Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis. 9 tema

QUOTE(Nerytė @ 2010 02 02, 13:51)
thumbup.gif
sestadieni irgi daziau kiausinius su kumpiu, tik as blenderiavau i pasta ir su svirkstu isukau rolleyes.gif


Gal as ne i tema, bet noriu paklausti apie ta blenderiavima blush2.gif nusipirkau ir as ta blenderi, vadinama koja, nu kakaip man nelabai gaunasi blenderiuoti su juo g.gif ne viska jis man susmulkina nors tu pasiusk doh.gif Dariau vaikams varskes/jogurto kokteilius su vaisiais, ta nesusmulkina iki galo bananu, lieka gabaliuku unsure.gif gal as ka ne taip darau? Paaiskinkit man kvankai, ir paciai atrodo aisku, kad paprasciau nebuna, nu bet vistiek g.gif
Atsakyti
Zadejau tai pasirodau blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Laurute... nu žinai user posted image...viskas labai gražu thumbup.gif Noriu pas tave į svečius user posted image..
O dar klausimas:tos trijų aukštų lėkštės...kur pirktos..labai tokiu noriu...patogu,ypač kai stalas nedidelis...
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 02 02, 14:45)
Laurute...  nu žinai user posted image...viskas labai gražu  thumbup.gif Noriu pas tave į svečius user posted image..
O dar klausimas:tos trijų aukštų lėkštės...kur pirktos..labai tokiu noriu...patogu,ypač kai stalas nedidelis...


pačių paprasčiausių esu mačius maximoj, kokioj Žanoj gal irgi būtų, indų parduotuvėse specializuotose tikrai rasi mirksiukas.gif

Bitulka, su blenderiu man nelikdavo jokių gumuliukų, aš jį pasukioju gerai, kai trina, nelaikau vienoj vietoj, dar aukštyn žemyn patraukau ir labai gerai gaunasi smile.gif
Atsakyti
LAURUTE,tu cia visas apakinai su savo superiniu stalu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .bet kiek cia daug darbo ideta bigsmile.gif ,saunuole 4u.gif .ir as noreciau toki vaisiu stala paruost vaiko gimtadieniui ax.gif Ir dar norejau paklaust blush2.gif ,jei teisingai suprantu,kad vienoj foto yra patiekalas su lavasu,jei taip,tai kaip ji reikia paruost? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapute32: 02 vasario 2010 - 15:39
Laurute, o kas yra priešpaskutineje foto, kas ten per burbuliukai?
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2010 02 01, 22:56)
kadangi isviriau per daug kiausiniu,tai likusius teko idaryti,naudojau rukyta kumpeli,sviezius krapus,svoguno ir majonezo.paprasta,bet skanu smile.gif

Kaip senai bevalgiau tokio gėrio ax.gif labai puikiai atrodo bigsmile.gif thumbup.gif
QUOTE(Elena @ 2010 02 02, 09:43)
Žali pievagrybiai ir žalias brokolis supjaustomi kubeliais.Supjaustome svogūnų laiškus.Viskas.Sumaišome su majonezu ir skanaujame...

Labai sudomino šios salotos bigsmile.gif mėgstu žalius pievagrybius ir brokolius, tai bus išbandyta thumbup.gif ačiū už receptuką 4u.gif
QUOTE(Laurute... @ 2010 02 02, 14:37)
Zadejau tai pasirodau  blush2.gif

Kokia gausybė vaišių bigsmile.gif bigsmile.gif kaip gražiai viskas patiekta wub.gif šaunuolė, kad šitiek darbo įdėjai 4u.gif

Bitulka, na ir man labai puikiai blenderis trina, nelieka jokių gabalėlių g.gif kaip Joana rašė, pasukioji, pažiūri, kad viskas būtų sutrinta ir vsio biggrin.gif smile.gif trinu varškę, uogas, svogūnus, daržoves, sriubas, košes, nebuvo problemų g.gif
Atsakyti
QUOTE(lapute32 @ 2010 02 02, 16:37)
LAURUTE,tu cia visas apakinai su savo superiniu stalu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .bet kiek cia daug darbo ideta bigsmile.gif ,saunuole 4u.gif .ir as noreciau toki vaisiu stala paruost vaiko gimtadieniui ax.gif  Ir dar norejau paklaust blush2.gif ,jei teisingai suprantu,kad vienoj foto yra patiekalas su lavasu,jei taip,tai kaip ji reikia paruost? g.gif


Dariau triju rusiu. Ant visu tepiau lydyta sureli,dejau salota,tada ant vienos rukytas kumpis,ant kitos lasisa,o ant trecios virta vistiena su marinuotais agurkais mirksiukas.gif

QUOTE(Lululu @ 2010 02 02, 16:42)
Laurute, o kas yra priešpaskutineje foto, kas ten per burbuliukai?


Surio mirksiukas.gif

QUOTE(daivaP @ 2010 02 02, 16:45)


Kokia gausybė vaišių bigsmile.gif  bigsmile.gif kaip gražiai viskas patiekta wub.gif šaunuolė, kad šitiek darbo įdėjai 4u.gif



Aciu 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Laurute saunuole puikus stalas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2010 02 02, 18:28)
Laurute saunuole puikus stalas thumbup.gif




tikrai, labai puikiai viskas isdeliota, apgalvota thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurute... @ 2010 02 02, 19:05)

Viskas tiesiog tobula thumbup.gif Parasyk apie tuos surio rutuliukus smulkiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2010 01 25, 19:10)
Šiandienos vakariene-sluoksniuotos tešlos suktinukai su lašiša ir suriu.Ant viršaus dziovinti čiobreliai.


QUOTE(Tommika @ 2010 01 31, 14:14)
sveikos  4u.gif  kazkada seniai buvau idejus, kaip as darau desros suktinukus.. tai ziuriu kad foto dabar jau neberodo, tai pakartosiu si uzkandi 



QUOTE(Laurute... @ 2010 02 02, 13:37)
Zadejau tai pasirodau  blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

clap.gif essen.gif arteja gimtadienis-bandysiu ir as kazka gamint,tiek visokio gerio prisiziurejau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura/v: 02 vasario 2010 - 21:37