Įkraunama...
Įkraunama...

Mano geriausias Napoleonas

QUOTE(Nuska @ 2011 12 05, 13:06)
toks "arbatinukiškas" klausimas - ar galima napoleono lakštus (tarkim pagal Asseni) išsikepti savaitę iki torto sutepimo?


as viena karta kepiau pries 5 dienas, nes zinojau kad nespesiu paskuj, labai daug darbo buvo.
tai tortas gavosi super, tikrai neko neatsitiko thumbup.gif
Atsakyti
Turiu klausimuka 4u.gif
darau Napoleona is vaikystes (tik be riesutu (as nevalgau biggrin.gif ) ir razinu (vyras nevalgo biggrin.gif ). Issikepiau lakstus, issiviriau krema. Man tas kremas kaip tirsta manu kose gavos kai atveso unsure.gif o kaip man dabar ja sujungt su sviestiniu kremu g.gif vis plakant ta sviestini idet po sauksta to gal? ir nejaugi kremas bus tirtas toks? kaip jis i lakstus susigert turetu g.gif atsiprasau kad tiek gal ir kvailu jums klausimu,bet pirma karta darau ir nieko nesuprantu biggrin.gif labai aciu jei kuri atsakys 4u.gif
Atsakyti
keliu tema i virsu blush2.gif kas galit patarkit prasau 4u.gif nezinau ar cia taip turi buti,toks kietas tas kremas,ar kazka ne taip padariau ir per daug sukietejo?manau kad rytoj bandysiu virti is naujo verysad.gif
Atsakyti
Man kremas gaunasi grietines tirstumo. Napoleona sutepu dvi paros pries valgyma.
atsalusi plikyta krema sudedu i sviesto ir kondensuoto pieno gerai isplakta misini ir viska gerai dar karta isplaku su mikseriu.
Atsakyti
QUOTE(sweetsosweet @ 2011 12 14, 21:24)
Turiu klausimuka 4u.gif
darau Napoleona is vaikystes (tik be riesutu (as nevalgau biggrin.gif ) ir razinu (vyras nevalgo biggrin.gif ). Issikepiau lakstus, issiviriau krema. Man tas kremas kaip tirsta manu kose gavos kai atveso unsure.gif o kaip man dabar ja sujungt su sviestiniu kremu g.gif vis plakant ta sviestini idet po sauksta to gal? ir nejaugi kremas bus tirtas toks? kaip jis i lakstus susigert turetu g.gif atsiprasau kad tiek gal ir kvailu jums klausimu,bet pirma karta darau ir nieko nesuprantu biggrin.gif labai aciu jei kuri atsakys 4u.gif


Tikrai išsiplaks kremas su mikseriu. Visų pirma išplakit sviestą, tuomet dėkit tą pudingą, o tada kond. pieną. Nors gal eiliškumui nėra labai svarbu kas po ko, tik gerai išplakit sviestą prieš dedant kitus dalykus. O aš beje dariau irgi be riešutų, nes man jie maišo tortuose smile.gif O susigerti tai susigeria, bet jis nebūna toks kad jau visai minkštas. Jis minkštas, bet yra šiek tiek trapumo. Svarbu, kad lakštai būtų nestori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 12 15, 08:30)


aciu uz ats 4u.gif bandysiu plakt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(simbail @ 2011 12 15, 08:35)


labai aciu uz ats 4u.gif bandysiu plakt ir ziuresiu kas gausis.pirma karta darau napoleona,niekada jo nei megau nei zadejau kept,bet vis prase prase tai gavau nusileisti biggrin.gif ragausim sestadieni,o paskui nuspresiu ar ieina jis i mano tortu sarasa. bet labai jau daug zaidimo su tuo napoleonu doh.gif ilgai prazaidziau kol lakstus issikepiau.buvau skaiciusi kad reikia labai plonai iskocioti,tai kociojau ant kepimo popieriaus ir labai labai plonai,ploniau jau nejo rolleyes.gif dariau is puses normos nes nenorejau 5kg torto biggrin.gif tai isejo 5 lakstai.tikiuosi kai susiteps padides biski,nes mano seimynai neuzteks net paragauti lotuliukas.gif
pirmadieni butinai parasysiu ka nusprende mano vertintojai (bandomieji triusiukai lotuliukas.gif )
dar karta labai aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Gak kas gaite patarti ka daryti su nesigavusiu kremu... blush2.gif Gaila mesti laukan. Grietineles daug, cukrus, tryniai ir daug sviesto. mastau ka padaryt is to marmalo g.gif g.gif
Aciu labai i AZ
Atsakyti
QUOTE(katakombose @ 2011 12 15, 16:11)
Gak kas gaite patarti ka daryti su nesigavusiu kremu...  blush2.gif Gaila mesti laukan. Grietineles daug, cukrus, tryniai ir daug sviesto. mastau ka padaryt is to marmalo  g.gif  g.gif
Aciu labai i AZ

