Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas 7

labai saunus visu darbeliai, melynas sarafanas nuostabus, labai dailiai rastelis ismegztas, labai tvarkingas thumbup.gif wub.gif

o as atsinesu siandien nauja silta liemene mazam zmogeliukui. pabandziau peledziukus thumbup.gif labai smagiai mezgesi, patiko mirksiukas.gif

user posted image

Atsakyti
Labai gražūs pelėdžiukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2010 01 22, 15:30)
na, atejo laikas ir man pasigirti  smile.gif

labai graži suknutė-sarafaniukas 4u.gif , būtų labai įdomu pamatyti kaip atrodo apsirengus g.gif , kokio storio virbalais megzta? kokie siūliukai?
Atsakyti
Lux pelėdukai thumbup.gif
dar ir čia pasivaidensiu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2010 01 22, 16:30)
na, atejo laikas ir man pasigirti  smile.gif


blink.gif labai labai grazu
Papildyta:
ziwiliute, labai idomi liemene
Atsakyti
Pasigirsiu ir cia 4u.gif Mano pirmoji didesnio formato servetele, kitaip sakant pirmas blynas smile.gif Skersmuo gavosi apie 55 cm. smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai grazus jusu visu darbeliai smile.gif noriu pasigirti ir as ax.gif
user posted image
Atsakyti
Tokios pavasariškos darbų spalvos bigsmile.gif
Visi darbukai nuostabūs thumbup.gif
Atsakyti
Ir dar vienas kempiniukas mazyliui ax.gif
user posted image
Atsakyti
Kalbant apie pirstines, atverus reikia sagute prisiuti grazia tada nekrenta tie atvartukai, o siaip jie maiso ax.gif
Atsakyti
aciu visoms ax.gif blush2.gif
desrele-lt labai grazi servetele thumbup.gif as ir apie tokia svajoju, tik neprisiruosiu vis
mime - tavo nerinys labai puosnus thumbup.gif
ausrine261 - tavo darbeliai vaikuciams labai grazus, ypac tas kempiniukas thumbup.gif

as siandien ateinu su kepuriuku tam paciam mazam zmoguciui, megzta is dvigubo siulo, labai silta blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Na ir derlius uzderejo!!! bigsmile.gif Skubu ziureti ir vertinti!
QUOTE(Ligvita @ 2010 01 22, 14:38)
Mažytė naujienytė. Manau ryt ir didesnę naujieną parodysiu
user posted image


Labai man patinka mazuju komplektukai wub.gif Vien jau del to, kad viskas dailiai suderinta, 10 balu thumbup.gif
QUOTE(panelė Prym @ 2010 01 22, 14:51)

O čia boružiukė ant monekenės
user posted image


Boruzuke fantastiska wub.gif Tiek kepuriukas, tiek DIDZIOJI boruzyte, nes kiek matau, visa boruziuota, ne tik kepuriukas wub.gif
QUOTE(Krirma @ 2010 01 22, 16:30)
na, atejo laikas ir man pasigirti

user posted image


Jau apziurejau tuniku temeleje 4u.gif Labai grazu clap_1.gif ir noretusi ant modeliuko paziureti......
QUOTE(Alacka33 @ 2010 01 22, 17:47)

Na ir aš pasigirsiu

user posted image


Mazas zalias elfukas wub.gif Is veiduko matosi, kad kepuryte laaaaabai sauni, patogi ir miela...ka jau cia bepridursi biggrin.gif

QUOTE(ziwiliute @ 2010 01 22, 18:38)

o as atsinesu siandien nauja silta liemene mazam zmogeliukui. pabandziau peledziukus thumbup.gif labai smagiai mezgesi, patiko

user posted image


Nu labai man tie peledziukai patiko (gal rastuka butu galima? blush2.gif ) jau tokia puiki ideja! thumbup.gif Tikiuosi, kad ir mazajam zmogeliukui su tokia liemene bus silta, kaip peledziukui biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(mime @ 2010 01 22, 19:42)

dar ir čia pasivaidensiu
user posted image


Paskutiniu metu jauciu silpnybe nertiems drabuzeliams... Labai, fantastiskai, superiskai puikiai good.gif
QUOTE(desrele-lt @ 2010 01 22, 21:18)
Pasigirsiu ir cia  4u.gif Mano pirmoji didesnio formato servetele, kitaip sakant pirmas blynas  smile.gif Skersmuo gavosi apie 55 cm.
user posted image



Grazi servetuke... GELTONA wub.gif Labai faina! Gal serveteles ir galima vadinti BLYNAIS lotuliukas.gif Bet cia tikrai ne tas "blynas" apie kuri noreta pasakyti liezuvis.gif
QUOTE(ausrine261 @ 2010 01 22, 22:36)


Is zavingai suspaustu lupyciu, galiu pasakyti: tikras damiskas megztukas jaunajai damai biggrin.gif thumbup.gif Gelyte labai pagyvina megztuka rolleyes.gif
QUOTE(ausrine261 @ 2010 01 22, 22:41)
Ir dar vienas kempiniukas mazyliui
user posted image

Oooooooooo!!! Kempiniukas!!!! Kaip man patinka kempiniukas!!!! Net negaliu vertinti objektyviai biggrin.gif Kur yra Kempiniukas, ten viskas liuksusovai thumbup.gif
Atsakyti