Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbeliai - 8 tema

QUOTE(stebuklaz @ 2010 04 16, 12:27)
Gija* man Jūsų vaiko kambarys  thumbup.gif  drinks_cheers.gif Labai gražu, jauku ir svarbiausia - neperkrauta! Ir spalvos labai geros , o piešinukai ant sienų nerealūs, labai skoningi  4u.gif  Man toks interjeras prie širdies... Nes tenka matyti (taip pat ir šioje temoje  rolleyes.gif ) labai jau perkrautus ir apsunkintus vaikų kambarius. Viskas pas jus vietoje, nekeisčiau nieko, tik norėtųsi pamatyti kokie dar ten žvėreliai slepiasi ant sienų  mirksiukas.gif

Sutinku su viskuo
Atsakyti
man Gijos kambariukas irgi patiko, romaneciu spalva liuxiska ir gerai jos ten atrodo.
Atsakyti
Įkelsiu ir aš savo jaunimėlio langus.
Kažkaip vis saulė šviečia toje pusėje, tai ir nuotraukos nei šiokios nei tokios.
user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikutes smile.gif . Neapsisprendziu kuo papuosti langus - romanetem ar roletais. Kuriuos lengviau priziureti? Ir dar beje, klausimukas del uzuolaidu su ziedais. Ar tiesa, kad jos reikalauja daug prieziuros ir priziureti jas sunku? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jur&ta @ 2010 04 17, 08:39)
Sveikutes  smile.gif . Neapsisprendziu kuo papuosti langus - romanetem ar roletais. Kuriuos lengviau priziureti? Ir dar beje, klausimukas del uzuolaidu su ziedais. Ar tiesa, kad jos reikalauja daug prieziuros ir priziureti jas sunku?  blush2.gif

roletu praktiskai nereikia priziuret. O del romaneciu negaliu pasakyt, neturiu.
Atsakyti
sveikos, mamytes,

kazkada kreipiausi cia del roletu, bet taip ir neuzsisakiau, buciau dekinga, jeigu kas atsilieptu, kas tuo verciasi ir galetu padeti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jur&ta @ 2010 04 17, 08:39)
Sveikutes  smile.gif . Neapsisprendziu kuo papuosti langus - romanetem ar roletais. Kuriuos lengviau priziureti? Ir dar beje, klausimukas del uzuolaidu su ziedais. Ar tiesa, kad jos reikalauja daug prieziuros ir priziureti jas sunku?  blush2.gif

romanetes isplauti visai nesunku ,isimi strypus ,isplauni ir vel viska suveri ir prilibdai ,uzrisi sniuriuka ....
Atsakyti
Ikelsiu ir as savo virtuves romanete smile.gif

nuo puses pastorinau kad ikyrus kaimynas nespoksotu kaip plikineju smile.gif Matosi tik siluetai ) o romanete man zymiai jaukiau nei roletai smile.gif
romanete

Gija* viskas ten ciki su romonetemis wink.gif as nieko nekeisciau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2010 04 18, 15:52)
Ikelsiu ir as savo virtuves romanete smile.gif

nuo puses pastorinau kad ikyrus kaimynas nespoksotu kaip plikineju smile.gif Matosi tik siluetai ) o romanete man zymiai jaukiau nei roletai smile.gif
romanete

Gija* viskas ten ciki su romonetemis wink.gif as nieko nekeisciau smile.gif

Gražus audinukas romanetės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(stebuklaz @ 2010 04 16, 11:27)
Gija* man Jūsų vaiko kambarys  thumbup.gif  drinks_cheers.gif Labai gražu, jauku ir svarbiausia - neperkrauta! Ir spalvos labai geros , o piešinukai ant sienų nerealūs, labai skoningi  4u.gif  Man toks interjeras prie širdies... Nes tenka matyti (taip pat ir šioje temoje  rolleyes.gif ) labai jau perkrautus ir apsunkintus vaikų kambarius. Viskas pas jus vietoje, nekeisčiau nieko, tik norėtųsi pamatyti kokie dar ten žvėreliai slepiasi ant sienų  mirksiukas.gif

o man romanečių spalva per daug erzinanti... nemanau kad vaikų kambaryje reikia tokių stiprių spalvų - juk vargina ne tik vaikus bet ir suaugusius tokios spalvos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(atnala @ 2010 04 15, 21:32)
na nebent jums norejosi vienspalviu ir raudonu... ax.gif



romanetes oranzines spalvos labiau
Papildyta:
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2010 04 16, 14:36)
man Gijos kambariukas irgi patiko, romaneciu spalva liuxiska ir gerai jos ten atrodo.



aciu
Papildyta:
QUOTE(lioliuke @ 2010 04 18, 15:52)
Ikelsiu ir as savo virtuves romanete smile.gif

Gija* viskas ten ciki su romonetemis wink.gif as nieko nekeisciau smile.gif



dekui taip pat
Papildyta:
QUOTE(Linjus @ 2010 04 19, 10:57)
o man romanečių spalva per daug erzinanti... nemanau kad vaikų kambaryje reikia tokių stiprių spalvų - juk vargina ne tik vaikus bet ir suaugusius tokios spalvos mirksiukas.gif


atsakiau pries tai del savo pasirinkimo mirksiukas.gif aciu, nors tai yra be galo sauletas ir sviesus kambarys, tai tas ryskumas isblesta, zinoma tai skonio reikalas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Amicus @ 2010 04 17, 12:49)
sveikos, mamytes,

kazkada kreipiausi cia del roletu, bet taip ir neuzsisakiau, buciau dekinga, jeigu kas atsilieptu, kas tuo verciasi ir galetu padeti  blush2.gif



as kreipiausi i meistreli, cia apie ji buvo kalbeta nemazai, jis atstovauja firmai http://www.fajetonas.lt/ pasirode, kad pigiau tikrai
Papildyta:
QUOTE(Jur&ta @ 2010 04 17, 07:39)
Sveikutes  smile.gif . Neapsisprendziu kuo papuosti langus - romanetem ar roletais. Kuriuos lengviau priziureti? Ir dar beje, klausimukas del uzuolaidu su ziedais. Ar tiesa, kad jos reikalauja daug prieziuros ir priziureti jas sunku?  blush2.gif



romanetes man zymiai graziau nei roletai, bet kas liecia pinigus, tai yra zymiai pigiau roletai, del prieziuros, tai dar neskalbiau romaneciu, negaliu nieko pasakyti


Temide, grazu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gija*: 19 balandžio 2010 - 12:08
gal galit patarti kur ieskoti medziagos uzuolaidom Kaune? Senukuose ir Urmo bazese ziurejau, nieko ispudingo. noreciau vienspalviu, bordo spalvos.
Atsakyti