Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(DI @ 2010 08 19, 14:14)
g.gif  o gal tik tau matosi? kai pati zinai?

kitiems turbut tai tiesiog grazus dantukas smile.gif
ir as laukiu to kramtymo  rolleyes.gif  nes dabar is vis beveik nesukandu  doh.gif  nes aukstina dantukus man, tai viena puse asukta o kita visai nesueina kol kas biggrin.gif na bet per kancias i zvaigzdes smile.gif

pas mane nuo dantenu perejimas i vainikeli nekoks. radau panasia foto (vidurinis dantis)
user posted image

tarpai tarp dantu, salia dantenu, manes irgi nesuzavejo. nes maistas juk lis tenai doh.gif
cia as turbut per daug pesimistiskai blush2.gif bet kai tris kartus jau issukinejo galvutes ir vel su didziausiu skausmu isukinejo... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simsimas2002: 20 rugpjūčio 2010 - 18:31
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 08 20, 19:30)
pas mane nuo dantenu perejimas i vainikeli nekoks. radau panasia foto (vidurinis dantis)
tarpai tarp dantu, salia dantenu, manes irgi nesuzavejo. nes maistas juk lis tenai  doh.gif
cia as turbut per daug pesimistiskai  blush2.gif  bet kai tris kartus jau issukinejo galvutes ir vel su didziausiu skausmu isukinejo...  doh.gif


Čia tik iš pradžių taip. Vėliau susiformuos dantenos ir viskas bus gerai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 08 20, 19:30)
pas mane nuo dantenu perejimas i vainikeli nekoks. radau panasia foto (vidurinis dantis)
user posted image

tarpai tarp dantu, salia dantenu, manes irgi nesuzavejo. nes maistas juk lis tenai  doh.gif
cia as turbut per daug pesimistiskai  blush2.gif  bet kai tris kartus jau issukinejo galvutes ir vel su didziausiu skausmu isukinejo...  doh.gif

siaubas, man ir toks dalykas nepatiktu. Kodel iskart normaliai padaryti negali? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sakuros @ 2010 08 21, 14:19)
siaubas, man ir toks dalykas nepatiktu. Kodel iskart normaliai padaryti negali?  unsure.gif

Kaip? Priauginti dirbtines dantenas?
Atsakyti
Florestina, ar tirkai jos po to uzauga ir susiformuoja apie dantuka?

is kitos puses, tai toki kaip sitoj foto tai lengviau isvalyti dantuka... ir neatrodo labai blogai tikrai.

Manau, geriausia pasiklausi savo daktaro kodel tiap yra. O beja, kodel tris kartus nusikinejo dantuka?

Papildyta:
o tarpai tarp dantu man rodos cia kaip tik labai geri. anatomiski. Ir maistas neturi ten lysti. Man vvirsuje tokius grazuoliukus padare, tai super. o jeigu kad ir ilenda, tia su liezuviu brukst ir islenda smile.gif ne siulo nereikia. O atrodo jie kaip sitie Jusu wink.gif

as jau irgi sunerimu laukiu savo impantacijos... labiausiai bijau siuliu burnioje pirmomis dienomis, ir kad nieko negalesiu valgyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DI @ 2010 08 23, 08:11)
...

Manau, geriausia pasiklausi savo daktaro kodel tiap yra. O beja, kodel tris kartus nusikinejo dantuka?

Papildyta:
o tarpai tarp dantu man rodos cia kaip tik labai geri. anatomiski. Ir maistas neturi ten lysti. Man vvirsuje tokius grazuoliukus padare, tai super. o jeigu kad ir ilenda, tia su liezuviu brukst ir islenda smile.gif ne siulo nereikia. O atrodo jie kaip sitie Jusu wink.gif

as jau irgi sunerimu laukiu savo impantacijos... labiausiai bijau siuliu burnioje pirmomis dienomis, ir kad nieko negalesiu valgyti  doh.gif

galvutes nusukinejo antspaudams padaryti, po to pamatuoti ir dar karta kai galutinai tvirtino. kiekviena karta move kazkokias kitas galvutes (ne gijimo) ir kai jas prisukdavo, tai vos kenteti galejau. gal mano dantenos tokios jautrios sad.gif

daktaras siaip paaiskino, kad turi buti tokie tarpai ir kad dirbtiniai dantys negali buti tokie patys kaip tikri. Man kramtant lenda viskas tarp dantu link dantenu, nu nemalonu nors tu ka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simsimas2002: 23 rugpjūčio 2010 - 12:54
QUOTE(DI @ 2010 08 23, 08:11)
Florestina, ar tirkai jos po to uzauga ir susiformuoja apie dantuka?



Pas mane tikrai gražiaiprigludę prie dantuko. Gydytojas sakė, kad netgi gražiau negu prie nuosavų dantų.
Atsakyti
QUOTE(Slanka @ 2010 08 22, 22:43)
Kaip? Priauginti dirbtines dantenas?

o kam tris kartus ta pati daryti? kad dantenos uzaugtu?
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 08 20, 18:37)
Čia tik iš pradžių taip. Vėliau susiformuos dantenos ir viskas bus gerai. 4u.gif

Na, nežinau.Man kaip tik po kiek laiko dantenos dar pasėdo ir pradėjo matytis metalinis kraštas doh.gif .Iš pradžių atrodė visai gražiai prigludę, o po kokio pusmečio dantenos žemyn nusileido g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 08 23, 21:08)
Pas mane tikrai gražiaiprigludę prie dantuko. Gydytojas sakė, kad netgi gražiau negu prie nuosavų dantų.

Florestina, o kuris dantukas? apacioje ar virsuje? implantavo ten viena ar du?

pas mane toks itarimas, kad apatiniam 6 turbut dantenu pritruko gerai isitaisyti... kai rove dantis ir implantavo, uzsiudavo taip dantenas kad vis daugiau jas i viduri sutraukdavo... doh.gif

QUOTE(Karklas @ 2010 08 25, 22:46)
Na, nežinau.Man kaip tik po kiek laiko dantenos dar pasėdo ir pradėjo matytis metalinis kraštas doh.gif .Iš pradžių atrodė visai gražiai prigludę, o po kokio pusmečio dantenos žemyn nusileido g.gif


nezinau kaip bus su vainikeliais ant implantu, bet krastai tu, kurie paprastai suprotezuoti, jau matosi. vadinasi nusedo dantenos

Gerai kad visus tuos trukumus matau tik as ir gydytojas, nes kai sypsausi kruminiu juk nesimato, apatiniu irgi tik virsutine dalis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simsimas2002: 26 rugpjūčio 2010 - 09:28
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 08 26, 10:27)
Florestina, o kuris dantukas? apacioje ar virsuje? implantavo ten viena ar du?




Viršuje, vienoj pusėj vienas, kitoj du.
Atsakyti
QUOTE(DI @ 2010 07 30, 14:39)

..tikiu kad yra tema, kiekvienai potemei.. tik laiko nera visu skaityti  4u.gif


nezinau ar aktualu, bet toje temoje yra atsiliepimai apie Sciukinaites klinika
http://www.supermama...?...055&st=180#
Papildyta:
QUOTE(Florestina @ 2010 08 26, 15:20)
Viršuje, vienoj pusėj vienas, kitoj du.

aisku, o mane apatinis nervina
Atsakyti