Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbeliai - 8 tema

QUOTE(Sin City @ 2010 04 29, 14:42)
Ok, atrasiu biski laiko ir pafotkinus idesiu. Tik kaip naktinis variantas, net ir suskleistos, jos netinka schmoll.gif , matos viskas beveik kiaurai unsure.gif As dejau roletus po jomis nakciai.

na aisku. tada reiks turbut rinktis tradicines arba tas banguotas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2010 04 29, 14:18)
Papildyta:
kaip tik galvojau apie ta varianta sirmu, kur beskaiste idejo, tai dekorosa siule uz 800lt toki varianta

Tai ziurint koks langų plotis turbut, kokia medziaga pasirinksim g.gif  Na, jei mano vitrininiam langui ir durim roletai kainuotu apie 600 Lt ( bet kaina issikelia todel, kad langas daugiau nei 2 metrai ) Tai man atrodo labai daug o tai sirma tikrai galvoju pigiau kainuotu  g.gif



Sirmos kaina labiausiai priklausys nuo medziagos. Medziaga gali kainuoti 30Lt/m ir 1000 Lt/m. O pats mechanizmas pigiau uz roleta butu.
Atsakyti
QUOTE(Namų Fėja @ 2010 04 29, 13:02)
Na man čia panašu ne į užuolaidinį, o į natūralaus pluošto audinį, gal iš džiuto, ar ne?

nu toks reto audimo --gali buti ir linas su sintetika ,aplamai audiniu dabar visokiu yra ...

QUOTE(Gija* @ 2010 04 29, 14:08)
kaip tik galvojau apie ta varianta sirmu, kur beskaiste idejo, tai dekorosa siule uz 800lt toki varianta

nu salone... ber seip tai nesigauna taip brangiai ax.gif
QUOTE(swimmer @ 2010 04 30, 09:42)
Sirmos kaina labiausiai priklausys nuo medziagos. Medziaga gali kainuoti 30Lt/m ir 1000 Lt/m. O pats mechanizmas pigiau uz roleta butu.

drinks_cheers.gif o juk medziagos tai nedaug reikia ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beskaiste: 30 balandžio 2010 - 09:05
QUOTE(plato @ 2010 04 27, 23:42)
Aš iškart atsiprašau,kad negaliu susilaikyt....bet man tai baisu ph34r.gif

Kiek žmonių tiek nuomonių.. drinks_cheers.gif man jos irgi nėra kažkas tokio, bet kadangi pasirinkimo nebuvo, teko kabinti tokias.. šiaip visai gerai, saugo nuo aplinkinių žvilgnsių bet tuo pačiu šviesos neprarandam. Čia porą foto kaip jos pas mus, darbiniame kompe neturiu foto. doh.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Man tai visai nebaisu biggrin.gif Nors man asmeniškai užuolaidos jaukiau, bet labai neblogai Kriss pas jus tos žaliuzės žiūrisi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisss @ 2010 04 30, 14:46)
Kiek žmonių tiek nuomonių..  drinks_cheers.gif  man jos irgi nėra kažkas tokio, bet kadangi pasirinkimo nebuvo, teko kabinti tokias.. šiaip visai gerai, saugo nuo aplinkinių žvilgnsių bet tuo pačiu šviesos neprarandam. Čia porą foto kaip jos pas mus, darbiniame kompe neturiu foto.  doh.gif


labai grazu 4u.gif tik as gal rinksiuosi vienos spalvos, kad taip marga nebutu. o jos is kokios medziagos?
Atsakyti
gal kas galetu patarti ir isspresti tokia problema.pas mus kambaryje langai standartiniai kaip ir kituose blokiniuose penkiaauksciuose namuose.bet problema ta kad balkonas iskarto desineje puseje na gal supratot .noreciau kokiu pvz.kaip ir ka geriau pakabinti tik be naktiniu uzuolaidu,nes nesinori kazkaip jau pabode,dienines palei langus tebunie bet va balkonas kazkaip keistai .gal kokias zaliuzes ant balkono lango? gal kas galite patarti laukiu aciu wub.gif
Atsakyti
Gal galite pasakyti, kokio pločio reiktų medžiagos naktinėms užuolaidoms, kurios bus su žiedais, kai karnizo ilgis 2,4m?
Ar taip pat kaip ir dieninėms, imti 2k. daugiau?
Atsakyti
QUOTE(Bagi @ 2010 05 01, 13:25)
Gal galite pasakyti, kokio pločio reiktų medžiagos naktinėms užuolaidoms, kurios bus su žiedais, kai karnizo ilgis 2,4m?
Ar taip pat kaip ir dieninėms, imti 2k. daugiau?


2 kart daugiau maziausiai.
Atsakyti
QUOTE(vitavip184 @ 2010 04 30, 19:35)
gal kas galetu patarti ir isspresti tokia problema.pas mus kambaryje langai standartiniai kaip ir kituose blokiniuose penkiaauksciuose namuose.bet problema ta kad balkonas iskarto desineje puseje na gal supratot .noreciau kokiu pvz.kaip ir ka geriau pakabinti tik be naktiniu uzuolaidu,nes nesinori kazkaip jau pabode,dienines palei langus tebunie bet va balkonas kazkaip keistai .gal kokias zaliuzes ant balkono lango? gal kas galite patarti laukiu aciu wub.gif



gal galima butu foto g.gif lengviau visos cia isivaizduotumem ir geriau patartumem
Papildyta:
Kriss, man ten tikrai graziai ziurisi, tik as turbut irgi buciau rinkusis vienodos spalvos, man tos tamsesnes fainos
Atsakyti
Sveikos,
gal kas netingi parodyti ant karnizu kabinamu dieniniu "blogaja" puse, kur prisiuta raukimo juosta ir kabliukais prisegta. Gal netingit? rolleyes.gif nelabai isivaizduoju doh.gif
prisiziurejau fotkiu visokiu dabar galvoju, ar nebutu graziau ant prisiutu kilpu kabinti g.gif naktines bus su ziedais.
koks pas jus atstumas tolesnio karnizo nuo sienos? ir is vis , kazin ar ne per trumpi jie pas mane? doh.gif

user posted image


Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2010 04 30, 15:05)
Man tai visai nebaisu  biggrin.gif Nors man asmeniškai užuolaidos jaukiau, bet labai neblogai Kriss pas jus tos žaliuzės žiūrisi  drinks_cheers.gif

Man užuolaidos irgi gražiau, bet kadangi ten nebuvo galimybes kabinti ju, nes lubos žemyn nueina iki pat lango remo, tai rinkomės tokias.. vienspalvės gal ir gražiau žiūrėtusi, bet kadangi jos tokios banguotos, manau nesimatytų tada to rašto, ai nžn. biggrin.gif kolkas turim taip, vėliau gal ką nors kitą sumastysiu.. doh.gif

QUOTE(Gija* @ 2010 05 02, 15:24)
Kriss, man ten tikrai graziai ziurisi, tik as turbut irgi buciau rinkusis vienodos spalvos, man tos tamsesnes fainos

4u.gif na aišku svetainėj aš jų nekabinčiau, bet kai hole tai man jos ten visai tinka, mąsčiau apie roletą, bet su jom šviesos daugiau,o nusukus į šoną niekas mūsų nemato. ax.gif
Atsakyti