Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis. 9 tema

QUOTE(Elena @ 2010 03 25, 10:39)
Taip  lotuliukas.gif Ir man reikia kas patinka išbandyti staigiai  lotuliukas.gif Šitas receptas geras...nemelavo  tongue.gif

Man irgi atrodo geras derinys thumbup.gif Kadangi megstu slyvas su suriu, tai manau ir sitas geras turi buti. Siuo metu negaliu isbandyti, nes neturiu surio, o turimos datules irgi prastos. Kaip tycia pasibaige is egipto parveztos, o musu vietines be kauliuku labai nekokios schmoll.gif
Atsakyti
Boguze, tikrai pasistengei, vaises thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi artėja Velykos, o po jų lieka nemažai virtų kiaušinių, čia neblogas receptukas juos realizuot mirksiukas.gif

Tuno tortas

3 Napoleono torto blynai (galite nusipirkti arba išsikepti patys)
1 indelis tuno aliejuje (aš dedu du , man taip skaniau )
500 ml indelis majonezo
6 kiaušiniai
2 svogūnai
Aliejaus svogūnų kepimui
1 indelis žirnelių
Prieskonių pagal skonį (druska, pipirai, bazilikai)
3-4 kiaušiniai papuošimui


• Kiaušinius išverdame ir susmulkinam.
• Torto blynus ištepame majonezu.
• Svogūnus susmulkiname ir pakepiname
• Sumaišome kiaušinius, tuną (aliejų nupilkite), žirnelius, svogūnus, prieskonius.
• Gauta mase pertepame torto blynus
• Kiaušinius supjaustome kiaušinių pjaustykle ir papuošiame tortą.
• Geriausia valgyti kitą dieną, kad tortas permirktų

user posted image
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2010 03 25, 14:08)
Kadangi artėja Velykos, o po jų lieka nemažai virtų kiaušinių, čia neblogas receptukas juos realizuot mirksiukas.gif

Tuno tortas

3 Napoleono torto blynai (galite nusipirkti arba išsikepti patys)
1 indelis tuno aliejuje (aš dedu du , man taip skaniau )
500 ml  indelis majonezo
6 kiaušiniai
2 svogūnai
Aliejaus svogūnų kepimui
1 indelis žirnelių
Prieskonių pagal skonį (druska, pipirai, bazilikai)
3-4 kiaušiniai papuošimui
• Kiaušinius išverdame ir susmulkinam.
• Torto blynus ištepame majonezu.
• Svogūnus susmulkiname ir pakepiname
• Sumaišome kiaušinius, tuną (aliejų nupilkite), žirnelius, svogūnus, prieskonius.
• Gauta mase pertepame torto blynus
• Kiaušinius supjaustome kiaušinių pjaustykle ir papuošiame tortą.
• Geriausia valgyti kitą dieną, kad tortas permirktų

user posted image


Atrodo tai super thumbup.gif
Atsakyti
davija, o jus pirkote ar kepete napoleono torto blynus? jei pirkote, gal nepaslaptis kur? niekur nerandu
Atsakyti
QUOTE(Leilita @ 2010 03 26, 12:08)
davija, o jus pirkote ar kepete napoleono torto blynus? jei pirkote, gal nepaslaptis kur? niekur nerandu

Napoleono blynų būna "Rūtos" parduotuvėj, taip pat kioskuose kur kepinius parduoda. Žinau, kad yra Karoliniškėse ir Antakalnyje. Nesenai teko matyti ir IKI Napoleono blynų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgitta @ 2010 03 26, 13:39)
Napoleono blynų būna "Rūtos" parduotuvėj, taip pat kioskuose kur kepinius parduoda. Žinau, kad  yra Karoliniškėse ir Antakalnyje. Nesenai teko matyti ir IKI Napoleono blynų  rolleyes.gif

as dar maciau norfoj, bet zinau, kad yra ir kalvariju turguje.

pataisykit jeigu klystu, mano manymu napaleono lakstai yra apvalios formos sliuoksniuota tesla g.gif
Atsakyti
Aciu visoms 4u.gif . as kiek ziurejau didziuosiuose prekybos centruose niekur neradau. gal ne ten ieskau g.gif:
reikes lekt iki kalvariju turgaus
Atsakyti
QUOTE(angi @ 2010 03 26, 14:51)
as dar maciau norfoj, bet zinau, kad yra ir kalvariju turguje.



Tikrai yra supakuotų sveriamų Napoleono torto lakštų Kalvarijų turguje, ir bent jau mums tikrai skanūs. Kioskelyje netoli Audinių parduotuvės. Ten visada žmonių eilutė būna smile.gif
Atsakyti
Skrebučiai su karamelizuotais svogūnais,razinomis,kaparėliais ir tigrinėmis krevetėmis
user posted image
Reikės:
1/2 puodelio razinų
2 v.š.alyvuogių aliejaus
4 vnt.svogūnų
2 v.š.kaparėlių
krapų
1/2a.š.šviežiai maltų pipirų
jūros druskos
300gr.karališkų krevečių
skrudintos duonos
Krevetes gražiai apkepti iš abiejų pusių pabarsčius pipirais ir druska.
Razinas užpilti verdančiu vandeniu 15min.
Svogūnus kepinti aliejuje ant silpnos ugnies 15-20min. Sudėti razinas,kaparėlius,krapus,pipirus ir druską.Viską pakepti , dar 5 minutes.Atvėsią masę ir krevetes dėti ant skrebučių.Skanaus
Atsakyti
QUOTE(Leilita @ 2010 03 26, 12:08)
davija, o jus pirkote ar kepete napoleono torto blynus? jei pirkote, gal nepaslaptis kur? niekur nerandu

Pirkau turguje, kaip man sake pardaveja, kad patys populiariausi yra atkeliav3 i6 Alytaus (bet ne Dzukija kepejo), jie buna ir apvalus ir kvadratiniai. Tesla napoleoniska, tarp sluoksniuotos ir trapios kazkas ax.gif

cafe del mar, jusu kaip visada patiekaliukai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2010 03 27, 11:50)
cafe del mar, jusu kaip visada patiekaliukai bigsmile.gif

Ačiū 4u.gif Jūsų taip pat mirksiukas.gif
Atsakyti