Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Folio rūgštis nėštumo metu
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4
vanilliuke
Ar yra mamyciu,kurios negere folio rugsties nestumo metu ir ar sveiki vaikuciai gime?
Esu girdejusi,kad ja privaloma gerti pirmus 3men. nuo nestumo pradzios.
Pas mane situacija tokia,kad pas gine apsilankiau pirma karta jau 8sav nescia ji man israse vitaminu nesciosioms,as juos pageriau koki menesi nu gal biski ilgiau,nes vis pamirsdavau laiku juos isgerti verysad.gif
po to pakartojau kursa vitaminu gal kokiam 5menesi,o dabar prisiskaiciau visokiu baisybiu del tos folio rugsties ir labai nerimauju del vaikelio sveikatos Verkia verysad.gif man dar liko 2menesiai iki gimdymo,gal vertetu dabar pagrerti folio rugsties??
Beje kraujo tyrimai buvo daryti 3kartus,atsakymai bumo geri,tai gal man visai neverta pergyventi???
ciuke
QUOTE(vanilliuke @ 2010 01 19, 13:04)
Ar yra mamyciu,kurios negere folio rugsties nestumo metu ir ar sveiki vaikuciai gime?
Esu girdejusi,kad ja privaloma gerti pirmus 3men. nuo nestumo pradzios.
Pas mane situacija tokia,kad pas gine apsilankiau pirma karta jau 8sav nescia ji man israse vitaminu nesciosioms,as juos pageriau koki menesi nu gal biski ilgiau,nes vis pamirsdavau laiku juos isgerti  verysad.gif
po to pakartojau kursa vitaminu gal kokiam 5menesi,o dabar prisiskaiciau visokiu baisybiu del tos folio rugsties ir labai nerimauju del vaikelio sveikatos Verkia  verysad.gif  man dar liko 2menesiai iki gimdymo,gal vertetu dabar pagrerti folio rugsties??
Beje kraujo tyrimai buvo daryti 3kartus,atsakymai bumo geri,tai gal man visai neverta pergyventi???
*

Taip, negeriau, tik pradejau gerti apie 2-a men Elevit, kuriuose matyt yra folio. Vaikutis thumbup.gif wub.gif
Dabar geriu nuo 6-tos savaites kai tik paskyre gydytoja.
Neskaitykit baisybiu.
Veni
Dažnai mamytės sužino, kad laukiasi vėliau ir vienos geria folinę, kitos - ne. Ne vien nuo to priklauso vaikučio vystymasis, geriau nestresuok, tikėkis geriausio ir augink savo bumbulėlį 4u.gif Viskas bus gerai 4u.gif
*Lialia*
As pradejau gerti filio rugsti vos tik suzinojau kraujo tyrimus, kad laukiuosi. Folio rugstis, kaip man aiskino gyd. reikalinga kad vaikuciui geriau vystytusi stuburiukas, per pirmus 3 men. Paskui galima nevartoti folio rugsties arba gerti visa nestuma. Taciau folio rugstis taip pat vartojama, kad besilaukiancios kraujas pasisavintu geriau gelezi ir kt naudingas medziagas. Bet kaip minejai, kad tavo kraujo tyrimai yra geri, tai manau viskas yra thumbup.gif . Bet as tavo vietoj vistiek pradeciau vartoti folio rugsti smile.gif
ausra37
sveikutes 4u.gif
Foline rugsti as geriau pries pastojant 3-4 menesius ir pastojus dar 16 savaiciu mirksiukas.gif wub.gif zinau, kad turi reiksme vaikiuko nervinem lastelem (atrodo) smile.gif bet kaip yra istikruju ir ar reikia gerti pasako gine thumbup.gif
Ramaus nestuke.gif
vanilliuke
aciu jums mamytes 4u.gif ,jau nurimau,nes ir pati mamos klausiau,visu isklausinejau,tai visi tik nuramino,kad nera ko per daug jaudintis ir tikiu,kad mum viskas yra gerai
eglieska
man tai gydytoja patare net 2-3 men pries planuojama pastojima gerti. kitos negeria, neplanuotai pastoja ir buna viskas ok. folio rugsties BUTINYBE yra labai ispusta. aisku ji vartojant pagereja vystymasis, bet akivaizdu, kad viskas buna tvarkoj, jei jos ir negeri ax.gif
1rma
as nevartoju smile.gif pasiskaiciau, kad ji labiausiai reikalinga iki kol uzsidaro kazkoks ten kanalas (tingiu dabar konkrecios informacijos ieskot), tai man jau siaip ar taip buvo per velu. laikausi nuomones, kad toji folio rugstis geras turbut daiktas, bet ne tiek, kad be jos vaikutis nesivystytu smile.gif

