Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(vija @ 2010 05 23, 23:17)
Gali būti, kad implantų kainos skiriasi, skirtingų gamintojų.

Aš irgi galų gale prisiruošiau ir jau nešu antradienį savo burną protezuoti.
Sakykit, kas turit patirtį su priekiniais laikinais plastmasiniais - ar baisiai jie atrodo? Koks jausmas? Bijosiu jaučiu ir išsižiot...
Siaubas kaip greit tas antradienis...


Aš turėjau laikiną plastmasinį vainikėlį ant ketvirto dantuko, kai darė tiltelį. Jis niekuo nesiskyrė nuo aplinkinių dantį.
Atsakyti
QUOTE(LT @ 2010 05 24, 07:04)
O kokioj tu klinikoj Strauman už 2600 lt, nes man Strauman siulė už 4000 lt.  doh.gif


Siauliuose as,ne klinikoj, tiesiog privaciam kabinete smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2010 05 24, 18:34)
Siauliuose as,ne klinikoj, tiesiog privaciam kabinete smile.gif


Tai ir klinikos būna privačios. 4u.gif Aš irgi Vilniui privačioj klinikoj, vienas JAV "3i" firmos implantas kainavo 2000 Lt. Ir nemanau, kad jis yra prastesnis už kažkokį kitokį. g.gif
Atsakyti
LT, tos pačios firmos implantas + protezas gali kainuoti skirtingiems žmonėms skirtingai netgi toje pačioje klinikoje. Visų pirma svarbu kurioje vietoje implantas bus sukamas, t. y. kokio tipo implantą parinks (kiekvienas gamintojas turi keletą sistemų ir kiekvienai klinikinei situacijai parenkama optimaliausia). Jų kaina skiriasi. Dar atsižvelgiama į tai, ar reikės, pavyzdžiui, implantacijos metu dirbtinio kaulo. Gal sakė kainą su dirbtiniu kaulu ir membrana. Tai yra svarbu. Protezavimo būdas irgi gali skirtis. Jei tinka standartinė atrama (dalykas ant kurio tvirtinamas vainikėlis), protezinė dalis kainuoja pigiau. Jei netinka standartinė, reikalingos, pavyzdžiui, kampinės ir tt., kainuos, savaime suprantama, brangiau. Na ne paskutinėje vietoje skaičiuojant sumą ir tai, iš kokių medžiagų gaminamas pats vainikėlis. Metalo keramikinis vainikėlis yra ženkliai pigiau, nei cirkonio keramikos.
Na ir kažkiek galų gale tenka primokėti už „klinikos vardą“.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 05 24, 15:36)
Tai ir klinikos būna privačios. 4u.gif Aš irgi Vilniui privačioj klinikoj, vienas JAV "3i" firmos implantas kainavo 2000 Lt. Ir nemanau, kad jis yra prastesnis už kažkokį kitokį. g.gif


As suprantu,kad klinikos yra privacios,valstybiniu kaip ir nebera(neskaitant polikliniku),bet vienas dalykas yra klinika,kur mokam uz jos varda,vieta ir pan. ir kabinetukas, kur dirba gydytojas, kad ir su nemaza patirtim mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, paipaliojuosi po soko terapijos... doh.gif 4 dantys kruminiai bendroj sumoj kokie 28 000 atsieis VIC'e doh.gif Vienas kruminis 10 000 (su viskuo), kiti maziau verysad.gif
Reikes pereiti dar per kelis kabinetus, nes cia kosmine zudanti suma man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudnosiene @ 2010 05 25, 22:42)
Na va, paipaliojuosi po soko terapijos... doh.gif 4 dantys kruminiai bendroj sumoj kokie 28 000 atsieis VIC'e doh.gif Vienas kruminis 10 000 (su viskuo), kiti maziau verysad.gif
Reikes pereiti dar per kelis kabinetus, nes cia kosmine zudanti suma man doh.gif

