemalonaus kvapo. Žinau, kad daug kas jį naudoja ir odai plauti (pvz odiniams baldams, striukėms, rankinėms)
Jei norėsi smulkesnės informacijos- rašyk až
pienių jūra
ei, bet gi ir aš noriu smulkesnės informacijos!.. blush2.gif kas čia per daiktas, kur tokį gauti... vis mažiau chemijos ant motinėlės žemės gal supilčiau... manau, būtų į temą viešai tokia info pasidalinti. Jei ne, tai malonėkite ir man į až, prašau 4u.gif
leu
ir aš ir aš noriu... rolleyes.gif
gabi99
Ir aš
another
Tai NORWEX firmos mikropluošto gaminys. Parduotuvėse neparduodamas, įsigyti galima tik iš konsultantų ax.gif
Priežiūra paprasta- kai susitepa (pvz nuo prieskonių, pomidorų padažo ir pan.) reikia išplauti ūkiniu muilu ir viskas, jis vėl kaip naujas thumbup.gif
merepopins
QUOTE(Will @ 2005 11 27, 13:29)
Tai  NORWEX firmos mikropluošto gaminys. Parduotuvėse neparduodamas, įsigyti galima tik iš konsultantų  ax.gif
Priežiūra paprasta- kai susitepa (pvz nuo prieskonių, pomidorų padažo ir pan.) reikia išplauti ūkiniu muilu ir viskas, jis vėl kaip naujas  thumbup.gif
*

Tikrai pirmąkart girdžiu g.gif O šiuo tinkleliu ir tefloninius indus galima plauti, nebraižo paviršių? Tikiuosi, konsultantų-pardavėjų ne tik Vilniuje yra ax.gif
Calendula
o tai čia indaplovėj plauti? aš jos neturiu.............

Nesuprantu tik kaip naudoti paprastoj kriauklėj: sudėti indus, užmerkti indus ir tada išsiplauna? ar kaip nos kitaip
leu
taigi, o kur tuos konsultantus rasti?...
leu
Ir dėl namų buhalterio - ar ten tikrai nėra galimybės fiksuoti perkamo produkto kiekį (vnt., kg ir pan.)? būtų labai naudinga. bigsmile.gif
another
QUOTE(merepopins @ 2005 11 27, 15:12)
Tikrai pirmąkart girdžiu  g.gif O šiuo tinkleliu ir tefloninius indus galima plauti, nebraižo paviršių? Tikiuosi, konsultantų-pardavėjų ne tik Vilniuje yra ax.gif
*

QUOTE(Janike @ 2005 11 27, 16:11)
o tai čia indaplovėj plauti? aš jos neturiu.............

Nesuprantu tik kaip naudoti paprastoj kriauklėj: sudėti indus, užmerkti indus ir tada išsiplauna? ar kaip nos kitaip
*

QUOTE(leu @ 2005 11 27, 16:18)
taigi, o kur tuos konsultantus rasti?...
*

Tas tinklelis yra minkštas (iš išvaizdos- lygiai toks pat kaip maišelis skalbiniams sudėti, toks, kur baltas su užtrauktuku būna) Naudojamas vietoj kempinėlės indams plauti plaunant rankomis smile.gif Jei ant kempinėlės pilat indų ploviklį ir plaunat, tai juo tieiog plaunat. Kadangi yra minkštas, tai tikrai tinka visiems indams thumbup.gif
Dėl konsultantų... Vilniuje aš galiu padėti, o dėl kitų miestų- rašykit až, mėginsiu surasti ir atsiųsti kontaktų jūsų miestuose wink.gif
ausrytuke
o kiek kainuoja tas tinklelis g.gif
Reima
Kaip jį įsigyti?Čia ne tas pats stebuklas kur langus ir veidrodžius valo?
Kozete
QUOTE(leu @ 2005 11 27, 16:20)
Ir dėl namų buhalterio - ar ten tikrai nėra galimybės fiksuoti perkamo produkto kiekį (vnt., kg ir pan.)? būtų labai naudinga. bigsmile.gif
*

