Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Langų rūbeliai - 8 tema
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Namų Fėja
QUOTE(ekler @ 2010 05 03, 11:48)
Dabar nežinau, bet žiemą kainos buvo iki 190 lt/m2 už siauras ir nuo 280 lt/m2 už plačias žaliuzes. Tiesa, teko susidurti, kad kai kurios firmos vietoj medinių parduoda laminuotas žaliuzes ( presuotas kartonas su medžio imitacijos plėvele)  doh.gif , tai reikia gerai žiūrėti ką ir iš kokios firmos užsakai.  mirksiukas.gif
Nemažai info rasi:
http://lt.lt.allconstructions.com/portal/c...1/article/10181
*

Apie laminuotas žaliuzes esu jau rašiusi kiek anksčiau. Jos pagamintos ne iš presuoto kartono (hm na tai nėra įmanoma net turint didžiausią norą mirksiukas.gif ), o iš to paties medžio (kanadietiška liepa basswood). Kadangi paviršius yra apklijuojamas medžio imitacijos plėvele, tų medienos lentelių nereikia taip kruopščiai rūšiuoti (na kad būtų tolygus raštas, nepasitaikytų šakų ir pan.), taigi medienos paruošimo kaštai gaunasi kur kas mažesni, ir tokios žaliuzės irgi gaunasi pigesnės - štai ir visa paslaptis ax.gif

Žaliuzės iš presuoto kartono... Hm na būna tokio tipo roletai ir vertikalios žaliuzės (tiksliau iš džiuto, kartonas - kiek grubiai pasakyta). Bet horizontalios - TIKRAI NE 4u.gif
kadabra
QUOTE(Buttuke @ 2010 05 02, 17:28)
Sveikos,
gal kas netingi parodyti ant karnizu kabinamu dieniniu "blogaja" puse, kur prisiuta raukimo juosta ir kabliukais prisegta. Gal netingit? rolleyes.gif nelabai isivaizduoju doh.gif
prisiziurejau fotkiu visokiu dabar galvoju, ar nebutu graziau ant prisiutu kilpu kabinti g.gif naktines bus su ziedais.
koks pas jus atstumas tolesnio karnizo nuo sienos? ir is vis , kazin ar ne per trumpi jie pas mane? doh.gif
*

Buttuke, tavuoju atveju, siuvant naktines uzuolaidas su ziedais, turi butinai issimatuoti atstuma tarp abieju karnyzu (tarpa), tam, kad padaryti reikiamo gylio bangas (t.y. atstuma tarp ziedu nusistatyti). Kiek matau, tai nedidukas toks.
p.s. beje, man graziau butu jei dienines darytum su sutraukiancia juostele, o ne su kilpomis. Cia tik mano nuomone 4u.gif
Bagi
QUOTE(kadabra @ 2010 05 03, 12:44)
siuvant naktines uzuolaidas su ziedais, turi butinai issimatuoti atstuma tarp abieju karnyzu (tarpa), tam, kad padaryti reikiamo gylio bangas (t.y. atstuma tarp ziedu nusistatyti). Kiek matau, tai nedidukas toks.

jeigu atstumas 4,5cm, kas kiek tuomet daryti žiedus? 4u.gif

kadabra
QUOTE(Bagi @ 2010 05 03, 13:08)
jeigu atstumas 4,5cm, kas kiek tuomet daryti žiedus? 4u.gif
*

mano manymu, per mazas atstumas (ziedai turetu detis ne daugiau kaip kas 8cm) cool.gif
Bagi
o gal turit pavyzdį kokį, kaip atrodytų kas 8cm?
kadabra
QUOTE(Bagi @ 2010 05 03, 13:16)
o gal turit pavyzdį kokį, kaip atrodytų kas 8cm?
*

