Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis. 9 tema

QUOTE(pukiena @ 2010 02 17, 19:55)
Net nezinau ka tau patarti, man jis neplysta niekada  g.gif
Bet tada siulau istepus ji sureliu, majonezu ar kuom tu ji tepi, palaikyti kokia 20-30 min, tada lavasas suminkstes ir ji bus lengva susukti. O tu gal naudoji tortilija, o ne lavasa?

na ne netortilija, na o jus ka skiek centimetru isdeliojate mesyte su darzives,gal as perdaug pridedu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2010 02 18, 09:26)
na ne netortilija, na o jus ka skiek centimetru isdeliojate mesyte su darzives,gal as perdaug pridedu g.gif

dedu vienu sluoksniu visada, mėsytė, tarpeliuose daržovytės, jei agurkai, paprikos ar pan., pjaustau šiaudeliais ir dedu lygiagrečiai vyniojimui, na dar salotų lapų pamėtau, niekad nelaikau ištepto lavašo, pertepu, sudedu, suvynioji ir į šaldytuvą, nei karto nebuvo plyšęs schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2010 02 18, 09:26)
na ne netortilija, na o jus ka skiek centimetru isdeliojate mesyte su darzives,gal as perdaug pridedu g.gif

As dazniausiai darau su lasisa. Istepu lavasa su lydytu sureliu, pridedu salotu lapu gausiai, tada, kai gyvenau Lt pirkdavau Maximoj lasisa salotoms (nebrangi 3lt ir kaip tik lavasui) ir sudedavau beveik visa pakeli, ismetau ant salotu, citrinos, jei nori prieskoniu ir su bulviu skustuku priskusdavau sv agurka mirksiukas.gif Viskas kuo puikiausiai susisuka.
Gal tu mesyte pjaustai storais griezineliais? g.gif Pjaustyk plonesniais ir ne siaudeliais ar juostelem, o butent plonais griezineliais mirksiukas.gif
Atsakyti
Esu ne karta ir lavasa ir tortilija sukusi, niekada niekas neplysta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Realybe @ 2010 02 17, 18:34)
Bulgariska uzkandele;
putpeliu kiausinukai,kelios riekeles baltos duonos,pomidoras,ozkos suris,megstamu prieskoniu smile.gif

labai skaniai atrodo 4u.gif

labai skanu (jei megstat paprikas), i paprikos griezineli imusti kiausini ir iskepti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2010 02 17, 17:50)
Sveikutes,
pati megstu ruosti ir semiuosi is jusu ideju.na bet gal ir kvaila bet isnarsiau visas beveik temas ir nerandu kaip suvunioti ta lavasa,nes man jis plysta  g.gif


na... su lavasu reikalu neturejau - visad naudoju tortilijas ir jas pries naudojima siek tiek pasildau keptuvej - niekad niekas neplysta,susisuka normaliai mirksiukas.gif gal ir tu pamegink lavasa pasildyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 02 18, 16:11)
labai skaniai atrodo  4u.gif

labai skanu (jei megstat paprikas), i paprikos griezineli imusti kiausini ir iskepti  wub.gif

reiks isbandyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 02 09, 15:50)
labai skaniai atrodo, reikės sūnui gimtadienio šventei padaryt thumbup.gif ačiū už idėją 4u.gif

kadangi arteja mano vaiko gimtadienys ,sios tikrai isbandysiu,nes taip graziai atrodo thumbup.gif thumbup.gif ,ir dar kazkur buvau radusi eziuko nuotraukele ,tik dabar niekur neberandu ,gal kuri darete is ko tie spygliai padaryti ?,ir pas eziukas ?
jis toks grazus stalui puosti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(azalija170 @ 2010 02 19, 12:08)
kadangi arteja mano vaiko gimtadienys ,sios tikrai isbandysiu,nes taip graziai atrodo thumbup.gif  thumbup.gif ,ir dar kazkur buvau radusi eziuko nuotraukele ,tik dabar niekur neberandu ,gal kuri darete is ko tie spygliai padaryti ?,ir pas eziukas ?
jis  toks grazus stalui puosti thumbup.gif

Gal pades mirksiukas.gif http://rutuliuko-vir...-verinukai.html
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 02 18, 15:11)
labai skaniai atrodo  4u.gif

labai skanu (jei megstat paprikas), i paprikos griezineli imusti kiausini ir iskepti  wub.gif



Kokia sauni ideja , butinai bus isbandyta thumbup.gif dekui 4u.gif
Atsakyti
tai taip atrodo tas kiausinis keptas paprikoje thumbup.gif
user posted image
receptas
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 02 19, 22:01)
tai taip atrodo tas kiausinis keptas paprikoje thumbup.gif




Niam, niam, kaip skaniai atrodo thumbup.gif nors papriku nelabai megeja, bet bus pabandyta ax.gif
Atsakyti