Ar Jums nedingsta praeito mėnesio duomenys?
Man dingo.. g.gif
Ką darote, kad nedingtų. rolleyes.gif
ausrytuke
QUOTE(Kozete @ 2005 11 28, 10:32)
Ar Jums nedingsta praeito mėnesio duomenys?
Man dingo..  g.gif
Ką darote, kad nedingtų.  rolleyes.gif
*

na man tai niekur nedingsta, tiesiog nauja menesi rodo naujus duomenis, o seno gali atsidaryti pasirinkus kita menesi, ten pirmam puslapi kur dabar lapkritis uzrasyta galima pakeisti i spali ir matysi spalio duomenis
Bajm
o aš nežinau kaip paleisti tą buhalterį doh.gif
susiinstaliavau

o ką toliau?
Kozete
QUOTE(ausrytuke @ 2005 11 28, 10:59)
na man tai niekur nedingsta, tiesiog nauja menesi rodo naujus duomenis, o seno gali atsidaryti pasirinkus kita menesi, ten pirmam puslapi kur dabar lapkritis uzrasyta galima pakeisti i spali ir matysi spalio duomenis
*

Žinau, kad ten yra pasirinkimas kitiems mėnesiams, bet pas mane yra tik vienas pasirinkimas einamojo mėnesio. verysad.gif
Galbūt yra kažkokie nustatymai? Ir gal ten kažkas blogai nustatyta?
ausrytuke
QUOTE(Kozete @ 2005 11 28, 11:23)
Žinau, kad ten yra pasirinkimas kitiems mėnesiams, bet pas mane yra tik vienas pasirinkimas einamojo mėnesio.  verysad.gif
*

gal pas tave kokia nors versija su trukumais senesne unsure.gif nezinau net ka patarti, nes pas mane tai viskas gerai, paziuresiu namuose kaip ten su nustatymais mirksiukas.gif
another
QUOTE(ausrytuke @ 2005 11 28, 09:33)
o kiek  kainuoja  tas tinklelis g.gif
*

28lt

QUOTE(Reima @ 2005 11 28, 09:45)
Kaip jį įsigyti?Čia ne tas pats stebuklas kur langus ir veidrodžius valo?
*

Ne tas pats, nes ten audinys stiklui 4u.gif Bet principas tas pats. Del isigyjimo rasyk man a.z- meginsiu padeti 4u.gif

another
QUOTE(Kozete @ 2005 11 28, 11:23)
Žinau, kad ten yra pasirinkimas kitiems mėnesiams, bet pas mane yra tik vienas pasirinkimas einamojo mėnesio.  verysad.gif
*

O tu ji senai naudoji? Jei tik dabar susiinstaliavai, tai daugiau nei vieno menesio tikrai nerodys, nes kitas menuo atsiras tik gruodzio 1d. 4u.gif Arba gali pameginti ivesti kokius nors duomenis su gruodzio data, gal tada atsiras kitas menuo. Siaip as esu net is naujo instaliavus ta buhalteri, del to, kad prasidejsu naujam menesiui dingo senasis doh.gif
Kozete
Jeigu normaliai, tai turi matytis visi praeiti suvesti mėnesiai, o pas mane nebesimato, nežinau kodėl. g.gif
Palaiminta
QUOTE(Bajm @ 2005 11 28, 11:08)
o aš nežinau kaip paleisti tą buhalterį doh.gif
susiinstaliavau

o ką toliau?
*

Eik per Start, po to namu buhalteris 2000
Bajm
QUOTE(argiedre @ 2005 11 28, 18:22)
Eik per Start, po to namu buhalteris 2000
*

pagaliau kažkas atsiliepė
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

ačiū smile.gif
jolaxus
na jūs čia apie buhalterius, o aš įsiterpsiu su tuo, kas mūsų kišenes paverčia vėjais didžiausia dalimi - apie maistą cool.gif Praėjusią savaitę prisigaminau vos ne visai savitei maisto už keletą litų, t.y. priviriau šaltienos. Kai kišenėse tikrai švilpia vėjai, tai šitas patiekalas labai tinkamas - 5-6 Lt ir pridėjus karštą bulvę jau beveik karališka vakarienė essen.gif
ausrytuke
kas turi namu buhalteri atsisiunte kaip naudotis gali pasiskaityti http://lexx2.cjb.net/ ten po programa kur galima atsisiusti iskart yra naudojimosi instrukcija mirksiukas.gif
Lurdes
QUOTE(jolaxus @ 2005 11 29, 07:29)
na jūs čia apie buhalterius, o aš įsiterpsiu su tuo, kas mūsų kišenes paverčia vėjais didžiausia dalimi - apie maistą  cool.gif  Praėjusią savaitę prisigaminau vos ne visai savitei maisto už keletą litų, t.y. priviriau šaltienos. Kai kišenėse tikrai švilpia vėjai, tai šitas patiekalas labai tinkamas - 5-6 Lt ir pridėjus karštą bulvę jau beveik karališka vakarienė essen.gif
*