vis pamirstu paklausti mamos, ar ji ja vartojo. smile.gif kazkaip man atrodo, tai siu laiku "ismislas". reiktu paieskot kokiu tyrimu, kokie ten skirtumai tarp tu, kurios vartojo folio rugsti ir tarp tu, kurios nevartojo
Lendreja
Suzinojau, kad laukiuosi 5sav. israse folio rugsti sake gerti iki 3men. o paskui nutrauti nes neturi po to jokios itakos vaikeliui, nuo 3men. israse vitaminu nesciosioms. Gyditoja sake, kad anksciau ant folio rugsties rase, kad nestumo metu vartoti draudziama... taip kad cia nelabai senei atliktu tyrimu isvados kad tai naudinga ir jos israsomos visoms besilaukiancioms. Nemanau kad verta pergyvent ir dabar pradet gert verciau megaukis paskutineis nestuke.gif men.
Kam
Sveiki, su pirmu nestumu foli emiau gert gal nuo 8sav, o si nestuma foli pradejau gert dar pries pastojant, pirmas nestumas ir vaikelis be jokiu nemaloniu siurprizu ir dabar tikiuosi to paties
asareja
jum dabar 10savaiciu nestuke.gif
folio rugsti pradejau gert pries savaite, daktare sake, kad uzteks dar pora sav.pavartot . ir jokiu vitaminu neisrase, sake geriau valgyt daug vaisiu darzoviu ir sveiko maisto - efektyviau uz visus vitaminus smile.gif
Manau ji teisi 100 proc. thumbup.gif
nesijaudinkit, musu tetu ar seneliu laikais nebuvo jokios folio rugsties ar pan. ir sveiki visi uzaugo:4u:
Kam
QUOTE(asareja @ 2010 01 27, 21:40)
jum dabar 10savaiciu  nestuke.gif
folio rugsti pradejau gert pries savaite, daktare sake, kad uzteks dar pora sav.pavartot . ir jokiu vitaminu neisrase, sake geriau valgyt daug vaisiu darzoviu ir sveiko maisto - efektyviau uz visus vitaminus  smile.gif
Manau ji teisi  100 proc.  thumbup.gif
nesijaudinkit, musu tetu ar seneliu laikais nebuvo jokios folio rugsties ar pan. ir sveiki visi uzaugo:4u:
*

Tik tarp kitko, o kur seis laikais ir dar ziemos metu rast padoriu darzoviu ar vaisiu. Manau nera tokiu. Gi ne pavasaris ar vasara, va tada tai tikrai geriausi vitaminai pas mociute sode ar kaime, o ziema manau nieko naudingo nenusipirksim smile.gif
Trixsė
QUOTE(asareja @ 2010 01 27, 19:40)
*

musu tetu ir seneliu laikais nebuvo tokio oro uzterstumo ir tokiu prekiu su pilnais E,tai manau todel ir reikia dabar organizmus stiprinti papildomai
Betce
mes planuojam leliu,tai as jau dvi savaites geriu foline,o vyras irgi geria vitaminus. Tuo labiau,kad foline nekenkia ir jos nepadauginsi tai kodel nepagerti mirksiukas.gif
mamakarolina
turiu beveik nauja pakuote HEALTHILIFE FOLIO RŪGŠTIES, 90 TABLEČIŲ smile.gif IŠGERTOS TIK KELIOS 4u.gif

