Įkraunama...
Įkraunama...

kai kišenėse švilpia vėjai

QUOTE(prieblanda @ 2009 08 25, 23:41)
aš tai irgi spausdinu, o kai neturiu tam galimybės - tiesiog nusirašau 
o man gražios gėlės gražu, nors ir trumpam    mūsų naujajame bute vietos nedaug, tai labai nenorėčiau gauti dovanų vazoninę gėlę, nes neturėčiau kur jos padėti. tiesa, jei tai būtų orchidėja, tai ne bėda, nes aš greitai jas numarinu

ir aš tokia prfesionalė buvau drinks_cheers.gif Net sakiau, kad naujuose namuose gėlių neauginsiu, bet... prieš metus vyras padovanojo orchę, tai ji jau trečią kartą ruošiasi žydėti thumbup.gif
Dėl vietos pritariu drinks_cheers.gif Man paprasčiau, nes aš kai ką lauke pasodinu, bet šiaip tema buvo apie gėles vietoj dovanos, tai tiesiog norėjau pasakyti, kad tokiu atveju geriau jau gėlė vazone, tikrai nenorėčiau, kad visi prie dovanos dar temptų vazonus lotuliukas.gif

QUOTE(Miaška @ 2009 08 26, 14:34)
... nepigiai kainuoja tą šlifavimo įrangą nuomotis, o dar medžiagos...

yra tokia paprastu gudrybė ax.gif Nuoma mokama už parą, bet jei išsinuomoji penktadienį ar šeštadienį (priklausomai nuo nuomotojų darbo laiko), tai iki pirmadienio reikia mokėti tik už vieną parą , o naudoti gali ilgiau thumbup.gif

QUOTE(Daiva R. @ 2009 08 26, 16:19)
O kas belieka kai tokie brangūs talonėliai? Būtų jie pigūs daug daugiau žmonių mašinų atsisakytų ir liptų į troleibusus.

Labai abejoju... buvo čia planuota ne viena akcija, kad tik sumažėtų kamščiai, bet naudos nebuvo unsure.gif Šiuo metu viešasis transportas išties labai brangus, bet nežinau žmonių, kurie persėstų iš mašinos į troleibusą vien dėl to, kad troleibuso bilietas būtų pigesnis schmoll.gif

QUOTE(SilRa @ 2009 08 26, 17:47)
oioioi, pirkom vyrui kostiumą doh.gif su marškiniais ir kaklaraiščiu - 665lt  mano visi apdarai kartu paimti turbūt tiek nekainuoja

oho blink.gif

Tie 8 km ir mane sudomino bigsmile.gif Ypač, jei mieste blink.gif Mes gyvenam užmiestyje, bet ir tai nėra tokių didelių atstumų tarp stotelių schmoll.gif
Atsakyti
Oi, kiek puslapių apie 8km prirašyta lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2009 08 26, 21:46)
Oi, kiek puslapių apie 8km prirašyta  lotuliukas.gif  thumbup.gif
Labai svarbus momentas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva R. @ 2009 08 26, 15:55)
o man gerai uztat  biggrin.gif

QUOTE(Daiva R. @ 2009 08 26, 16:15)
Na tema apie taupymą, tai parašiau kaip aš taupau  ax.gif  ir sutaupau  smile.gif

Man gėda būtų dėl tokio taupymo būdo doh.gif Bet kiekvienam savo blush2.gif
QUOTE(SilRa @ 2009 08 26, 17:47)
oioioi, pirkom vyrui kostiumą doh.gif su marškiniais ir kaklaraiščiu - 665lt doh.gif  doh.gif  doh.gif mano visi apdarai kartu paimti turbūt tiek nekainuoja blink.gif

Kur čia taip brangiai nuskausmino?
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2009 08 26, 23:23)
Labai svarbus momentas.  biggrin.gif


Aha,ir labai idomus drinks_cheers.gif Tikrai idomu butu suzinoti kur cia tokie atstumai.Ilgiausias tarpas tarp stoteliu kiek teko dirbti Salos-Gariunai-Vandenvala,bet net ir ten tiek nera.Nu,jauciu numirsiu is smalsumo kaip idomu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva R. @ 2009 08 26, 13:52)
tų dviejų stotelių atstumas 8km, tai pėstute nelabai  g.gif  smile.gif
Dėl vagysčiu, tai gal ir panašu, bet kiek žmogus mokėt gali už viską...  ax.gif
Seimas dar ne tiek privagia  biggrin.gif


QUOTE(Daiva R. @ 2009 08 26, 15:15)
Na tema apie taupymą, tai parašiau kaip aš taupau  ax.gif  ir sutaupau  smile.gif

g.gif nu kad cia ne taupymas o vogimas
visai nematau kuo cia girtis
taupymas tai kai pats atsisakai kazko nes negali sau to leist, bet ne kai naudojiesi tuo kazkuo kitu saskaita

QUOTE(Daiva R. @ 2009 08 26, 15:19)
O kas belieka kai tokie brangūs talonėliai?  g.gif  Būtų jie pigūs daug daugiau žmonių mašinų atsisakytų ir liptų į troleibusus.

dviraciu vazinekit jei vaiksciot per toli

QUOTE(pakasiukas @ 2009 08 26, 18:17)
rolleyes.gif
Tai visdelto idomu man  ax.gif , kokie pagrindiniai taupymo principai pas jus?