jums tiesiog reiketu rankomis pabandyti pasilankstyti banga ir pamatytumet kaip atrodys. Kuo dazniau kalant ziedus, daugeja bangu, bet dideja ziedu skaicius, o jie kaip ir nera pigus. Issiskaiciuokite kiek ju reikes pagal turima audinio kieki.
arbatos_puodelis
merginos ieskau patarimo ax.gif kazi kaip atrodytu vienodos medziagos bet skrtingu atspalviu uzuolaidos? noriu spalvu namuose biggrin.gif o gal neverta isvis kabinti naktiniu uzuolaidu,nes namas su langinemis,na man si klausimas aktualiausias ka kabinti svetaineje,nes yra du dideli langai-durys su medinemis langinemis,kurios atrodo kaip pusiau uztrauktos medines zaliuzes,esu visiskai pasimetusi nes nezinau pirkti meziagos naktinem uzuolaidom ar kabinti tik dienines,nes naktiniu kaip ir nereikia.... patarkit ka nors 4u.gif
kadabra
QUOTE(arbatos_puodelis @ 2010 05 03, 16:50)
merginos ieskau patarimo  ax.gif kazi kaip atrodytu vienodos medziagos bet skrtingu atspalviu uzuolaidos? noriu spalvu namuose  biggrin.gif o gal neverta isvis kabinti naktiniu uzuolaidu,nes namas su langinemis,na man si klausimas aktualiausias ka kabinti svetaineje,nes yra du dideli langai-durys su medinemis langinemis,kurios atrodo kaip pusiau uztrauktos medines zaliuzes,esu visiskai pasimetusi nes nezinau pirkti meziagos naktinem uzuolaidom ar kabinti tik dienines,nes naktiniu kaip ir nereikia.... patarkit ka nors  4u.gif
*

o tu vaizdeli imesk, tada lengviau bus kazka isivaizduoti 4u.gif
arbatos_puodelis
jauciu kad reik,nes langai ir tos durys langai gan kebloki,paaiskinti butu misija neimanoma doh.gif bet gal kas turi kokiu foto su skirtingiu atspalviu uzuolaidomis,nes visur kiek maciau vienodu spalvu...
kadabra
QUOTE(arbatos_puodelis @ 2010 05 03, 17:23)
jauciu kad reik,nes langai ir tos durys langai gan kebloki,paaiskinti butu misija neimanoma  doh.gif bet gal kas turi kokiu foto su skirtingiu atspalviu uzuolaidomis,nes visur kiek maciau vienodu spalvu...
*

siaip tai visai patraukliai atrodo mintis naudoti ta pati audini tik skirtingu spalvu, sudarant dieniniu/naktiniu uzuolaidu imitacija. idomu tik kokio dydzioo erdve, kokio aukscio langai, koks aplamai kambario interjero stilius ir t.t.

p.s. man labai patinka kartais apsieiti tik su dieninem uzuolaidom, jeigu uz lango vakare esantis vaizdas tai leidzia biggrin.gif
beskaiste
QUOTE(arbatos_puodelis @ 2010 05 03, 17:23)
jauciu kad reik,nes langai ir tos durys langai gan kebloki,paaiskinti butu misija neimanoma  doh.gif bet gal kas turi kokiu foto su skirtingiu atspalviu uzuolaidomis,nes visur kiek maciau vienodu spalvu...
*

