Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos, Lengvatos

gal zinote,kria men. diena perveda soc.pasalpa mazas pajmas gaunanciai seimai.aciu.
Atsakyti
QUOTE(daluze1 @ 2010 02 20, 09:26)
gal zinote,kria men. diena perveda soc.pasalpa mazas pajmas gaunanciai seimai.aciu.

priklauso nuo savivaldybes,jei pinigu turi tai praveda iki 15d,o kartais tenka laukti ir ilgiau.
Atsakyti
QUOTE(linosska @ 2010 02 18, 20:17)
g.gif  sakykit, o jei pajamos virsija 1400lt.. Mes esame keturiese, buto plotas 49kv.m., bendros pajamos 1650lt. Kaip tada skaiciuoti? blush2.gif aciu


Sveiki,mane irgi domina sis klausimas.jai pas mus triju kambariu butas,bendras plotas 59kv tai kiek mums butu ta kompensacija uz siluma?Musu pajamas nevirsija 1400 givenam 4 as vyras ir du vaikai,vienas vaikas lanko darzeli.
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 02 21, 13:41)
Sveiki,mane irgi domina sis klausimas.jai pas mus triju kambariu butas,bendras plotas 59kv tai kiek mums butu ta kompensacija uz siluma?Musu pajamas nevirsija 1400 givenam 4 as vyras ir du vaikai,vienas vaikas lanko darzeli.



Jeigu neturit daug kitokio turto ir atitinkat kitus kriterijus , tai turetu beveik visa sildymo suma kompensuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirtyšė @ 2010 02 21, 17:52)
jei gaunat soc. pasalpa, tai pasa ir asmens tapatybes kortele galit pasidaryt nemokamai.



O siaip kilo tokia mintis : jeigu gauni soc. pasalpa , bet pasas dar galiojantis, o nori ji pasikeisti i asmens tapatybes kortele ( kaip ir nera butinybes), tai , jauciu, nedarytu nemokamai ? smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirtyšė @ 2010 02 22, 11:16)
siuo klausimu nezinau ka jums atsakyt....
gal pirma pasiskambinkit i seniunijoje esanti Soc.paramos  skyriu, pasakykit kad pasas nebegalioja, bet pagal pajamas pretenduojat i soc.pasalpa. gal pasakys ka daryt tokiu atveju.

Dėkinga 4u.gif Dar rūpi klausimas ar ir už savo mažametį sūnų kuriam., bus greit ketveri gausiu soc., pašalpa ar tik pati? Jau pusmetis išstovėjau darbo biržoje ir rošiuosi prašyti soc., pašalpos. Jokių pajamų negaunu iš niekur., net nustojo mokėti 52lt už sūnų unsure.gif reiks aiškintis ir dėl to g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2010 02 22, 12:21)
Dėkinga 4u.gif Dar rūpi klausimas ar ir už savo mažametį sūnų kuriam., bus greit ketveri gausiu soc., pašalpa ar tik pati? Jau pusmetis išstovėjau darbo biržoje ir rošiuosi prašyti soc., pašalpos. Jokių pajamų negaunu iš niekur., net nustojo mokėti 52lt už sūnų unsure.gif reiks aiškintis ir dėl to g.gif


Sveika,
na mano žiniomis tai dėl tų 52 lt reikia tiesiog eiti ir prasitęsti, ir būtinai pažymos reikia iš biržos. O soc.pašalpa ir yra skiriama visai šeimai. Skaičiuojasi maždaug taip: vienam šeimos nariui turėtų tekti 350lt/mėn (na jei šiuo krizės laiku ką nors nepakeitė), tai, jei jūs 2 žmogiukai ir jokių pinigų neturite (alimentai?, ar esat kaip vieniša?), tai jums mokėtų tiek: (350*2)*0,9 (čia toks koeficientas) taigi 630 lt visai šeimai+ 52 lt vaiko pinigiukai.
Na bent aš gaunu taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelijabalta1: 22 vasario 2010 - 12:06
QUOTE(lelijabalta1 @ 2010 02 22, 12:04)
Sveika,
na mano žiniomis tai dėl tų 52 lt reikia tiesiog eiti ir prasitęsti, ir būtinai pažymos reikia iš biržos. O soc.pašalpa ir yra skiriama visai šeimai. Skaičiuojasi maždaug taip: vienam šeimos nariui turėtų tekti 350lt/mėn (na jei šiuo krizės laiku ką nors nepakeitė), tai, jei jūs 2 žmogiukai ir jokių pinigų neturite (alimentai?, ar esat kaip vieniša?), tai jums mokėtų tiek: (350*2)*0,9 (čia toks koeficientas) taigi 630 lt visai šeimai+ 52 lt vaiko pinigiukai.
Na bent aš gaunu taip.

