Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(Orma @ 2010 03 26, 16:36)
Jis jau lankesi AB Dantyje, bet labai skundesi, nepatiko (kas, taip ir nesupratau).


jei cia tas Dantis vilniuje, tai man ir ziauriai ten nepatiko.. niekada niekam nerekomenduociau. ka ten taisiau, paskui pradejo skaudet, teko viska is naujo daryt kitur, ir dar vienas ka tik taisytas nuluzo doh.gif vietoj kruminio danties padare lyguma kazkokia, o kur dejo ploma, tai gavosi toks kalniukas. ant priekinio danties doh.gif

einu dabar rugiu gatvej, nzn tiksliai pavadinimo. labai man ten patinka. tuoj turesiu viena nauja dantuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2010 03 26, 17:20)
einu dabar rugiu gatvej, nzn tiksliai pavadinimo

Į Odontę ar Dental Care?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 03 26, 17:37)
Į Odontę ar Dental Care?


o rimtai, Dental care. ir jus ten einat?
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2010 03 26, 17:52)
ir jus ten einat?

Ne smile.gif Šiaip 'gaudau' teigiamus atsiliepimus (galbūt kada pravers) ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Gal nepatingesit pakonsultuot, paskaiciau tema, bet tik nedaug aiskiau tepasidare doh.gif
Pagal viska man reiktu detis breketus, nes virsutiniai dantys kreivoki. Dar pasitvarkyti dantukus, viena pliombuoti ir dar kelis pakrapstyti. Dantys ar tai tokie silpni, ar kas, bet kuo daugiau priziuriu atrodo, tuo labiau genda doh.gif
Na ir apatiniam zandikauly neturiu dvieju dantuku paeiliui, israuti. Turbut skaitytusi 5 ir 6. 7-tas (paskutinysis) yra, bet ji reikia uzpliombuoti. O 8-tas dar neisdyges kairej pusej.
Tai tokia situacija. Noreciau 2 implantu, nes protezavimas visiskai netraukia.
Nuo ko reiktu viska pradeti, net neisivaizduoju? Pas kokius gyd. kreiptis, kiek pinigu atsideti doh.gif Eiliskumas kazkoks vistik turetu buti, noretusi viska vienu metu ciupti, tai faktas, kad reikia vieno kuruojancio gydytojo, kuris sudarytu plana ar pan., bet vel-proceduras tada irgi reiktu pas ji darytis, ar bent jo klinikoje, bet norisi ir uztikrintos kokybes tam tikros proceduros, ir kaina butu gerai kiek imanoma prieinamesne... Zodziu, kruva klausimu ir pamastymu, pirmiausia paklausiu, ar kas apsiima kiek pakonsultuoti mane ir uzvesti ant kelio? 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 03 26, 18:03)
Labas vakaras.


nu faktas, kad pirma reik susirast kur eit smile.gif o kai jau ten nueini, tai viska tau pasakys odontologe smile.gif ka, kokiu eiliskumu reik daryt ir kiek tai kainuos.. as dar per mazai zinau, bet pirma tai tikrai turi viska apgydyt. suplombuos tarkim ta 7, ir tada ziures ko reik implantavimui. kazkaip ten buna, kad reik kaulo priaugint.. man rodos vieno danties implanatvimas kokie minimum 4000 lt.. jei ne, pataisykit mane.
Atsakyti
Va va, geriausiai paaiškina odontologai "gyvos" konsultacijos metu smile.gif O šiaip, jei yra nesveikų dantų, trūksta kai kurių dantų ir netaisyklingas sąkandis (gydytinas), tai pirmiausiai yra gydomi dantys, po to tvarkomas sąkandis, po to implantuojama ir protezuojama. Jei dantų tiesinti nebūtina, o burnoje yra tik tokios problemos, kurios negali potencialiai turėti įtakos implantavimo rezultatui (pavyzdžiui, negilus kariesas toliau nuo implantacijos vietos ir t.t.), tuomet galima lygiagrečiai tvarkyti kitus dantis ir implantuoti.
Atsakyti
QUOTE(Orma @ 2010 03 26, 16:36)
Mano vyrui reikia arba implantuoti, arba protezuoti 2 dantukus... virsutiniame zandikauli viena priekini ir kita krumini...
Kadangi pats jis gydytoju bijo kaip velniu, tai man reikia ji kazkur uzrasyti toms "malonioms" proceduroms.

Kazkaip temoje neradau patraukianciu aki rekomendaciju, tai gal jus vistik parekomenduoti konkreciai.




Man implantavo gyd. G. Gumbelevičius Gidentoj. Viską labai puikiai atliko. Netgi tėvai stebėjosi, kad sutikau su implantacija, nes buvau tiesiog siaubinga bailė. Bet dabar jau įsitikinau, kad daug kas labai priklauso nuo gydytojo.