o tai kas cia tokio kad skirtingos spalvos --aisku daryk ir idomiau ,ir spalvu turesi --gali perristi placia juosta prisingom spalvom uzuolaidai ...bus zaismingiau
arbatos_puodelis
hm kol mazas miega,bandziau pasizvalgyti po "platu pasauli" ir radau kazka tokio ko noriu smile.gif http://image.made-in-china.com/2f0j00EBsto...le-Curtains.jpg na interjero kol kas nera,na tokio kokio as noriu,nes 20 metu cia buvo atostogu namas tad ir baldai dar mena MB laikus... doh.gif bet manau jei pradesiu nuo uzuolaidu,gal pramusiu ledus,nes MB tik sneka ka keisti nori,bet veiksmo jokio....o erdve didele,2 langai-durys,sienos vos vos rausvos,na dauguma pasakytu kad jos baltos,grindu plyteles smelio spalvos,vakarais galiu megautis vaizdu,nera kas stebetu musu gyvenima thumbup.gif
Teo
QUOTE(arbatos_puodelis @ 2010 05 03, 22:56)
hm kol mazas miega,bandziau pasizvalgyti po "platu pasauli" ir radau kazka tokio ko noriu  smile.gif http://image.made-in-china.com/2f0j00EBsto...le-Curtains.jpg na interjero kol kas nera,na tokio kokio as noriu,nes 20 metu cia buvo atostogu namas tad ir baldai dar mena MB laikus... doh.gif  bet manau jei pradesiu nuo uzuolaidu,gal pramusiu ledus,nes MB tik sneka ka keisti nori,bet veiksmo jokio....o erdve didele,2 langai-durys,sienos vos vos rausvos,na dauguma pasakytu kad jos baltos,grindu plyteles smelio spalvos,vakarais galiu megautis vaizdu,nera kas stebetu musu gyvenima  thumbup.gif
*

Tikrai grazu kelios dienines uzuolaidos skirtingu spalvu. Kazkada esu dariusi, ne labai ryskiu spalvu, bet is ties labai pagyvina interjera. thumbup.gif
http://my-photo.ru/photo.php?z=FN6e&p=782284
http://my-photo.ru/photo.php?z=a6pw&p=620585
http://my-photo.ru/photo.php?z=GnY2&p=782285
Dovis
Siuvancios mergaites, gal galit patarti kiek vyteliu deti i romenete, kai aukstis 150,o plotis 130? O tos romanetes, kur be vyteliu ,tai kuom skiriasisi? Sutraukus, pasibanguoja? Ar cia toks stolius jiu kitoks gaunasi?
Gal turetumet kokiu minciu mano romanetei prie kompo stalo? Siam langui isvis nenorejau jokio "rubo", bet va ryte iki kokiu 12, neimanoma prie stalo dirbti.Svarstau apie romanetes, bet nenoriu audinio gabala uzkloti. O jei storesni audini deciau perviduri, na,kad jis man reikiamu laiku uzstotu monitoriu nuo saules, o virsuje ir apacioje koki lengvesni audini? g.gif Gal kokiu vaizdu panasiu matet? Nieko doro neismastau smile.gif
Jasumi
QUOTE(Dovis @ 2010 05 04, 14:41)
Siuvancios mergaites, gal galit patarti kiek vyteliu deti i romenete, kai aukstis 150,o plotis 130? O tos romanetes, kur be vyteliu ,tai kuom skiriasisi? Sutraukus, pasibanguoja? Ar cia toks stolius jiu kitoks gaunasi?
Gal turetumet kokiu minciu mano romanetei prie kompo stalo? Siam langui isvis nenorejau jokio "rubo", bet va ryte iki kokiu 12, neimanoma prie stalo dirbti.Svarstau apie romanetes, bet nenoriu audinio gabala uzkloti. O jei storesni audini deciau perviduri, na,kad jis man reikiamu laiku uzstotu monitoriu nuo saules, o virsuje ir apacioje koki lengvesni audini? g.gif Gal kokiu vaizdu panasiu matet? Nieko doro neismastau smile.gif
*

manau 4 vyteliu pakaktu wink.gif o tos sutraukiamos be vyteliu vadinasi - austrijietes
kinga33
Sveikutes, noreciau paklausti gal kas gali ka patarti del siuliniu (virveliniu) uzuolaidu.
Ar verta ar ne, praktiskos ar ne, gal kuri turite namuose.

Is anksto dekoju bigsmile.gif
kadabra
QUOTE(kinga33 @ 2010 05 04, 15:49)
Sveikutes, noreciau paklausti gal kas gali ka patarti del siuliniu (virveliniu) uzuolaidu.

