Įkraunama...
Įkraunama...

kai kišenėse švilpia vėjai

Kaip sako, VALGANT - APETITAS AUGA!!!

Kol studentavau, o vyras dirbo, pragyvendavom uz 800LT per menesi ir dar susitaupydavom, o dabar ir 2000 kartais vos uztenka.
Visu pirma labai daug sutaupo valgio gaminimas namie (visokie makaronai, ryziai, grikiai su padazais, blynai ir taip toliau).
Dabar pastebejau, kai nebelabai turiu laiko pati taisyti maista, beveik visus pinigus praėdam... (visokios mišraines,kulšelės ir t.t. )
Anksciau pirkdavau tik pigiausias tos grupes prekes...dabar dar ir i kokybe ar skanuma paziuriu - o piniginei iskart jaucias.

PVZ, aš negaliu taupyti visokių šampunu saskaita, vienakart mama pasiule nausipirkt 1L sampuno uz labai nedidele kaina, paskui NIZORALIS brangiau kainavo kol ziauru nizejima ir pleiskanas issigydziau.

Geras pastebejimas - neiti apsipirkti alkanai!!!

Bent man labai susitaupo, kai einu i parduotuve su vyru, jis neturi kantrybes tiek vaisciot ir ziurinet kie as, o be to labai daznai atkalba nepirkti kokiu nereikalingu niekuciu...


Atsakyti
QUOTE(bercike @ 2006 02 24, 13:27)
Kaip sako, VALGANT - APETITAS AUGA!!!

Geras pastebejimas - neiti apsipirkti alkanai!!!

Bent man labai susitaupo, kai einu i parduotuve su vyru, jis neturi kantrybes tiek vaisciot ir ziurinet kie as, o be to labai daznai atkalba nepirkti kokiu nereikalingu niekuciu...

Visiškai drinks_cheers.gif Jei eičiau į parduotuves tik su vyru, tai tikrai daug sutaupyčiau, o vaikščiočiau tikriausiai nuoga ir basa lotuliukas.gif . Pastebėjau, kad yra kategorijų vyrams, kuriems apsipirkinėjimas -- vienas iš baisiausių kankinimo būdų. biggrin.gif Nors pripažįstu, kad kartais jo racionalus praotas tikrai praverčia... blush2.gif
Atsakyti
Pinigų atžvilgiu naudoju tokią gudrybę: pasiimu tik tam tikrą sumą dienai, o ypač - eidama apsipirkt. Va tada kai neturi tai ir išleist nėr ką, ypač niekučiams. Todėl ir kortelėje nelaikau, o nusiimu visą sumą, išskirstau ir naudoju dalimis. Kadangi esu reklamų ir įvairių pagundų auka, už mėnesį taupymo leidžiu sau po algos "prasinešt" per kokią XXL netaupant blush2.gif Proto ribose, bet jau kaip malonu būna biggrin.gif

A, dar kadangi priklausau ir melomanams, tai CD dažniausiai skolinuos ir paprasciausiai persirasau.
Žurnalų atžvilgiu kooperuojuosi su giminėm ir draugėm.
Lašinius ar skilandžius perkam kaime dideliais kiekiais (nuolaidą padaro) ir išsidalinam giminėj. Tokiais atvejais apsimoka su kuo nors kooperuotis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klajune: 27 vasario 2006 - 13:17
QUOTE(Acacia @ 2005 12 22, 09:32)
Ji yra važiuojant link oro uosto, Eišiškių plentu (jei su savo transportu), ir porą km pavažiavus tuo plentu, prie Rytų skirstomųjų tinklų sukti į kairę. Ten ir bus ta gatvė smile.gif
Taip pat galima privažiuoti iš metalo gatvės, į kurią papuolama taip pat iš Eišiškių plento, vienu posūkiu anksčiau pasukus į kairę.
Ant metalo/geologų gatvės kampo stovi Narbutas ir Ko baltas pastatas.
Gal šiek tiek aiškiau biggrin.gif


Gal žinote ar ryt dirba ši parduotuvė? ax.gif
Atsakyti
Tai va buvau šiandien toje parduotuvėje ir, deja, ji nedirba (šiandien). verysad.gif
Atsakyti
Juk šiandien ne darbo diena doh.gif
Atsakyti
Nedarbo diena įstaigoms, kurios nedirba šeštadieniais ir ta diena yra perkeliama į pirmadienį. O tie kas dirba šeštadieniais, tik šeštadienis buvo nedarbo diena, o pirmadienis darbo diena.
Taip, kad man keista, kad nedirba...
Atsakyti
Ne visur taip wink.gif
Kai kurie prekybininkai dirbo ir šeštadienį, ir šiandien, kiti dirbo tik šeštadienį, treti dirba tik šiandien, ketvirti išvis nedirbo doh.gif Čia juk nuo parduotuvės savininko viskas priklauso 4u.gif
Atsakyti
Sveikos taupios mamos smile.gif Mano darbo profilis susijęs su finansai, todėl puikiai žinau, kad taupyti reika. Mano šeimos biudžetas pradėjo atsigauti kai padariau analizę visų išlaidų. Vieną ketvirtį (3 mėn.) rinkau visos savo šeimos pirkinių kvitukus. Nepatingėjau susivesti į kopiuterį. Geriausia visas išlaidas suvesti smulkmeniškai: mėsa, duona, saldainiai, skalbimo priemonės, telefonas (mobilus ir telekomas atskirai) bilietai mikroautobusams...ir t.t. Kuo smulkesnė išklotinė tuo tiksliau žinosite balansą. Ką jūs žinote iš tokios lentelės? Ogi kur išleidžiate savo pinigėlius, kur netaupote (pvz. mane šokiravo tel. pokalbių sumos) doh.gif
Sėkmės darant tokias lenteles, tikrai padės.
Galėčiau prisegti maža namų buhalterijos brogramėlę. Ji jums turėtų patikti thumbup.gif
Atsakyti
Skaitančioms rusiškai - daug patarimų, kaip taupyti ir kaip protingai leisti pinigėlius, galima rasti čia: http://www.passion.ru/list.php/8/
Atsakyti
QUOTE(Lady River @ 2005 11 15, 13:46)
Dar prisiminiau pasakojimą, kaip pensininkai taupo vandenį: prisileidžia pusę vonios - tada išsimaudo bobutė, po to diedukas, tada išmaudomas šuniukas ir gliausiai užmerkiami pridkretę puodai  biggrin.gif
thumbup.gif  laugh.gif  laugh.gif

nu mes su vyru tai visada maudomės kartu blush2.gif bet išmaudomas šuva ir merkiami duodai vos nesusivėmiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnePagne @ 2006 01 17, 12:13)

Dar ka pridursiu:pinigu laikymas ant korteles jau savaime yra puikus budas taupyti.


O man tai kaip tik priešingai verysad.gif Kai grynus pinigus iš piniginės trauki, tai kažkaip širdį skauda kad tiek daug išleidi. O kortelėje - nematai pinigėliu ir "ramu". Išleidi juos be širdies skausmo. Nebent jei pačią kortelę nuo savęs paslėpti biggrin.gif
Atsakyti