Galiu parduoti už simbolinę kainą smile.gif

Vilniuje 4u.gif

jei ką sudomins, parašykit į až mirksiukas.gif
inetukea
kaj suzinojau kad laukiuosi nestuke.gif buwo 7 sav. ginekologe liepe gerti folio rugsti iki pat nestumo pabaigos..taciau as pageriau gal kokius 2 men ir nustojau nes wis pamirsdavau..taip ir nebegeriu nes ir be folio rugsties wisokiu kitokiu vitaminu priliepe gerti, taj man atrodo kad ta folio rugstis dideles reiksmes neturetu sudaryti g.gif tikiuosi kad wiskas bus gerai, nes kiek girdejus esu, taj dauguma ta folio rugsti geria tik 3-is men nuo nestumo pradzios rolleyes.gif
Elita2010
Norėjau Jūsų paklausti, o kaip jaučiates išgėrę folio? Man po kelių minučių pradėda,nežianu kaip pasakyti,tarsi pykina. Negerai man eina blink.gif
ramunejustinas
jo, as ir pastebejau, kad ir mane pykina isgerus folio rugsties.tai dabar stengiuosi isgerti pries miega.nes kai gerdavau ryte, tai labai daznai budavo, kad viskas keliaudavo i klozeta unsure.gif
~Beauty~
QUOTE(asareja @ 2010 01 27, 21:40)
....... daktare sake, kad uzteks dar pora sav.pavartot . ir jokiu vitaminu neisrase, sake geriau valgyt daug vaisiu darzoviu ir sveiko maisto - efektyviau uz visus vitaminus  ...........

... tik ne tie vaisiai ir daržovės, kurie yra mūsų parduotuvėse schmoll.gif
kaip laukiu vasaros, kai galėsiu sode pasiskinti daržovių, uogų... bigsmile.gif

Prieš nėštumą gėriau folinę daugiau nei 3 mėnesius, gerdavau po 400 mg, dabar geriu po 800 mg (taip liepė ginė) 4u.gif
vanesa9
sveikutes. siandien NT parode II clap.gif tai siandien lygiai 4 savaiteles mum nestuke.gif pas gine eit anksti bet noriu ta folio rugsti gert tai gal galit patart kokia reikia pirkt? nes man pirmas nestuke.gif tai nezinau kokia pirkt blush2.gif 4u.gif
simute19
Kadangi buvau naujai jaunai iskepta mamyte, nesusimasciau kad reikia gerti toki dalyka, nebuvau girdejusi g.gif Lietuvos daktarele atsake, kai as paklausiau apie vitaminus, sako nebutina kaip pati nori. Na ir nusipirkau Mamavit atrodo, geriau ne kas diena bet gal kas antra blush2.gif
O atskridusi i Airija, istyre man kraujuka, rado mazakraujyste, ir israse ta foline, ir dar kitokiu. Kraujukas greit susitvarke, vaikutis gime sveikas kaip ridikas thumbup.gif
O dabar neuzilgo pirksiu vel, pradesiu nuo pradziu, jei ne kiekviena bent kas antra diena isgersiu, geriau nei nieko ax.gif
~Beauty~
QUOTE(vanesa9 @ 2010 02 08, 23:24)
sveikutes. siandien NT parode II  clap.gif tai siandien lygiai 4 savaiteles mum  nestuke.gif  pas gine eit anksti bet noriu ta folio rugsti gert tai gal galit patart kokia reikia pirkt? nes man pirmas  nestuke.gif  tai nezinau kokia pirkt  blush2.gif  4u.gif
*

sveikinu thumbup.gif
Folinę rūgštį gali gerti bet kokios firmos (aš geriu Healthilife), svarbu, kad būtų 400 mg tabletė mirksiukas.gif (jeigu reikės daugiau mg, ginė pasakys...)
vanesa9
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 02 09, 08:15)
sveikinu thumbup.gif
Folinę rūgštį gali gerti bet kokios firmos (aš geriu Healthilife), svarbu, kad būtų 400 mg tabletė mirksiukas.gif (jeigu reikės daugiau mg, ginė pasakys...)
*

