Įkraunama...
Įkraunama...

Rąstiniai namai 10

QUOTE(Dine @ 2010 03 29, 18:42)
Man idomu, ar kas nors is jusu statotes (ar gal esate pasistate) klijuoto rasto nama?

Na siaip ne pigus malonumas g.gif
Atsakyti
QUOTE(specas1 @ 2010 03 29, 18:47)
Na siaip ne pigus malonumas g.gif


Na, gal ir taip, kaip paziuresi blush2.gif Bet mes statysimes butent toki. Idomu isgirsti kokiu atsiliepimu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dine @ 2010 03 29, 18:42)
Man idomu, ar kas nors is jusu statotes (ar gal esate pasistate) klijuoto rasto nama?


o kas butent domina, pas drauge toks. neskyla, nesikraipo, nejuda tiek daug, kaip visi kiti rastai.
Papildyta:
QUOTE(profas @ 2010 03 29, 15:02)
Snekejau del REMMERS Acryl100 su Kauniskiais (yra Kaune atstovai), uzsakiau del pabandymo 1 tutele ( kaina 12 Lt), buna tik baltos ir pilkos spalvos. Bet  yra vienas momentas.....ji galima tepti kai medienos dregme ne didesne 14proc.


o kaip zinot, kada mano name bus tinkama dregme g.gif
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2010 03 29, 21:56)
o kas butent domina, pas drauge toks. neskyla, nesikraipo, nejuda tiek daug, kaip visi kiti rastai.



idomu kokio storio rastas, kokia silumos varza, kuom kurena ir t.t. visokiom temom pabandrauti tongue.gif
Atsakyti
ta varža, mano nuomone, nieko neparodo. Bent jau lyginant šią žiemą palaikytą temperatūrą ir sudegintą malkų kiekį rąstiniam namui ir blokelputplastinį.
Atsakyti
QUOTE(Dine @ 2010 03 29, 22:19)
idomu kokio storio rastas, kokia silumos varza, kuom kurena ir t.t. visokiom temom pabandrauti  tongue.gif


storis man atrodo apie 16, ji naudoja kaip vasarnami, ziemomis negyvena, o jei staiga atvaziuoja - tada burzuika uzkuria ir viskas mikliai isyla.

del varzu - nu visu rastiniu namu varzos mazesnes nei muriniu. klijuotos medienos - matyt siek tiek didesne, nei paprastu rastu, bet muriniam namui tikrai varza neprilygs.
Atsakyti
QUOTE(garnelis @ 2010 03 29, 20:56)
o kaip zinot, kada mano name bus tinkama dregme  g.gif

yra drėgmės matuokliai.. Pigiau išsinuomot kokiai valandai, nes pirkt neapsimoka..

Bet jei reik tik ant 14proc. sausimo tepti - šūdukas totalus... Nes i vakarą rastas sausesnis nei ryte... Kažkokia bilibirda.. Čia paviršiau drėgnumą turiu omeny... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shadow_man @ 2010 03 30, 09:23)
yra drėgmės matuokliai.. Pigiau išsinuomot kokiai valandai, nes pirkt neapsimoka..

Bet jei reik tik ant 14proc. sausimo tepti - šūdukas totalus... Nes i vakarą rastas sausesnis nei ryte... Kažkokia bilibirda.. Čia paviršiau drėgnumą turiu omeny...  g.gif


taip iseina, kad tept gali po kokiu 1-2 metu po pastatymo jei statyta buvo is dziovykloj dziovinto rasto (20 proc. dregmes), o is zieminio kirtimo dziovyklon neveztu (40 proc.) - tai nezinau per kiek metu iki 14 nukrenta - 3-4 meteliai kokie ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazzz: 30 kovo 2010 - 08:43
QUOTE(Bazzz @ 2010 03 30, 08:38)
taip iseina, kad tept gali po kokiu 1-2 metu po pastatymo jei statyta buvo is dziovykloj dziovinto rasto (20 proc. dregmes), o is zieminio kirtimo dziovyklon neveztu (40 proc.) - tai nezinau per kiek metu iki 14 nukrenta - 3-4 meteliai kokie ?


jei klimatas drėgnas (kaip antai dabar LT), tai visą vasarą melsiesi, kad nelytų ir būtų sausa, tai gal tada ir pasieksi kokius 25 proc., bet ir tai vargu... g.gif
Atsakyti
tai nevaziuoju as tada dar jo pirkti.
kas cia sake pirks, gal pabandys ir koki zodi tars...
nes mums is viso be sansu tepti, musu zalias namas. nu du metus jau stovi, bet tikrai bus zyyyymiai didesne dregme.
ir spalvos kazkaip g.gif man reiktu tamsiai rudos ir medzio spalvos siaip, bet tikrai ne baltos ar tuo labiau ne pilkos. jau geriau tada tegul pucia, bet vaizdo nedarkysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garnelis: 30 kovo 2010 - 12:42
Na dabar jau pasiaiskinau del draudimo... LD imoka 650, kaina gal didesne nei pas kitus, nes draudziama suma 475k, bet cia ne problema, problema atsiranda kai apie tai pranesi bankui... doh.gif Zodziu po ilgo paskolos sutarties studijavimo, ir barnio su banko vadybininke, visgi TURIU teise pakeisti draudimo bendrove.
Diskusijai galiu pasakyti tiek, kad keleta zilu plauku per tas kelias dienas uzsiauginau, nes nervu ir ziniu, oho kiek reikia...
Beje cia jau antras kivircas, nes jau viena pretenzija rasiau del blogai pritaikytu palukanu normos. Jeigu po telefoninio pokalbio buvo stengtasi mane itikinti, kad nera klaidos, tai po rastiskos pretenzijos greitai klaida buvo istaisyta. Komentaras: kaip viska reikia patiems sekti ir stebeti, nes kitaip stengiasi makaronus kabinti...
Siandien esu baisiai pikta ir svaidausi zaibais... bash.gif
Shadow... del namo pridavimo, pas mus terminas iki 2012 04 men, taigi dar turim laiko... (imant paskola tikrai turejom gera vadybininke, todel sutarties terminai labai gerai parinkti)
O beje jau gavau pasiulyma, kad nereiketu paciai lakstyti del pridavimo, kaina apie 2-2,5k, ziurink kiek ir kokiu dokumentu patys turim. Taip kad gerai dar pagalvosiu as apsimoka paciai tuo uzsiimti. Vien inventorizacija su bylom kainuos iki 1k...
Atsakyti
Nida, svarbu raštiškai pretenzijas pareikšt su pareikalavimu atsakyti oficialiai raštu per max porą sav. wink.gif

Sukofūzinot mane su draudimo bendrovės įtikimu bankui - reiks eit sutartį pastudijuot.
Atsakyti