Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

Sena tema http://www.supermama...showtopic=83955

truputeli informacijos cia:
http://en.wikipedia....topic_pregnancy

Papildyta:
QUOTE(Ale}{andR@ @ 2010 01 15, 19:55)
paperdoll, asiu uz palaikyma  4u.gif  supranti man pasitaike nelabai geros gydytojos, ginekologej, kuri priziurejo mano nestuma, skundziausi kad pilva skaudadaznai, kad desinis sonas neduoda ramybes, o ji man atsakydavo, kad tai normalu, ir kad tepliojimas nieko blogo nerodo, kad pirmus tris men. jie (t.y. gydytojai) nieko padaryti negali, jei ir yra kas blogai, tai net i lygonine neguldo. Na ir kita diena po apsilankimo isveze mane su greitaja i ligonine, ten nustate negimdini ir skubiai operavo. bet ir ten nekokia gyd. pasitaike, nieko nepaiskino, nei kaip, nei kas, tik kad operavo ir del ko. net kai israse neapziurejo manes, tik siules iseme. Tai kokia bukle antro kiausintakio net nzn  schmoll.gif


o ga gali pasakyti kokia gyd cia? ( gali i AZ parasyti geriau, jei nenori cia..
o kas ir kur operavo?
siaip net tame operacin. lapelyje turi but parasyta kokios bukles kitas kiausintakis..na, nesijaudink, esi jauna, o beto ir vaikuti turi, reiskias pastoti vietoje gali ir tikiuosi jau greitai viskas gerai bus. 4u.gif o kaip pati galvoju nuo ko jis galejo buti? neturejau jokiu operaciju? sr lengvai pastojai su pirmu?

kaip jautiesi dabar? koki gydyma skyre?
Atsakyti
operaciju neturejau ir siaip jokiu sutrikimu nebuvo, menesines visad reguliarios buvo, net neissivaizduoju nuo ko taip galejo buti. Pirmo vaikelio susilaukiau nelabai greitai, su vyru nesisaugojom 8menesius. Kas operavo nzn, nes nakti atveze mane, o paskui skyre pas Valiuniene, Greitosios pagalbos universitetinej lygoninej Vilniuje gulejau. o nestuma priziureo Digriene, girdejau apie ja nelabai geru atsiliepimu. dabar jauciosi gerai, nors operavo pries menesi jau nieko nebejauciu, lyg nieko nebutu, tik 3 randeliai liko, vyras juokauja kad pasauta esu biggrin.gif

Beje ar galetum apie savo atveji papasokoti 4u.gif nes noriu daugiau apie tai suzinuoti, kol man taip neatsitiko visiskai nieko apie negimdini nezinojau, net kai bloga pasidare nezinojau kas viksta, galvojau kad tesiog persileidimas unsure.gif
Atsakyti
oj, as is tikruju labai daug rasiau praeitoj temoj, gali pasiskaityti, ten daug mergaiciu istoriju.
mes gan ilgai planavom, laukem, bet deja pirmas labai lauktas nestumas, bet negimdinis des.kiausintakyje, ilgai laukem, kad gal pasirodys gimdoj, gulejau ligoninej, bet ne, baigesi laparoskopija. stebejau dar hcg, kuris augo, bet letai. po 2 savaiciu su greitaja atvaziavau vel i ta pacia ligonine nakti, ir padare vel skubia laparoskopija, sake, kad arba buvo uzstrige du gemaleliai, bet kas dabar zino kas buvo... na zodziu buvo labai liudna..kitas kiaustinakis rodos be pakitimu. po tos nelaimes as jau neejau pas nors ir isgirta, bet paprasta ginekologe ir lankausi pas K. bet pas mane ciklas nereguliarus, folikulai blogai auga ir t.t. tau turbut to tikrai nereikia, nesijaudink wink.gif

o ar skyre koki gydyma po operacijos?

zinai, skaiciau, kad tai atsitinka be jokiu priezasciu kartais..deja..
Atsakyti
jokio gydymo neskire, tik antianemini, nes plisus kiausintakiui praradau daug kraujo. o turejo kazka skirti? g.gif


niu tikrai reikes iki galo ta tema perskaityti smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, sukuriau savo atskira tema, nes nebegaliu(niekam negaliu apie tai issipasakoti, zino tik keli zmones). Zodziu man 24m. ir pirmas pastojimas baigesi negimdiniu nestumu,ko pasekoje pasalintas vienas kiausintakis. Taigi man pagrindinis klausimas, kaip sekesi toms kas patyre ta pati, ar su likusiu kiausintakiu imanoma pastoti? Kurios pastojo? Pas ginekologe eisiu kita savaite(eisiu privaciai, nes tos poliklyniku ginekologes net akis ispucia kai isgirsta,kad "tokiai jaunai,o jau tokios bedos...." pastoti dar neplanuoju(nors jei isviso pastosiu kada)
Atsakyti
mieloji, yra jau sita tema, ir ne viena...tuoj duosiu nuoroda
Papildyta:
http://www.supermama...?...=541137&hl=