aciukas wub.gif begsiu i vaistine pirktis 4u.gif
L'aurora
negeriau ir negeriu. kasdien suvalgau po sauksta biciu duoneles. joje yra folio rugsties ir kitu vitaminu. siaip kazkur skaiciau, kad melionuose yra.
rivje
Neklausiau jokiu daktariu nors ir liepe gerti folio rugsti as jos net neparagavau o dabar jauu esu 36 savaiciu ir man tos nesamones neprireike, mat kaip daktare pasake, kad folio rugstis apsaugo nuo apsigimimu tai isejusi is kabineto suplesiau recepta, siaip logiskai pasmascius tai tik dar viena farmacininku pagaule padedant daktarams prisiviioti kuo daugiau klientu, teisingai cia viena nare sake jog musu proteviai augo ir uzaugo sveiki be jokios folio rugsties ax.gif o siaip daugiau vartoti reikia darzoviu, vaisiu ir kitu sveiku dalyku ir kudikis bus sveikas ir stiprus. Stai as pati turiu igimta mazakraujyste ir visa nestuma maitinuosi juodu sokoladu bei ivairiomis darzovemis bei vaisiais, ir rezultatas = stiprus kraujas ir sveika nestuke nestuke.gif
Betce
QUOTE(rivje @ 2010 02 11, 10:11)
Neklausiau jokiu daktariu nors ir liepe gerti folio rugsti as jos net neparagavau o dabar jauu esu 36 savaiciu ir man tos nesamones neprireike, mat kaip daktare pasake, kad folio rugstis apsaugo nuo apsigimimu tai isejusi is kabineto suplesiau recepta, siaip logiskai pasmascius tai tik dar viena farmacininku  pagaule padedant daktarams prisiviioti kuo daugiau klientu, teisingai cia viena nare sake jog musu proteviai augo ir uzaugo sveiki be jokios folio rugsties  ax.gif  o siaip daugiau vartoti reikia darzoviu, vaisiu ir kitu sveiku dalyku ir kudikis bus sveikas ir stiprus. Stai as pati turiu igimta mazakraujyste ir visa nestuma maitinuosi juodu sokoladu bei ivairiomis darzovemis bei vaisiais, ir rezultatas = stiprus kraujas ir sveika nestuke  nestuke.gif
*

Labai geras poziuris i savo vaikeli doh.gif doh.gif Tikiuosiu tu tas darzoves ir vaisiu is savo darzo valgai,jei jose yra vitaminu,nes pardotuvinesi nei su ziburiu nerasi mirksiukas.gif
aneta85
Mes vaikuti planavom, taigi pries bandant pastot buvau nuejus pas gyd. konsultacijai. Ji rekomendavo pagert foline rugsti (mokejau apie 20lt berods). Sake geriausiai pagert 3men iki pastojimo ir 3men jau pastojus. Taip isejo kad is pirmo karto ir pastojau smile.gif Dar sake kad foline rugstis mazina apsigimimo pavoju. Gime sveikas ir grazus berniukas smile.gif
dorblue
QUOTE(reduxe @ 2010 01 28, 13:00)
mes planuojam leliu,tai as jau dvi savaites geriu foline,o vyras irgi geria vitaminus. Tuo labiau,kad foline nekenkia ir jos nepadauginsi tai kodel nepagerti mirksiukas.gif
*

mes irgi pradejom planuoti, gine sake, kad nepakenks, maiste neva maza tos rugsties, bet dabar mazdaug 3 men. geriu, bet dar nepastojau g.gif o dar ir su sveikata kazkas pasdare, nu ziuresim ax.gif
as pirkau irgi healthhilife 90 tabl. bet man labai patiko kaina, tik ~8Lt 4u.gif
vaisiai ir darzoves gal gerai, bet as irgi del ju vertes, turiu abejoniu, taciau mes neturim pasirinkimo! nes vasara bandziau auginti savo darzoviu, tai ka jus manot agurkai neauga be tokiu ir tokiu trasu, pomidorus uzpuole ir "surijo" maras, trasu irgi reikia, tai va nenuostabu, dar reikia dziaugtis, kad atveza smile.gif nes kai pati pabandai uzauginti, tai pamatai koks musu tu lietuvisku darzoviu trumpas laikas smile.gif
Betce
QUOTE(dorblue @ 2010 02 11, 11:21)
mes irgi pradejom planuoti, gine sake, kad nepakenks, maiste neva maza tos rugsties, bet dabar mazdaug 3 men. geriu, bet dar nepastojau g.gif o dar ir su sveikata kazkas pasdare, nu ziuresim ax.gif
as pirkau irgi healthhilife 90 tabl. bet man labai patiko kaina, tik ~8Lt 4u.gif
vaisiai ir darzoves gal gerai, bet as irgi del ju vertes, turiu abejoniu, taciau mes neturim pasirinkimo! nes vasara bandziau auginti savo darzoviu, tai ka jus manot agurkai neauga be tokiu ir tokiu trasu, pomidorus uzpuole ir "surijo" maras, trasu irgi reikia, tai va nenuostabu, dar reikia dziaugtis, kad atveza smile.gif nes kai pati pabandai uzauginti, tai pamatai koks musu tu lietuvisku darzoviu trumpas laikas smile.gif
*

