Įkraunama...
Įkraunama...

Rimtos priemonės mūsų defektam šalinti

QUOTE(Realybe @ 2012 02 02, 21:11)
cia visai skirtingi dalykai.Botoxsas neleidziamas i lupu kampus,tik i kakta ir akiu isorinius kampucius. I paakius irgi neleidziamas. Jis laikosi iki 6 men. o Hialiuronas apie 8 men.ir leidziamas aplink burna pagrinde 4u.gif



Supratau 4u.gif mane domna kainu skirtumas, kiek haliuronas brangesnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2012 02 02, 22:02)
Supratau  4u.gif mane domna kainu skirtumas, kiek haliuronas brangesnis  g.gif

labai nedidelis skirtumas
jums nieks tiksliai neatsakys,nes kiekviena klinika turi kitas kainas.paziurekit internete gi kainas dominancios klinikos
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2012 02 02, 22:02)
Supratau  4u.gif mane domna kainu skirtumas, kiek haliuronas brangesnis  g.gif

as kiek klausinejau hialiuronas brangiau apie 200. Bet cia irgi priklauso kiek ir kur leisites mirksiukas.gif
Pvz. i kaktos pykcio rauksles ir isorinius akiu kampus leistis botoksa kainuoja 500l. bent jau taip visada buvo jei nepabrango dar g.gif
O jei dar hialiurona aplink lupas dar apie 700-800 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2012 02 03, 20:12)
as kiek klausinejau hialiuronas brangiau apie 200. Bet cia irgi priklauso kiek ir kur leisites mirksiukas.gif
Pvz.  i kaktos pykcio rauksles ir isorinius akiu kampus leistis botoksa kainuoja 500l. bent jau taip visada buvo jei nepabrango dar g.gif
O jei dar hialiurona aplink lupas dar apie 700-800 smile.gif



Man GK klinikoj sake kad i isorinius kampucius ir i viena kaktos rauksle kainuos 600 lt , tai reiskias i tas pacias vietas haliuronas dar brangiau ax.gif bet jei halurono poveikis vos ne dvigubai ilgesnis, tai gal ji labiau apsimoka g.gif o kas tinka jaunesnems, botox ar haliuronas ? bet tikriausiai kiekvienam savo, vienam labiau tinka haliuronas, kitam botoxas. Reikes placiau pasidomet pas Gyte apie viena ir kita, idomu kokia juos nuomone. Nes jau iseidineama paklausiau kiek tik kainuos botoxo injekcija i akiu kamucius ir kakta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2012 02 03, 21:46)
Man GK klinikoj sake kad i isorinius kampucius ir i viena kaktos rauksle kainuos 600 lt , tai reiskias i tas pacias vietas haliuronas dar brangiau ax.gif bet jei halurono poveikis vos ne dvigubai ilgesnis, tai gal ji labiau apsimoka  g.gif o kas tinka jaunesnems, botox ar haliuronas ? bet tikriausiai kiekvienam savo, vienam labiau tinka haliuronas, kitam botoxas. Reikes placiau pasidomet pas Gyte apie viena ir kita, idomu kokia juos nuomone.  Nes jau iseidineama paklausiau kiek tik kainuos botoxo injekcija i akiu kamucius ir kakta  blush2.gif

vadinas ten didesnes kainos yra.
negirdejau,kad kas leistusi i kakta Hialiurona,bet gal? g.gif
botoksa leidziasi ir jaunesnes,jis paralyzuoja raumeni ir islygina visiskai rauksle,kuri atsiradus del mimikos. O hialiuronas tarsi iskelia rauksle. Aplink lupas botokso neleidzia,nes negalesit juoktis biggrin.gif
O siaip man aiskino,kad botoksas ir pristabdo rauksliu gilejima,nes nebeleidzia raukytis kol veikia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 03 vasario 2012 - 22:37
QUOTE(Realybe @ 2012 02 03, 20:12)
as kiek klausinejau hialiuronas brangiau apie 200. Bet cia irgi priklauso kiek ir kur leisites mirksiukas.gif
Pvz.  i kaktos pykcio rauksles ir isorinius akiu kampus leistis botoksa kainuoja 500l. bent jau taip visada buvo jei nepabrango dar g.gif
O jei dar hialiurona aplink lupas dar apie 700-800 smile.gif

kaip kur.cia kiekviena raso,kiek jai kainavo.kiekviena klinika skirtingos kainos
pvz as moku pigiau,nei jus rasot

