Įkraunama...
Įkraunama...

Mano geriausias Napoleonas

QUOTE(Aurore_ @ 2012 08 14, 10:26)
Sveikos, Napoleonų mėgėjos ir kepėjos,

Dar kartą grįžtu pas jus su klausimu - gal turite kokių patarimų, kaip padaryti, kad tortas nebūtų kreivas, kad jo viršus išeitų tiesus? Ar jūs sutepusios lakštus juos kiek paspaudžiate?

Nes man nors tu ką vis koks nors įdubimas išeina torto viduryje smile.gif O nenorėčiau, kad jis būtų...

Beje, kaip lengvai lakštus apipjauti, kad būtų apvalios formos?


Nelygus napoleono lakštas man gaunasi tik is vienos pusės, kita būna lygi, tai aš tepu lakštus nelygia puse į apačią ir viskas. Plius formą jų išpjaunu dar prieš kepant, tada jau iškepa lygūs.
Slėgti aš nieko neslėgiu tikrai, nes ištrykštų kremas. Sutepu, papuošiu ir laukiu. Ir be abejo viską darau ant lygaus pagrindo, t.y. ant kokios lentutės. Jokiu būdu ne ant lėkštės, tada tikrai jaunasi įdubimas.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2012 08 14, 15:23)
sutepta torta reiketu paslegti,tada gausit lygu torto virsu 4u.gif

Niekada neslegiu šio torto ir viskas gerai gaunasi.Sutepinėju taip, kad lygią dalį dedu į viršų ir uždėjusi truputėli prispaudžiu, o apsipjausto jis irgi labai gerai. Mano paskutinis "Napalionas"
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo absonata: 18 rugpjūčio 2012 - 19:45
QUOTE(absonata @ 2012 08 18, 20:39)
Niekada neslegiu šio torto ir viskas gerai gaunasi.Sutepinėju taip, kad lygią dalį dedu į viršų ir uždėjusi truputėli prispaudžiu, o apsipjausto jis irgi labai gerai. Mano paskutinis "Napalionas"
user posted image

Nuotraukytes nerodo ax.gif
Atsakyti
esuprantu, kodėl nerodo g.gif
Keliu dar kartą ir dar įkelsiu kelias nuotraukas savo gamintų "Napaliono" tortų.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(absonata @ 2012 08 19, 08:30)
esuprantu, kodėl nerodo g.gif
Keliu dar kartą ir dar įkelsiu kelias nuotraukas savo gamintų "Napaliono" tortų.
[img]

Atrodo labai skaniai, tai mano vyro pats megstamiausias tortas, bet jis man vienas is sunkesniu, laksteliai traukiasi kepant, nelygus...nu zodziu,o jus dar sugebat mase ji aptraukt, super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2012 08 19, 21:33)
Atrodo labai skaniai, tai mano vyro pats megstamiausias tortas, bet jis man vienas is sunkesniu, laksteliai traukiasi kepant, nelygus...nu zodziu,o jus dar sugebat mase ji aptraukt, super thumbup.gif


O man jis kažkaip visai paprastai pasidaro:)Mano šeimoje jį irgi labai mėgsta, tačiau aš mėgstu vis ką nors naujo išbandyti, tai retai kada jį bekepu blush2.gif
Atsakyti
Kalėdoms kepiau "Napoleoną iš vaikystės". Iš parašytos normos, man gavosi du tortai. Bet buvo super, užteko dviem dienom ir buvo nerealiai skanūs. Nors darbo daug, bet buvo verta. wub.gif Ir pats tortas šlapias, o ir užtekdavo tik gabaliuko, nes labai sotu thumbup.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rossa: 21 rugpjūčio 2012 - 17:18
QUOTE(absonata @ 2012 08 19, 08:30)
esuprantu, kodėl nerodo g.gif
Keliu dar kartą ir dar įkelsiu kelias nuotraukas savo gamintų "Napaliono" tortų.
user posted image
user posted image
user posted image

kaip skaniai atrodo niam niam biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

kepiau antra Napoleona ir man visgi neaišku vienas klausimas dėl kremo. Aš gaminu su sviestu. Tai tas kiaušiniė plikyta dalis man gaunasi gerai, bet va tas sviestas ir jo plakimas... Darau taip - atšildau sviestą iki kambario temperatūros (palaikau kambaryje gana ilgai kad labai minkštas taptu) tada plaku blenderiu su šluotele ir man jis pabąla, bet kad išsipūstu ir būtu labai purus nesigauna g.gif Gal gali kas apibūdinti kaip tas sviestas atrodo išplaktas, kad suprasčiau, kad tikrai jau galima abi dalis sumaišyti kartu?Šį kartą plakiau tikrai nemažai tą kremą, bet vistiek gavosi tokia vienalyte balta bet nepasakyčiau kad labai puri ? g.gif
Dėkui iš anksto jei kas atsakys ir jei kas suprato ko noriu paklausti ax.gif Tortas bus ragaujamas ryt, bet man dėl jo abejonės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latte: 06 rugsėjo 2012 - 17:11
Liuks receptas, puikiai pavyko, nefotografavau, nes kreivas gavosi blush2.gif , bet greit pilve issitiesino smile.gif

http://www.abc.net.a...es/s2985705.htm
Atsakyti
gal kas zinote kur yra receptas "Vienuoliu Napoleono" berods Cipsiuko?Temu nuorodoj neatidaro,kazkada kepiau labai patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gedimine @ 2012 09 08, 13:50)
Liuks receptas, puikiai pavyko, nefotografavau, nes kreivas gavosi  blush2.gif , bet greit pilve issitiesino smile.gif
http://www.abc.net.a...es/s2985705.htm

Gal būtų galima lietuviškai? blush2.gif
Atsakyti