Is anksto dekoju  bigsmile.gif
*

is savu patirties (drauge turi pasikabinus): ziurisi graziai. po skalbimo patrumpejo.
Teo
QUOTE(kinga33 @ 2010 05 04, 16:49)

Is anksto dekoju  bigsmile.gif
*

Jei lakstanciu kantinu nera, tai neturetu nieko bloga nutikti lotuliukas.gif
beskaiste
cia idomus variantai

user posted image
cia taip juosta ikomponuota ...

QUOTE(Dovis @ 2010 05 04, 14:41)
*

reikia kas 0,25 cm apytiksliai ...
taigi tas juostas kad uzstotu storesnio audinio ,o kitas persvieciamo ...kaitalioti galima kaip nori ...
QUOTE(Chera @ 2010 05 04, 15:26)
manau 4 vyteliu pakaktu wink.gif o tos sutraukiamos be vyteliu vadinasi - austrijietes
*

per mazai mirksiukas.gif

user posted image

cia padrikai juostos skirtingos

Jasumi
QUOTE(beskaiste @ 2010 05 04, 22:19)
per mazai  mirksiukas.gif
*

mano romanetes 185 cm ilgis - tai dejau 5 vyteles - pilnai pakako wink.gif
Asta.gru
Sveikos merginos 4u.gif
Labai noriu nufotografuota tapeto rasta pasidaryti ant roletu bigsmile.gif . Neseniai suzinojau toki dalyka, kad bet kokia foto deda ant roletu thumbup.gif
Gal kas patartu kazka Vilniuje, buciau dekinga 4u.gif
Gija*
man cia kaip grazu wub.gif

user posted image
beskaiste
QUOTE(Chera @ 2010 05 05, 12:08)
mano romanetes 185 cm ilgis  - tai dejau 5 vyteles - pilnai pakako wink.gif
*

nu tai 7 tarpai po 0,26 cm -normaliai gi mirksiukas.gif
galima ir 8 tarpus --po 0,23 cm smile.gif siauresnes juostos priduoda grazesni vaizdeli ,o placios juostos grubuma ax.gif
newonelady
Pagaliau ir as prisiruosiau bei uzsisakiau puosmena savo didziajam langui bigsmile.gif
Kai uzsidejau ant virtuves lango roleta is naturalaus pluosto, tai po to net nekilo klausimu, kad tik tai tokio noriu ir ant didziojo lango thumbup.gif dabar ant jo vis dar sintetika kabo,tai negaliu ziuret schmoll.gif nesiziuri schmoll.gif virtuve net spinduliuoja bigsmile.gif thumbup.gif
Siandien uzsisakiau,tai laukiu nesulaukiu mirksiukas.gif butinai ikelsiu foto, kai jau sumontuos wub.gif
*Sausainiukas*
QUOTE(Gija* @ 2010 05 05, 13:52)
man cia kaip grazu  wub.gif

Man truputi gaila, kad pasislepia romanetes grozis....
bet pati dabar sprendziu dilema, kaip svetaineje prie naktines romanetes pridengti langa diena (vis tik 1 aukstas....). Esu kazkada maciusi ant lango remo pritvirtina ale duienine uzuolaida, na, nezinau, kaip paaiskinti, ji nesiplaikstanti, ir virsus ir apacia pritvirtinta... gal kazkur esat uzmate?

QUOTE(newonelady @ 2010 05 05, 14:09)
Pagaliau ir as prisiruosiau bei uzsisakiau puosmena savo didziajam langui  bigsmile.gif
Kai uzsidejau ant virtuves lango roleta is naturalaus pluosto, tai po to net nekilo klausimu, kad tik tai tokio noriu ir ant didziojo lango  thumbup.gif  dabar ant jo vis dar sintetika kabo,tai negaliu ziuret  schmoll.gif  nesiziuri  schmoll.gif  virtuve net spinduliuoja  bigsmile.gif  thumbup.gif
Siandien uzsisakiau,tai laukiu nesulaukiu  mirksiukas.gif  butinai ikelsiu foto, kai jau sumontuos  wub.gif
*

