Įkraunama...
Įkraunama...

BT matavimas

QUOTE(:)katyte:) @ 2010 01 22, 17:26)
idesiu kiek veliau nes tas puslapis kol kas neveikia.darausi testukus kad zinot kada O


Gal tu norejai paklausti "kada po teigiamo OT turi pakilti temp?"
Atsakyti
QUOTE(Prrreciouss @ 2010 01 22, 17:24)
Aciu tau brangute  ax.gif  kaip smagu klad kazkam rupi tavo dvejones ir nuogastavimai  wub.gif

Siandien vel patepoe bet vos vios svelniai rudai. Papilve maudzia ir tempia jei mm tai nera taip prasidejusios siaip pasirodo tepimas ir per kokias 5-8 val jau buna upeliai  doh.gif  keistai jauciuos duria visur, speneliai jautrus.. laukiam pirmadienio  blush2.gif


O kiek dienu buna tavo ciklas?
Tu lyg rasei kad skausmiukai kaip pries mm. as ka tik migdziau savo maze, ir pasiemiau ant ranku pamigdyti, pasidziaugti. Ir matyt jau ji man persunki, nes taip sueme tie skausmiukai, kad jau ne kaip pries mm, o kaip pirma mm diena, pagulejau truputi, siek tiek aprimo, bet eina tas stiprus maudimas, labiausiai desiniam sone ir per visa pilvo apacia ir kirksnis, ir gaktikauli, visur

Musu tetukas apsigyne docento varda, tai siandien lekiam i teatra ta proga. turiu eit puostis, ruostis, bet tik sedziu uz pilvo susiemusi, ir nezinau ka daryt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2010 01 22, 17:33)
Gal tu norejai paklausti "kada po teigiamo OT turi pakilti temp?"

gal ir taip.tiksliai net nezinau kaip sudet ta klausima.po menesiniu T buvo36.3 poto pakylo 36.6 o dbr 36.2 o ciklas+/- 36dienos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo :)katyte:): 22 sausio 2010 - 16:35
QUOTE(^Vakarė^ @ 2010 01 22, 17:34)
O kiek dienu buna tavo ciklas?
Tu lyg rasei kad skausmiukai kaip pries mm. as ka tik migdziau savo maze, ir pasiemiau ant ranku pamigdyti, pasidziaugti. Ir matyt jau ji man persunki, nes taip sueme tie skausmiukai, kad jau ne kaip pries mm, o kaip pirma mm diena, pagulejau truputi, siek tiek aprimo, bet eina tas stiprus maudimas, labiausiai desiniam sone ir per visa pilvo apacia ir kirksnis, ir gaktikauli, visur

Musu tetukas apsigyne docento varda, tai siandien lekiam i teatra ta proga. turiu eit puostis, ruostis, bet tik sedziu uz pilvo susiemusi, ir nezinau ka daryt  verysad.gif


ciklas nereguliarus baisia nuo 27 iki 50 ivairiai bet vidurkis kazkur 35 dienos. Bet juk temp nenukrito viskas aukstai laikosi tureciau nesusirgt ziurint pagal vadoveli g.gif
Man tas pats, jei grindis paplaunu ar staigia atsistoju ilgiau pasedejus irgi paskaudena giliai pakvepavus nurimsta. Sveikinam tetuka 4u.gif o tu is letucio neskubedama paniuniuodama ir susiruosk, as save raminu kad dabar ten vyksta tvirtinimosi procesas ir reikia ramybes ir kantrybes dabartes blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(:)katyte:) @ 2010 01 22, 17:35)
gal ir taip.tiksliai net nezinau kaip sudet ta klausima.po menesiniu T buvo36.3 poto pakylo 36.6 o dbr 36.2 o ciklas+/- 36dienos


Man atrodo kazkaip nesusisnekam mirksiukas.gif biggrin.gif

Supratau, kad daraisi Ovuliacijos testukus. Po teigiamo ovuliacijos testo O turetu buti mazdaug per 36 val (jei neklystu). Taciau BT sokteli jau po O.

Kadangi parasiai tik 3 temperaturas, is ju negalima nieko pasakyti g.gif Palukiam, kol ikelsi grafikeli arba nuosekliai surasysi visas temp mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Prrreciouss @ 2010 01 22, 17:37)
ciklas nereguliarus baisia nuo 27 iki 50 ivairiai bet vidurkis kazkur 35 dienos. Bet juk temp nenukrito viskas aukstai laikosi tureciau nesusirgt ziurint pagal vadoveli  g.gif
Man tas pats, jei grindis paplaunu ar staigia atsistoju ilgiau pasedejus irgi paskaudena giliai pakvepavus nurimsta. Sveikinam tetuka  4u.gif  o tu is letucio neskubedama paniuniuodama ir susiruosk, as save raminu kad dabar ten vyksta tvirtinimosi procesas ir reikia ramybes ir kantrybes dabartes  blush2.gif  4u.gif


Dabar labiau noras yra susiriest ir lovoj gulet, nei kur nors eit. bet negaliu pasakyt juk kad niekur neisiu. reikia sliauzt kaip nors. va dabar ir as noriupradet tiket kad kazkas ten vyksta. nes nesioju Ieva su visu vezimu kiekviena diena i lauka ir atgal i antra auksta, ir nera taip buve. daugiau nebenesiosiu kol nesulauksiu finiso sio ciklo.
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2010 01 22, 17:40)
Man atrodo kazkaip nesusisnekam  mirksiukas.gif  biggrin.gif

Supratau, kad daraisi Ovuliacijos testukus. Po teigiamo ovuliacijos testo O turetu buti mazdaug per 36 val (jei neklystu). Taciau BT sokteli jau po O.

Kadangi parasiai tik 3 temperaturas, is ju negalima nieko pasakyti  g.gif  Palukiam, kol ikelsi grafikeli arba nuosekliai surasysi visas temp  mirksiukas.gif

geriau ikelsiu veliau grafika..bus lengviau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2010 01 22, 17:42)
Dabar labiau noras yra susiriest ir lovoj gulet, nei kur nors eit. bet negaliu pasakyt juk kad niekur neisiu. reikia sliauzt kaip nors. va dabar ir as noriupradet tiket kad kazkas ten vyksta. nes nesioju Ieva su visu vezimu kiekviena diena i lauka ir atgal i antra auksta, ir nera taip buve. daugiau nebenesiosiu kol nesulauksiu finiso sio ciklo.

Pasaugok save (jus abu) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Prrreciouss @ 2010 01 22, 17:44)
Pasaugok save (jus abu)  4u.gif


smile.gif
Atsakyti
http://www.babyplan.ru/diary
stai mano grafikelis
Atsakyti
mirksiukas.gif
QUOTE(:)katyte:) @ 2010 01 22, 18:56)



Nerodo tavo grafikelio schmoll.gif
Paskaityk 1 psl. kaip reikia taisyklingai ikelti grafikiuka, kad visos matytu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2010 01 22, 14:06)

hmm negavau schmoll.gif rolleyes.gif
Atsakyti