Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos, Lengvatos

QUOTE(jurg_ili @ 2010 02 10, 12:03)
Mano situacija lygiai tokia pat, socialine priklausys kai vyras(kita puse etato) atstoves darbo birzoj 6 men . Bent man taip isaiskino

tai kaip jam stoveti birzoj jai jis darba turi bet pagal europos sajunga dirba tipo puse etato?
Atsakyti
QUOTE(ksiusinka @ 2010 02 10, 10:25)
tai kaip jam stoveti birzoj jai jis darba turi bet pagal europos sajunga dirba tipo puse etato?

Na paprastai užsiregistruoji darbo biržoje ir stovi. biggrin.gif Vieną pusę etato dirbą, kitą pusę stovi darbo biržoje ir išeina pilnas etatas.
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 02 10, 13:05)
Na paprastai užsiregistruoji darbo biržoje ir stovi.  biggrin.gif Vieną pusę etato dirbą, kitą pusę stovi darbo biržoje ir išeina pilnas etatas.

zodziu nesamone kazkokia schmoll.gif nezino kaip is tju zmoniu issidirbineti lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Papasakosiu savo situacija gal ir mums kas priklausytu blush2.gif
As nedirbu nuo 2009-12-31, stoviu darbo birzoje nuo sausio 6 kazkur, is ten gausiu bedarbio pasalpa. vyras dirba puse etato. Susituokem sausio 30d. As registruota pas savo tevu, vyras pas savo, bet abu tam paciam rajone. Laukiam leliuko, kuris gims birzelio 24d. Turto kolkas neturim tik vyras keles masinas savo vardu turi.

Aciu uz patarimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ksiusinka @ 2010 02 10, 11:25)
tai kaip jam stoveti birzoj jai jis darba turi bet pagal europos sajunga dirba tipo puse etato?

Taip ir "stovi" - nueini į darbo biržą, pasakai kad dirbi puse etato ir nori įsiregistruot kaip DIRBANTIS IR IEŠKANTIS DARBO (gali ieškot geresnio, pelningesnio ar šiaip kitokio darbo). Ir viskas, užregistruoja ir skaitaisi dirbantis ir ieškantis darbo asmuo. Tada po 6 mėn. galit gauti ir kompensacijas ar soc. pašalpas (jei priklauso)...
Atsakyti
Dėkui merginos, kad visos taip padedat, gal ir man padėsit smile.gif
Šeimoje esame trise: aš, vyras ir dukra 6 metų. Priregistruotos mano bute esame tik mes. Aš nedirbu jau 5 mėnesius, bet per savo durnumą, kvailumą nestojau į darbo biržą. Vyras dirba ant 0,25 etato jau metus, alga jo į rankas buvo apie 830 lt., o jau šį mėn., vasarį gavo 345 Lt. Dar už dukrą už sausį gavau 52 Lt. Susirinkau pažymas, dar priklauso man po 52 lt kol dukrai 7 metai sueis, o tai bus po 2 mėnesių. Dar kol vyras ir iš pašalies dirbo, tai dar sudurdavom galą su galu, o dabar jau psio. Sakykit, man priklausytų ir maisto daviniai taip suprantu. Paprašiau pažymos iš paskutinės darbovietės, eisiu kitą savaitę į darbo biržą. Galėtumėt paprotinti, kokios pašalpos dar priklausytų?

Dėkui jums visoms ir kad yra tokia tema smile.gif
Atsakyti
[quote=tigrin,2010 02 09, 21:09]
[quote=plazma,2010 02 09, 19:25]
mama,auginanti vaika iki 3metu,gali gaut socialine pasalpa,ir jai nebutina stot i darbo birza,bet vaikutis turi augt namuose.jei vaikas turi tevo pavarde,tai reikia rodyt ir tevo pajamas.o i DB gakit stot,nesvarbu kad vaikui tik 1.6men

dabar as jau nelb suprantu unsure.gif as db laukiuosi waikucio,jau 31 saw. tai, kai gims galesiu reikalaut soc pasalpos neswarbu ar tuo metu busiu studente ar DB uzsiregistrawus(as db mokausi paskutiniam 3 kurse,nedirbu,nestowiu DB)? blush2.gif dar norejau pasitixlint ka reiskia waikutis turi gywent namuose? Jei as su waikucio teweliu ir lialiuku gywensim nuomuojamam bute,taj jau nebesiskaitys,kad waikas auga namuose? doh.gif ir jei waikutis tures tewo pawarde,raset,kad reikes rodyt pajamas... o jei musu situacijoj tewelis turi 0 pajamu? ir jis nestowi DB,taj mes jau negausim jokios soc pasalpos? verysad.gif aciu uz atsakymus 4u.gif
[/quote]
kodel namai yra namai nors ir nuomuojamame bute tiesiog ta savoka augti namie reiskia kad vaikas neina y darzeli... taip norint gauti soc pasalpa reikes jusu visu pajamu taipogi ir draugo...ir jei jis nestivi DB ir nedirba jus jos negausit.... 4u.gif
galiu pateikti savo pwz as taipat turiu sunu mokausi o draugas sodroje apsiformines kaip aiginantis vaika,nes jis taipogi nestovejo DB ir nedirbo...tokiu atveju mes gauname soc pasalpa smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Penepopė @ 2010 02 10, 17:36)
Dėkui merginos, kad visos taip padedat, gal ir man padėsit  smile.gif
Šeimoje esame trise: aš, vyras ir dukra 6 metų. Priregistruotos mano bute esame tik mes. Aš nedirbu jau 5 mėnesius, bet per savo durnumą, kvailumą nestojau į darbo biržą. Vyras dirba ant 0,25 etato jau metus, alga jo į rankas buvo apie 830 lt., o jau šį mėn., vasarį gavo 345 Lt. Dar už dukrą už sausį gavau 52 Lt. Susirinkau pažymas, dar priklauso man po 52 lt kol dukrai 7 metai sueis, o tai bus po 2 mėnesių. Dar kol vyras ir iš pašalies dirbo, tai dar sudurdavom galą su galu, o dabar jau psio. Sakykit, man priklausytų ir maisto daviniai taip suprantu. Paprašiau pažymos iš paskutinės darbovietės, eisiu kitą savaitę į darbo biržą. Galėtumėt paprotinti, kokios pašalpos dar priklausytų?