o, pasirodyk 4u.gif kaip tik ieskau, kuo cia papuosti virtuves langiuka
newonelady
QUOTE(*Sausainiukas* @ 2010 05 05, 15:53)
bet pati dabar sprendziu dilema, kaip svetaineje prie naktines romanetes pridengti langa diena (vis tik 1 aukstas....). Esu kazkada maciusi ant lango remo pritvirtina ale duienine uzuolaida, na, nezinau, kaip paaiskinti, ji nesiplaikstanti, ir virsus ir apacia pritvirtinta... gal kazkur esat uzmate?
o, pasirodyk 4u.gif kaip tik ieskau, kuo cia papuosti virtuves langiuka
*

Virtuves langa jau esu parodziusi cia mirksiukas.gif temos pradzioje kazkur ax.gif
giedryte1
QUOTE(*Sausainiukas* @ 2010 05 05, 14:53)

*

As sakyciau kad tada visa groži reikia akcentuoti i dienines užuolaidas o romanetes paprastesnes deti blush2.gif Man labai si ideja patiko kaip tik miegama baigiam irengineti ar nereiks pasinaudoti sia nuotraukyte blush2.gif Ačiū labai kad idejot wub.gif
newonelady
QUOTE(newonelady @ 2010 03 30, 11:49)
Pagaliau pagaliau ir as bent kazkiek apsitvarkiau savo langus  bigsmile.gif  Svetaines didziojo dar ne, bet virtuves langa labai dailiai pasipuosiau  bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Jau kaip jauku namuose bigsmile.gif
Pasidalinsiu foto, tik is anksto sorry, kad jos nera labai geros kokybes ir ryskios...metas keisti fotoaparata ax.gif

Tiesa, uz pagalba noreciau padekoti Skirpus!! tikrai labai dziaugiuosi Jusu gaminiu thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
*

Sausainiuk, radau 4u.gif bigsmile.gif
Tik kaip jau minejau- fotoaparata reiketu keisti tikrai smile.gif Cia taip tamsiai isejo, tokia nekokia kokybe nuotrauku rolleyes.gif bet ..esme matosi ax.gif
*Sausainiukas*
QUOTE(newonelady @ 2010 05 05, 14:56)
Virtuves langa jau esu parodziusi cia  mirksiukas.gif  temos pradzioje kazkur  ax.gif
*

a, tas sviesus grozis, pamunu tuomet 4u.gif grazu
QUOTE(giedryte1 @ 2010 05 05, 14:57)
As sakyciau kad tada visa groži reikia akcentuoti i dienines užuolaidas o romanetes paprastesnes deti  blush2.gif  Man labai si ideja patiko kaip tik miegama baigiam irengineti ar nereiks pasinaudoti sia nuotraukyte  blush2.gif  Ačiū labai kad idejot  wub.gif
*

tai va, o as svaigstu del naktiniu romaneciu, tai man netinka smile.gif

va, radau tas, ant lango tvirtinamas dienines g.gif na, siuo atveju ant duru, bet koks skirtumas
user posted image
user posted image

ir va, dar apie toki varianta noriu nuomones, kai balkono durys stiklines, na, lango romanete trumpute, o balkono duru - iki zemes g.gif kaip manot, jeigu ir lango romanete butu iki zemes?
user posted image

Papildyta:
QUOTE(newonelady @ 2010 05 05, 15:02)
Sausainiuk, radau  4u.gif  bigsmile.gif
Tik kaip jau minejau- fotoaparata reiketu keisti tikrai smile.gif Cia taip tamsiai isejo, tokia nekokia kokybe nuotrauku  rolleyes.gif  bet ..esme matosi  ax.gif
*