* Vokeliu principas
* islaidu planavimas ir apskaita
* maisto pirkimo ir gaminimo planavimas
* esant galimybei vaziuoti dviraciu, o ne masina ir viesuoju transportu - sveikata + sutaupoma nemazai.

Kaip gi ismokti taupyti?  g.gif Cia priklauso tik nuo finansines seimos padeties ar priklauso ir nuo zmoniu charakterio?  rolleyes.gif

pas mus vokeliai galvoje, pinigai dazniausia ne grynais, kartais visai susitaupo-nu ypac kur negali kortele atsiskaityt rolleyes.gif tai ir neperki
islaidas planuojam
maisto gaminima planuojam daug maz
ale va neikalbu vyro i darba dviratuku vazinetis doh.gif o paskui skundziasi kad svoris auga doh.gif

QUOTE(Dusele @ 2009 08 26, 18:25)
paskutinei minutei i populiariuosius kurortus uztenka iki 1000lt, jei tenkina prastesnis viesbutis su pusryciais. Jei norisi geresnio  - reiktu apie 1300 atsidet (cia taip labai grubiai skaiciuojant..)


o kitas maistas iskyrus tuos viesbucio pusrycius cia isiskaiciuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 08 26, 22:46)

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 08 26, 23:45)
Kur čia taip brangiai nuskausmino?

MB - nestandartas (labai platus rėmas doh.gif ), tai kostiumo nei paprastoj parduotuvėj, nei kokiose bazėse tinkamo dydžio neradom unsure.gif teko į specializuotą parduotuvę užsukti, nes kitaip - tik siūtis, o tam nebėra laiko ir kažin ar pigiau pasiūtų,ar medžiagos nesugadintų... unsure.gif Kažkaip nelabai pasitikiu siūvėjais, kai reikia tokį sudėtingą rūbą kaip kostiumą pasiūti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SilRa: 27 rugpjūčio 2009 - 07:53
Dzievulėli, kol pasiveji jus, tai ir apie stoteles pažįstamas bei nepažįstamas prisiskaičiau, ir apie kilometražą tarp jų... thumbup.gif

QUOTE(xzx @ 2009 08 26, 18:59)
Miaška, as vis norejau paklausti, kiek Jums atsiejo kelione i Kreta? Zinoma, su viskuo skaiciuojant ir jei ne paslaptis smile.gif


Ne paslaptis. Kadangi skridom keturios, tai pabijojau paskutinės minutės laukti, pirkau kelionę su išankstine nuolaida, gavosi beveik 1300 žmogui. Ėmėm su pusryčiais ir vakariene, to buvo sočiai. Vietoje dar išleidau apie 250 eurų, čia maistui, klajonėms po salą, lauktuvėms.

QUOTE(pakasiukas @ 2009 08 26, 19:17)
rolleyes.gif
Tai visdelto idomu man  ax.gif , kokie pagrindiniai taupymo principai pas jus?

* Vokeliu principas
* islaidu planavimas ir apskaita
* maisto pirkimo ir gaminimo planavimas
* esant galimybei vaziuoti dviraciu, o ne masina ir viesuoju transportu - sveikata + sutaupoma nemazai.


Aš naudoju visus išvardintus.

QUOTE(Dusele @ 2009 08 26, 19:25)
paskutinei minutei i populiariuosius kurortus uztenka iki 1000lt, jei tenkina prastesnis viesbutis su pusryciais. Jei norisi geresnio  - reiktu apie 1300 atsidet (cia taip labai grubiai skaiciuojant..)


Šiam rudeniui gavau net kelis pasiūlymus už ~1000 su viskas įskaičiuota ir neprastuose viešbučiuose. Vis tik pasirinkau pusryčius ir vakarienę dar geresniame, bet už tą pačią kainą biggrin.gif Na nesu aš labai ėdri, nereik man to All inclusive.

QUOTE(Will @ 2009 08 26, 22:46)
yra tokia paprastu gudrybė  ax.gif  Nuoma mokama už parą, bet jei išsinuomoji penktadienį ar šeštadienį (priklausomai nuo nuomotojų darbo laiko), tai iki pirmadienio reikia mokėti tik už vieną parą , o naudoti gali ilgiau  thumbup.gif