O kas liečia "Dantį"- tai ten nebuvau, bet į Gidentą vienas gydytojas iš ten atėjo- tai jis man nelabai patiko.
Atsakyti
Sveiki skaitinėju jusu temele jau gan senokai nes mane taip pat liecia visos šios problemos su dantukais.tai va norėjau tik papasakot savo patirti su Vilniaus implantologijos centru.
Prieš tai visus dantukus tvarkiausi pas kita gyd bet kai liko sunkiausia dalis jis mane siunte ten,ka gi nuvykau pirmajai konsultacijai sudare gydymo plana, reikejo šalinti šakni ir dėti implanta priekiniam viršutiniam dantį ir dar sekanciam dėti kaišti i kanala ir protezuot tai va jau buvo numatyta data netinkamos šaknies rovimui bet sužinojau kad aš laukiuosi pranešiau apie tai savo kuruojančiam gydytojui taigi teko keist planus dėl implantavimo sakė sudės laikinus dantukus kad neerzintu dantenu ir lauksim kada pagimdysiu.lyg ir viskas tvarkoj bet..
Pastebėjau kad gyd man labai mažai pradėjo pasakot apie eiga gydytojas tapo jau nebe toks dėmėsingas ir malonus,nuemė atspaudus uždėjo du laikinus dantukus kurie tik paskui pasirodė kad yra ryškiai per trumpi nei kad esami du greta dantukai atrodžiau kaip zombis du ilgi ir du trumpi.išjęjau tada apšalus nuo tokio vaizdo sumokėjau už ta grožy tada 400 lt Vėliau dar sekė vizitas kurio metu man dėjo kaišti i kanala ir turėjo vėl uždėt laikinus dantukus.iš karto kai tik atėjau paklausiau ka man dabar darys, tuos per trumpus dabar mes lauk ir man teks per naujo mokėti už naujus bet gyd. patikino jog nereikės, mokėti tik už kaišti ir cementavima.kagi idėjo užcementavo kai atėjo laikas mokėti vėl patyriau šoka - 500lt
klausiu už ka tiek daug turiu mokėti sako cementavimas blink.gif
dar tokio pažeminimo nebuvau dar patyrus kaip kokia durnele atrodo nežinočiau kiek kainuoja cementavimas ir kaištis i šakni, gailiuosi kad tuo metu nepaprašiau ju kaininko.
taigi mano išvada tokia kad VIC yra lupikautojai kol dar planas buvo iplantavimui o plane sumelė mirgėjo palei 10000lt tai dar laikė žmogum o kai pasikeitė planai tai net žmogum nebelaikė.už du laikinus dantukus ir kaišti gavosi 900lt tai kiek tada pas juos kainuotu nebelaikini arba tas pats implantas su protezu? blink.gif tai va nesakau kad ten dirba blogi gydytojai ar panašiai tiesiog man susidare nekoks ispudis apie ta klinika.daugiau ten sugryžti nebenorėčiau. verysad.gif dar nepaminėjau kad tie dantukai ryškiai per balti idėti net spalvos neatitaikė,aišku nereikia norėt idealaus vaizdo bet jei aš be akiniu ižiūriu skirtuma tai doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
buvau šiandien dantukų patikrinti, rado net 6 skyles doh.gif o vieno, sakė, beveik nebeliko, reikia protezuoti.
Pirmą kartą su tokiu dalyku susidūriau, nieko nesuprantu blush2.gif
Sutvarkys man tą dantį, sakė, kiek įmanoma. Tai ar labai skubiai man paskui jį protezuoti?
O kuo skiriasi protezavimas ir implantavimas?
Pas mane protezuoti reikės 5tą dantį, tai gal galima rinktis su metalu? Labai gąsdina keik reikės pinigų išleisti. Kiek supratau skaitinėdama, be 1000 lt niekaip?
O labai skauda visas tas malonumas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(A'yša @ 2010 03 30, 17:39)
Sveikos,
buvau šiandien dantukų patikrinti, rado net 6 skyles  doh.gif  o vieno, sakė, beveik nebeliko, reikia protezuoti.
Pirmą kartą su tokiu dalyku susidūriau, nieko nesuprantu  blush2.gif
Sutvarkys man tą dantį, sakė, kiek įmanoma. Tai ar labai skubiai man paskui jį protezuoti?
O kuo skiriasi protezavimas ir implantavimas?
Pas mane protezuoti reikės 5tą dantį, tai gal galima rinktis su metalu? Labai gąsdina keik reikės pinigų išleisti. Kiek supratau skaitinėdama, be 1000 lt niekaip?
O labai skauda visas tas malonumas?  blush2.gif


Aš turėjau tokią problemą, žodžiu iš vieno dantuko vidutiniškai triskart metuose iškrisdavo plomba. Jį nušlifavo ir uždėjo karūnėlę. Ir viskas.
O implantavimas daromas tada, kai visai nėra dantuko. Tada į žandikaulį sriegia tokį varžtą ir ant jo daro dantuką.
Atsakyti
QUOTE(nimfa_9 @ 2010 03 29, 15:24)
taigi mano išvada tokia kad VIC yra lupikautojai kol dar planas buvo iplantavimui o plane sumelė mirgėjo palei 10000lt  tai dar laikė žmogum o kai pasikeitė planai tai net žmogum nebelaikė.už du laikinus dantukus ir kaišti  gavosi 900lt tai kiek tada pas juos kainuotu nebelaikini arba tas pats implantas su protezu? blink.gif  tai va nesakau kad ten dirba blogi gydytojai ar panašiai tiesiog man susidare nekoks ispudis apie ta klinika.daugiau ten sugryžti nebenorėčiau. verysad.gif dar nepaminėjau kad tie dantukai ryškiai per balti idėti net spalvos neatitaikė,aišku nereikia norėt idealaus vaizdo bet jei aš be akiniu ižiūriu skirtuma tai  doh.gif

blink.gif akivaizdu
QUOTE(A'yša @ 2010 03 30, 18:39)
Pas mane protezuoti reikės 5tą dantį, tai gal galima rinktis su metalu? Labai gąsdina keik reikės pinigų išleisti. Kiek supratau skaitinėdama, be 1000 lt niekaip?
O labai skauda visas tas malonumas?  blush2.gif

Pas mane negyvas buvo dantis, tai tikrai neskauda 4u.gif
Nors malonumo ir jokio lotuliukas.gif
Atsakyti