Aciu, labai grazu 4u.gif sukasi man galvoje jau seniai sis tavo roletukas smile.gif
maidala
o as kuo daugiau ziuriu, tuo labiau suprantu kad romanetes man labai nepatinka schmoll.gif nematau nei grozio nei praktiskumo jose, jau geriau paprastos uzuolaidos vietoj ju g.gif
*Sausainiukas*
o kaip cia, dvi romanetes iskart??
user posted image
Bufeto vedėja
QUOTE(maidala @ 2010 05 05, 15:12)
o as kuo daugiau ziuriu, tuo labiau suprantu kad romanetes man labai nepatinka schmoll.gif nematau nei grozio nei praktiskumo jose, jau geriau paprastos uzuolaidos vietoj ju g.gif
*

vat as irgi esu apmastymuose kas man grazu o kas ne g.gif atrode kad romanetes grazu, o dabar nebezinau unsure.gif
maidala
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2010 05 05, 15:21)
vat as irgi esu apmastymuose kas man grazu o kas ne  g.gif atrode kad romanetes grazu, o dabar nebezinau  unsure.gif
*

va va, pradzioj ir man jos visai nieko atrode. bet panasu kad jos "ant bangos" dabar, o grozis tai ka as zinau. aisku skonio reikalas smile.gif
Gija*
newonelady, gal jau anksciau sakiau, nu grazus tavo langas labai labai wub.gif paprasta, bet grazu thumbup.gif

o man romanetes labai grazu...
Bagi
Kaip geriau/gražiau/praktiškiau yra tvirtinami "krokodiliukai", kai yra paraukimo juosta (2k)?
1. kabinant už pačios užuolaidos (kai juosta lygiai susiūta su užuolaida)?
2. užuolaidą pakeliant apei 1cm virš juostos ir kabinant už juostos (ar įmanoma taip?)
3. per juostos tuos tarpelius, kur skirta kabliukams kabinti (ar taip nesidaro?)
4u.gif
beskaiste
QUOTE(maidala @ 2010 05 05, 15:35)
va va, pradzioj ir man jos visai nieko atrode. bet panasu kad jos "ant bangos" dabar, o grozis tai ka as zinau. aisku skonio reikalas smile.gif
*

kad ant bangos dabar slankiojancios sirmos gal daugiau g.gif
QUOTE(Bagi @ 2010 05 05, 16:25)
Kaip geriau/gražiau/praktiškiau yra tvirtinami "krokodiliukai", kai yra paraukimo juosta (2k)?
1. kabinant už pačios užuolaidos (kai juosta lygiai susiūta su užuolaida)?
2. užuolaidą pakeliant apei 1cm virš juostos ir kabinant už juostos (ar įmanoma taip?)
3. per juostos tuos tarpelius, kur skirta kabliukams kabinti (ar taip nesidaro?)
4u.gif
*

1. taigi matysis tas "krokodiliukas" schmoll.gif
2.uz juostos galima smile.gif
3. geriausias variantas thumbup.gif ir pasleps visus tuos "krokodiliukus"
mano pamastymai ir as taip daryciau ax.gif
Bagi
QUOTE(beskaiste @ 2010 05 05, 16:29)
3. geriausias variantas  thumbup.gif ir pasleps visus tuos "krokodiliukus" 
mano pamastymai ir as taip daryciau  ax.gif
*

o ten gerai užsimautų, nebūtų persikreipus užuolaida? Išbandytas šis variantas? ax.gif
tuja.
QUOTE(maidala @ 2010 05 05, 15:35)
*

Man irgi atrodo, kad romanetes i virtuve, vaiku kambarį blush2.gif O i salioną uzolaidos graziau. Klasika nesensta tongue.gif
O širmos man tai nelabai namuos, nebent i koki grozio salona tik blush2.gif
kadabra
kad ant bangos dabar slankiojancios sirmos gal daugiau  g.gif
*

jokiais budais nesutinku schmoll.gif - siuo metu griztama prie klasikos - ilgu uzuolaidu wub.gif (man paciai romanetes irgi anksciau patiko, bet visgi priejau isvados, jog graziausiai ir jaukiausiai gyvenamasis kambarys atrodo su uzuolaidom wub.gif, virtuvei, vaiku kambariui romanetes - taip).

