Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas 7

[quote=ANETELE,2010 01 28, 21:45]
Pasigirsiu ir cia blush2.gif .
Ilgai vargtas mocheriukas blush2.gif .

žiauriai gražus o dar spalvyte wub.gif
Papildyta:
senokai buvau čia beįlindus, bet labai sužavėjo ENARY darbeliai... wub.gif
iš kur pas Tave tiek fantazijos ????
jei jau ką nukopinsiu tai nesupyk blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mausiuke: 05 vasario 2010 - 21:24
Pasirodau ir as savo mocherinuke.
user posted image
P.s. Jei kam patiks nusprendziau parduoti. Ismiera mazdaug tokia: Ugis 170, per klubus 105, per krutine 100 4u.gif
Atsakyti

Spalva kokia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 02 05, 14:27)
Ikisiu nosyte ir cia  ax.gif Pagaliau igyvendinau dar viena savo svajone 4u.gif jusu teismui pilkoji snaige-liemene rolleyes.gif

user posted image

Šauni liemenė thumbup.gif , nepatikėsi bet aš tokią pačią ka tik baigiau tik baltą, beliko tik kalo apdailą padaryt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2010 02 05, 20:00)
Zuviuk  Šauni snaigė-liemenė  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Na ir rodomės liemenę


labai dailiai ismegztas kakliukas thumbup.gif
Atsakyti
Megzta rankinė. Rankinės dydis 25x18x9 cm. Siūlai "Basic" 30% vilnos, 70% akrilinio pluošto. Sunaudota siūlų 150 g. Vidus iš lininės medžiagos, su dviem kišenėmis. Rankinė užsisega su užtrauktuku ir su viršutine saga.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diudas: 06 vasario 2010 - 11:25
QUOTE(diudas @ 2010 02 06, 11:23)
Megzta rankinė. Rankinės dydis 25x18x9 cm. Siūlai "Basic" 30% vilnos, 70% akrilinio pluošto.

wub.gif , aš ir tokios norėčiau. Kažkuriam rankdarbių žurnale mačiau rankinių konkursą, manau pradžia padaryta mirksiukas.gif

O čia mano šviežiai baigtas:

user posted image

user posted image

Siūlai Princesė kažkada IKI akcijos metu pirkti, sunaudojau nepilnai 4.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 02 06, 12:50)
aš ir tokios norėčiau. Kažkuriam rankdarbių žurnale mačiau rankinių konkursą, manau pradžia padaryta


Dėkui 4u.gif . Jau į tą konkursą nusiunčiau kitas tris siūtas ir siuvinėtas rankines, o tik su trimis darbeliais galima jame dalyvauti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diudas: 06 vasario 2010 - 11:55
QUOTE(simre @ 2010 02 06, 11:50)

Siūlai Princesė kažkada IKI akcijos metu pirkti, sunaudojau nepilnai 4.

grazu, o as lygiai tokiu pat siuliuku dabr sau megztuka rakineju:)
Atsakyti
Rodausi ir savo ką tik baigtą liemenę. Su Zuviukiu:) abi kaip susitarę vienodas nusimezgėm biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Liemenės puikios, bet jau rankinė - superinė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Įdomu, kaip ji numegzta-vientisas gabalas ar du gabalai susiūti?? Ir kur tas rankinių konkursas - noriu akis paganyti...
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2010 02 06, 16:42)
Liemenės puikios, bet jau rankinė - superinė  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Įdomu, kaip ji numegzta-vientisas gabalas ar du gabalai susiūti?? Ir kur tas rankinių konkursas - noriu akis paganyti...


Rankinė megzta atkiromis dalimis ir susiūta. O tas konkursas vyksta žurnale "Rankdarbių kraitelė", tačiau konkurso nugalėtojai bus paskelbti kovo ir balandžio mėnesio numeriais, o kolei kas dar nėra išspausdintos dalyvaujančių darbelių nuotraukos
Atsakyti