QUOTE(Realybe @ 2012 02 03, 22:36)
. O hialiuronas tarsi iskelia rauksle.

taip,todel kitom ner reikalo botaxui,ypac jei jaunesnes,ir rauksles nera gilio
leidzia ir i kakta
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2012 02 03, 22:36)
vadinas ten didesnes kainos yra.
negirdejau,kad kas leistusi i kakta Hialiurona,bet gal?  g.gif
botoksa leidziasi ir jaunesnes,jis paralyzuoja raumeni ir islygina visiskai rauksle,kuri atsiradus del mimikos. O hialiuronas tarsi iskelia rauksle. Aplink lupas botokso neleidzia,nes negalesit juoktis biggrin.gif
O siaip man aiskino,kad botoksas ir pristabdo rauksliu gilejima,nes nebeleidzia raukytis kol veikia 4u.gif



Na taip, ten kainos nemazos g.gif
pasidalinkit mamytes kur darotes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2012 02 04, 06:37)
kaip kur.cia kiekviena raso,kiek jai kainavo.kiekviena klinika skirtingos kainos
pvz as moku pigiau,nei jus rasot
taip,todel kitom ner reikalo botaxui,ypac jei jaunesnes,ir rauksles nera gilio
leidzia ir i kakta

tai as ir sakau,kad ten brangiau matyt..
man sake,kad kaip tik botoxa geriau jaunesniam amziuje pradet,tada rauksle negileja,nes jis trugdo raukytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2012 02 04, 20:49)
tai as ir sakau,kad ten brangiau matyt..
man sake,kad kaip tik botoxa geriau jaunesniam amziuje pradet,tada rauksle negileja,nes jis trugdo raukytis smile.gif


o jus gk leidotes ar tik teiravotes?
taip, tas tiesa, kai jau rauksles gilios, is botokso buna jau mazai naudos
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2012 02 04, 19:49)
tai as ir sakau,kad ten brangiau matyt..
man sake,kad kaip tik botoxa geriau jaunesniam amziuje pradet,tada rauksle negileja,nes jis trugdo raukytis smile.gif



O su haliuronu imanoma raukytis ? bet aip tada tu rauksliu nesimato ? atsiprasau uz galbut kvailus klausimus ,tiesiog nelabai dar suprantu skirtuma tarp botox ir haliurono blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2012 02 04, 21:54)
O su haliuronu imanoma raukytis ? bet aip tada tu rauksliu nesimato ? atsiprasau uz galbut kvailus klausimus ,tiesiog nelabai dar suprantu skirtuma tarp botox  ir haliurono  blush2.gif

botoxas paralyzuoja raumeni ir nesusirauksi niekaip biggrin.gif
O Hialiuronas tiesiog uzpildo rauksle ar kaip cia pasakius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2012 02 03, 07:47)
labai nedidelis skirtumas
jums nieks tiksliai neatsakys,nes kiekviena klinika turi kitas kainas.paziurekit internete gi kainas dominancios klinikos

ne tik kainos skirtingos skirtingose klinikose, bet priklauso kiek preparato reiks suleist, vieno rauksles juk gilios, kito maziau matomos toje pacioje vietoje. tik gydytojas gales pasakyt tikslia kaina kiek tai kainuos kiekvienu konkreciu atveju.
Papildyta:
QUOTE(Lu Lu @ 2012 02 02, 15:04)
o koks kainu skirtumas botoxo ir restylan? kur Jus leidot ,jei ne paslaptis  4u.gif

Kaune, stai cia, pas gyd. Kaikari.
http://www.groziochi...gintas-kaikaris
parasysiu jums i a.z.
Atsakyti