Papildyta:
QUOTE(Gija* @ 2010 05 05, 13:52)
man cia kaip grazu  wub.gif

grazaus audinio dienine uzuolaida - ji turetu buti pagrindine kambario puosmena, na o romanete man cia visa vaizda gadina, per daug matosi jos konturai (nors pagrindine romanetes funkcija - dengti kambari nuo akiu suprantu). Padarius naktines uzuolaidas su ziedais ir surisus jas dekor.juosta kambario sonuose, manau, butu graziau g.gif
*Sausainiukas*
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2010 05 05, 15:21)
vat as irgi esu apmastymuose kas man grazu o kas ne  g.gif atrode kad romanetes grazu, o dabar nebezinau  unsure.gif

Labai svarbu gražus audinys... per paiešką visokių grybukų prisižiūrėjau smile.gif

kad ant bangos dabar slankiojancios sirmos gal daugiau  g.gif

širmas iki šiol tik dienines teko matyti, gražu.... gal reiktų derinti su roletais g.gif
plato
QUOTE(kadabra @ 2010 05 05, 21:54)
grazaus audinio dienine uzuolaida - ji turetu buti pagrindine kambario puosmena, na o romanete man cia visa vaizda gadina, per daug matosi jos konturai (nors pagrindine romanetes funkcija - dengti kambari nuo akiu suprantu). Padarius naktines uzuolaidas su ziedais ir surisus jas dekor.juosta kambario sonuose, manau, butu graziau  g.gif
*

drinks_cheers.gif super sutinku su jūsų nuomone. Norėjau ir aš sakyt, kad ten marmalynas padarytas.Gražūs audiniai, bet viskas sugadinta.
Teo
QUOTE(*Sausainiukas* @ 2010 05 06, 01:38)
Labai svarbu gražus audinys... per paiešką visokių grybukų prisižiūrėjau smile.gif
širmas iki šiol tik dienines teko matyti, gražu.... gal reiktų derinti su roletais g.gif
*

Sirmas galima tiek dienines, tiek naktines pasiuti. Tik audini reikia pasirinkti.
Sirmas reikia derinti prie viso interjero, kai kabina tik vien del to kad patinka, nevisada grazu doh.gif Sirmos tinkamiausios vitrininiams langams.
petrovna
QUOTE(Meistrelis @ 2010 05 05, 13:59)
Galim padaryti tik ant vienspalvio roletinio audinio.Kreipkitės pagelbėsim.Jei galit įkelkit nuotrauką pažiūrėsim kokio sudėtingumo.
*

na ir man idomu pasidare,net neisivaizdavau kad taip galima...nugis kiek apytiksliai tai kainuoja????
Meistrelis
QUOTE(petrovna @ 2010 05 06, 15:18)
na ir man idomu pasidare,net neisivaizdavau kad taip galima...nugis kiek apytiksliai tai kainuoja????
*

Apie 300 Lt/m2.priklauso nuo vaizdelio kokį norit dėti
atnala
QUOTE(*Sausainiukas* @ 2010 05 05, 15:21)
o kaip cia, dvi romanetes iskart??
user posted image
*

viena romanete pakabinta i nisa ,kita ant nisos,patogus dalykas ankštiems kambariams 4u.gif
beskaiste
QUOTE(Bagi @ 2010 05 05, 16:37)
o ten gerai užsimautų, nebūtų persikreipus užuolaida? Išbandytas šis variantas? ax.gif
*

o ko ji persikreips ,nebent susegdama perkreipsi bigsmile.gif tiesiai prisisega ...isbandyta mirksiukas.gif