http://www.supermama...mdinis nestumas

Atsakyti
as einu per temeles ir visu klausiu mat savo gines dar neklausiau skambinsiu tik po piet ji dirba...o ant sirdies taip neramu.........dingo mm.....hcg nestumo nerodo,ar negimdinio gali hcg nerodyti,esu viena toki jau turejusi bet buvo labai mazi skaiciukai jie augo ir kraujavo mm metu ir vel augo skaiciukai....o dabar nieko nei kraujo nei skaiciuku nei mm..........belieka viltis kad laboratorija tyrimus sumaise ax.gif ir as nestuke.gif .
Atsakyti
hcg rodytu bet koki nestuma ir bloga ir gera.
Atsakyti
niu va ir as taip galvoju kad turetu...........tai kur tos mm..........belieka laukti........
Atsakyti
Ka tik po visko! jausmas sudinas, jauciuosi sudinai, slegia, skauda.. sad.gifsad.gif
Atsakyti
Nusprendziau ir as papasakoti savo istorija


2009 m. Balandis.
Nusprendėm kad atėjo laikas ... Kaip pasiekti savo tikslo? Reguliariai tai daryti, geriau kas antrą dieną.
Atėjo laikas mano dienų. Hmm... Nėra...testas neigiamas. Prasidėjo nedidelis tepimas. Turbūt šį mėnesį nepavyko. Praėjo dar keturios dienos, vis dar tepa. Dar vienas neigiamas testas.
2009 m. Gegužė.
Dar 3 dienos, vis dar tepa, neštumo testas... teigiamas. Sekmadienis. Rytoj važiuosiu į polikliniką. Kažkas negerai, pilvą maudžia kaip prieš mėnesines, tepa, bet testas teigiamas.
Poliklinika. Papildomas talonėlis. Echoskopas rodo kažkokį laisvą skystį. Ką tai reiškia? Paaiškino... Siuntimas į ligoninę, palinkėjimai nesinervuot ir laikytis.
Lazdynai. Nesugebėjau susilaikyt. Apižliumbiau. „Echoskopas rodo kad pas Jus apie puse stiklinės kraujo. Tai negimdinis neštumas, greičiausiai kiaušintakyje. Nesijaudinkit, operuosim.“ Galvojau mirštu. Operacija vakare. Verkiau visa tą laiką, apie 6 val. Išoperavo...Skausmai.Nieko nerado. O tas skystis? Greičiausia buvo cista sprogusi. Po keliu dienų testas vistiek teigiamas. Visus tyrimus atlikau, rodo neštumas vystosi. Laukit. Lygiai po dešimties dienų antrą operaciją. Išpjautas dešinės kiaušintakis.
Gydytojų nurodymai bandyti pastoti tik po šešių mėnesių. Kagi lauksim. Tuo tarpu minčių visokių, kaip pastot, kokie šansai, o gal... tfiu... kvailos mintis.
2009 m. Lapkritis.
Praėjo 6 mėnesiai po operacijos, bandom, ramiai, kaip išeis taip. Vis kažkokie spazmai per visą pilvą, nuėjau pasitikrint pas ginėkologę ir šeimos daktarą. Viskas ok. Gal nervai. Kur gi jų nebus, jei ką tai atrodo kad viskas čia kažkas blogai jau.
Bandom, bandom ir nieko. Nusprendžiau viską žymėti kad lengviau būtų įvertinti situaciją.

Šiuo laikų...

