Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

Sveikos smile.gif as irgi jungiuosi i bedanciu buri, nors kai kurios kiek skciau tai jau su dantukais thumbup.gif
nutariau, kad nera ko atidelioti, reikia pagaliau susitvarkyti dantukus kad galeciau nevarzomai sypsotis bigsmile.gif

gal kas nors lankotes arba ka nors girdejot apie 32dantys.lt ? Nes kaip tik cia ir ruosiuosi tvarkytis
Atsakyti
QUOTE(DI @ 2010 07 28, 21:51)
gal kas nors lankotes arba ka nors girdejot apie 32dantys.lt ? Nes kaip tik cia ir ruosiuosi tvarkytis


Kažkada šiame forume ji buvo aktyviai reklamuojama. Visai neseniai mačiau apie juos neigiamą atsiliepimą.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 07 28, 21:59)
Kažkada šiame forume ji buvo aktyviai reklamuojama. Visai neseniai mačiau apie juos neigiamą atsiliepimą.

hmmm g.gif as kaip tik pas ja uzsirasiusi. Bet kiek ji aiskino, tai protezuos kitas gydytojas (Liudas) ir implantus des jis.. Bet ji pati tvarkys man priekinis dantukus, reikes iltinius prailginti...

idomu geru atsiliepimu yra apie sia gydytoja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DI @ 2010 07 29, 11:21)
hmmm  g.gif  as kaip tik pas ja  uzsirasiusi. Bet kiek ji aiskino, tai protezuos kitas gydytojas (Liudas) ir implantus des jis.. Bet ji pati tvarkys man priekinis dantukus, reikes iltinius prailginti...

idomu geru atsiliepimu yra apie sia gydytoja   unsure.gif

implantuos sis gydytojas? http://www.32dantys....-planciunas/160

Jei taip tai juk jis periodontologas???
Nors implantacijos kainos nurodytos, bet gydytoju sarase nerandu jokiu chirurgu ar gydytoju implantologu... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simsimas2002: 29 liepos 2010 - 11:01
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 07 29, 12:00)
implantuos sis gydytojas? http://www.32dantys....-planciunas/160

Jei taip tai juk jis periodontologas???
Nors implantacijos kainos nurodytos, bet gydytoju sarase nerandu jokiu chirurgu ar gydytoju implantologu...  g.gif

turbut, kad sitas unsure.gif
as nelabai tuokiu apie ju specializacijas ... bet jau baisu darosi is Jusu reakciju unsure.gif

Simsimai... o kur Jus taisotes dantukus?
Papildyta:
ka tik pasiskambinau i ta klinika, tai siek tiek nustebo del tokio mano klausimo blush2.gif na bet sake, dirba jis sioej klinikoje jau 4 metus, o kitur dar ilgiau... ir sake visa laika implantuoja, ir chirurgines operacijas atlieka, tai ka as zinau... unsure.gif gal ir tvarkoj cia viskas
Atsakyti
QUOTE(DI @ 2010 07 29, 12:14)
turbut, kad sitas  unsure.gif
as nelabai tuokiu apie ju specializacijas ... bet jau baisu darosi is Jusu reakciju  unsure.gif

Simsimai... o kur Jus taisotes dantukus?
Papildyta:
ka tik pasiskambinau i ta klinika, tai siek tiek nustebo del tokio mano klausimo  blush2.gif  na bet sake, dirba jis sioej klinikoje jau 4 metus, o kitur dar ilgiau... ir sake visa laika implantuoja, ir chirurgines operacijas atlieka, tai ka as zinau...  unsure.gif  gal ir tvarkoj cia viskas

