Įkraunama...
Įkraunama...

Rimtos priemonės mūsų defektam šalinti

QUOTE(flight @ 2011 04 23, 16:38)
Na va, mano patirtis su injekcijom, įtariu, baigsis liūdnai.. Raukšlelė tebėra savo vietoje, raukytis galiu; negana to, visą kaktą baisiai išbėrė mažais spuogais blink.gif , kurių niekada gyvenime neturėjau sad.gif Kakta baisi, randuota, nelygi - neįsivaizduoju, nuo ko, nes visus gyd.nurodymus po procedūros vykdžiau itin stropiai. Gal leido su nesteriliu švirkštu ir užkrėtė? Naišku, ką dabar daryt su kakta, be to, šventės, net pasiskambint gydytojui negaliu ...
Jaučiu, teks pavieišnt įstaigą, kurioje dariausi injekciją, kad kitos neužkibtų... doh.gif

kiek dienu praejo nuo suleidimo iki isberimo?
Atsakyti
QUOTE(sim2002simas @ 2011 04 26, 10:03)
kiek dienu praejo nuo suleidimo iki isberimo?


Kelios, gal trys g.gif Iš pradžių kaktos oda pasidarė laabai riebi (nors šiaip mano sausoka), po to kilo po vieną spuogelį, na o galiausiai kad užderėjo blink.gif
Dabar bėrimas lyg ir rimsta, naujų spuogelių nebeatsiranda, nors senieji dar likę. Atrodo nekaip..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 26 balandžio 2011 - 09:15
QUOTE(flight @ 2011 04 26, 09:08)
Kelios, gal trys  g.gif Iš pradžių kaktos oda pasidarė laabai riebi (nors šiaip mano sausoka),  po to kilo po vieną spuogelį, na o galiausiai kad užderėjo  blink.gif
Dabar bėrimas lyg ir rimsta, naujų spuogelių nebeatsiranda, nors senieji dar likę. Atrodo nekaip..

nu tokiu "stebuklu" tikrai neturetu buti... pas koki daktara cia buvote? dar neklausete jo, ka jis mano apie toki rezultata?
Atsakyti
Sveikutes, del berimo gal alergija kokiai medziagai botox ar hialuronui. As kiekvienais metais leidziuosi pykcio raukslei panaikinti pas Kukanova, bet pas ja brangiai manau. Man kainuoja 480 lt. Ir jinai sako vienas kubas 4 lt. 12 duriu po 10 kubu arba 6 duriai i viena kaktos puse skirtingose vietose. Kai dariausi zasies kojeles prie akiu tai laikesi labai neilgai ir jinai kazkodel nenori daryti. Del kaktos nusileidimo, tai mane perspejo kad tuos nervu raumenis botox atpalaiduoja ir paralyzuoja todel ir smunka kakta po truputi ir krenta antakiai ant akiu, bet ne is karto, o su laiku, ta as jau pastebejau ant saves.Kontraceptikai antibiotikai ir medziagu apykaita skatinantys vaistai trumpina botoxo veikimo laika. Botoxas neleidzia gileti mimikos raukslems, todel po jo veikimo veidas atrodo taip pat kaip ir pries.
Per Yotube ziurejau Thermage rusiskai, nechirurginis odos tempimo aparatas, pakelia iskonturuoja ir atjaunina oda , nes privercia atsinaujinti odos kolagena, nepigi ir gan skausminga procedura, bet nechirurgine intervencija.Gal kas bandete ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redsunrise: 26 balandžio 2011 - 11:47
QUOTE(flight @ 2011 04 26, 10:08)
Kelios, gal trys  g.gif Iš pradžių kaktos oda pasidarė laabai riebi (nors šiaip mano sausoka),  po to kilo po vieną spuogelį, na o galiausiai kad užderėjo  blink.gif
Dabar bėrimas lyg ir rimsta, naujų spuogelių nebeatsiranda, nors senieji dar likę. Atrodo nekaip..

Panasu i alergine reakcija... g.gif Aisku, galejo ir uznesti ka nors, bet reik tiketis, kad pasirodete gydytojui ir oda jau tvarkosi...

