Įkraunama...
Įkraunama...

Folio rūgštis nėštumo metu

Ar yra skirtumas kokią folio rūgštį vartoti? Ar reikia vartoti ją atskirai, ar galima kartu su kitais vitaminais, nes vartoju Doppel Herz magnis + B grupės vitaminai + folio rūgštis.
Atsakyti
Aš geriu tik folio rūgštį 400 smile.gif
Atsakyti
Negėriau, nes ji man sukeldavo viduriavimą
Atsakyti
Tik suzinojusi pradejau ja vartoti thumbup.gif
Atsakyti
Man truputį kraupu girdėti tokius pasisakymus, kad anksčiau niekas negėrė ir viskas buvo gerai, va aš neva irgi negėriau ir vaikutis sveikas gimė. Medicina nesustabdomai žengia į priekį, vaikų, o ypač kūdikių mirtingumo procentas padidėjo vos ne 70% lyginant su senove, o jūs sakot, kad niekas nesvarbu... Aišku, galima rizikuoti ir negerti folio rūgšties (sutaupysit keletą litų, sėkmė!), bet jei mažiukas turės stuburo problemų, kaži ar savęs paskui nekaltinsit... Folio rūgštis geriama ne tam, kad tikrai būtų sveikas kūdikis, o tam, kad sumažėtų tikimybė jam būti nesveikam, tai nereiškia, kad negeriant bus nesveikas, bet kad geriant bus didesnė tikimybė būti sveikam.

Na ir susakiau.

Nežinau, man naujos gyvybės pradėjimas yra didžiulė atsakomybė, netgi pati didžiausia įskaitant vaikučio auginimą, todėl aš darau ir darysiu viską, kas nuo manęs priklauso, kad mažiukas būtų sveikas.
Atsakyti
Sveikos,kita met norim "gaminti" maziuka;) ir dabar galvoju noriu pradeti gerti pries tai folio rugsti,bet galvoju jeigu nepavyks is pirmo karto ar galiu ja gerti toliau ar padaryt pertrauka ar nieko tokio jeigu viskas uztruks ir teks gerti kokius metus??
Atsakyti
QUOTE(ShihTzu @ 2013 12 06, 23:38)
Sveikos,kita met norim "gaminti" maziuka;) ir dabar galvoju noriu pradeti gerti pries tai folio rugsti,bet galvoju jeigu nepavyks is pirmo karto ar galiu ja gerti toliau ar padaryt pertrauka ar nieko tokio jeigu viskas uztruks ir teks gerti kokius metus??

Tikrai nieko tokio, folio rūgštis yra maisto papildas, o ne vaistas, tai galit ramiai visus metus gerti, tikrai nepakenks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlet12 @ 2013 11 13, 13:43)
Man truputį kraupu girdėti tokius pasisakymus, kad anksčiau niekas negėrė ir viskas buvo gerai, va aš neva irgi negėriau ir vaikutis sveikas gimė. Medicina nesustabdomai žengia į priekį, vaikų, o ypač kūdikių mirtingumo procentas padidėjo vos ne 70% lyginant su senove, o jūs sakot, kad niekas nesvarbu... Aišku, galima rizikuoti ir negerti folio rūgšties (sutaupysit keletą litų, sėkmė!), bet jei mažiukas turės stuburo problemų, kaži ar savęs paskui nekaltinsit... Folio rūgštis geriama ne tam, kad tikrai būtų sveikas kūdikis, o tam, kad sumažėtų tikimybė jam būti nesveikam, tai nereiškia, kad negeriant bus nesveikas, bet kad geriant bus didesnė tikimybė būti sveikam.

Na ir susakiau.

Nežinau, man naujos gyvybės pradėjimas yra didžiulė atsakomybė, netgi pati didžiausia įskaitant vaikučio auginimą, todėl aš darau ir darysiu viską, kas nuo manęs priklauso, kad mažiukas būtų sveikas.