Čia aišku ne vietoje - bet labai prašau pasidalinti šaltienos gaminimo paslaptimis.Paskaičiau ir taaaip užsimaniau - o nemoku.O ir pirkti brangu - už mažą gabaliuką sumoki beveik 5 lt...Gali į AŽ rašyt smile.gif
pienių jūra
QUOTE(Amazing @ 2005 11 29, 22:16)
Čia aišku ne vietoje - bet labai prašau pasidalinti šaltienos gaminimo paslaptimis.Paskaičiau ir taaaip užsimaniau - o nemoku.O ir pirkti brangu - už mažą gabaliuką sumoki beveik 5 lt...Gali į AŽ rašyt smile.gif
*

Jei jau į až, tai ir man prašau vieną kopiją. Nesu labai didelė gamintoja, bet kartais pagauna įkvėpimas, o šaltieną valgyt mėgstu... ax.gif
merepopins
Amazing, Pienių jūra -- o nebandėt šaltienos receptukų maisto gaminimo temose paieškoti? g.gif Ten daug įvairiausių patiekalų receptų gausu, tame tarpe -- ir pigiai ir greit padaromų. 4u.gif
jolaxus
QUOTE(merepopins @ 2005 11 30, 10:07)
Amazing, Pienių jūra -- o nebandėt šaltienos receptukų maisto gaminimo temose paieškoti?  g.gif Ten daug įvairiausių patiekalų receptų gausu, tame tarpe -- ir pigiai ir greit padaromų. 4u.gif
*

Ir apskritai ten yra tema kaip pigiai pavalgyti kur galima visokių idėjų pažvejoti
Kozete
Gal jūs man padėsite:

Vakar buvau parduotuvėje - pinigų visai beveik neturiu ir gausiu, tik kitą savaitę. Nusipirkau: sūrio, dešros, žalių dešrelių, makaronų, bandelių, batoną, silkės kibirėlį kaip ir viskas. Išleidau beveik 40Lt. doh.gif
Ir šito maisto uždegs geriausiu atveju 2-3d. ir tai neužteks.
Kaip tokiu atveju sutaupyti? Juk nieko tokio ypatingo nenusipirkau, o pinigai išlėkė iš kišenės.
Aišku, kaip buvo paminėta anksčiau šaltiena pigu ir skanu, bet nevalgysi gi visą savaitę šaltienos. Po to į ją žiūrėti nebesinorės. verysad.gif
jolaxus
QUOTE(Kozete @ 2005 11 30, 13:06)
Gal jūs man padėsite:

Vakar buvau parduotuvėje - pinigų visai beveik neturiu ir gausiu, tik kitą savaitę. Nusipirkau: sūrio, dešros, žalių dešrelių, makaronų, bandelių, batoną, silkės kibirėlį kaip ir viskas. Išleidau beveik 40Lt.  doh.gif
Kaip tokiu atveju sutaupyti? Juk nieko tokio ypatingo nenusipirkau, o pinigai išlėkė iš kišenės.
Aišku, kaip buvo paminėta anksčiau šaltiena pigu ir skanu, bet nevalgysi gi visą savaitę šaltienos. Po to į ją žiūrėti nebesinorės.  verysad.gif
*

dėl maisto tai tikrai rekomenduoju nueiti į receptų temas - po to kai aš ten pradėjau rankiotis kas man patinka ir gaminti, šeima labai nustebo iš kur tiek fantazijos padaryti kažką beveik iš nieko thumbup.gif aš pasigyriau, kad paslėpti talentai prabudo, o atsakymas tai supermamoj wub.gif
murmur
Gal jūs man padėsite:

Vakar buvau parduotuvėje - pinigų visai beveik neturiu ir gausiu, tik kitą savaitę. Nusipirkau: sūrio, dešros, žalių dešrelių, makaronų, bandelių, batoną, silkės kibirėlį kaip ir viskas. Išleidau beveik 40Lt.  doh.gif
Aišku, kaip buvo paminėta anksčiau šaltiena pigu ir skanu, bet nevalgysi gi visą savaitę šaltienos. Po to į ją žiūrėti nebesinorės.  verysad.gif
*

hmz g.gif kiek cia tu desreliu ir surio pirkai? po kilograma?
silke 5Lt
batonas 1Lt
bandeles 2-3Lt
makaronai 2Lt
suris 5Lt
desra 5-6Lt
desreles 6Lt,
na is jegos gaunasi 30Lt, nebent desreliu prisipirkai kilogramais, tada uztekt turetu ilgesniam laikui tongue.gif
o ir desreles yra pusfabrikatis - jie kainuoja brangiausiai, pigiausia butu tau pirkti pvz. vistiena, gaminti bulviu patiekalus ir pan.
tongue.gif tongue.gif
Shiduh
jo temoje kaip pigiai gaminti daugybė patiekalų, alia gi vis noris ka brangesnio:((((
gal ta nuostabia proga, kad jau prakalbom apie maista, galetume uzlekt kiekviena ir dar po viena patiekala ir pigius patiekalus ir pigius saldumynus uzrasyt.
o as tuo tarpu nauja taupymo tema sukursiu irgi labai aktualiu klausimu. sekite nuorodas pas mane:)
Kozete
QUOTE(murmur @ 2005 11 30, 13:17)
hmz g.gif kiek cia tu desreliu ir surio pirkai? po kilograma?
silke 5Lt
batonas 1Lt
bandeles 2-3Lt
makaronai 2Lt
suris 5Lt
desra 5-6Lt
desreles 6Lt,
na is jegos gaunasi 30Lt, nebent desreliu prisipirkai kilogramais, tada uztekt turetu ilgesniam laikui tongue.gif
o ir desreles yra pusfabrikatis - jie kainuoja brangiausiai, pigiausia butu tau pirkti pvz. vistiena, gaminti bulviu patiekalus ir pan.
tongue.gif  tongue.gif
*

Kainas panašiai išvardinai tik bandelės kainavo apie 6Lt., o dešreles pirkau šviežias, žalias kilogramo kaina buvo 11Lt. Kilogramą ir pirkau. Gyvename tryse todėl jau šiandien jų beveik nebeliko. schmoll.gif Pamiršau paminėti sultis, taip ir gavosi.
Agotukas
Gal jūs man padėsite:

*

Tavo vietoj nebuciau pirkusi zaliu desreliu, brangiai gaunasi g.gif I ta vieta geriau nusispirkt gero kumpio, ji sumalt, o jau po to galima daug ka padaryt rolleyes.gif Pvz. Bulves idarytos farsu ir istroskintos su raugintais kopustais (mano diedas mesinis, bet sitoj vietoj sekmingai apgaunu, nes farso reikia labai nedaug nail.gif ), spageciai su farsu, netikras zuikis ( bado metu i ji galima pikimst darzoviu ir pan., be to ir pati farsa gerokai atskiest mirkytu batonu), ivairios uzkepeles su farsu ir darzovemis ir t.t ir pan. biggrin.gif
Kozete
Ačiū už patarimus.
Ryt užsiimsiu gaminimu. 4u.gif
Bajm
nežinau kaip dėl silkės
bet mes nekada neperkame tuose kibirėliuuose ar kitaip sufasuotų

visada tik sveriamas, nes taip atrodo pigiau, be to man būna neskanu tuose kibirėliuose silkė su įvairias priedais

o namuose galvojame kaip pagardinti silkę
su svogūnais, su burokėliais
dar galima su pakepintomis morkomis ir svogūnais
ir su bulvėm
daqr mėgstu sumuštinius: juoda duona, sviestas, silkė

bet jau čia prie patarimų apie pigų maistą ax.gif
atsiprašau ax.gif
Kozete
Silkę perkam ir sveriama, bet kartais ir kibirėliais. Man skaniausia Norvelitos, bet ji ir brangiau kainuoja. Jei perkame sveriamą, tai perkame dūmo skonio, ji kainuoja arti 10Lt. Aišku, čia jau grynos silkės. Sutinku, kad kibirėlį brangu pirkti, bet taip norisi grįžus namo atsisėsti ir valgyti, o negalvoti kaip dar pasigaminti vakarienę. Nes aš bent jau dažniausiai pavakarieniauju, o tada gaminu pietus kitai dienai.
Shiduh
ei, patarimus kaip pigiai pavalgyti, rašykime temoje kaip pigiai pavalgyti.
Bajm
QUOTE(Kozete @ 2005 12 01, 10:46)
Silkę perkam ir sveriama, bet kartais ir kibirėliais. Man skaniausia Norvelitos, bet ji ir brangiau kainuoja. Jei perkame sveriamą, tai perkame dūmo skonio, ji kainuoja arti 10Lt. Aišku, čia jau grynos silkės. Sutinku, kad kibirėlį brangu pirkti, bet taip norisi grįžus namo atsisėsti ir valgyti, o negalvoti kaip dar pasigaminti vakarienę. Nes aš bent jau dažniausiai pavakarieniauju, o tada gaminu pietus kitai dienai.
*