As jau po, gavau keleta botox duriu i pykcio rauksle, ir tris - i kakta, visa procedura gal 5 min.... Galvojau, badys daugiau biggrin.gif Kol kas stebuklo nematau, gal kiek maziau eina raukytis, ir toks lengvas uztirpimas kaktoje, bet dar turiu 10 dienu iki pilno poveikio... ax.gif Pasipasakosiu ar jau patinku sau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 29 balandžio 2011 - 03:11
ka VLN galetumete rekomenduoti? kur kreiptis? noriu pasalinti pykcio rauksle.... rolleyes.gif
Atsakyti
gal kas esat išbandę beadatinę mezoterapijos procedūrą? ar verta ją darytis?
Atsakyti
as esu per dyla pirkusi kursa mezoterapijos paakiams tik kitam grz salone: gatineau .
ispudziai tokie: pati procedura labai maloni. efektas g.gif nors Nora Vanagaite (ji atlieka mezoterapijos proceduras minetam salone) teige, kad iskart matysiu pagerejima po pirmos proceduros. As pati lyg ir maciau (ar norejau matyti) o gal nemaciau jokio skirtumo. Na kadangi kilo tokios abejones, tai nusprendziau, kad akivaizdaus efekto nebuvo biggrin.gif
Isvada: procedura maloni, neblogai veidukui pasidaryti, bet stebuklo nebus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vabalas: 09 gegužės 2011 - 15:49
QUOTE(fuksė @ 2011 04 30, 17:05)
ka VLN galetumete rekomenduoti? kur kreiptis? noriu pasalinti pykcio rauksle.... rolleyes.gif

northway klinika

QUOTE(vabalas @ 2011 05 09, 15:36)
as esu per dyla pirkusi kursa  mezoterapijos paakiams tik kitam grz salone: gatineau .
ispudziai tokie: pati procedura labai maloni. efektas  g.gif  nors Nora Vanagaite (ji atlieka mezoterapijos proceduras minetam salone) teige, kad iskart matysiu pagerejima po pirmos proceduros. As pati lyg ir maciau (ar norejau matyti) o gal nemaciau jokio skirtumo.  Na kadangi kilo tokios abejones, tai nusprendziau, kad akivaizdaus efekto nebuvo  biggrin.gif
Isvada: procedura maloni, neblogai veidukui pasidaryti, bet stebuklo nebus.

cia Jus apie beadatine procedura?
Atsakyti
taip, beadatine.

kiek as zinau adatine taikoma tik kunui, veidui ne (o juo labiau paakiams) . anksciau veidui taikydavo adatine, bet dabar manoma, kad veiklioji medziaga i veiduka isigeria tiek pat gyliai ir be duriu . o nuo duriu lieka zymes (kelias dienas veidas gali buti pobaisis) + skauda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vabalas: 10 gegužės 2011 - 13:22
QUOTE(prettiness @ 2011 04 04, 15:27)
Neuzkris, ta pati dariausi ir butent sito klausiau daktaro. O ateity, jei nusileis (ne nuo injekciju), parode, kur pora siuliu ir pakels  biggrin.gif
Papildyta:
Kazin, o jei ta pati vakara ilgokai buvau karstame duse, nieko ?  doh.gif  verysad.gif

o jei nepaslaptis, cia kuris gydytojas su siulais pakelia?...man vienas minejo, tiesiog idomu, gal dar kas su jais dirba?
o del karšto dušo, jei po botokso tai galejai ir pakenkti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2011 04 16, 18:13)
Radau senoje temoje štai tokį komentarą, labai nugąsdino:

Kaip ten yra iš tiesų?


jei atvirai, as dariausi kelis kartus i pykcio raksle ir botoksa, ir hiularona, kadangi rauksle buvo tikrai gili, beje kazkur nuo 18 metu jau...ir jau beveik metai kaip nesidariau, nors reiketu, galiu pasakyti, kad rauksle tikrai negilesne nei buvo, sakyciau tikrai mazesne, tik kakta raukosi, raumenys juda ir tiek...negileja ta rauksle...gal dar hiularonas veikia...bet abejoju...hiularona tikrai pries gerus metus dariau...tai va...smile.gif
Atsakyti