Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

geriausiai eiti i Vilniaus Implantologijos Centra, esanti Polocko 21. Ten isduoda implantu ir protezavimo garantinius pasus, kas suteikia iki 10metu garantijos, laikantis tam tikru dalyku (pvz. reguliarus apsilankymas apziuruose ir profesionali burnos higiena) thumbup.gif . O daktarai-net 2 medicinos mokslo daktarai dirba smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2010 02 04, 01:16)
Sveiki.Aš norėčiau tokiu klausimu padiskutuoti , gal gydytoja ką galėtų parašyt.Ar dažnai būna taip, kad padarytą ir pricementuotą tiltą reikia nuimti?Kad jis netiktų?Turiu tiltą, kurį nešiojau daugiau kaip pusę metų, ir visą laiką jaučiau diskomfortą.Jis man buvo nepatogus, veržiantis ir t.t.Kelis kartus buvau pas gyd , jis pažiūrėjęs sakydavo, kad viskas gerai.Paskutinį kartą, kai nuėjau, man tą tiltą nuėmė.Ir vistiek, pasakė, kad viskas čia buvo gerai, nebuvo jokios priežasties tokiems mano pojūčiams.Ištiesų, pasijaučiau bjauriai.Atrodo, kad aš čia šiaip sugalvojau kad negerai, nors viskas gerai .Dar tiek prikankino nuimant.Ir sako, aš pirmą kartą nuiminėju tiltą, kuris netinka.Tai norėjau paklausti, ar tikrai taip yra? Ar tikrai dabar visi tiltai padaromi idealiai ?Ir jei jauti diskomfortą, vadinasi kaltos dantenos, dantų forma ar pan. to pakeisti neįmanoma ,ir lemta visą gyvenimą su tokiais dantukais praleisti? Žodžiu, aš dabar jaučiuosi kalta, kad man netiko dantys, kuriuos gydytojas buvo labai gerai padaręs.Būtų labai malonu išgirsti Jūsų nuomonę  4u.gif



taip tikrai neturetu buti-idealus tiltas idealiai burnoje ir sedes smile.gif galu gale apie 1m. visur duodama garantija. o jei kyla abejoniu-reikia prasyti kad uzdetu ant laikino cemento, prisipratimui smile.gif ir reik ieskoti patikimu kliniku, gydytoju. Sarlatanu visur pasitaiko smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Karklas, pasitaiko, kad netinka fiksuoti protezai dėl vienokių ar kitokių priežasčių ir juos reikia nuimti. Nedažnai, bet pasitaiko, ir nereikia stebėtis tuo.
Protezas gali netikti, būti nepatogus ar sukelti kitų problemų dėl dantų techniko, gydytojo darbo klaidų, dėl organizmo jautrumo medžiagoms, iš kurių tiltas padarytas, dėl su dantimis ir aplink dantį esančiais audiniais susijusiomis problemomis.
Minėjote, kad tiltas buvo „veržiantis“. Gali būti, kad vainikėlių kraštai ar tarpinė dalis (kuri užpildo tuščią vietą) spaudė dantenas. Arba nebuvo gerai atstatytas sąkandis. Galima dantų techniko klaida ir protezo deformacijos dėl to.
Visko būna su protezais. Pati esu turėjusi ir turiu nemažai pacientų (nors neprotezuoju) su neaiškiais nusiskundimais po protezų uždėjimo. Daugumoje atvejų nustatome objektyvią priežastį dėl ko atsiranda vienokie ar kitokie nusiskundimai (pradedant tuo, kad dantų technikas netinkamai išmodeliavo vainikėlius, baigiant alergija protezo sudėtinėms dalims ar atraminių dantų šaknų skilimais). Retai pasitaiko kitos (neurologinės, psichinės) problemos, dėl kurių pacientas jaučia diskomfortą suprotezavus dantis.
Atsakyti
Turejau vargo del tiltu, kad net apsakyt negaliu. Tris tiltus pakeiciau ir nei su vienu nesijauciau normaliai. Tai suluzdavo, tai atsiklijuodavo. Vargau 12 m. ir siais metais nutariau deti implantus. Apsilankiau dvejose klinikose (Vilniuje), kur buvo pasiulyta skirtingi variantai. Pasirinkau priimtinesni varianta.Kainos kandziojasi, bet pasiryzau. Vakar buvo savaite kaip isukti 3 implantai, jauciuosi labai gerai, jokio skausmo nejutau nei operacijos metu, nei po jos. Vienu kartu istrauke 2 dantis ir isuku 3 implantus. Super, labai dziaugiuosi ir manau, kad komplikaciju jau nebus.
Atsakyti
Labai ačiū visoms už nuomonę. 4u.gif Pasirodo, ne aš viena tokia nelaimėlė smile.gif Tikiuosi, kaipnors pavyks susitvarkyti dantukus g.gif
Atsakyti
Labas vakaras, noreciau paklausti su kuom butu galima suklijuoti nedideli dantu protezo itrukima ties gomorio skliauto, gal yra kokios priemones. Aciu.
Papildyta:
Labas vakaras, noreciau paklausti su kuom butu galima suklijuoti nedideli dantu protezo itrukima ties gomorio skliauto, gal yra kokios priemones. Aciu.
Atsakyti
Yra specialios priemonės dantų protezų klijavimui. Jas turi dantų technikai, kartais ir odontologai. Jei įtrūkimas didesnis, reikia nuimti žandikaulio atspaudą, reikalingas modelis kad būtų galima patikrinti ar protezas nesideformavęs, ar po pataisos gerai tinka ir t.t.
Taigi, reikia kreiptis į odontologą. Klijuoti pačiam su buitinėm priemonėm nepatariama dėl jų galimo toksiškumo, dėl prasto sukibimo su protezu, dėl galimų reakcijų su protezo medžiagomis, dėl nepakankamo tikslumo.
Atsakyti
Sveiki, gal galit kas padet susivokt..Kita savaite KMUK man darys kaulo priauginimo procedura.Gydytojas pasake,kad kainuos 2500.Tai dabar suku galva,ar cia ta suma oficialiai bus mokama i kasa,ar cia kaip ir privaciai gydytojui? g.gif Gal kas susiduret su panasia situacija? Ir dar norejau paklausti kaip vyksta pati operacija,ar ji ilga,ar labai nemaloni,nes labai nenoriu pilnos narkozes,sake galima ir vietini nuskausminima daryt,tik jausmas ir garsai nelabai kokie sad.gif Buciau labai dekinga jei pasidalintumet patirtim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2010 02 16, 16:07)
Sveiki, gal galit kas padet susivokt..Kita savaite KMUK man darys kaulo priauginimo procedura.Gydytojas pasake,kad kainuos 2500.Tai dabar suku galva,ar cia ta suma oficialiai bus mokama i kasa,ar cia kaip ir privaciai gydytojui? g.gif Gal kas susiduret su panasia situacija? Ir dar norejau paklausti kaip vyksta pati operacija,ar ji ilga,ar labai nemaloni,nes labai nenoriu pilnos narkozes,sake galima ir vietini nuskausminima daryt,tik jausmas ir garsai nelabai kokie sad.gif Buciau labai dekinga jei pasidalintumet patirtim bigsmile.gif


