Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

Aciu visiems uz atsakymus,spalio 27d. suzinosiu tikra kaina unsure.gif Siek tiek baisoka,bet istversiu kaip ir visi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteja @ 2010 10 14, 18:36)
Aciu visiems uz atsakymus,spalio 27d. suzinosiu tikra kaina  unsure.gif Siek tiek baisoka,bet istversiu kaip ir visi  biggrin.gif


Galutinę kainą aš sužinojau tik po operacijos. Man gydytojas pasakė, kad kainas svyruoja nuo ... iki ... Viskas priklausys nuo sunaudoto medžiagų kiekio, o tai bus aišku tik operacijos metu.
Atsakyti
Ar yra kam buvę, kad gelia protezuotą gyvybingą dantį po vainikėliu? Jaučiu, kai sukandu, reaguoja į karštą maistą (į šaltą - ne). Panaršius po internetą, panašu, kad bus nervo uždegimas. Rytoj bandysiu užsirašyti pas gydytoją. Įdomu, kas manęs lauka?
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2010 10 14, 20:41)
Ar yra kam buvę, kad gelia protezuotą gyvybingą dantį po vainikėliu? Jaučiu, kai sukandu, reaguoja į karštą maistą (į šaltą - ne). Panaršius po internetą, panašu, kad bus nervo uždegimas. Rytoj bandysiu užsirašyti pas gydytoją. Įdomu, kas manęs lauka?


Man irgi taip buvo ir nieko nedarė, sakė kad taip būna. Bet man reaguodavo į šaltį. Dabar kažkaip ramu. Manau, apsilankyti pas gydytoją nepakenks. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 10 14, 21:19)
Man irgi taip buvo ir nieko nedarė, sakė kad taip būna. Bet man reaguodavo į šaltį. Dabar kažkaip ramu. Manau, apsilankyti pas gydytoją nepakenks. g.gif

O nuotrauką darė?
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2010 10 14, 21:38)
O nuotrauką darė?


Tada nedarė, vėliau darė panoraminę ir klinikos vadovas (kuris ir protezavo), sakė kad ten viskas tvarkoj. Bet pas mane būdavo taip, kad skauda tik nuo šalčio, ypač, jei šaltesnę dieną lauke su kuo nors kalbi.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 10 14, 21:50)
Tada nedarė, vėliau darė panoraminę ir klinikos vadovas (kuris ir protezavo), sakė kad ten viskas tvarkoj. Bet pas mane būdavo taip, kad skauda tik nuo šalčio, ypač, jei šaltesnę dieną lauke su kuo nors kalbi.

Nu vakar man irgi pradėjo skaudėt lauke, buvo tokia mintis, kad šaltas rytas (kojos šalo smile.gif ) bet vakarop jau stipriai į arbatą pradėjo reaguot.
Šiandien stipriai sukandant jaučiu.
Nu faktas, kad pasirodyti reikia, nes jei uždegimas, jį reikia gydyt, nelaukt, kol nervas numirs.
Būtųva negyvs dantis, tai būtų ramybė...


Beje, dar klausimas į kitą temą: visur rašo, kad maždaug per 10m protezai nusidėvi, kaip ir laikas keist. Taip kaip juo pricementuotus gražiai nuima, nenulaužiant tų nušlifuotų dantų? Jau dabar baisu pagalvot... Ypač cirkonį, jis gi toks tvirtas...
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2010 10 14, 21:58)
Beje, dar klausimas į kitą temą: visur rašo, kad maždaug per 10m protezai nusidėvi, kaip ir laikas keist. Taip kaip juo pricementuotus gražiai nuima, nenulaužiant tų nušlifuotų dantų? Jau dabar baisu pagalvot... Ypač cirkonį, jis gi toks tvirtas...


Man nuėminėjo metalo keramiką. Protezas nusėdo ir jo kraštas sulindo į dantenas. Tiesiog nugręžė visą keramiką, metalą perpjovė ir su instrumentu nuėmė. Tai visiškai neskausminga ir gana greita procedūra. Man pilnai keitė vainikėlį po 5 metų pertraukos. Šiaip gydytojas minėjo, kad tai buvo techniko klaida ir užtikrino, kad darys kitas technikas. Už pakeitimą nereikėjo mokėti.
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2010 10 14, 20:41)
Ar yra kam buvę, kad gelia protezuotą gyvybingą dantį po vainikėliu? Jaučiu, kai sukandu, reaguoja į karštą maistą (į šaltą - ne). Panaršius po internetą, panašu, kad bus nervo uždegimas. Rytoj bandysiu užsirašyti pas gydytoją. Įdomu, kas manęs lauka?


man negelia tik labai jautrus pasidare ir i salti reaguoja ir i karsti. Daktare pasake kad tarp vainikelio ir dantenu jau tarpas atsirado ir saknis apsinuogino, kuri i viska reaguoja. Kiek supratau vienintele iseitis keisti vainikeli...
Atsakyti
QUOTE(saulyteja @ 2010 10 14, 17:36)
Aciu visiems uz atsakymus,spalio 27d. suzinosiu tikra kaina  unsure.gif Siek tiek baisoka,bet istversiu kaip ir visi  biggrin.gif

O aš spalio 30d... dviejų pusių sinusus tvarkys ph34r.gif .
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2010 10 15, 10:45)
O aš spalio 30d... dviejų pusių sinusus tvarkys  ph34r.gif .

Po to parasyk kiek sumokejai...Vilniuje tvarkysi? smile.gif
Atsakyti
Sveiki Visi!

Kreipiuosi i visus norincius ar galvojancius apie dantu protezavima.Esu Vilniaus Universiteto studente, studijuoju odontologija smile.gif Kiekviena pirmadieni mest turime protezavimo darbus, todel kvieciu visus norincius pasikonsultuoti ar gydytis pas mus smile.gif Gydymas kainuoja tik tiek kiek kainuoja jusu apziurai ar gydymui panaudotos medziagos (serveteles, pirstines ir kitos medziagos), zodziu, tikrai pigiau nei kur kitur smile.gif pvz: istyrimas kainuoja apie 10lt. Prasome ateiti, sudarysime jums gydymo plana, veliau nuspresite ar noresite gydytis pas mus ar kitur ar isvis nenoresite smile.gif
Mano kontaktai: 860674119 (galite rasyti ar skambinti ir susitarsime del laiko)

Mes randames Zalgirio klinikoje, Vilnius.

Lauksiu skambuciu is visu susidomejusiu smile.gif
Atsakyti