QUOTE(kadabra @ 2010 05 05, 22:54)
jokiais budais nesutinku  schmoll.gif  - siuo metu griztama prie klasikos - ilgu uzuolaidu wub.gif (man paciai romanetes irgi anksciau patiko, bet visgi priejau isvados, jog graziausiai ir jaukiausiai  gyvenamasis kambarys atrodo su uzuolaidom wub.gif, virtuvei, vaiku kambariui romanetes - taip).

tai kad naujausi katalogai pilni bigsmile.gif
o man asmeniskai jau nusibodo tos uzuolaidos ...nu sutinku klasika ir lieka klasika ...
Borzika

! 
Primenu, kad šis skyrelis skirtas diskusijoms bei naudingiems patarimams, o ne skelbimams.

Visos komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio žinutės yra pašalintos!

Radus pakartotinai, pažeidėjams bus taikomos nuobaudos (nuo įspėjimo iki visiško uždraudimo prisijungti forume).

i 
P.S. atkreipiu dar dėmesį į tai, kad draudžiamos bet kokios komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio žinutės ir nario asmeniniame profilyje/logo/avatare/varde/paraše. Susitvarkyt, nes kitaip teks pyktis...
*Sausainiukas*
QUOTE(Teo @ 2010 05 06, 09:07)
Sirmas galima tiek dienines, tiek naktines pasiuti. Tik audini reikia pasirinkti.
Sirmas reikia derinti prie viso interjero, kai kabina tik vien del to kad patinka, nevisada grazu doh.gif Sirmos tinkamiausios vitrininiams langams.
*

Ačiū už atsakymą, langas tai ne vitrininis, deja... vadinas nei širma gražiai atrodys, nei romanetė doh.gif o užuolaidų nelabai jau noriu.... na, bandysiu ryt kambario foto įkelti, gal kas nors galės patarti....

QUOTE(atnala @ 2010 05 06, 21:35)
viena romanete pakabinta i nisa ,kita ant nisos,patogus dalykas ankštiems kambariams 4u.gif
*

variantas 4u.gif nors man kažkaip ten jų per daug....
Teo
QUOTE(beskaiste @ 2010 05 07, 00:14)
o ko ji persikreips ,nebent susegdama perkreipsi  bigsmile.gif  tiesiai prisisega ...isbandyta  mirksiukas.gif
tai kad naujausi katalogai pilni  bigsmile.gif
o man asmeniskai jau nusibodo tos uzuolaidos ...nu sutinku klasika ir lieka klasika ...
*

Gal jau ir kartosiuosi, bet uzuolaidos modeli reikia taikyti prie interjero, o ne tai kas dabar madinga. Vieni daro modernu, kiti klasikini ar provanso stiliaus interjerus. Visi elementai turi kazkaip sietis, uzuolaidos taip pat. mirksiukas.gif
Gija*
QUOTE(Teo @ 2010 05 11, 15:14)
Gal jau ir kartosiuosi, bet uzuolaidos modeli reikia taikyti prie interjero, o ne tai kas  dabar madinga. Vieni daro modernu, kiti klasikini ar provanso stiliaus interjerus. Visi elementai turi kazkaip sietis, uzuolaidos taip pat. mirksiukas.gif
*

sutinku visiskai, va pas mane svetaine sujungta su virtuve, man uzuolaidos labai grazu, bet is kart siuveja- dizainere pasake, kad labai sumazins erdve, kuri ir taip nera labai didele, be to dideli langai, bus isejimas i terasa, tai patare kad praktiskiausia bus sirma, ir ant virsaus romanete, kuri apsaugos ir nuo saules ir nuo pasaliniu akiu...ui kaip laukiu jau ax.gif

P.S. Prisimenate, kur anksciau buvau ikelusi romanetes vaiko kambario oranzines, tai va, siuveja dar pasiuvo is organzos dienines uzuolaideles, tvirtinamas prie lango remo, ir apacia sutvarke, taip pat prisiuvo organzos ir dar tokius kvadratelius prisiuvo, super vaizdas
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.