Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis. 9 tema

maziulele saunuole,labai skaniai viskas atrodo ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,
verduosi dabar sūrį ir klausimas iškilo - ant ko man jį išsilydžiusį pilt? Ant stalo tiesiai? pabarstyt nereikia niekuo? unsure.gif
QUOTE(Nerytė @ 2010 03 01, 14:16)
Surio vyniotinis tik siek tiek kitoki gaminau ir as sia savaite, tiksliau savaitgali wub.gif  man jie labai skanus...
user posted image
receptas

Atsakyti
QUOTE(Pacifica @ 2010 03 19, 07:07)
Labas rytas,
verduosi dabar sūrį ir klausimas iškilo - ant ko man jį išsilydžiusį pilt? Ant stalo tiesiai? pabarstyt nereikia niekuo? unsure.gif

nereikia,jis riebus ir nelipnus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2010 03 19, 07:15)
nereikia,jis riebus ir nelipnus biggrin.gif

dėkui smile.gif jau suvyniotas laukia šaldytuve, pusryčiai bus skanūs essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacifica @ 2010 03 19, 07:35)
dėkui smile.gif jau suvyniotas laukia šaldytuve, pusryčiai bus skanūs essen.gif

na ir kaip? patiko?
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 03 20, 15:20)
na ir kaip? patiko?

Aha liuks smile.gif
Pusryčiam dviese daugiau nei pusę iškart patvarkėm biggrin.gif Tik kitą kart kiaušinį vieną dėsiu nes man kažkaip jis jautėsi per daug ir prieskonių daugiau. Vėlykom garantija kad darysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacifica @ 2010 03 20, 15:26)
Vėlykom garantija kad darysiu biggrin.gif


aš irgi pagalvojau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacifica @ 2010 03 20, 15:26)
Aha liuks smile.gif
Pusryčiam dviese daugiau nei pusę iškart patvarkėm biggrin.gif  Tik kitą kart kiaušinį vieną dėsiu nes man kažkaip jis jautėsi per daug ir prieskonių daugiau. Vėlykom garantija kad darysiu biggrin.gif


O sakykit koki suri pirkot? Kazkaip susigundziau ir as, bet pastovejau maximoj prie suriu lentynos ir atejau cia pasitikslinti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Makra @ 2010 03 20, 18:42)
O sakykit koki suri pirkot? Kazkaip susigundziau ir as, bet pastovejau maximoj prie suriu lentynos ir atejau cia pasitikslinti  rolleyes.gif

Pavadinimo nepamenu, bet pirkau pjaustytą sūrį (tik žiūrėjau kad ne sūrio produktas būtų) 50% riebumo, nes Nerytė rašė kad kuo riebesnis tuo geriau kočiojasi biggrin.gif Įdėjau jį į maišelį ir į puodą 4u.gif
Man kas buvo keista, aš galvojau kad sūris kai išsilydis kad bus košė, prilips prie maišo ir t.t. o išsilydęs jis liko vistiek kaip guzas tik kad minkštas visas biggrin.gif
Atsakyti
o aš nepjaustytą LT sūri 50 proc riebumo pirkau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2010 03 18, 21:55)
ruosiau kazkur nuo 11 ryto iki 18 val vakaro tongue.gif
paskui vos ant koju pastovejau biggrin.gif
pinigu tai isejo  doh.gif



Na as visada mazdaug tiek ruosiu.. unsure.gif bet galvoju kad tokius uzkandzius dar daugiau uztrunka suruost bigsmile.gif
tikiu drinks_cheers.gif bet SAUNUOLE 4u.gif pagarba
Atsakyti
Graikinių riešutų ir saulėje džiovintų pomidorų pesto
user posted image
Reikės:

100gr.kepintų graikinių riešutų
4 saulėje džiovintų pomidorų
50gr.pasmezano sūrio
1 česnako skiltelės
1 v.š.alyvuogių aliejaus
3 v.š.džiovintų pomidorų aliejaus
žiupsnelio jūros druskos
pipirnės
1 a.š.balzamiko acto

Graikinius riešutus,česnaką,dž.pomidorus,pipirnę susmulkinti .Smulkiai sutarkuoti parnezaną.Viską sumaišyti kartu su aliejais ,druska ir actu.Dėti ant skrebučio ir skaniai suvalgyti
receptėlis čia
Atsakyti