nu gal Hobo manęs neužmuš

bet noriu patarti Kozetei

jei visai babkių maistui nėra, pavalgykit virtų bulvių su konservais rolleyes.gif
Acacia
Galiu pasidalinti, kokią neblogą rūbų parduotuvę radau.
Čia gal konfiskuoti rūbai ar kaip - na iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip skudurynas, didelis didelis plotas prikabintas visokiausių drabužių. Bet jie visi nauji, yra ir žinomų firmų drabužių (Tom Tailor, Mexx ir pan) - jie šiek tiek brangesni - pvz., Mexx sijonas 89 lt smile.gif
O visi kiti, kurių ten dauguma, net be kainų kabo - pardavėja sakė, kad jie visi kainuoja iki 35 lt.
Čia Geologų gatvėj (Vilniuje). Jei kam prireiks, paaiškinsiu išsamiau, kaip nuvažiuot.
Bajm
QUOTE(Acacia @ 2005 12 01, 13:21)
Galiu pasidalinti, kokią neblogą rūbų parduotuvę radau.
Čia gal konfiskuoti rūbai ar kaip - na iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip skudurynas, didelis didelis plotas prikabintas visokiausių drabužių. Bet jie visi nauji, yra ir žinomų firmų drabužių (Tom Tailor, Mexx ir pan) - jie šiek tiek brangesni - pvz., Mexx sijonas 89 lt smile.gif
O visi kiti, kurių ten dauguma, net be kainų kabo - pardavėja sakė, kad jie visi kainuoja iki 35 lt.
Čia Geologų gatvėj (Vilniuje). Jei kam prireiks, paaiškinsiu išsamiau, kaip nuvažiuot.
*

aiškink
kitą svaitę atlyginimas rolleyes.gif bigsmile.gif

gerai būtų, jei parašytum, kaip nusigauti iki ten viešuoju transportu mirksiukas.gif
merepopins
Acacia, o kur ta Geologų gatvė Vilniuje? g.gif
Kozete
Važiuojant į aeruosto pusę, Eišiškių pl. Man atrodo, kad ten Kirtimai.
Jaučiu, kad ten pavažinėjus galima įvairiausių parduotuvių rasti, tik reikia važinėti kiemais. Nes ten yra ir gėlių parduotuvių sandėliai. Jų ten galima labai pigiai įsigyti. Bet ką domins prie gėlių temoje yra parašyta.
Acacia
QUOTE(merepopins @ 2005 12 01, 14:34)
Acacia, o kur ta Geologų gatvė Vilniuje? g.gif
*

Na ji yra Kirtimuose, jei su viešuoju transportu, reik nuo stoties važiuot 3 autobusu į Metalo gatvę, prie Čili bistro išlipti, paeiti truputį į priekį ir priėjus sankryžą sukti į dešinę. Ir ten jau bus Geologų gatvė. Ant Metalo ir geologų sankryžos stovi Narbutas ir Ko baltas pastatas, gal kam nors tai palengvins 4u.gif
Tai toje gatvėje po dešine kažkur pusę kelio nuėjus bus vartai ir balta iškaba - nauja drabužių parduotuvė.

O su mašina - važiuoti Eišiškių plentu ir prie Rytų skirstomųjų tinklų sukti į kairę, tada tiesiai ir ta parduotuvė bus iš kairės pusės (maždaug per vidurį tos gatvės) - na čia jau kelias iš kitos pusės smile.gif

