Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(Laima S. @ 2010 09 17, 00:05)
Sveikutes.

galiu visas nuraminti, kad siuolaikines technologijos daro stebuklus.

Si pirmadieni man buvo atlikta 4 implantu operacija. Ji vyko 3 valandas.
Galiu drasiai pasakyti kad man pati nemaloniausia ir skausmingiausia
operacijos dalis buvo nuskausminamuju suleidimas  biggrin.gif
Kitos dienos ryta sulaukiau daktaro skambucio, klausinejo kaip jauciuosi,
kaip nakti miegojau, o as net neturejau del ko pasiskusti  tongue.gif

Tikrai viskas buvo atlikta labai profesionaliai ir be jokiu fiziniu ar
moraliniu traumu  smile.gif  Siandien eisiu traukti siulu, o pirmadieni dar laukia
vieno implanto operacija, bet as nebebijau.

Tad drasinu visas, kuriu laukia si operacija. Nusiteikite atsipalaiduoti ir
paprasciausiai nebijoti.

TIKRAI NESKAUDA  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Labai ačiū už šį postą! thumbup.gif Perskaičiau jį penktadienį, kaip tik porą valandų prieš implantaciją, nuteikė labai gerai drinks_cheers.gif

Aš taip pat galiu pasakyti, kad išvis nieko baisaus. Implantavo man vieną krūminį dantį apačioje, su gijimo galvute, užtruko apie 35-40 min. Užsipirkau po to Nimesilio, bet nepanaudojau smile.gif Nes neskaudėjo!
Aišku keistoka kai jauti kad ten po tavo gimtą brangų kaulą krapštosi, bet skausmo jokio.
Dar nesitikėjau kad uždengs marška visą veidą, kažkaip nesmagu kai nieko nematai blink.gif
Laiminga dabar biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mia: 20 rugsėjo 2010 - 08:38
QUOTE(Mia @ 2010 09 20, 08:37)
Dar nesitikėjau kad uždengs marška visą veidą, kažkaip nesmagu kai nieko nematai  blink.gif


kai man darė "kaulo bloko priauginimą", tai paklausė dėl to akių uždengimo. nors aš sakiau, kad neturiu klaustrofobijos apraiškų, bet vistiek nutarė iškirpti didesnę skylę ir palikti akis atviras biggrin.gif nors mano gydytojas visad lempą taip pakreipia, kad šiaip ar taip tenka būti užsimerkus praktiškai visą laiką.
Atsakyti
QUOTE(san @ 2010 09 20, 13:12)
kai man darė "kaulo bloko priauginimą", tai paklausė dėl to akių uždengimo. nors aš sakiau, kad neturiu klaustrofobijos apraiškų, bet vistiek nutarė iškirpti didesnę skylę ir palikti akis atviras biggrin.gif nors mano gydytojas visad lempą taip pakreipia, kad šiaip ar taip tenka būti užsimerkus praktiškai visą laiką.


O man kai darė sinuso dugno pakėlimą- tai visą uždengė tokiu žalsvu ale popierium ir priklijavo jį prie veido. O kai implantavo- tai uždengė veidą tokia drobine servetėle su skyle ties burna.
Atsakyti
Tai va kaip su tom drobulėm. Man rodos dėl to kad buvau uždengta, pabaigoje, jau kai siuvo, blogulys toks apėmė, nu taip negera pasidarė. Gal aš klaustrofobiją kokią turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anike123 @ 2010 09 17, 13:18)
Odontalis, Vilniuje

mano pazystami cia iplantavosi, yra labai patenkinti smile.gif as irgi pas juos pereinu is www.32dantys.lt nes man ten jau gana .... niekam nelinkiu ten eiti, kai turesiu daugiau laiko papasakosiu.
Atsakyti
Nu ir aš apie Odontali tik gerai galiu atsiliepti, na tik kiek žinau gyd Jurate ten nebedirba, bent jau man sake kad darys gyd. Rita ir Jolanta.

jos protezavo ir man neblogai. Šiek tiek tik suabejojau kaip seniai ir kaip daug jos implantuoja.

