Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

Sveiki,

Aš taip pat jungiuosi į jūsų gretas, trečiadienį laukia menęs operacija, ištrauks užsilikusį pieninį dantuką ir išoperuos neišdygusį dantį, kuris įaugęs gulsčiai kaule doh.gif o po viso šito seks dantuko implanto procedūros.

Tad turiu klausimą, ar važiuojant operuotis galima valgyti??? Šiaip man leis vaistukus į veną ir į dantenas, žinau tik tiek jei daro pilną narkozę tikrai negalima valgyti, o kaip yra šiuo atveju?? Gydytojo kažkaip pamiršau apie tai paklausti ax.gif




Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2010 11 07, 18:03)
Tad turiu klausimą, ar važiuojant operuotis galima valgyti??? Šiaip man leis vaistukus į veną ir į dantenas, žinau tik tiek jei daro pilną narkozę tikrai negalima valgyti, o kaip yra šiuo atveju?? Gydytojo kažkaip pamiršau apie tai paklausti  ax.gif


Man sakė ateiti būtinai pavalgius, nes po to bus sunku valgyti, bet man viską darė tik su vietine nejautra. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2010 11 07, 17:03)
Tad turiu klausimą, ar važiuojant operuotis galima valgyti??? Šiaip man leis vaistukus į veną ir į dantenas, žinau tik tiek jei daro pilną narkozę tikrai negalima valgyti, o kaip yra šiuo atveju?? Gydytojo kažkaip pamiršau apie tai paklausti  ax.gif

Jeigu leis vaistukus į veną, vadinasi negalima valgyti minimim 12h prieš operaciją. Ir negerti nieko irgi. Čia kaip narkozė... bet Jus turėjo įspėti 4u.gif . Mane įspėjo, paskui dar paklausė, ar tikrai nevalgiau ir negėriau.
Lengvos Jums operacijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 11 07, 17:42)
Man sakė ateiti būtinai pavalgius, nes po to bus sunku valgyti, bet man viską darė tik su vietine nejautra. g.gif

QUOTE(Soul @ 2010 11 07, 17:58)
Jeigu leis vaistukus į veną, vadinasi negalima valgyti minimim 12h prieš operaciją. Ir negerti nieko irgi. Čia kaip narkozė... bet Jus turėjo įspėti  4u.gif . Mane įspėjo, paskui dar paklausė, ar tikrai nevalgiau ir negėriau.
Lengvos Jums operacijos  4u.gif

Ačiukas už atsakymus 4u.gif Ale tikrai turėjo perspėti g.gif na niekis dabar žinosiu kas ir kaip smile.gif
Atsakyti
Na va aš jau po operacijos, oi kaip ten man jį krapštė, sakė labai retas atvejis, kad taip sunkiai išsiėmė doh.gif šiandien išgėriau drungnos arbatos tai atrodo, kad patenka ji man ten į ta vietą kaule kur dančio nėra, suerzino žaizdą, tai net įdomu ir jums taip buvo??? g.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

na ryt manes laukia 2 implantu įdėjimas. Žiauriai bijau, bet tikiuosi, bus ne taip baisu, kaip isivaizduoju.
Implantus dės MIRklinikoje, tai po visko parašysiu savo atsiliepimą.
Atsakyti
Sveikos. Gal kas dėję ant priekinių dantų bemetalę ar metalo keramiką, ir galite pasidalinti pliusais ir minusais.
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2010 11 11, 08:08)
šiandien išgėriau drungnos arbatos tai atrodo, kad patenka ji man ten į ta vietą kaule kur dančio nėra, suerzino žaizdą, tai net įdomu ir jums taip buvo??? g.gif

nieko nejaučiau ir nieko nejaučiu tose vietose.

QUOTE(zulyte_ggn @ 2010 11 11, 09:53)
Sveikos, 4u.gif

na ryt manes laukia 2 implantu įdėjimas. Žiauriai bijau, bet tikiuosi, bus ne taip baisu, kaip isivaizduoju.
Implantus dės MIRklinikoje, tai po visko parašysiu savo atsiliepimą.