2010 m. Kovas.
Bandom. Nors likau be darbo, bet ko gero noras turėti mažutį stebuklą didesnis už visokius išskaičiavimus.
Planas tas pats, santykiai kas antrą dieną, svarbiausia pagaut ovuliacija. Tam reikalui nupirkau ovuliacijos testus. Hmm...testas teigiamas. Dar geriau, visi testai, kuriuos dariau penkias dienas teigiami, ir linijų riškumas vienodas. Per tas dienas galvoje vien tik tai...
Dar vienas svarbus dalykas - ovuliaciją lig tai vyksta paeiliui tai viename kiaušintakyje tai kitame. Svarbu kad šį mėnesį ovuliaciją būtų būtent kairioje kiaušidėje, nes tik ten yra kiaušintakis. Per ovuliaciją maude kairįjį šoną, tai džiugina, ko gero ovuliacija buvo būtent ten kur reikia.
2010 m. Balandis.
Pagal mano paskaičiavimus turėčiau būti jau ne vieną. Lauksiu mėnesinių apie 15 dieną. Ką jaučiu? Nieko.Tik vieną vakarą kažkaip maude pilvo apačią. Kaip pasakoja kiti, apvaisinimo metų gali pakraujuoti, man nebuvo nieko. Tikiu kad viskas gerai. Nenoriu užsisvajoti, svajosiu kai žinosiu kad viskas gerai. Svarbiausia nepanikuoti ir ramiai laukti...
Balandžio 8 d. Keistai maudė iš kairės pusės, lyg tai tą randą, paskui žiauriai rankas sukt pradėjo.
Balandžio 11d. Labai nervuota, bet gal visada tokia..?
Balandžio 12d. BT 37,2 NT neigiamas.
Balandžio 16d. NT neigiamas, kartais tai vieną, tai kitą šoną pamaudžia. Pastebėjau kad drumzlėtas šlapimas.
Balandžio 18d. NT neigiamas, sapnavau žuvis kažkokias spigliotas baisias, ruoniukus mažus, ir keista...savo spenelius. Buvau poliklinikoje dėl šlapimo, pridaviau šlapimo tyrimą ir kraują, įtaria cistitą. Rezultatai 21 dieną.
Balandžio 20d. BT 37,1 NT neigiamas, 33 ciklo diena. Vakare nuvažiavom kraujo tyrimą padaryti dėl neštumo (50 Lt.). Atsakymas po kelių valandų. Neigiamas. Laikiausi kad neapsižliumbti. Neištveriau. Dar vyras... „pergyveni, nepergyvenk“
Balandžio 21d. Prasidėjo menėsinės. Tyrimai dėl cistito neigiami. Viskas gerai, matyt prieš menėsines kažkas buvo. Dėl minčių apie neštumą - bandau atsiriboti.
Balandžio 27d. Dešinį šoną dilgčioja. Ovuliacijai laikas kaip ir per anksti, nes tik 7 ciklo dieną. Bet kas ten žino. Bet jei ovuliacija deš. pusei tai tuščias menuo vistiek. Ovuliacijos testų nepirksiu. Internete visur ieškau info apie viską kas susije su manimi. Visi tik tai rašo – nusiraminkit, atsipalaiduokit ir pasiseks. Kažkaip dabar man taip neatrodo, kad viskas taip paprasta. Menėsio pradžioje lig ir raminu savę, bet kai laikas ateina iki menėsinių, skaičiuoji kiekvieną minutę ir dieną.
Balandžio 29d. L.S tai yra turėjom lytinių santykių. Vėl pradedų nervuotai rašyti į bloknotelį viską kas įvyko.
Gegužės 7d. Senai jau nebuvau prisedus prie savo rašymo...smile.gif. Kažkokiom tai dienom turėjom santykių, tarp 1-4, jau net nerašiau, vistiek jokios naudos. Bet kad tom dienom buvo ovuliacija, tai jau tikrai. Labai jau paišdikaut norėjosi, dar visokių filmų kartų prisižiūrėjome, ir apačią pilvo maudė. Bet jau šiom dienom tai vėl nieko nesinori. Prisižiūriu vėl visokių filmų apie neštumą ir gimdymą, pasvaigstu, liudna tik pasidaro, atrodo nėra jau ir džiaugtis kuo. Dar visur aprašyta, kad tik mylėtis reikia ir atsipalaiduoti, kad jau ir mylėtis nebesinori...taip ir depresuot pradėt galima.
2010 m. Liepa.
Liepos 21d. Nuo kuo pradėt net nežinau...Žodžiu, pradėjau matuot BT. Jau antras menuo. Ką issiaiskinau? Tai va: skirtumas tarp faziu mažokas, iki 0,4. Gali būti kažkokių hormonų trūkumas. Programa vos vos 1 ovuliacija išskaičiavo. Dar vieną menėsiuką pamatuosiu ir mausiu pas ginę. Bet vistiek bandau, viską žymiu Babyplan.ru. Kartais pavargstu pati nuo to galvojimo ir kiekvieną dieną statant grafikus. Bet ir galvot apie tai negaliu. Kad tik tai vyrui ne atsibosti. Dar tik dabar kilo mintis perskaityt kas parašyta ant liubrikanto. O gi norint pastoti – ne naudoti. Tai va, kvailiai.
O šiaip viskas gerai, remontą tingi daryt vyrelis ir tiek.

2010 m. Lapkritis. Dabar.... kol kas vieni. Ginekologe israse diupfastona. 2k. per diena nuo 15 c.d. Geltonkunio nepakankamumas.(antroje fazeje BT beveik niekad nebuvo virs 37,ir skirtumas tarp 1 ir 2 fazes mazesnis uz 0,4) Vyras antra men. geria Profertil, priverciau patikrint sperma, ne labai gera pasirode. Nesiparinu, atsipalaidavau, atsibodo begti testus gadinti, verkti.
Lig ir galima bandyt ,tik va be darbo siedziu ilgai, ir dekretiniu ne gauciau. Bet kartais galvoju svarbiausia leliuko susilaukt.

Sorry kad placiai, bet kam si tema aktuali, skaitant manau bus idomu


Atsakyti
QUOTE(daeblack @ 2010 11 03, 15:42)
Ka tik po visko! jausmas sudinas, jauciuosi sudinai, slegia, skauda.. sad.gifsad.gif


vargsele... laikykis...sutinku, labai sudinai... kokia dabar situacija?

svajokleee
sekmes kuo greiciausios tau !!!
Atsakyti