tai mes irgi valgom daug tu pirktiniu vaisiu ir darzoviu,abu labai megstam,bet vitaminu irgi reikia pagerti,nes nebegyvenam taip kaip musu seneliai sveikoj aplinkoj su sveiku maistu mirksiukas.gif
rivje
QUOTE(reduxe @ 2010 02 11, 12:51)
Labai geras poziuris i savo vaikeli doh.gif  doh.gif  Tikiuosiu tu tas darzoves ir vaisiu is savo darzo valgai,jei jose yra vitaminu,nes pardotuvinesi nei su ziburiu nerasi mirksiukas.gif
*

Tai zinoma, nevisos kvailos kaip atrodom, vasara tai ka patys uzauginame konservuojame arba saldome ziemai (kaip mama moke nuo seno), gaila kad ne vienkiemyje gyvename, nes kai pasidomi kuom maitiniesi tai ir mesa pats uzsimanai auginti bigsmile.gif . Siaip tai geriausi vitaminai tai - tai ka pats prisirenki per vasara/rudeni, nes vaistinese pirkti vitaminai sintetika viena, tad jums pacioms rinktis ka valgyti o ko ne. tongue.gif Tapkitko ko jus norit gyvendami treciarusioje salyje cia tai kas naturalu parduotuveje neimanoma ipirkti, doh.gif o stai nuvykus kad ir i antraruse sali ir kad ir i ta pacia maksima (Lenkijoje vadinasi "REAL") viskas visiskai kitaip ir agurko skonis visiskai kitok nei lietuvisko... mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dorblue @ 2010 02 11, 13:21)
nes vasara bandziau auginti savo darzoviu, tai ka jus manot agurkai neauga be tokiu ir tokiu trasu, pomidorus uzpuole ir "surijo" maras, trasu irgi reikia, tai va nenuostabu, dar reikia dziaugtis, kad atveza smile.gif nes kai pati pabandai uzauginti, tai pamatai koks musu tu lietuvisku darzoviu trumpas laikas smile.gif
*

Na mes tai anksti pavasri nurugstiname zeme ir pritresiame meslu, kad ir ne tokios darzoves ir vaisiai kaip parduotuveje, bet skonis naturalenis ir bent jau zinai kad valgai sveikas darzoves.
Papildyta:
QUOTE(dorblue @ 2010 02 11, 13:21)

*

Jeigu uz tokia maza kaina tiek daug tableciu, tai kokia ju sudetis?
LauraZ.

nesvarbu, kaip busimosios mamytes nusprendzia, teisybe yra viena - moksliniai tyrimai, daugelis ju kartoti visai neseniai, yra irode, kad folines rugsties vartojimas pirmuosius tris menesius (ir pries pastojima) mazina nervines bei slapimo - lytines sistemos apsigimimu dazni (iki to laiko ir formuojasi nervinis vamzdelis, is kurio vystosi minentos sistemos). Tai, kad vaikelis gime sveikutelis, mamai jokios folines rugsties nevartojant - be abejo, daznas ir suprantamas dalykas, nes apsigimimu tikimybe apskritai yra nedidele

puiki nuoroda apie naujausia informacija (anglu kalba) 4u.gif
http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/scotland/8232089.stm
smint
QUOTE(rivje @ 2010 02 11, 22:05)
Jeigu uz tokia maza kaina tiek daug tableciu, tai kokia ju sudetis?
*

