Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis. 9 tema

nesusipratele, zinok aš taip pat visus receptus man priimtinus saugausi hihihi.gif bet kazkaip Napoleono tortą su tunu praleidau galima recepto? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 04 07, 17:42)
nesusipratele, zinok aš taip pat visus receptus man priimtinus saugausi  hihihi.gif bet kazkaip Napoleono tortą su tunu praleidau galima recepto? blush2.gif

na as dariau ne su napoleono lakstais, o su arabiska duona ax.gif ant laksto tepiau majonezo ir dejau tunas+virti kiausiniai+zirneliai+majonezas tokia kose mirksiukas.gif man buvo labai skanu ir mano draugei patiko rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nesusipratele: 07 balandžio 2010 - 19:07
QUOTE(regna @ 2010 04 07, 18:03)
MILENA 4u.gif  blush2.gif -praleidau vandenuką,bet druskos aš,nebededu.

ne sulaukiau atsakyma ax.gif bet jau ipiliau biski biski vandeniuka. smile.gif Tai padariau teisingai drinks_cheers.gif .Druskos ne dejau, nes skonis ir taip geras.
Bet galiu pasakyti kad verkiau saubingai, akis gera valanda skaudejo verysad.gif
Aciu REGNA uz pagalba. 4u.gif
Atsakyti
nesusipratele, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 04 07, 20:16)
nesusipratele, ačiū 4u.gif

nera uz ka mirksiukas.gif kitakart bandysiu su vistiena, turetu irgi skanu buti ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas žinote, kur Vilniuje būtų galima nusipirkti krepšelių sumuštiniams?
Anksčiau Bijolos konditeriniai gaminiai turėdavo, dabar jau ne sad.gif
Labai reikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pyragaitis @ 2010 04 08, 19:00)
Sveikos,

Gal kas žinote, kur Vilniuje būtų galima nusipirkti krepšelių sumuštiniams?
Anksčiau Bijolos konditeriniai gaminiai turėdavo, dabar jau ne sad.gif
Labai reikia  rolleyes.gif


Dideles Rimi, Maximos tikrai turi 4u.gif
Atsakyti
[quote=Ingel,2010 04 04, 16:06]
PANGASIJA DREBUČIUOSE

nerealiai skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
davija, dariau vakar tuno tortą pagal jūsų receptą, nerealuusss thumbup.gif thumbup.gif visiems patiko, ir draugės užsiprašė recepto, dingo pirmas nuo stalo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, kur ieškoti tos Arabiškos duonos ir kaip ji atrodo? g.gif
Atsakyti
sveika, dabar tiksliai nebepamenu-arabiska ar armeniska ta duona vadinasi lotuliukas.gif bet jos buna pirkti maximoje prie lavasu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nesusipratele: 16 balandžio 2010 - 17:55
QUOTE(nesusipratele @ 2010 04 16, 18:55)
sveika, dabar tiksliai nebepamenu-arabiska ar armeniska ta duona vadinasi  lotuliukas.gif bet jos buna pirkti maximoje prie lavasu  mirksiukas.gif

Armeniska mirksiukas.gif
Atsakyti