Įkraunama...
Įkraunama...

Mažas pajamas gaunantys asmenys, šeimos, Lengvatos

QUOTE(plazma @ 2010 03 03, 17:26)
o vaikas kokia pavarde turi?jei tevo,tai tevas turi but DB registruotas 6men.jusu seimos pajamos turi but 1050lt,kad gautumet soc pasalpa.

Taip, vaikas turi tevo pavarde,o DB registruotas dar tik 2sav.
Atsakyti
QUOTE(Kieliuke @ 2010 03 03, 18:39)
Sveikos. Sausi tvarkiau socialine pasalpa,o vasari jau gavau pinigus. Bet jokio laisko negavau. O balandzio pradzioj baigesi pasas. Tai is kur dabar pasimt pazyma,kad esu soc.remtina? Ar ten kur tvarkiau? Tvarkiausi kaimo seniunijoj ar savivaldybej?


pazymas apie paskirta socialine pasalpa isduoda soc. paramos centras.

laiskas apie paskirta pasalpa jums ir netiktu. butinai turi buti soc.paramos centro isduoda pazyma. pasiskambinkit ten, kur tvarketes visus dokumentus ir paklauskit, ar jie gali jums isduoti pazyma apie paskirta soc.pasalpa.
Atsakyti
tai nieko nebesuprantu,norint kokiu pasalpu gaut ar maisto paketu,tai ka reikia birzoj puse metu prastovet,pajamos musu seimoj-vyras is birzos gaus-650,as dabar gausiu-488,pries tai buvo 580,abu stovim birzoj, as 4 menuo eina ,vyras 1 menuo bus seima is 4 asmenu,padekit mergaites,ar kas priklauso? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliooks @ 2010 03 03, 19:14)
tai nieko nebesuprantu,norint kokiu pasalpu gaut ar maisto paketu,tai ka reikia birzoj puse metu prastovet,pajamos musu seimoj-vyras is birzos gaus-650,as dabar gausiu-488,pries tai buvo 580,abu stovim birzoj, as 4 menuo eina ,vyras 1 menuo bus seima is 4 asmenu,padekit mergaites,ar kas priklauso? g.gif

Jums priklauso ir maisto paketai,ir pasalpa, ir konpensacija uz buta.Kadangi gaunate pinigelius is birzos.
Atsakyti
QUOTE(jurguliooks @ 2010 03 03, 18:46)
aciu uz atsakyma 4u.gif

taip pat priklauso ir 52lt uz vaika iki 7m.
Atsakyti
QUOTE(plazma @ 2010 03 03, 18:49)
taip pat priklauso ir 52lt uz vaika iki 7m.


aciu mergytes,uz atsakymus
tai sunui -3,5 metai,tai tureciau gaut,sakot g.gif ,o dukrai bus 7 balandi,tai as dar gauciau uz dukra tuos 52lt.,nes nuo sausio jau nebegavau, turiu talona i soc.tik balandzio 1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguliooks: 03 kovo 2010 - 18:59
sweikos smile.gif as noreciau konsultaciju tokiu klausimu.. verysad.gif esu 3 kurso studente(ppaskutiniai metai),dieninio skyriaus. man 24m suejs rugpjuti. bet as nemanau,kad siemet spesiu bajgt moxlus,nes man gimdyt apie balandzio 15d. jeigu pasiemu akademines, taj dingsta mano soc drawdimas(nes oficialiai busiu bedarbe ir sustabdzius moxlus). taj,kad buciau soc drawsta man reik stotis i darbo birza? ar kaip? blush2.gif aciu uz informacija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliooks @ 2010 03 03, 18:58)
aciu mergytes,uz atsakymus
tai sunui -3,5 metai,tai tureciau gaut,sakot  g.gif ,o dukrai bus 7 balandi,tai as dar gauciau uz dukra tuos 52lt.,nes nuo sausio jau nebegavau, turiu talona i soc.tik balandzio 1


del dukros nesu tikra ar begausit(nors turetumet gaut uz kova ir iki kol sueis 7metai),bet del sunaus tai tikrai gausit.
QUOTE(tigrin @ 2010 03 04, 09:43)
sweikos smile.gif as noreciau konsultaciju tokiu klausimu..  verysad.gif  esu 3 kurso studente(ppaskutiniai metai),dieninio skyriaus. man 24m suejs rugpjuti. bet as nemanau,kad siemet spesiu bajgt moxlus,nes man gimdyt apie balandzio 15d. jeigu pasiemu akademines, taj dingsta mano soc drawdimas(nes oficialiai busiu bedarbe ir sustabdzius moxlus). taj,kad buciau soc drawsta man reik stotis i darbo birza? ar kaip? blush2.gif  aciu uz informacija rolleyes.gif

tai kai pagimdysit busit drausta ,nes busit vaiko prieziuros atostogose.gimus vaikui nueisit i ligoniu kasas ir gausit sveikatos draudima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plazma: 04 kovo 2010 - 10:49
QUOTE(agute77 @ 2010 03 03, 19:27)
Jums priklauso ir maisto paketai,ir pasalpa, ir konpensacija uz buta.Kadangi gaunate pinigelius is birzos.

Paaiskinkit dar karta man nesusipratelei . tai jei as gaunu is db pinigelius ir db stoviu 3 men. ar galiu kreiptis i socialini del pasalpos nes mums neiseina 700 lt dviem g.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(ritutele @ 2010 03 04, 11:30)
Paaiskinkit dar karta man nesusipratelei . tai jei as gaunu is db pinigelius ir db stoviu 3 men. ar galiu kreiptis i socialini del pasalpos nes mums neiseina 700 lt dviem  g.gif aciu

jei gaunat is DB pinigelius, tai jums soc pasalpa priklauso iskart, nebutina islaukt 6men, reik ziuret kito seimos nario statusa- ar jis dirba, ar bedarbis? g.gif jei negauna bedarbio ismokos, turi but prastovejes DB bent 6men, tada jusu seimai priklausytu soc pasalpa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwlaima @ 2010 03 04, 12:40)
jei gaunat is DB pinigelius, tai jums soc pasalpa priklauso iskart, nebutina islaukt 6men, reik ziuret kito seimos nario statusa- ar jis dirba, ar bedarbis? g.gif jei negauna bedarbio ismokos, turi but prastovejes DB bent 6men, tada jusu seimai priklausytu soc pasalpa smile.gif

Aciukas.mano seima - as ir mazasis sunus.Tai varau registruotis i soc.rupyba , pinigeliai nepamaisys
Atsakyti
QUOTE(ritutele @ 2010 03 04, 15:22)
Aciukas.mano seima - as ir  mazasis sunus.Tai varau registruotis i soc.rupyba , pinigeliai nepamaisys

o kitas klausimas ,kur vaiko tevas?vaikui turi but priteisti alimentai,kitaip nieko negausit.
Atsakyti