Dėkui jums visoms ir kad yra tokia tema  smile.gif

na kai jus isstovesite DB puse metu tada manau priklausys ir socialine pasalpa,taciau jusu vyras taipat turi stoti y Db kaip ieskantis papildomo darbo nes kitaip jus sios pasalpos negausite... taip maisto paketai jums priklauso kai gausite soc pasalpa priklausys ir kompensacijus uz sildyma(saltuoju laikotarpiu)...beje jums priklausys ir pasalpa is DB ... 4u.gif
gal nelabai painiai surasiau doh.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaleake: 10 vasario 2010 - 19:00
QUOTE(Penepopė @ 2010 02 10, 17:36)
Dėkui merginos, kad visos taip padedat, gal ir man padėsit  smile.gif
Šeimoje esame trise: aš, vyras ir dukra 6 metų. Priregistruotos mano bute esame tik mes. Aš nedirbu jau 5 mėnesius, bet per savo durnumą, kvailumą nestojau į darbo biržą. Vyras dirba ant 0,25 etato jau metus, alga jo į rankas buvo apie 830 lt., o jau šį mėn., vasarį gavo 345 Lt. Dar už dukrą už sausį gavau 52 Lt. Susirinkau pažymas, dar priklauso man po 52 lt kol dukrai 7 metai sueis, o tai bus po 2 mėnesių. Dar kol vyras ir iš pašalies dirbo, tai dar sudurdavom galą su galu, o dabar jau psio. Sakykit, man priklausytų ir maisto daviniai taip suprantu. Paprašiau pažymos iš paskutinės darbovietės, eisiu kitą savaitę į darbo biržą. Galėtumėt paprotinti, kokios pašalpos dar priklausytų?

Dėkui jums visoms ir kad yra tokia tema  smile.gif

Daugiau jokios pašalpos jums nepriklauso. Jei nedirbat turit būti registruoti darbo biržoj. Po šešių mėnesių galėsit tvarkytis pašalpas ar kompensacijas.
Atsakyti
Zaleake, Žiemos rytas ačiū jums labai už pagalbą 4u.gif

Zaleake čiut painokai surašėt smile.gif O tai maisto paketai irgi po pusės metų?
JŪs gale rašot, kad pašalpa iš darbo biržos priklausys. Kokia? Nes aš nesu išdirbusi 18 mėnesių per 3 metus verysad.gif

Dar norėjau paklaust, jei vyras dirba 0,25 etato, tai į biržą stojant irgi reikia pažymos, tai irgi už praeitus metus pajamas ir už šiuos sausį ir vasarį? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Penepopė: 10 vasario 2010 - 20:43
QUOTE(Penepopė @ 2010 02 10, 21:41)
Zaleake, Žiemos rytas ačiū jums labai už pagalbą  4u.gif

Zaleake čiut painokai surašėt  smile.gif  O tai maisto paketai irgi po pusės metų?
JŪs gale rašot, kad pašalpa iš darbo biržos priklausys. Kokia? Nes aš nesu išdirbusi 18 mėnesių per 3 metus  verysad.gif

Dar norėjau paklaust, jei vyras dirba 0,25 etato, tai į biržą stojant irgi reikia pažymos, tai irgi už praeitus metus pajamas ir už šiuos sausį ir vasarį?  smile.gif

maisto paketai manau priklauso... 4u.gif
o jus buwot atleista, isejot sawo noru, ar firma bankrotavo?
na manau kad darbo birzije mato kur vyras dirba ir nereikia... 4u.gif
Atsakyti
Turiu klausimėlį. Esam 4 asmenų šeima. Vyresniajam vaikui - 9 metai. Vyras dirba 0,5 etato, biržoje neregistruotas. Aš auginu 2,5 m. vaiką, nedirbu ir biržoje neregistruota. Mūsų šeimos pajamos sudaro 1050 lt. Ar man priklauso soc. parama (piniginė), kadangi auginu vaiką iki 3 metų? Kaip suprantu minimalios 4 asmenų šeimos pajamos turėtų būt 1400 lt. Ar aš kažką ne taip supratau?
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2010 02 10, 21:18)
maisto paketai manau priklauso... 4u.gif
o jus buwot atleista, isejot sawo noru, ar firma bankrotavo?
na manau kad darbo birzije mato kur vyras dirba ir nereikia... 4u.gif

O dėl maisto paketų kur reiktų kreptis? Išėjau savo noru iš buvusios darbovietės smile.gif Ačiū, kad padedate blush2.gif smile.gif
Atsakyti