Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos, Lengvatos

QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 01 28, 20:32)
tai jeigu mano seima tik as ir maziukas gausime po 650lt is birzos tai vadinasi kad jau nebepriklausys jokia soc pasalpa mums pagal jusu skaiciavimus? g.gif

Priklausytų (350*2-650) x 90% = 45 Lt
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dreams @ 2010 01 28, 19:25)
Totalus bardakas čia. Kas kaip nori, taip ir rašo doh.gif Na, moterys, jei tiksliai nežinote, tai kam rašyti skaičius iš lempos?? Ir 325, ir 530 Lt atsiranda po to doh.gif

Tikrai, moterys, kelintą temą skaitot, bet savo reikaluose nė velnio nesigaudot. doh.gif Vienam žmogui turi būti 350 lt., iš tos sumos jums atiduoda tik 90%, kitaip tariant 315 lt., likutis (35 lt.) nusiskaičiuoja mokesčiams ar dar kažkam.
Atsakyti
šiaip tai kaip suprantu ši tema ir yra tam kad paklausti galėtų ir gautų atsakymą biggrin.gif o judvi šaunuolės puikiai gaudotės ir neklaidinat nieko drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zeroo7 @ 2010 01 29, 08:53)
šiaip  tai kaip suprantu ši tema ir yra tam kad paklausti galėtų ir gautų atsakymą biggrin.gif o judvi šaunuolės puikiai gaudotės ir neklaidinat nieko drinks_cheers.gif  thumbup.gif

pilnai sutinku ,kad reikia klausti ,kad galetum gaut atsakyma.bet galima perversti ir kelis puslapius atgal,yra pilnai informacijos.ir kaskart kartojasi tie patys klausimai bei atsakymai.
Atsakyti
QUOTE(plazma @ 2010 01 29, 12:50)
pilnai sutinku ,kad  reikia klausti ,kad galetum gaut atsakyma.bet galima perversti ir kelis puslapius atgal,yra pilnai informacijos.ir kaskart kartojasi tie patys klausimai bei atsakymai.

Ne, kartais būna ir skirtingos situacijos. smile.gif arba situacijos tos pačios skirtingose miestuose dažnai skiriasi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zeroo7 @ 2010 01 29, 08:53)
šiaip  tai kaip suprantu ši tema ir yra tam kad paklausti galėtų ir gautų atsakymą biggrin.gif o judvi šaunuolės puikiai gaudotės ir neklaidinat nieko drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Klausti niekas nedraudžia smile.gif Bet į tą klausimą atsiranda penkiolika atsakymų ir nei vieno teisingo doh.gif Neklystančių nėra, bet tvirtai įsitikinus skleisti iškraipytą info "kažkur girdėjau" reikia turėti įžūlumo cool.gif Tema svarbi ir aktuali, daug žmonių forume gauta info vadovaujasi eidami į soc.skyrius ir tada jau ieško kaltų, kad kažko nedavė, nors "jų įsitikinimu" priklauso. Arba atvirkščiai - nuleidžia rankas prisiskaitę, neva vis tiek nieko negausiu.

Aš už teisingą info, kuri yra naudinga, o ne už bereikalingus pletkus. Prisiimkim atsakomybę už tai, ką kalbam, visiems bus tik geriau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sweet Dreams: 29 sausio 2010 - 13:20
sianidien buvau del tos pasalpos kai neiseina 350 vienam asmeniui.Tik neissiaiskinau kada dabar laukt pinigeliu ir uz kokius menesius jie bus mokami tongue.gif Pajamas skaiciavo 10.11.12 menesio.... g.gif Tai turbut nuo sausio 1 iki balandzio 1 tam laikotarpiui sutvarkys...Ziopla nebepaklausiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ameliux @ 2010 01 29, 14:02)
sianidien buvau del tos pasalpos kai neiseina 350 vienam asmeniui.Tik neissiaiskinau kada dabar laukt pinigeliu ir uz kokius menesius jie bus mokami tongue.gif Pajamas skaiciavo 10.11.12 menesio....  g.gif Tai turbut nuo sausio 1 iki balandzio 1 tam laikotarpiui sutvarkys...Ziopla nebepaklausiau  doh.gif

taip iki balandžio, balandį turėsi vėl eiti, o pinigai tai g.gif neaišku kokia savivaldybėje tvarka,pas mus tai jei būtai atėjusi šiand tai gautai tik kovą už du mėnesius ax.gif
ta pašalpa vadinasi socialinė pašalpa mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeroo7: 29 sausio 2010 - 14:18
QUOTE(ameliux @ 2010 01 29, 15:02)
sianidien buvau del tos pasalpos kai neiseina 350 vienam asmeniui.Tik neissiaiskinau kada dabar laukt pinigeliu ir uz kokius menesius jie bus mokami tongue.gif Pajamas skaiciavo 10.11.12 menesio....  g.gif Tai turbut nuo sausio 1 iki balandzio 1 tam laikotarpiui sutvarkys...Ziopla nebepaklausiau  doh.gif

O pinigėlius tik kovo mėnesį gausit jau už 2 mėn. (nes mėnesio galas ir kol patvirtins, kad skirs doh.gif )
Atsakyti
Kreipiuosi į tas mamas kurios žino šimtu procentu, prašau paskaičiuokit man kokia būtų socialinė pašalpa jei pajamos vienam asmeniui per mėnesį 310 litų. Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
o Kiek seimos nariu?
Papildyta:
(350-310)*90=36LT.VIENAM ASMENIUI
Atsakyti
QUOTE(timotey @ 2010 01 29, 16:29)
o Kiek seimos nariu?
Papildyta:
(350-310)*90=36LT.VIENAM ASMENIUI


Labai ačiū 4u.gif Pas mus penki šeimos nariai
Atsakyti