Tikriausiai turejai omeny, kad kudikiu mirtingumas sumazejo 70%, o ne padidejo mirksiukas.gif

O siaip as irgi uz tai, kad folio rugstis turetu buti geriama jau planuojant nestuma, nes vis tik organizmui reikia truputi laiko, kol jis koki nors vartojama produkta pasisavina. Todel pati pradejau foli gerti nuo planavimo pradzios. Bet kadangi pastojau jau antra planavimo men., tai taip isejo, kad pradejau foli vartoti apie 1 men. pries pastojima.
Taip panasiai ir pirmo nestumo metu man isejo.

Visoms lengvo nestuke.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif Vat ir man kilo vienas klausimukas gal kas atsakys smile.gif pradejau gerti Pregnacre conception tabletes planuojant nestuma smile.gif Dar liko tableteliu 2 savaitems smile.gif Vyras uzsake Elevit vitaminu nesciajai, tai va man dabar idomu... blink.gif Sakoma garsiai, kad visus 3 pirmus menesius reiketu vartoti folio rugsti, jei viskas gerai ir negresia persileidimu uztenka pilnai 1 tabletes per diena 400 mg. O jei as pradeciau dabar vartoti 2 savaiciu nestume Elevit maisto papilda- vitaminus kuriuose yra visko pilna ir plius folio rugsties 800 mg. Ar nebutu nuo to blogiau???? g.gif Nes ko teko klausti is draugiu tai visos dejavo, jog reiketu 3 menesius vartoti tik folio rugsti o tada jau vitaminus skirtus nesciai doh.gif Gal kas yra susidure su sia situacija ( ankstesniais nestumo metais 2 vartojau folio rugsti o tada vitaminus likusius iki gimdymo menesius smile.gif Si karta noreciau pradeti vartoti visavercius vitaminus iki pat gimdymo visus 9 menesius smile.gif nestuke.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(KLIPSIUKE @ 2014 01 08, 03:19)
Labukas smile.gif  Vat ir man kilo vienas klausimukas gal kas atsakys smile.gif pradejau gerti Pregnacre conception tabletes planuojant nestuma smile.gif Dar liko tableteliu 2 savaitems smile.gif Vyras uzsake Elevit vitaminu nesciajai, tai va man dabar idomu... blink.gif  Sakoma garsiai, kad visus 3 pirmus menesius reiketu vartoti folio rugsti, jei viskas gerai ir negresia persileidimu uztenka pilnai 1 tabletes per diena 400 mg. O jei as pradeciau dabar vartoti 2 savaiciu nestume Elevit maisto papilda- vitaminus kuriuose yra visko pilna ir plius folio rugsties 800 mg. Ar nebutu nuo to blogiau???? g.gif Nes ko teko klausti is draugiu tai visos dejavo, jog reiketu 3 menesius vartoti tik folio rugsti o tada jau vitaminus skirtus nesciai  doh.gif  Gal kas yra susidure su sia situacija ( ankstesniais nestumo metais 2 vartojau folio rugsti o tada vitaminus likusius iki gimdymo menesius smile.gif Si karta noreciau pradeti vartoti visavercius vitaminus iki pat gimdymo visus 9 menesius smile.gif nestuke.gif  blush2.gif



Planuojam antrą leliuką. Su pirmu gėriau folio rūgštį 400 mg., dabar ginė liepė gerti 800, atseit pasikeitusios rekomendacijos, arba Elevit, nes ten folio rūgšties 800 mg. Tai vat ir nežinau, kaip iš tikrųjų reikia, pasimečiau smile.gif
Atsakyti
Damutes, o kur forume galeciau rasti tema, kur mamytes parduoda likuti folio rugsties? Man liko gerti pora trejeta savaiciu o baigiasi ir neapsimoka pirkti naujos pakuotes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pipirine @ 2014 01 17, 11:55)
Damutes, o kur forume galeciau rasti tema, kur mamytes parduoda likuti folio rugsties? Man liko gerti pora trejeta savaiciu o baigiasi ir neapsimoka pirkti naujos pakuotes  smile.gif


Forume negalima dalintis maisto papildais
Atsakyti