Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbeliai - 8 tema

QUOTE(Bufeto vedėja @ 2010 05 05, 15:21)
vat as irgi esu apmastymuose kas man grazu o kas ne  g.gif atrode kad romanetes grazu, o dabar nebezinau  unsure.gif

va va, pradzioj ir man jos visai nieko atrode. bet panasu kad jos "ant bangos" dabar, o grozis tai ka as zinau. aisku skonio reikalas smile.gif
Atsakyti
newonelady, gal jau anksciau sakiau, nu grazus tavo langas labai labai wub.gif paprasta, bet grazu thumbup.gif

o man romanetes labai grazu...
Atsakyti
Kaip geriau/gražiau/praktiškiau yra tvirtinami "krokodiliukai", kai yra paraukimo juosta (2k)?
1. kabinant už pačios užuolaidos (kai juosta lygiai susiūta su užuolaida)?
2. užuolaidą pakeliant apei 1cm virš juostos ir kabinant už juostos (ar įmanoma taip?)
3. per juostos tuos tarpelius, kur skirta kabliukams kabinti (ar taip nesidaro?)
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2010 05 05, 15:35)
va va, pradzioj ir man jos visai nieko atrode. bet panasu kad jos "ant bangos" dabar, o grozis tai ka as zinau. aisku skonio reikalas smile.gif


kad ant bangos dabar slankiojancios sirmos gal daugiau g.gif
QUOTE(Bagi @ 2010 05 05, 16:25)
Kaip geriau/gražiau/praktiškiau yra tvirtinami "krokodiliukai", kai yra paraukimo juosta (2k)?
1. kabinant už pačios užuolaidos (kai juosta lygiai susiūta su užuolaida)?
2. užuolaidą pakeliant apei 1cm virš juostos ir kabinant už juostos (ar įmanoma taip?)
3. per juostos tuos tarpelius, kur skirta kabliukams kabinti (ar taip nesidaro?)
4u.gif

1. taigi matysis tas "krokodiliukas" schmoll.gif
2.uz juostos galima smile.gif
3. geriausias variantas thumbup.gif ir pasleps visus tuos "krokodiliukus"
mano pamastymai ir as taip daryciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(beskaiste @ 2010 05 05, 16:29)
3. geriausias variantas  thumbup.gif ir pasleps visus tuos "krokodiliukus" 
mano pamastymai ir as taip daryciau  ax.gif


o ten gerai užsimautų, nebūtų persikreipus užuolaida? Išbandytas šis variantas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2010 05 05, 15:35)
va va, pradzioj ir man jos visai nieko atrode. bet panasu kad jos "ant bangos" dabar, o grozis tai ka as zinau. aisku skonio reikalas smile.gif

Man irgi atrodo, kad romanetes i virtuve, vaiku kambarį blush2.gif O i salioną uzolaidos graziau. Klasika nesensta tongue.gif
O širmos man tai nelabai namuos, nebent i koki grozio salona tik blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marcela*: 05 gegužės 2010 - 17:10
QUOTE(beskaiste @ 2010 05 05, 16:29)
kad ant bangos dabar slankiojancios sirmos gal daugiau  g.gif


jokiais budais nesutinku schmoll.gif - siuo metu griztama prie klasikos - ilgu uzuolaidu wub.gif (man paciai romanetes irgi anksciau patiko, bet visgi priejau isvados, jog graziausiai ir jaukiausiai gyvenamasis kambarys atrodo su uzuolaidom wub.gif, virtuvei, vaiku kambariui romanetes - taip).

Papildyta:
QUOTE(Gija* @ 2010 05 05, 13:52)
man cia kaip grazu  wub.gif


grazaus audinio dienine uzuolaida - ji turetu buti pagrindine kambario puosmena, na o romanete man cia visa vaizda gadina, per daug matosi jos konturai (nors pagrindine romanetes funkcija - dengti kambari nuo akiu suprantu). Padarius naktines uzuolaidas su ziedais ir surisus jas dekor.juosta kambario sonuose, manau, butu graziau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bufeto vedėja @ 2010 05 05, 15:21)
vat as irgi esu apmastymuose kas man grazu o kas ne  g.gif atrode kad romanetes grazu, o dabar nebezinau  unsure.gif


Labai svarbu gražus audinys... per paiešką visokių grybukų prisižiūrėjau smile.gif

QUOTE(beskaiste @ 2010 05 05, 16:29)
kad ant bangos dabar slankiojancios sirmos gal daugiau  g.gif



širmas iki šiol tik dienines teko matyti, gražu.... gal reiktų derinti su roletais g.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2010 05 05, 21:54)
grazaus audinio dienine uzuolaida - ji turetu buti pagrindine kambario puosmena, na o romanete man cia visa vaizda gadina, per daug matosi jos konturai (nors pagrindine romanetes funkcija - dengti kambari nuo akiu suprantu). Padarius naktines uzuolaidas su ziedais ir surisus jas dekor.juosta kambario sonuose, manau, butu graziau  g.gif

drinks_cheers.gif super sutinku su jūsų nuomone. Norėjau ir aš sakyt, kad ten marmalynas padarytas.Gražūs audiniai, bet viskas sugadinta.
Atsakyti
QUOTE(*Sausainiukas* @ 2010 05 06, 01:38)
Labai svarbu gražus audinys... per paiešką visokių grybukų prisižiūrėjau smile.gif
širmas iki šiol tik dienines teko matyti, gražu.... gal reiktų derinti su roletais g.gif



Sirmas galima tiek dienines, tiek naktines pasiuti. Tik audini reikia pasirinkti.
Sirmas reikia derinti prie viso interjero, kai kabina tik vien del to kad patinka, nevisada grazu doh.gif Sirmos tinkamiausios vitrininiams langams.
Atsakyti
QUOTE(Meistrelis @ 2010 05 05, 13:59)
Galim padaryti tik ant vienspalvio roletinio audinio.Kreipkitės pagelbėsim.Jei galit įkelkit nuotrauką pažiūrėsim kokio sudėtingumo.


na ir man idomu pasidare,net neisivaizdavau kad taip galima...nugis kiek apytiksliai tai kainuoja????
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2010 05 06, 15:18)
na ir man idomu pasidare,net neisivaizdavau kad taip galima...nugis kiek apytiksliai tai kainuoja????
Apie 300 Lt/m2.priklauso nuo vaizdelio kokį norit dėti
Atsakyti