Man darė sinuso dugno pakėlimo operaciją su vietine nejautra, nieko ten baisaus nėra.
Atsakyti
Dauguma procedūrų atliekama vietinėje nejautroje. Jei būtų atliekama narkozėje, apie tai būtų pasakę, nes reikalingas tam tikras pasiruošimas gydymui narkozėje.
Na o kam, kiek ir už ką bus mokama, reikėjo paklausti gydytojo.
Atsakyti
Man darys apatinio zandikaulio kaulo priauginima,nes nepakanka aukscio.Des nuosava kaula,ji ims is kitos zandikaulio vietos.Operacija bus stacionare,teks kelias dienas praleist ligoninej.Uztat ir isivaizduoju,kad tai rimciau nei dirbtinio kaulo priauginimas g.gif Gydytojas minejo,kad galima daryt bendra narkoze arba vietini nuskausminima,tik gali but nemalonu tu visu garsu klausytis.Atvaziuoti sake nei valgius,nei gerus.Siaip labai bijau ir nenoriu tos bendros narkozes,tai bandysiu kentet su vietine ir visais kalimo,sukimo garsais laugh.gif Bet kazka panasaus jau esu patyrus kuomet pjove dvieju dantu saknu virsunes,viliuos,gal baisiau nebus doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
Turiu klausimeli, pries kelis menesius pakeite man nauja metalo keramikos vainikeli ,bet man jis kartais reaguoja I salti ir karsti ir dar kai kramtai ant tos puses keistai perduria . Ar tai normalu? ax.gif Kazkaip net nepaklausiau kiek garantija buna?ir dabar bijau nes nzn ar nepaims 50lt uz konsultacija ir nieko nepesiu ,nes nzn ka tokiu atveju galima padaryti ? blink.gif O dar ir kitoj pusej nekeistas vainikelis skauda, nors ten paburkusios dantenos vienoj pusej visada budavo bet sako praeis ,nieko panasaus ,kai issivalau dantis tai karrtais maudzia ,patvinkscioja ir I salduma reaguoja . O jie nieko tokio cia nera… nesuprantu kaip nieko nemato ir nuotraukas dare ... ar neber daktaru kaune geru… ?
g.gif
Atsakyti