O kas nesigavo? g.gif
Atsakyti
Labai noriu issikepti napaleona, taciau visur i teslos sudeti ieina grietine, kurios pas mane, kur gyvenu, neimanoma rasti verysad.gif sakykit, ar iseitu pasigaminti tesla, jei pakeisciau riebesniu jogurtu?
Atsakyti
QUOTE(sweetsosweet @ 2011 12 15, 14:03)
isejo 5 lakstai.tikiuosi kai susiteps padides biski,nes mano seimynai neuzteks net paragauti lotuliukas.gif
pirmadieni butinai parasysiu ka nusprende mano vertintojai (bandomieji triusiukai lotuliukas.gif )
dar karta labai aciu uz atsakymus 4u.gif


Tik 5 lakštai? blink.gif Aš irgi iš pusės normos kepiau, bet išėjo 12 ar 14 lakštų. Gal jūs per visą skardą nebent darėte, bet tai tuomet turėtų šeimynai užtekti g.gif Na darykit, ragaukit ir nuotraukėlę įkelkit ax.gif pažiūrėsim kaip jums pavyko smile.gif
Atsakyti
Radau internete, bet pati dar nebandziau:
NAPOLEONO RECEPTA, kuris kepamas jau nuo 1850 m.


VIDEO reportazas rusiskai
http://www.youtube.c...;feature=fvwrel

foto is interneto
user posted image

receptukas uzteks 25-30 porciju

Visi produktai teslai turi buti butinai salti is saldytuvo !!!
margaryna ar sviesta galima palaikyti net pora val. saldymo kameroje

Teslai:
---------------
800 g. margarino
1 kg. miltu
---------------
2 kiausiniai
1 arbatini sauksta druskos
2 valgomus saukstus 5% acto
vandens


1. Margarina su miltais sutarkoti burokine tarka, ant stalo pabarstyto miltais, minkyti negalima , nes neiseis sluoksniuota tesla,
2. atsirai inde (kur nurodyti gramai) imusti kiausinius, ipilti druska ir acta ir ipilti vandens kad butu bendrai su visko 0,5 litro, viska suplakame.
3. kiausinio misini, nedideliais porcijomis pilti i tesla ir atsargiai ismaisyti
Viska reikia greit daryti, kad produktai nesusiltu !!! teslos minkiti nereikia, tiesiog atsargiai surinkti viska i viena gabala, padalinti i 2 dalis, ideti i maiselius ir padeti i saldytuva 2 valandom


Kremas:
1 1/3 stiklines cukraus (cia apie 1,5 stiklines mazdaug)
4 stiklines pieno
4 kiausiniai
4 valgomieji saukstai miltu
1 pokiukas vanilinio cukraus (jo deti jau i atvesusi krema)
300 gr. minksto sviesto


1. I piena ipilti cukru, ismaisyti ir pastatyti ant vyrikles
2. suplakame kiausinius su miltais, ipilame pora samteliu silto pieno is puodo ir gerai suplakame, kad nebutu gumuliuku, si misinuka ipilame jau i karsta piena, ir pastoviai maisome kad neprisviltu, kai atsiranda pirmieji burbuliukai piena isjunkti, jokiu budu nevirti toliau. Kremas gatavas
3. Kol kremas alsals, skarda butinai istepti vandenuku (kad tesla nesusitrauktu)tesla iskociojame apie 3-4 mm skardos didzio, biski prispaudziame prie skardos subadoma sakute (kad pusliu dideliu nebutu) ir kepti
Kepame ikaitintoje orkaiteje apie 220 karscio, ir apie 20min.
Jej liks teslos, ja reikia uzsaldyti ir galima bus veliau panauduoti kaip saldiems patiekalams taip ir suriems
4. I pieno misini imaisyti vanilini cukru
5. Sviesta kambario temperaturos suplakti iki purumo
6. po truputi dieti pieno misini ir plakti, kol visa mase kartu sujungsite su sviestu, kremas turi buti purus ir baltas
7. sutepama, kad geriau teptusi, dekite lygia puse i virsu (negrublieta)
8. Ziurekite pilnai video ir viskas bus aisku
SKANAUS !

P.S atsiprasau uz klaidas blush2.gif
Papildyta:
Dar radau receptuka NAPOLEONO su grietine, kuris gaminamas is dvieju rusiu kremo ir labai plonyciu lakstu, ju apie 20 vnt. bigsmile.gif
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 14 sausio 2012 - 18:40
erikiuxxx, dabar kaip tik gaminu si tavo pasiulyta Napoleona, matysim kas gausis, bet pataisyk receptelyje klaida - kreme ne 4 stiklines, o 4 valgomi saukstai miltu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eda.dita: 11 sausio 2012 - 16:57