Įkraunama...
Įkraunama...

Rimtos priemonės mūsų defektam šalinti

Aš tai labai patenkinta dėl botokso, tik nežinau kiek čia laikys:) kakta kaip stiklas lygi ir tarp akių nera jokių raukslyčių ir antakiu galiu pakelti:) super man patinka ka veidrodyje matau:))
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2012 11 20, 13:33)
as dariausi GK klinikoje pas Gyte. man dar tuo paciu metu leido virs antakio, tai efektas - nuostabus, akys iskart atsivere  wub.gif  bigsmile.gif

akys atsivere t.y. pakele kakta?
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2012 12 10, 17:51)
akys atsivere t.y. pakele kakta?


ne, antakius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Aylin: 10 gruodžio 2012 - 18:08
Dėl grožio galima pakentėti ir skausmą, kiek supratau tiek čia to skausmo- jei duria su plonytėm adatėlėm-nieko čia baisaus, bet užtat paskui kaip gražu thumbup.gif
Atsakyti
man labai keista skaityt,kad atsivere akys po botokso g.gif
nes nuo jo kaip tik atsipalaiduoja raumenys,issilygina rauksles ir antakiai nusileidzia,akys dazniausiai uzkrinta kazkiek cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2012 12 12, 22:24)
man labai keista skaityt,kad atsivere akys po botokso g.gif
nes nuo jo kaip tik atsipalaiduoja raumenys,issilygina rauksles ir antakiai nusileidzia,akys dazniausiai uzkrinta kazkiek cool.gif

zinok man ir virs antakio duria,kad pasikeltu
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2012 12 12, 22:24)
man labai keista skaityt,kad atsivere akys po botokso g.gif
nes nuo jo kaip tik atsipalaiduoja raumenys,issilygina rauksles ir antakiai nusileidzia,akys dazniausiai uzkrinta kazkiek cool.gif


kaip gali nusileisti antakiai, duriant virs ju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2012 12 12, 22:44)
kaip gali nusileisti antakiai, duriant virs ju  rolleyes.gif

Man bent taip buvo ir net perspejo,kad taip bus 4u.gif
Girene,as seniai nebedarau nieko,bet man buvo pasmuke g.gif
gal jei tik po viena duri tada kitaip,nezinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 13 gruodžio 2012 - 21:14
QUOTE(Realybe @ 2012 12 13, 21:12)
Man bent taip buvo ir net perspejo,kad taip bus 4u.gif
Girene,as seniai nebedarau nieko,bet man buvo pasmuke g.gif
gal jei tik po viena duri tada kitaip,nezinau.

Man kaip tik tai aktualu. Pasmuko iš karto po suleidimo ar kai nustojo veikti botoksas?
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2012 12 14, 13:19)
Man kaip tik tai aktualu. Pasmuko iš karto po suleidimo ar kai nustojo veikti botoksas?

galiu pasakyt,kad pastebejau po botoxo suveikimo. Bet man tada leido ir i kakta siek tiek. O dabar irgi kazkiek pasmuke,bet nezinau ar tai susije su tuo,ar del metuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2012 12 13, 00:44)
kaip gali nusileisti antakiai, duriant virs ju  rolleyes.gif

Labukas, ar esi bandžius hialuroną? Man reikia juoko raukšleles susitvarkyti, nes aš jau jas matau... lens.gif verysad.gif o botoxo bijau...
Atsakyti
QUOTE(Sahrazad @ 2012 12 17, 11:41)
Labukas, ar esi bandžius hialuroną? Man reikia juoko raukšleles susitvarkyti, nes aš jau jas matau... lens.gif  verysad.gif o botoxo bijau...


sveikute mirksiukas.gif taip, suleidau pavasari hialurona i juoko rauksles (jos pas mane turbut igimtos biggrin.gif botokso i sias rauksles neleidzia mirksiukas.gif
Atsakyti