O tai tavo nuomone tik brangus vitaminai gali buti geri? doh.gif
vitab
QUOTE(Elita2010 @ 2010 02 03, 14:39)
Norėjau Jūsų paklausti, o kaip jaučiates išgėrę folio? Man po kelių minučių pradėda,nežianu kaip pasakyti,tarsi pykina. Negerai man eina  blink.gif
*

QUOTE(ramunejustinas @ 2010 02 03, 15:14)
jo, as ir pastebejau, kad ir mane pykina isgerus folio rugsties.tai dabar stengiuosi isgerti pries miega.nes kai gerdavau ryte, tai labai daznai budavo, kad viskas keliaudavo i klozeta unsure.gif
*

Nežinau ar nuo folinės rūgšties, ar nuo paties nėštumo (jei taip galima išsireikšt blush2.gif g.gif ), bet mane irgi pykina... Bet pykina ne tik ryte (po pusryčių išgėrus tą rūgštį), bet apskritai, praktiškai po kiekvieno valgio pykina verysad.gif Gin'ė sako, kad taip turi būti pirmo trimestro metu g.gif paskui turi praeiti... Na, žiūrėsim...
Nešiojant pirmą vaiką tik pora kartų vemtelėjau doh.gif Laukiantis antro - tvarkingai, tik iki 13 sav. pykino ir tik rytais (vadovėlinis variantas) lotuliukas.gif Na, o dabar... kažkokia "bileberda" blink.gif
aaasaule
vitab,ir mane pykino,bet dabar viskas taisosi po truputy,su pirmu tiesa nepykindavo taip.
dafniele
folia as pradejau gerti nuo 4men.o kitus vitamus irgi negaliu gerti labai pikina.tai gyd.pasake kad pikina del to kad kraujas geras ir kolkas organizmui papildomu vitaminu nereikia.
sandrijja1980
QUOTE(dafniele @ 2010 03 03, 20:48)
folia as pradejau gerti nuo 4men.o kitus vitamus irgi negaliu gerti labai pikina.tai gyd.pasake kad pikina del to kad kraujas geras ir kolkas organizmui papildomu vitaminu nereikia.
*

nuo 4 menesio folio rugstis jau nebera butina,nes vaikuciui nervu sistema jau yra susiformavusi.rekomenduojama gerti foline rugsti yra pries pradedant vaikeli menesi du abiems partneriams,nestumo metu iki 20 savaiciu.ji yra svarbi nervu sistemos formavimuisi.
Papildyta:
QUOTE(rivje @ 2010 02 11, 11:11)
Neklausiau jokiu daktariu nors ir liepe gerti folio rugsti as jos net neparagavau o dabar jauu esu 36 savaiciu ir man tos nesamones neprireike, mat kaip daktare pasake, kad folio rugstis apsaugo nuo apsigimimu tai isejusi is kabineto suplesiau recepta, siaip logiskai pasmascius tai tik dar viena farmacininku  pagaule padedant daktarams prisiviioti kuo daugiau klientu, teisingai cia viena nare sake jog musu proteviai augo ir uzaugo sveiki be jokios folio rugsties  ax.gif  o siaip daugiau vartoti reikia darzoviu, vaisiu ir kitu sveiku dalyku ir kudikis bus sveikas ir stiprus. Stai as pati turiu igimta mazakraujyste ir visa nestuma maitinuosi juodu sokoladu bei ivairiomis darzovemis bei vaisiais, ir rezultatas = stiprus kraujas ir sveika nestuke  nestuke.gif
*

duok dieve kad viskas tau butu gerai,o as verciau klausau savo gyditojos,nes noriu kad mano mazytis gimtu sveikas,kadangi salygu savo darzoviu pasiaugint neturiu,daug dirbu,tai vienintelia kas man likes dalykas tai pirktiniai vitaminai,ir labai juos vertinu.su pirmu geriau irgi,gime sveikas kaip ridikas.
~Beauty~
Mums 15-ta savaitė ir ginė liepė ir toliau gerti folinę ax.gif Užtat daugiau jokių vitaminų papildomai nereikia 4u.gif
Wild Pearl
sveikutes

