Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbeliai - 8 tema

Papildyta:
QUOTE(aistukas @ 2010 01 27, 20:26)
Sveikos,

norejau paklausti kiek  reikia pirkti medziagos dieninei klasikinei uzuolaidai, jei lango plotis 5m ?

aciu  4u.gif


Priklauso nuo juosteles.Yra juosteles kurios sutraukia 1,5;2;2,5 karto.Tai jei juostele pasiriksite 1,5,tai medziagos reikes 7,5m,jei 2 tai 10 metru,o jei 2,5 tai 12,5m.Tikiuosi kad suprantamai parasiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *AMRI*: 28 sausio 2010 - 23:25
QUOTE(*AMRI* @ 2010 01 29, 00:23)
Papildyta:
Priklauso nuo juosteles.Yra juosteles kurios sutraukia 1,5;2;2,5 karto.Tai jei juostele pasiriksite 1,5,tai medziagos reikes 7,5m,jei 2 tai 10 metru,o jei 2,5 tai 12,5m.Tikiuosi kad suprantamai parasiau.



Noreciau paklausti o su kokiu sutraukimu graziausiai atrodo? Gal priklauso nuo uzuolaidu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lucija: 29 sausio 2010 - 10:57
QUOTE(Lucija @ 2010 01 29, 10:53)
Noreciau paklausti o su kokiu sutraukimu graziausiai atrodo? Gal priklauso nuo uzuolaidu?

Cia priklauso nuo audinio ir nuo jusu"skonio".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *AMRI*: 29 sausio 2010 - 16:59
Ikelsiu vaiku kambario uzuolaidos:

user posted image
Atsakyti
Man tai šitos magnetinės turbūt vienos šauniausių kada nors matytų ax.gif . Tik kažin ar įmanoma Lietuvoj tokių rast g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
pudra, labai idomios ir kartu labai keistos uzuolaidos, tikrai nematytos visai g.gif
Atsakyti
QUOTE(pudra @ 2010 01 31, 12:15)
Man tai šitos magnetinės turbūt vienos šauniausių kada nors matytų  ax.gif . Tik kažin ar įmanoma Lietuvoj tokių rast  g.gif
user posted image

tikrai imanoma wink.gif man dizainere jau pries du metus siule sita varianta... tie magnetukai kaip suprantu pritvirtinami prie kokios nori medziagos jei neklystu... tik nzn ar jie atsikrai juos parduoda ar tik savo siuvamom uzuolaidom vezasi...
Atsakyti
Ieskau variantu savo 2 langiukams (93X116 ir 92X106) bei durims (52X183)... Norisi naktiniu romaneciu ir panasaus atspalvio dieniniu uzuolaidu.. blush2.gif Kambario spalva zalsva. Norisi kazko grazesnio negu siaip eilines uzuolaidos schmoll.gif
Norim, kad nepersisvietu, nes uzsakem vienam kambariui roletus ir per neatiduma isrinkau persvieciama audini. Tad dabar matosi siek tiek is lauko puses doh.gif reiks ir ten dabar galvoti apie kazkokias grazias uzuolaidas dienines...
Siaip nesu labai isranki 4u.gif bet ieskau minciu. Gal kas galit pasidalinti idejomis?
Taip pat ir "meistrelio" ieskom, kad pasiutu ax.gif Labiausiai tiktu meistrelis is Kauno arba Alytaus...
Atsakyti
stai manosios uzuolaidos, prastokas tik fotoaparatas - uz jas dekoju nariai TEO wub.gif
http://foto.delfi.lt...icture/1356895/
Atsakyti
QUOTE(doviile @ 2010 02 03, 12:24)
stai manosios uzuolaidos, prastokas tik fotoaparatas, uz jas dekoju nariai TEO  wub.gif
http://foto.delfi.lt...icture/1356895/

Ir aš esu užsisakiusi pas Teo, tik romanetes blush2.gif O pas jus širmos nakčiai uždengia tik langus, o tos gėlėtos dalys šonuose lieka, ar viskas prie langų suvažiuoja? Tikiuosi supratote ko klausiu blush2.gif Kaip kokybė? Esate patenkinta?

P.S. simpatiškas pintas krėslas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stebuklaz: 03 vasario 2010 - 12:55
QUOTE(Gintare^ @ 2010 01 27, 13:14)
Sveiki,
gal galite patarti, kur geriausia Kaune uzsisakineti roletus virtuves langui?


Kaune Savanoriu pr. 377, yra isikurusi imone "Gredomas" siuo metu ji vykdo akcijas roletams smile.gif taiko nuolaidas net iki 65% thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(stebuklaz @ 2010 02 03, 14:54)
Ir aš esu užsisakiusi pas Teo, tik romanetes  blush2.gif O pas jus širmos nakčiai uždengia tik langus, o tos gėlėtos dalys šonuose lieka, ar viskas prie langų suvažiuoja? Tikiuosi supratote ko klausiu  blush2.gif Kaip kokybė? Esate patenkinta?

P.S. simpatiškas pintas krėslas  wub.gif


aciu uz ivertinima, galima stumdyti, siandien irgi stumdem raudonas sonines dalis i vidury , kad uzdengtume langa, nes saule labai sviete ir su mazyle negalejom zaisti smile.gif taip labai patenkinta, isties gavau geresni rezultata nei tikejausi, nes labai maloniai su TEO bendravom ir isties matosi labai stengesi
Atsakyti