gal kas nors supratot? blink.gif
jolaxus
Esu ten pora kartų buvusi, bet reikia labai pataikyti kada jie ką nors "išmeta" į prekybą, nes tai kaip rašė konfiskuotų prekių parduotuvė ir suprantama, kad konfiskvimo planuoti neįmanoma. Būna, kad ten būna tik kinietiškas šlamštas, o va kartais tikrai įdomių dalykų galima aptikti
Jos tiksli info: KONFISKUOTŲ PREKIŲ PARDUOTUVĖ, UAB VILNIAUS TRANZITAS, Metalo g. 2 a/ J. Dobkevičiaus g. 7 tel. 2167518
bandau paaiškinti maršrutą su savu transportu: reikia važiuoti link oro uosto ir pravažiavus pro oro uostą šiek tiek pirmyn sukti į pirmą tokią rimtesnę gatvę dešinėn, tai bus Dobkevičiaus gatvė, kuri toliau kertasi su Metalo g., todėl ir adresas kampinis. Ta parduotuė bus pavažiavus maždaug 300 m į preikį kairėje pusėje.
Acacia
QUOTE(jolaxus @ 2005 12 01, 17:11)
Esu ten pora kartų buvusi, bet reikia labai pataikyti kada jie ką nors "išmeta" į prekybą, nes tai kaip rašė konfiskuotų prekių parduotuvė ir suprantama, kad konfiskvimo planuoti neįmanoma. Būna, kad ten būna tik kinietiškas šlamštas, o va kartais tikrai įdomių dalykų galima aptikti
Jos tiksli info: KONFISKUOTŲ PREKIŲ PARDUOTUVĖ, UAB VILNIAUS TRANZITAS, Metalo g. 2 a/ J. Dobkevičiaus g. 7 tel. 2167518
bandau paaiškinti maršrutą su savu transportu: reikia važiuoti link oro uosto ir pravažiavus pro oro uostą šiek tiek pirmyn sukti į pirmą tokią rimtesnę gatvę dešinėn, tai bus Dobkevičiaus gatvė, kuri toliau kertasi su Metalo g., todėl ir adresas kampinis. Ta parduotuė bus pavažiavus maždaug 300 m į preikį kairėje pusėje.
*

Nia nia nia, tu čia apie visai kitą smile.gif Tu čia nupasakojai muitinės partuotuvėlę.
O ten - tik drabužiai, ir ta parduotuvė veikia tik 9 mėnesius, mes pro ją pietaut važiuodami vis pravažiuodavom ir vis galvodavom, kad ten padėvėti rūbai, šiandien užsukom ir buvom maloniai nustebintos smile.gif Nors daug yra tokio stiliaus, kaip ir skudurynuose - žodžiu ten reikia knistis, nes drabužių tikrai labai daug.
Acacia
Beje, ji dirba ir šeštadieniais, nuo 10 val. Iki kada - neprisimenu, lygtais iki 17 val?
Ir jei kuri nors eisite, dauguma drabužių antrame aukšte (laiptų šiaip nesimato, ir jei pardavėja nebūtų pasakius, tai nebūtume ir užlipusios) smile.gif
pienių jūra
QUOTE(merepopins @ 2005 11 30, 10:07)
Amazing, Pienių jūra -- o nebandėt šaltienos receptukų maisto gaminimo temose paieškoti?  g.gif Ten daug įvairiausių patiekalų receptų gausu, tame tarpe -- ir pigiai ir greit padaromų. 4u.gif
*

labai atsiprašome... blush2.gif
tiesiog pamačiau ir įsiterpiau į pokalbį. O be to, visa kita sutvarkėm per až rolleyes.gif
jolaxus
QUOTE(Acacia @ 2005 12 01, 16:43)
Nia nia nia, tu čia apie visai kitą  smile.gif Tu čia nupasakojai muitinės partuotuvėlę.
O ten - tik drabužiai, ir ta parduotuvė veikia tik 9 mėnesius, mes pro ją pietaut važiuodami vis pravažiuodavom ir vis galvodavom, kad ten padėvėti rūbai, šiandien užsukom ir buvom maloniai nustebintos  smile.gif  Nors daug yra tokio stiliaus, kaip ir skudurynuose - žodžiu ten reikia knistis, nes drabužių tikrai labai daug.
*

tuomet jau suintrigavai, puolu detaliai studijuot tavo kelio "legendą" ir ieškot kas čia per naujiena mirksiukas.gif
merepopins
Acacia, Jolaxus -- ačiū už abu adresiukus. 4u.gif Kai nuvažiuosi į Vilnių, reiks pabandyt užsukti. Tuo labiau, kad abi parduotuvės netoli viena nuo kitos. O kokie ten rūbai -- ne tik moteriški, bet ir vyriški, vaikiški? g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.