keista tik kad jie puslapyje nenurodo kad jis implantologas... kiek as klausinejau SM forumo dalyves tai pas ji niekas nesidare, todel atsiliepimu turbut nebus...
as pati tai MIR klinikoje dariausi. implantavo 3 dantis ir dar kartu sinusa kele, nes neturejau galimybes vazinet pas daktara. Buvau pries savaite pasitikrinti tai visi prigijo ir galima jau protezuotis. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 07 29, 12:38)
keista tik kad jie puslapyje nenurodo kad jis implantologas... kiek as klausinejau SM forumo dalyves tai pas ji niekas nesidare, todel atsiliepimu turbut nebus...
as pati tai MIR klinikoje dariausi. implantavo 3 dantis ir dar kartu sinusa kele, nes neturejau galimybes vazinet pas daktara. Buvau pries savaite pasitikrinti tai visi prigijo ir galima jau protezuotis.  bigsmile.gif

hmmm g.gif o kaip patikrinti kad jis tikrai implantuoja ir as nebusiu jam pirma??? kazkaip nesitiki kad jis tuo neuzsiima.. juk jis anksciau dirbo o gal ir dabar tebedirba VIC.

o kur yra MIR klinika? ir kiek kainavo vienas implantas pas juos?
Atsakyti
Anskčiau turbūt šis gydytojas dirbo VIC, dabar matyt nebe, nes nebeatidaro to puslapio jų tinklapyje, tik google kopiją: http://webcache.goog...r...=clnk&gl=lt

Šiaip dabar daug odontologų užsiima implantacija... Matyt pramoksta ir implantuoja...Aišku, gal ir patikimiau eiti pas tą, kuris specializuojasi tik implantologijoje, chirurgijoje ir kitom veiklom neužsiima, vis patirties daugiau nei pas tą, kuris visų galų meistras. Nežinau, čia dar manau sėkmės faktorius irgi gali suveikti. Nors jei implantacija nusimato standartinė, ne koks specifinis atvejis, nenusimato eigoj jokių keblumų, kaulas geras ir jo daug smile.gif gal ir mažiau patyrusiam implantologui viskas puikiai sekasi.

Aš irgi ilgai rinkausi, buvau lyg ir užsikabinusi už Ščiukinaitės, bet paskui vistiek rinkausi tą, kur man pasirodė daugiau patirties turi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 29 liepos 2010 - 11:54
QUOTE(vija @ 2010 07 29, 12:48)
Anskčiau turbūt šis gydytojas dirbo VIC, dabar matyt nebe, nes nebeatidaro to puslapio jų tinklapype, tik google kopiją: http://webcache.goog...r...=clnk&gl=lt

Šiaip dabar daug odontologų užsiima implantacija. Aišku, gal ir patikimiau eiti pas tą, kuris specializuojasi tik implantologijoje, chirurgijoj ir kitom veiklom, neužsiima, vis patirties daugiau nei pas tą, kuris visų galų meistras.

Aš irgi ilgai rinkausi, buvau lyg ir užsikabinusi už Ščiukinaitės, bet paskui vistiek rinkausi tą, kur man pasirodė daugiau patirties turi...

unsure.gif dabar visai pasimeciau...gal ir keisciau klinika, bet jie jau antspaudus nusieme ir puse sumos uz laikinus dantis sumokejau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DI @ 2010 07 29, 12:50)
unsure.gif  dabar visai pasimeciau...gal ir keisciau klinika, bet jie jau antspaudus nusieme ir puse sumos uz laikinus dantis sumokejau  unsure.gif

Aš manau, kaip kad minėjau, jei jūsų ne koks specifinis atvejis, tai viskas bus tvarkoj, tikrai manau ne jums pirmai dantis implantuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2010 07 29, 12:48)
Anskčiau turbūt šis gydytojas dirbo VIC, dabar matyt nebe

Taip, anksčiau dirbo VIC.

QUOTE(DI @ 2010 07 29, 12:50)
unsure.gif  dabar visai pasimeciau...

Senoje temoje radau vieną teigiamą atsiliepimą ax.gif:
http://www.supermama...?...&p=13916914
Atsakyti
QUOTE(DI @ 2010 07 29, 12:43)
juk jis anksciau dirbo o gal ir dabar tebedirba VIC.


Dabar jo nebėra VIC gydytojų sąraše.
Na bet tai savaime nereiškia kažko blogo, tiesiog gal daugiau dirba 32dantyse (nu pavadinimas komiškas), gi nespėsi visur.
Atsakyti