Lengvo Jums rytojaus 4u.gif . Jeigu darys tą patį, ką ir man (vaistai į veną), tai žodžiu viskas taip faina buvo ...na kaip į kokį vakarėlį nueit:)) geri chemikalai:))) flirt.gif Daugiau skausmo jaučiu po eilinio dantų taisymo...o čia...absoliučiai nieko nei per operaciją, nei po jos 4u.gif , nei jokio gręžimo, nei kalimo, nei pjovimo, nei traukimo, nei siuvimo...jokių baisybių, kurias įsivaizdavau kad jos bus:))) Žodžiu 4h laukiau kol išraus protinį dantį- sekiau kad nepamiršųsmile.gif)) o jį pasirodo ištraukė per pirmas minutes:)))) žodžiu smegenys neveikia visiškai, na max sureaguoja į žodžius *pasukite galvą į mane šiek tiek*smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(smailyte @ 2010 11 11, 19:34)
Sveikos. Gal kas dėję ant priekinių dantų bemetalę ar metalo keramiką, ir galite pasidalinti pliusais ir minusais.

dedant metalo keramika dantenu linija su laiku pajuoduos, o bemetale kiek skaiciau silpnesne - lieka cirkonis, bet jis brangus doh.gif
Atsakyti
Tai , kad dedant metalo keramiką gali likt juoda linija ir aš skaičiau, bet man įdomu, reali tikrovė, kas nešioja. Man stomatologė paskaičiavo, dedant 4-iems priekiniams dantims metalo ir bemetalę, tai kaina dvigubai skiriasi. Dėčiau metalo, jei garantuotų, kad nebus tos tamsios juostos. Nors gundausi iš paskutiniųjų tą bemetalę, bet įdomu kaip jos atsparumas, nebus taip, kad po poros metų nuskils ir vėl baisulinius pinigus reiks kišt.
Be to kai visur klausinėjau, sako karūnėlės kainą, o mano atveju reiktų dėti įklotus, kurie yra ir bemetaliai, ir jų kaina panaši kaip karūnėlės.(nes negyvi dantuys ir jų mažai likę).
Atsakyti
QUOTE(smailyte @ 2010 11 12, 13:41)
Tai , kad dedant metalo keramiką gali likt juoda linija ir aš skaičiau, bet man įdomu, reali tikrovė, kas nešioja. Man stomatologė paskaičiavo, dedant 4-iems priekiniams dantims metalo ir bemetalę, tai kaina dvigubai skiriasi. Dėčiau metalo, jei garantuotų, kad nebus tos tamsios juostos. Nors gundausi iš paskutiniųjų tą bemetalę, bet įdomu kaip jos atsparumas, nebus taip, kad po poros metų nuskils ir vėl baisulinius pinigus reiks kišt.
Be to kai visur klausinėjau, sako karūnėlės kainą, o mano atveju reiktų dėti įklotus, kurie yra ir bemetaliai, ir jų kaina panaši kaip karūnėlės.(nes negyvi dantuys ir jų mažai likę).

kai as uzklausiau pas gydytoja ar gali man padaryti metalo keramika kad nepajuoduotu - atsakymas buvo: jokios garantijos kad nepajuoduos gydytojas duoti negali.
siaip tai pas mane visi kruminiai su met. ker. vainikeliais pajuodavo. deciau met. ker. tik is bedos ir tik apatinius...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simsimas2002: 12 lapkričio 2010 - 13:10
Turiu prieky cirkonį, toliau - metalo keramiką, bet dar tik nuo liepos mėn., tai nieko daug pasakyt negaliu. Prieky man iškart nerekome ndavo metalo keramikos. Kol kas viskas tvarkoj, atrodo puikiai.
O dėl nuskilimo, tai aišku nesi apsaugotas kaip ir nuo nieko gyvenime. Šiaip dantis saugau, negriaužiu ir nekandu kietų dalykų smile.gif
Atsakyti