ogo, daugokokai..
Atsakyti
Kas turit patirties su keletos priekinių dantų protezavimu? Man nušlifavo ir uždėjo laikinus, bet kaip tiltelį, visą eilę iš karto. Sakykit, o nuolatiniai irgi bus toks tiltas, ar kiekvieną dantį atskirai kljuos? Nes dabar ta eilė dantų toooks diskomfortas, jaučiasi, kad visaidantys suklijuoti eile, o ne kaip normaliai būna kiekvienas atskirai...
Atsakyti
vija, o kelis dantis nušlifavo?
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2010 05 26, 09:52)
Kas turit patirties su keletos priekinių dantų protezavimu? Man nušlifavo ir uždėjo laikinus, bet kaip tiltelį, visą eilę iš karto. Sakykit, o nuolatiniai irgi bus toks tiltas, ar kiekvieną dantį atskirai kljuos? Nes dabar ta eilė dantų toooks diskomfortas, jaučiasi, kad visaidantys suklijuoti eile, o ne kaip normaliai būna kiekvienas atskirai...


Pas mane du implantai šalia vienas kito- tai uždėti dantukai, kurie tarpusavyje sulipę, bet nepasakyčiau, kad jaučiu diskomfortą, gal tai tiesiog pripratimo reikalas. g.gif

O man tas vainikėlio pakeitimas nieko nepadėjo (tik tai tiek, kad parinko spalvą iš naujo, nes ankščiau jis buvo per tamsus), kaip kraujavo iš tarpdančio, taip ir toliau kraujuoja. verysad.gif Ten aukštai sulipę dantenos ir kai naudojuosi siūlu, jos tiesiog dirginamos. Vienu žodžiu... Pas gydytoją eiti bijau, kad nelieptų susimokėti už vainikėlio pakeitimą. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 26 gegužės 2010 - 10:55
QUOTE(Borzika @ 2010 05 26, 10:37)
vija, o kelis dantis nušlifavo?

11 blush2.gif
Reikėjo mirtinai keist estetinį prombavimą ant priekinių dantų, darytą prieš 15 m. Krūminiai šonuose buvo sutvarkyti, bet negyvi, pakeitę spalvą ir šiaip atrodė nekaip, tad nutarėm tvarkyt visą eilę, nes tie keli seni tarpuose būtų labai gadinę vaizdą. Tai paskui ant nušlifuotų užmovė visą eilę laikinų. Forma gera, atrodo gerai (nu aišku matosi, kad plastmasė), bet jaučiu tokį keistą diskomfortą: apatinis dantis užkliūna už kurio nors vieno viršutinio ir jaučiu kaip vibruoja visą eilė. Aišku, čia gal dar dėl to, kad tie laikini tokie stori, gal su nuolatiniais kitaip bus...
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2010 05 26, 14:03)
11 blush2.gif
Reikėjo mirtinai keist estetinį prombavimą ant priekinių dantų, darytą prieš 15 m. Krūminiai šonuose buvo sutvarkyti, bet negyvi, pakeitę spalvą ir šiaip atrodė nekaip, tad nutarėm tvarkyt visą eilę, nes tie keli seni tarpuose būtų labai gadinę vaizdą. Tai paskui ant nušlifuotų užmovė visą eilę laikinų. Forma gera, atrodo gerai (nu aišku matosi, kad plastmasė), bet jaučiu tokį keistą diskomfortą: apatinis dantis užkliūna už kurio nors vieno viršutinio ir jaučiu kaip vibruoja visą eilė. Aišku, čia gal dar dėl to, kad tie laikini tokie stori, gal su nuolatiniais kitaip bus...

Man kai darė priekinius tai kalusė, kaip noriu.Aš atskirai pasirinkau . Bet pas mane tik du dantukai.Draugei darė visą eilę, tai jungė po 2 dantis.Sakė taip stipriau.Manau tiesiog pati paklausk gydytojos , kaip bus. Jei šaknys visos tvirtos, manau galima daryt visus atskirus.Linkiu gražių dantukų 4u.gif
Atsakyti