Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos, Lengvatos

QUOTE(vaiduoklisss @ 2010 02 16, 16:42)
matai o cia skyle....juk mokescius  mokejo g.gif bet  tie kurie  nedirbo ir  atsistoja nori gaut tai gerai mirksiukas.gif
Papildyta:

na jo,tai jei mano alga 600 ant 3 ....linksma g.gif ner ko vargt ir tvarkyt unsure.gif

vat būtent, kad mokesčius mokėjo ir dar didelius, kaip ir visi kiti dirbantieji...bet bedarbio pašalpa nepriklauso, o dirbantiesiems kitur priklauso - jokios logikos...bet taip jau yra mega_shok.gif
Atsakyti
Sveiki,turiu klausima.Mano vyras dirba valymo firmoj,jam padare kad atseit jis dirba puse etato,nors dirba pilna darbo diena,gauna 364,o dbr jo praso kad jis paimtu verslo liudijima,perimtu ant saves brigada su kuria dirba,jam viska apmokes firna...firma pervedines jam pinigus kuriuos jis tures pervedinet darbuotojams,nesuprantu kam jiems to reikia jai praktiskai algos jam nepakels,o mes norim sutvarkit dokumentus soc pasalpai gauti.kaip suprantu jai jis paims ta verslo liudijima mes jau negalesim gaut soc pasalpos,ar as klistu???
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 02 17, 12:29)
Sveiki,turiu klausima.Mano vyras dirba valymo firmoj,jam padare kad atseit jis dirba puse etato,nors dirba pilna darbo diena,gauna 364,o dbr jo praso kad jis paimtu verslo liudijima,perimtu ant saves brigada su kuria dirba,jam viska apmokes firna...firma pervedines jam pinigus kuriuos jis tures pervedinet darbuotojams,nesuprantu kam jiems to reikia jai praktiskai algos jam nepakels,o mes norim sutvarkit dokumentus soc pasalpai gauti.kaip suprantu jai jis paims ta verslo liudijima mes jau negalesim gaut soc pasalpos,ar as klistu???

tikrai nebegautumet tokiu atveju, jusu seimai tai visiskai neapsimoka imt verslo liudijimo doh.gif cia firmai taip patogiau, greiciausiai del mokesciu doh.gif
Atsakyti
tvarkiaus kompensacijas už šildymą,viskas buvo gerai-vieną men kompensavo,o kitą atėjo laiškas ,kad mums nepriklauso-nes dirbu 0,5 etato,[turiu vaiką su lengva negalia] tai man labai gerai toks grafikas.iš pradžių sakė viskas gerai,o dabar jau netinka,pripliusavo kompensuotą sumą šitam mėn.. įdomu kaip čia yra iš tikrųjų g.gif sako jus galit dirbt 0,5 etato,jei gautumet slaugą.bet jei mano vaikui būt sunki negalia ir gaučiau slaugą-tai aš juk visai tada nedirbčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2010 02 17, 17:10)
tvarkiaus kompensacijas už šildymą,viskas buvo gerai-vieną men kompensavo,o kitą atėjo laiškas ,kad mums nepriklauso-nes dirbu 0,5 etato,[turiu vaiką su lengva negalia] tai man labai gerai toks grafikas.iš pradžių sakė viskas gerai,o dabar jau netinka,pripliusavo kompensuotą sumą šitam mėn.. įdomu kaip čia yra iš tikrųjų g.gif  sako jus galit dirbt 0,5 etato,jei gautumet slaugą.bet jei mano vaikui būt sunki negalia ir gaučiau slaugą-tai aš juk visai tada nedirbčiau doh.gif

tai stokit i DB kaip ieskanti darbo,tuomet nebus jokiu problemu del kompensaciju.as pati vaika auginu su lengva negalia,ir gaunu kompensacija kurui,tik nedirbu,bet stoviu DB.
slaugos su lengva negalia neduoda.
Atsakyti
o klausykit mergytes ar seniunija jau veliau zino ar paskirta už kura ar ne?bandyčiau skambint pasiklaust gal... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ginte*** @ 2010 02 18, 09:18)
o klausykit mergytes ar seniunija jau veliau zino ar paskirta už kura ar ne?bandyčiau skambint pasiklaust gal... g.gif

taip suzino,as tvarkiausi sausio men uz kura,bet vakar klausiau ,tai sake svarstys tik kovo men.cia kretingoje
Atsakyti
O kiek laiko zmogus turi prastovet DB kad gautu soc pasalpa?Nes mano vyras dirba puse etato,tai jai jis atsistos i DB po kiek laiko mes galesim kreiptis del soc pasalpos??
Atsakyti
QUOTE(plazma @ 2010 02 18, 09:43)
taip suzino,as tvarkiausi sausio men uz kura,bet vakar klausiau ,tai sake svarstys tik kovo men.cia kretingoje

aš irgi sausį kreipiausi tai va ir galvoju ar jau žino ka nors ar dar ne.
Papildyta:
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 02 18, 10:30)
O kiek laiko zmogus turi prastovet DB kad gautu soc pasalpa?Nes mano vyras dirba puse etato,tai jai jis atsistos i DB po kiek laiko mes galesim kreiptis del soc pasalpos??

po pusės metu.
Atsakyti
QUOTE(ginte*** @ 2010 02 18, 10:42)
aš irgi sausį kreipiausi tai va ir galvoju ar jau žino ka nors ar dar ne.
Papildyta:

po pusės metu.


tai kaip supratau jai jam net darbe padarytu visa etata vistiek jis turetu puse metu isdirbt pilnu etatu o tik tada mes galetumem kreiptis del soc pasalpos???net nesvarbu kad jis dirba 3metus vienam darbe,nes anksciau jis dirbo visu etatu ir tik pries 8men padare jam puse etato.
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 02 18, 10:53)
tai kaip supratau jai jam net darbe padarytu visa etata vistiek jis turetu puse metu isdirbt pilnu etatu o tik tada mes galetumem kreiptis del soc pasalpos???net nesvarbu kad jis dirba 3metus vienam darbe,nes anksciau jis dirbo visu etatu ir tik pries 8men padare jam puse etato.


Ne, įsidarbinus pilnu etatu, galima kreiptis tą mėnesį, jei įsidarbinta nuo pirmos dienos arba kitą mėn, bet kol nėra išdirbta pilnų 3mėn, reikia pateikti kreipimosi mėnesio pajamas (pasibaigus tam mėnesiui, atnešti pažymą apie atlyginimą) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 02 18, 10:53)
tai kaip supratau jai jam net darbe padarytu visa etata vistiek jis turetu puse metu isdirbt pilnu etatu o tik tada mes galetumem kreiptis del soc pasalpos???net nesvarbu kad jis dirba 3metus vienam darbe,nes anksciau jis dirbo visu etatu ir tik pries 8men padare jam puse etato.

va del šito tai jau nezinau,bijau suklaidint,gal kuri protingesnė atsakys...
Papildyta:
QUOTE(ginte*** @ 2010 02 18, 11:16)
va del šito tai jau nezinau,bijau suklaidint,gal kuri protingesnė atsakys...

va jau ir atsakė,tik per vėlai pamačiau... 4u.gif
Atsakyti