Gal kas teoretiškai gali pasakyti geram protezistui ir šiaip geram specui implantavimas visiškai kita sritis, ar ten viskas elementaru ir priklauso daugiau nuo gamintojo....
Atsakyti
QUOTE(Anike123 @ 2010 09 21, 15:14)
Nu ir aš apie Odontali tik gerai galiu atsiliepti, na tik kiek žinau gyd Jurate ten nebedirba, bent jau man sake kad darys gyd. Rita ir Jolanta.

jos  protezavo ir man neblogai. Šiek tiek tik suabejojau kaip seniai ir kaip daug jos implantuoja.

Gal kas teoretiškai gali pasakyti geram protezistui ir šiaip geram specui implantavimas visiškai kita sritis, ar ten viskas elementaru ir priklauso daugiau nuo gamintojo....

asmeniskai nemanau kad elementaru, ptriesingai bet kuris is ju galetu impantuoti. O ir ivertino skirtongose klinikose man skirtingai.... Vienoj sake kad jokiu problemu, galim sukti impanta, o odontalyje kita nuomone isgirdau. Kad kauliukas aptirpes ir nors ir imanoma isukti impanta bet jis bus ne lygiai su dantinimis o truputi soniau kur daugiau kaulo. Ir estetiskai uzsuktas dantukas atrodys kaip drybo kepure. Na bet dziugu kad jie man pasiule kita varianta smile.gif Man labai tinkanti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DI @ 2010 09 29, 09:18)
asmeniskai nemanau kad elementaru, ptriesingai bet kuris is ju galetu impantuoti. O ir ivertino skirtongose klinikose man skirtingai.... Vienoj sake kad jokiu problemu, galim sukti impanta, o odontalyje kita nuomone isgirdau. Kad kauliukas aptirpes ir nors ir imanoma isukti impanta bet jis bus ne lygiai su dantinimis o truputi soniau kur daugiau kaulo. Ir estetiskai uzsuktas dantukas atrodys kaip drybo kepure. Na bet dziugu kad jie man pasiule kita varianta smile.gif Man labai tinkanti smile.gif

koks tas kitas variantas? 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,

norėjau pasiteirauti ar taikote kokia nors specialią priežiūrą dantims po implantacijos? unsure.gif jau 2 metai kaip turiu dantų implantus ir kažkada esu naudojus specialią dantų pastą skirtą pacientams turnitiems dantų implantus, tik bėda ta, kad ją man mama buvo atvežusiš Amerikos..gal žinot ar kažką panašaus galima rasti LT? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(balyte @ 2010 09 30, 15:33)
sveikutes,

norėjau pasiteirauti ar taikote kokia nors specialią priežiūrą dantims po implantacijos?  unsure.gif jau 2 metai kaip turiu dantų implantus ir kažkada esu naudojus specialią dantų pastą skirtą pacientams turnitiems dantų implantus, tik bėda ta, kad ją man mama buvo atvežusiš Amerikos..gal žinot ar kažką panašaus galima rasti LT?  rolleyes.gif


Nieko ypatingo nenaudoju.
Atsakyti
QUOTE(balyte @ 2010 09 30, 15:33)
sveikutes,

norėjau pasiteirauti ar taikote kokia nors specialią priežiūrą dantims po implantacijos?  unsure.gif jau 2 metai kaip turiu dantų implantus ir kažkada esu naudojus specialią dantų pastą skirtą pacientams turnitiems dantų implantus, tik bėda ta, kad ją man mama buvo atvežusiš Amerikos..gal žinot ar kažką panašaus galima rasti LT?  rolleyes.gif


kaip idomu blink.gif man irgi būtų idomu ar taikote kokią nors priežiūrą? o beje kuo ta dantų implantų pasta ypatinga?
Atsakyti
QUOTE(meily @ 2010 09 30, 15:53)
kaip idomu blink.gif man irgi būtų idomu ar taikote kokią nors priežiūrą? o beje kuo ta dantų implantų pasta ypatinga?


na ta pasta turėjau prieš kokių pusę metų, gaila, kad išmečiau informacinį lapelį, bet kiek pamenu tai pasta pasižymėjo tuo, kad apsaugo dantų implantų konstrukcijas. Pati mama sake, kad amerikoje visi gydytojai rekomenduoja naudoti tik specialas pastas, tik vat bėda, kad Lietuvoje nemačiau jų niekur pirkti, nes kažkaip kai tiek daug pinigų investuota į tuos dantis norėtųsi ir atitinkamai jais rūpintis verysad.gif
Papildyta:
tas tai tiesa, na reik pasiieškot kokios nors informacijos.
Atsakyti