zinokit as tai nei su vienu nestumu negeriau folines blush2.gif nezinau.gydytoja nesake nieko apie tai.aisku geriau vitaminus nesciosioms, tai juose yra folines kazkiek tai matyt todel ir papildomai neliepe g.gif
sandrijja1980
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 03 17, 08:36)
Mums 15-ta savaitė ir ginė liepė ir toliau gerti folinę ax.gif Užtat daugiau jokių vitaminų papildomai nereikia 4u.gif
*

tai ir daryk taip kaip tau pasake gyditoja 4u.gif
Tauskute26
As negeriau folio rugsties pirmaisiais menesiais. pradejau tik nuo 20 savaites. tiesiog gydytoja nieko nesake apie ja ir nelabai zinojau kad reikia. kai nuejau pas kita gydytoja tai ji liepe gerti jau kartu su gelezim, nors kraujo tyrimai ir geri. mums jau 35 savaiteles bet jokiu kitu vitaminu nesu gerusi, ir jau nuo 30 savaites negeriu nieko. As manau kad visi sitie vitaminai ir ta folio rugstis yra tiesiog reklama, nereikia tiek pergyventi ir manyti kad del kazkokios tabletes tavo mazuciukui bus kas nors negerai. labiau tikek ir dziaukis nestuke.gif juk tavo pilvuko gyventojui svarbiau geros emocijos, ir pilnaverte mityba. jai tavo organizmui ko prireiks as manau jis paprasys pats mirksiukas.gif
v_alerija
labukas, su pirmu vaikelio negeriau folio rugsties, valgiau darzoves kur yra f.rugsties, suneliui viskas gerai dabar jam beveik 2 metai, ir dabar budama nescia su antru leliuko negeriau f.r. , tyrimai geri smile.gif
sekmes smile.gif
sija8
As folio rugsti geriau nestumo pradzioje. Paskui nutraukiau. O dabar likus 1,5 men iki gimdymo gydytoja vel liepe pradeti gerti kartu su zuvies taukais. thumbup.gif
Wiva
As folio rugsti ir per pirma nestuma, ir per dabartini pradejau gerti nuo 8sav. ir iki 16sav. Paskui pradejau gerti vitaminus nescioms. Juose irgi yra folio rugsties ax.gif
SimonaV
as geriau vitaminus specialiai niescioms velokai,db nutraukiau nezinau toks apetitas ziaurus,kad naktim valgydavau,db 26sav. nestuke.gif ,tai nusipirkau kalci-magni-d3 turbut ,kad gerai jie
SimonaV
QUOTE(Wiva @ 2010 04 26, 15:12)
As folio rugsti ir per pirma nestuma, ir per dabartini pradejau gerti nuo 8sav. ir iki 16sav. Paskui pradejau gerti vitaminus nescioms. Juose irgi yra folio rugsties ax.gif
*

O tau apetito nekelia vitaminai?as geriau,bet kaip ryti pradejau naktimis,gal tas C vitaminas cia taip kele man apetita,nezinau.. g.gif
SimonaV
QUOTE(SimonaV @ 2010 04 26, 15:35)
as geriau vitaminus specialiai niescioms velokai,db nutraukiau nezinau toks apetitas ziaurus,kad naktim valgydavau,db 26sav. nestuke.gif ,tai nusipirkau kalci-magni-d3 turbut ,kad gerai jie
*

Bet gydytoja dar patare ir gelezi gerti 4h begyje,kartu sake negert abieju.Mesos retai valgau,greiciausia gelezies trukumas,tai tenka gerti gelezi smile.gif
Mikoote
Kiek mg folio rugsties jums skyre ginekologas? smile.gif
Man kadangi 6 mg, tai noriu išsiaiškinti ar čia ne per daug unsure.gif
lauramal
QUOTE(Mikoote @ 2010 05 19, 06:28)
Kiek mg folio rugsties jums skyre ginekologas? smile.gif
Man kadangi 6 mg, tai noriu išsiaiškinti ar čia ne per daug unsure.gif

*

na reikia nuo 4 iki 6 mg, tai kaip suprantu, tai yra norma smile.gif
Vaniliniai Ledai
man prioes pastojant skyre 800 , dabar 400 mg
lauramal
QUOTE(Vaniliniai Ledai @ 2010 05 19, 12:55)
man prioes pastojant skyre 800 , dabar 400 mg
*

ne mili gramus tau skyre, o mikro gramus wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.