Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas 7

Labai gražus visus darbeliai 4u.gif 4u.gif
Pasigirsiu ir aš,savo velikiniais zuikučiais mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2010 02 17, 12:22)


Super wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
MIME- aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=babouziuke,2010 02 15, 21:06]
Mano kepurė 4u.gif

bigsmile.gif eit tu sau kaip graziai sueina virsuje viskas, taip apskaiciuota puikiai thumbup.gif
Atsakyti
labai grazus darbelis 4u.gif
cia mano boleriukai...

user posted image
user posted image
Atsakyti
JOLLYK-labai gražus boleriukai mocherinukai thumbup.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Jolyk labai grazus boleriukai gal butu galima rudojo shemute smile.gif
Atsakyti
Valentinuke, nerealus zuikuciai wub.gif wub.gif wub.gif likau suzaveta wub.gif thumbup.gif

labai grazus ir violetiniais dryziais megztas mergaites kostiumelis wub.gif pasiziuri, tai taip ir norisi mergaites, kad tokius grazius darbelius butu galima daryti ir jais puosti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 17 vasario 2010 - 14:22
Šaunuolės mezgėjos. wub.gif
Atsakyti
Jolyk, kaip tokie groziai padaromi? Gal turi schema? As zalia tokiuose darbuose
Atsakyti
QUOTE(mezgejyte @ 2010 02 15, 19:47)
labai raudona zavi smile.gif

o cia salis

Labai elegantiškas thumbup.gif

QUOTE(babouziuke @ 2010 02 15, 22:06)
Mano kepurė  4u.gif

Labai faina. Koks įdomus, dar nematytas modelis.

QUOTE(editamazoji @ 2010 02 16, 22:45)
Labai norėjau pasirodyti su savo darbelių nuotraukytėm. Ačiū labai labai Enary, kuri turėjo kantrybės ir pabaigė įkelti mano nuotrauką.

Merginos, mezgiau, mezgiau šią žiemą ir nežinau kas pasidarė- stop ir niekaip negaliu prisiversti pabaigti vyrui megztinį. O juk liko tik rankovės... Gėda, bet virbalai tiesiog krenta iš rankų po kelių eilių.  000189.gif

O dar kiek suplanuota buvo sau mezginių. Mano nuorodoje www.fotki.com/editamazoji pamatysite kiek aš šiemet numezgiau, o dar sau norėjau nusimegzti tris megztinius ir ką ir kuras baigėsi  verysad.gif Ar jum kuriai iš mezgėjėlių darbštuolėlių buvo kada taip?

Būna, ir dar kaip. Jeigu užsakymą, tai sukandus dantis pabaigdavau, o sau tai kartais praguli laaaaabai ilgai. Va ir dabar vargsta mano suknelė iki pažastų numegzta, o viršų niekaip nesugalvoju kaip pabaigt. Sugalvojau gal 15 variantų, ir nė vienas man neįtinka doh.gif

QUOTE(Alacka33 @ 2010 02 16, 22:59)
Labai šaunių mezginukų primezgusios wub.gif  wub.gif  wub.gif Šaunuolės  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Kadangi kaklaskarę privatizavo biggrin.gif ,tai nusimezgiau sau skarą ax.gif


Nuostabu wub.gif
Atsakyti
Noriu pasirodyt su savo pirmuoju siek tiek rimtesniu mezginiu. Girtis nera kuo, nes blynas nemazai prisviles unsure.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti