Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbeliai - 8 tema

QUOTE(neducio mamyte @ 2010 03 29, 14:25)
sveikos kokiu papuosimu uzuolaidom sugalvoti?


Kokio stiliaus interjeras g.gif ?
Galima keliais audiniais uzuolaidas kombinuoti, juostelemis, kantukais ir pan.
Atsakyti
interjeras paprastas kambarys jaunatviskas 4u.gif kaip cia pasakius rada maximoj paprastas uzuolaidas ir sugalvojau ant ju patupdyti drugelius ( bazei yra ivairiausiu... wub.gif ) ir patupdyti juos ant ju kazkiek neperdaug
gal yra taip dariusiu? ar neispesios jie man uzuolaidu?
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2010 03 29, 19:49)
interjeras paprastas kambarys jaunatviskas 4u.gif kaip cia pasakius rada maximoj paprastas uzuolaidas ir sugalvojau ant ju patupdyti drugelius ( bazei yra ivairiausiu... wub.gif ) ir patupdyti juos ant ju kazkiek neperdaug
gal yra taip dariusiu? ar neispesios jie man uzuolaidu?


Jei patinka drugeliai, galima ir taip papuosti. Kaip plona audinuka, drugelio uzsegimas su dantukais, tikrai gali pagadinti verysad.gif . Yra magnetukai drugeliu, gelyciu formu, kurios audinio negadins. Jei fantazijos yra, tai galima paciai ka nors padaryti thumbup.gif , bus pigiausia ir graziausia.
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2010 03 29, 18:49)
interjeras paprastas kambarys jaunatviskas 4u.gif kaip cia pasakius rada maximoj paprastas uzuolaidas ir sugalvojau ant ju patupdyti drugelius ( bazei yra ivairiausiu... wub.gif ) ir patupdyti juos ant ju kazkiek neperdaug
gal yra taip dariusiu? ar neispesios jie man uzuolaidu?


Tik prasau neisizeiskite, bet jau tie drugeliai ant uzuolaidu doh.gif mano babyte ju prisikarscius, jai taip grazu ir miela. Bet tai mano babyte jau metuose, o Jusu kambarys jaunatviskas. Tie visokie baziniai daikciukai nepriduoda grozio, o tik supigina vaizda ax.gif
Kaip minejo Teo jau geriau keliais audiniais uzuolaidas pakombinuoti, juostelemis, kantukais ir pan.
Pafantazuokite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2010 03 29, 13:25)
sveikos kokiu papuosimu uzuolaidom sugalvoti?


Kadangi man butinai reikejo uzdengti uzuolaidos audinio broka (vienoje vietoje buvo istrauktas siuliukas), tai siuveja padare tokia gelyte is to paties audinio kaip ir uzuolaida, atrodo taip:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Pagaliau pagaliau ir as bent kazkiek apsitvarkiau savo langus bigsmile.gif Svetaines didziojo dar ne, bet virtuves langa labai dailiai pasipuosiau bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Jau kaip jauku namuose bigsmile.gif
Pasidalinsiu foto, tik is anksto sorry, kad jos nera labai geros kokybes ir ryskios...metas keisti fotoaparata ax.gif


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
O kas čia per "materiolas"? Panašu į plaušą kažkokį, bet labai tamsios nuotraukytės - neįžiūriu.
Bet tikrai labai jaukiai atrodo. wub.gif
Atsakyti

Cia yra naturalaus pluosto audinukas is dziuto (tas man laaabai patinka, kad ne kokia sintetika) bigsmile.gif
Mano lango ismatavimai yra 1.33 aukstis ir 1.27 plotis, tai kaina buvo 183.95 Lt, bet kadangi dabar kai kuriem audiniam yra 50 % nuolaida (o mano kaip tik ir buvo is akcijiniu audiniu), tai temokejau 133.25 Lt mirksiukas.gif
Sakyciau labai pigiai as cia prasisukau,o ypac kaip uz toki grozi bigsmile.gif
Atsakyti
Gal visgi kas nors man atsakytu, labai tikiuosi, juk praktikiu cia nemazai. Laukiu!

QUOTE(Gi* @ 2010 03 10, 14:51)
Labas visoms siuvancioms ir besidomincioms,
gal man kas atsakys i toki praktini klausimuka apie sirmos siuvima. Noriu pasisiuti sirma is dvieju audiniu, sujungtu horizontalia siule. Vienas audinys - smulkus tinklelis, berods sintetika, imituojanti lina, o kitas yra naktines uzuolaidos audinys, nestoras, sintetinis, rastuotas ir labai yrantis. Taigi klausimas, kokia siule sujungti sirmos gabalus? Baltinine gal?
Aciu aciu is anksto.

Atsakyti
QUOTE(Gi* @ 2010 03 30, 13:14)
Gal visgi kas nors man atsakytu, labai tikiuosi, juk praktikiu cia nemazai.  Laukiu!


Mes jungiam sirmu du skirtingus audinius, kaip romaneteje - su strypeliu. Sujungimas nepersikreips, o pati siule paprasta tiesi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gi* @ 2010 03 30, 12:14)
Gal visgi kas nors man atsakytu, labai tikiuosi, juk praktikiu cia nemazai.  Laukiu!


Teo jau patare. Bet gali pabandyti dar taip, tada nereikes strypeliu:
As pabandyciau tinkleli iterpti tarp dvieju sluoksniu naktinio audinio (sirmos bei kt.puseje juosteles kokiu 5-6cm, kuria paskui is blogos puses palenkta tiesiog nupeltakiuociau prie pat lenkimo linijos (geroje puseje matytusi viena siule 4-5cm atstumu nuo tinklelio ir sirmos sujungimo linijos).
Gal neperpainiai as cia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 30 kovo 2010 - 18:46
Labas vakarelis 4u.gif

Pagaliau sulaukiau ir as savo issvajotu sirmu wub.gif

Ikeliu Jusu teismui blush2.gif

user posted image
Atsakyti