vaiko pinigai 52lt mokami iki 7metu.todel jei nebegaunat reikia vel susitvarkyti popierius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plazma: 22 vasario 2010 - 12:12
QUOTE(lelijabalta1 @ 2010 02 22, 13:04)
Sveika,
na mano žiniomis tai dėl tų 52 lt reikia tiesiog eiti ir prasitęsti, ir būtinai pažymos reikia iš biržos. O soc.pašalpa ir yra skiriama visai šeimai. Skaičiuojasi maždaug taip: vienam šeimos nariui turėtų tekti 350lt/mėn (na jei šiuo krizės laiku ką nors nepakeitė), tai, jei jūs 2 žmogiukai ir jokių pinigų neturite (alimentai?, ar esat kaip vieniša?), tai jums mokėtų tiek: (350*2)*0,9 (čia toks koeficientas) taigi 630 lt visai šeimai+ 52 lt vaiko pinigiukai.
Na bent aš gaunu taip.


teisingai viskas del paskaiciavimu, tiek turetu moketi pinigeliu soc.pasalpos.
tik jeigu skiriama soc.pasalpa, tai vaiko pinigai pratesiami automatiskai. jokiu prasymu rasyt nebereikia.
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2010 02 22, 12:04)
Sveika,
na mano žiniomis tai dėl tų 52 lt reikia tiesiog eiti ir prasitęsti, ir būtinai pažymos reikia iš biržos. O soc.pašalpa ir yra skiriama visai šeimai. Skaičiuojasi maždaug taip: vienam šeimos nariui turėtų tekti 350lt/mėn (na jei šiuo krizės laiku ką nors nepakeitė), tai, jei jūs 2 žmogiukai ir jokių pinigų neturite (alimentai?, ar esat kaip vieniša?), tai jums mokėtų tiek: (350*2)*0,9 (čia toks koeficientas) taigi 630 lt visai šeimai+ 52 lt vaiko pinigiukai.
Na bent aš gaunu taip.



QUOTE(plazma @ 2010 02 22, 12:11)
vaiko pinigai 52lt mokami iki 7metu.todel jei nebegaunat reikia vel susitvarkyti popierius.

Viskas aišku bigsmile.gif 4u.gif Tik va neramina tas pasas mane juk sausio mėn., pasibaigė man galiojimas doh.gif dėkinga jum labai norėjau tvirčiau jaustis ir apsiklausinėti biggrin.gif nes ten nuėjus nieko nežinant doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2010 02 22, 12:15)
Viskas aišku bigsmile.gif  4u.gif Tik va neramina tas pasas mane juk sausio mėn., pasibaigė man galiojimas doh.gif dėkinga jum labai norėjau tvirčiau jaustis ir apsiklausinėti biggrin.gif nes ten nuėjus nieko nežinant doh.gif  blush2.gif

tas tiesa drinks_cheers.gif tik nepamirskit is soc skyriaus gauti pazymos,kad esat socialiai remtina.
Atsakyti
QUOTE(plazma @ 2010 02 22, 12:17)
tas tiesa  drinks_cheers.gif  tik nepamirskit is soc skyriaus gauti pazymos,kad esat socialiai remtina.

Persiprašau blush2.gif tai priims mane seniunija su pasibaigiančiu paso galiojimu tvarkyti soc., pašalpa?? blush2.gif
Nes Jūs paminėjote pažymą turiu pasiimti einant pasą darytis taip??
Atsakyti