Tai kad ta "gudrybė" nieko nesutaupo. Man firma primygtinai siūlė nuomotis savaitgaliui, sutikau, bet vis tiek visą darbą pasidarėm per vieną dieną kaip ir planavau. Brangiai kainavo medžiagos, sudrožėm daug to šlifavimo popieriaus, apsižiūrėjau, kad pigiau Senukuose pačiai užsipirkti tų juostų, o kadangi pavasariop laukia ta pati procedūra kitame kambaryje, tai taip ir darysiu - nusipirksiu medžiagas pati, nuomosiuos tik įrangą.
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2009 08 26, 17:54)
Labai įdomu pasidarė - kurios čia tokios ilgos stotelės. Nes aš kiek galvoju (man pažįstamus maršrutus), tai daugų daugiausia - 1 km. 8 km yra pusė atstumo, kurį vienas mano vaikas važiuodavo 55 minutes troleibusu.  rolleyes.gif


vaduvos st. - prekybos bazė ( apie 8km gaunasi)
Atsakyti
Vakar minejau imbiero recepteli imuninei sistemai stiprinti, tai anyta daro taip:
imbiero 3-4 gabaliukai (tarkuojamas veliau) + 2-3 citrinos+ puse litro medaus. Tikros proporcijos ir nereikia. Bendras principas: darai ir ragauji, jei labai degina, dedi maziau imbiero sekanti karta ir tiek.
As dar priberiu i paruosta stiklaini ir cinamono apie puse arb. saukstelio. Degina geriau.... biggrin.gif
Vartoti reikia pradeti nuo rugsejo, tuomet iki ziemos imunitetas speja igauti atsparuma. Mes vartojame istisus metus, man virskinima labai gerai tvarko, dukrai siaip skanu, vyras sako geriau jauciasi.... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Miaška @ 2009 08 27, 09:23)
Dzievulėli, kol pasiveji jus, tai ir apie stoteles pažįstamas bei nepažįstamas prisiskaičiau, ir apie kilometražą tarp jų... thumbup.gif
Ne paslaptis. Kadangi skridom keturios, tai pabijojau paskutinės minutės laukti, pirkau kelionę su išankstine nuolaida, gavosi beveik 1300 žmogui. Ėmėm su pusryčiais ir vakariene, to buvo sočiai. Vietoje dar išleidau apie 250 eurų, čia maistui, klajonėms po salą, lauktuvėms.
Aš naudoju visus išvardintus.
Šiam rudeniui gavau net kelis pasiūlymus už ~1000 su viskas įskaičiuota ir neprastuose viešbučiuose. Vis tik pasirinkau pusryčius ir vakarienę dar geresniame, bet už tą pačią kainą biggrin.gif  Na nesu aš labai ėdri, nereik man to All inclusive.
Tai kad ta "gudrybė" nieko nesutaupo. Man firma primygtinai siūlė nuomotis savaitgaliui, sutikau, bet vis tiek visą darbą pasidarėm per vieną dieną kaip ir planavau. Brangiai kainavo medžiagos, sudrožėm daug to šlifavimo popieriaus, apsižiūrėjau, kad pigiau Senukuose pačiai užsipirkti tų juostų, o kadangi pavasariop laukia ta pati procedūra kitame kambaryje, tai taip ir darysiu - nusipirksiu medžiagas pati, nuomosiuos tik įrangą.



Didziausias minusas pusr.+vakar. gaivieji gerimai - asmenines islaidos, o kaip zinia jie ten brangus.
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 27, 10:38)
Vakar minejau imbiero recepteli imuninei sistemai stiprinti, tai anyta daro taip:
imbiero 3-4 gabaliukai (tarkuojamas veliau) + 2-3 citrinos+ puse litro medaus. Tikros proporcijos ir nereikia. Bendras principas: darai ir ragauji, jei labai degina, dedi maziau imbiero sekanti karta ir tiek.
As dar priberiu i paruosta stiklaini ir cinamono apie puse arb. saukstelio. Degina geriau.... biggrin.gif
Vartoti reikia pradeti nuo rugsejo, tuomet iki ziemos imunitetas speja igauti atsparuma. Mes vartojame istisus metus, man virskinima labai gerai tvarko, dukrai siaip skanu, vyras sako geriau jauciasi.... ax.gif
Papildyta:
Didziausias minusas pusr.+vakar. gaivieji gerimai - asmenines islaidos, o kaip zinia jie ten brangus.

pritariu drinks_cheers.gif reik imt tik all inclusive thumbup.gif
Atsakyti
Nepritariu biggrin.gif
Esu tikrai daug keliavusi, viena vieninteli karta emiau Viskas iskaiciuota, nes kitaip nebuvo, bet siaip niekada neimciau, nes- tu esi priristas prie tu valgymu- pusryciai, jau ziurek lekt namo is kokio papludinio, nes pietus, isvaziuoji vakare vistiek kazkur - jei ekskursija- nuplaukia tavo ir pietus ir vakariene dazniausiai, jei vakare kur isleki - negi grysi del to, kad vakariene? Nesamone! Uztenka pilnai pusr+vakariene. Del gerimu- nu tai kiek jau ten tu gerimu gersi? Mes pirkdavome kokiame miestelyje, jei viesbutyje beprotiskos kainos, ziurint kokia salis ( pvz. Maljorkoj- viesbutyje buteliukas vandens 4 eur, uz 100 m., tik pereit siaurute gatvele -1 eur smile.gif )
Viskas iskaiciuota tinka nebent tiems, kurie visa laika sedi viesbucio teritorijoje arba su mazais vaikais. Ekskursijose dazniausiai maitina , pats isleki i koki miesta- negi leksi atgal,kad pavalgyti, nes esi nusipikes viskas iskaiciuota?
Atsakyti